Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

H 45-

3 740 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4627Petter HalvorsenNydalens SK11.02
4540Stig InstanesSturla, IF11.08
3533Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.09
2595Pål AngvollFredrikstad SK11.10
3651Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF11.11
3453Stig MellingRingerike OL11.12
3265Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL11.13
2925Anders GrevstadFossum IF11.14
2446Raymond BerntzenFet OL11.15
3216Jan Tore LudvigsenIL Koll11.16
2982Erling KatlaFossum IF11.17
2539Per Øyvind SteneNydalens SK11.18
3353Frode NysæterSkien OK11.19
3536Tore SandvikHalden SK11.20
3309Bjørn WangensteenLillomarka OL11.21
2569Sturle FurlandSandefjord OK11.22
2373Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)11.23
3643Lars Ole KlavestadFredrikstad SK11.24
2482Asgeir LiumFet OL11.25
2607Hans Olav HygenØstmarka OK11.26
3456Johan MichelsenFossum IF11.27
2961Kyrre GranFet OL11.28
2939Trond MyhreFossum IF11.29
2481Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK11.30
2943Fredrik DelåsHalden SK11.31
2654Kjetil SkjåkLillehammer OK11.32
3443Erik MikkelsenFossum IF11.33
3489Esten KorenNydalens SK11.34
3097Holger KeilholzRøyken OL11.35
2917Olav HasaasFossum IF11.36
2278Ørjan RavndalÅlgård Orientering11.37
2337Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.38
2439Geir Johan AndersenRaumar Orientering11.39
2856Espen DanevadFredrikstad SK11.40
2554Ola NilsenOppsal Orientering11.41
3421Runar HafskjoldNydalens SK11.42
2538Rune GraversenIL BUL-Tromsø11.43
2329Torstein HoleNydalens SK11.44
2430Pål Martin EidKongsberg OL11.45
2444Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.46
2919Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.47
3086Jøran KristensenHeming Orientering11.48
2438Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.49
2463Thomas FrostAlta OL11.50
2772André JægtvikKonnerud IL11.51
2517Lars BerglundRingerike OL11.52
3261Sigmund HansenGjø-Vard OL11.53
2842Nils Tore PuntervoldEgersund OK11.54
3475Brian MaySage Orienteering and Rogainin11.55
2544Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)11.56
2795Even ErlienGjø-Vard OL11.57
3134Torgeir SkjønhaugFet OL11.58
2800Gisle NysæterSkien OK11.59
3189Erik Utne VieHaugesund IL Orientering12.00
2970Geir SchjølbergTynset IF12.01
2758Knut AaldeNydalens SK12.02
2680Harald BakkeFossum IF12.03
2713Are BisethKongsberg OL12.04
3008Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12.05
3100Jon-Kåre HansenTIF Viking12.06
3363Vidar GjelstadOppsal Orientering12.07
3072Knut SandvenIL Koll12.08
2300Kenneth WesterheimStord Orientering12.09
3585Rune BlågestadIndre Østfold OK12.10
3513Martin ReichenbachOppsal Orientering12.11
3478Knut LandstadNydalens SK12.12
3435Kent Morgan StoremyrIL Hauken12.13
2506Christian ReuschHeming Orientering12.14
3207Bjørn HaugeNydalens SK12.15
2928Arild NyhaugAsker Skiklubb12.16
2895Pål SommerheinFossum IF12.17
3429Øystein RognebakkeSturla, IF12.18
2350Geir KristiansenKristiansand OK12.19
3341Johs HjelmstadBækkelagets SK12.20
3527Johan JebsenHeming Orientering12.21
3432Odd-Ivan LorentsenOK Silsand12.22
2727Henning Bratland CarlsenOK Moss12.23
2369Espen RøsteKongsberg OL12.24
3143Knut Jostein SætnanFossum IF12.25

Annonser

IOF Eventor