Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

H 50-

3 710 m, 101 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4625Steinar LågAsker Skiklubb11.02
4624Karl Anton UndelandSturla, IF11.03
4615Henning SundbyGanddal IL11.04
4622Vemund KongsnesØstmarka OK11.05
4554Gunnar BrattliAsker Skiklubb11.06
4539Stein MellaOppsal Orientering11.07
4535Arne KongsnesOppsal Orientering11.08
3324Magne BrændenLillomarka OL11.09
2526Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.10
2423Tord Bell MykingFana IL11.11
3652Ola TellesbøHadeland OL11.12
2756Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.13
2797Fred Arne JacobsenBardu IL11.14
3060Lars Erik StrømsnesMalvik IL11.15
2992Øystein RappRaumar Orientering11.16
2712Per GustafssonKongsberg OL11.17
3004Trond GjelstadSandefjord OK11.18
2360Arild AndresenFossum IF11.19
2426Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)11.20
3274Gunnar MelinOK Kolmården11.21
2957Jon Terje EkelandOddersjaa SSK11.22
2749Øystein SkjelbredKongsberg OL11.23
3636Einar LunøeNydalens SK11.24
3358Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.25
3557Kjetil EspedalNydalens SK11.26
2443Syver LøkenKongsberg OL11.27
3611Bjørn PollandOK Skeidi11.28
3214Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.29
2981Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.30
2872Bjørn HallanFossum IF11.31
3169Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.32
2392Terje Ulla EikenKongsberg OL11.33
2633Geir BråtenVegårshei IL11.34
3541Kjetil DammTIF Viking11.35
2691Stein H. HagenFossum IF11.36
3231Jens Even StorhovFreidig11.37
2936Jon Iver BakkenNydalens SK11.38
2933Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.39
3147Bjørn P. LøvåsNidarøst OK11.40
2536Tomas EidsmoFreidig11.41
3563Björn KristianssonTrollhättans SOK11.42
3259Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.43
3271Bjørnar OlsrødStokke IL11.44
3438Jon Erik KvarmeSturla, IF11.45
3043Kimme ArnesenHeming Orientering11.46
2673Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering11.47
3350Frank LøwengreenFredrikstad SK11.48
3049Mikael NybergHellas Orientering11.49
2626Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag11.50
2511Ole IngesenSarpsborg OL11.51
3163Sven Arne GylterudFossum IF11.52
2364Oddvar TaksdalGanddal IL11.53
2497Per Øivind EgerKongsberg OL11.54
3195Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.55
3327Are KristiansenTyrving IL11.56
2469Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.57
3165Per Ola UlsethNydalens SK11.58
2370Lasse ArnesenHeming Orientering11.59
3232Øyvind FlaattenOK Skeidi12.00
3023Trond LamarkGanddal IL12.01
3572Tom Eirik EikangerIL Gular12.02
2753Odd StrandKongsberg OL12.03
2294Roger ØstvoldHeming Orientering12.04
2605Jan Erik AalbergBækkelagets SK12.05
2723Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.06
3205Knut AurebekkTorridal IL12.07
3107Christian JomaasFossum IF12.08
3447Bjørn Richard KirsteSkien OK12.09
3481Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett12.10
3609Stein BlomsethLillomarka OL12.11
2923Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.12
2406Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.13
2515Lars HeggelundLierbygda OL12.14
3133Inge HaugeHisøy OK12.16
2955Rune EngehultNotodden OL12.17
3250Leif StørmerFossum IF12.18
2327Guttorm EggeIL GeoForm12.19
3204Sten Åge NygårdseterVegårshei IL12.20
2789Martin Hovgaard EisvangOK Moss12.21
3170Anders FlågenHeming Orientering12.22
2461Øystein WiggenByåsen IL12.23
3149Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.24
3031Dag AusenPorsgrunn OL12.25
3219Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering12.26
2562Knut Erling ØenHeming Orientering12.27
2784Ian RingheimOL Trollo12.28
3625Magne AasAsker Skiklubb12.29
2865Frode HaugskottOL Trollelg12.30
2341Tore NymarkVaregg Fleridrett12.31
2873Rune RøedStokke IL12.32
2590Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.33
3498Fredrik HøyerFossum IF12.34
2380Bjørn Idar SætranIF Trauma12.35
3048Thore KornmoPorsgrunn OL12.36
2984Ole Petter VestølVegårshei IL12.37
2904Ivar MølnvikFossum IF12.38
2333Øyvind MikkelsenKristiansand OK12.39
2695Svein NygårdLillomarka OL12.40
2522Eric MorrisBennelong Northside Orienteers12.41
2666Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø12.42
2307Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett12.53

Annonser

IOF Eventor