Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

H 11-12

2 100 m, 69 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3326Emil RostrupFossum IF10.03
4605Oskar RoskifteOK Moss10.05
4590Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.06
4580Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn10.07
4532Alfred NikolaisenOppsal Orientering10.08
3000Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)10.09
2791Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb10.10
3537Aksel Johan SandvikHalden SK10.11
3310Boye WangensteenLillomarka OL10.12
2578Viktor Meland-TangenBækkelagets SK10.13
2747Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL10.14
3496Sivert MørchEmblem IL10.15
2877Tollef TjentlandLardal OL10.16
2766Marius RøddeGanddal IL10.17
2711Jarand GustafssonKongsberg OL10.18
2501Jens Anton AndresenMalvik IL10.19
2368Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.20
3416Eskil HobølOppsal Orientering10.21
2754Jon StrandKongsberg OL10.22
3480Sondre KornmoPorsgrunn OL10.23
3198Marcus WindvikSandefjord OK10.24
3285Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering10.25
3144Ask Felland SætnanFossum IF10.26
3234Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.27
2763Anders Hovgaard EisvangOK Moss10.28
2651Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.29
2684Selmer LøkenOK Moss10.30
3455Mikkel MichelsenFossum IF10.31
2403Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.32
3039Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10.33
3123Oskar HageliaVegårshei IL10.34
2849Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering10.35
2570Sindre FurlandSandefjord OK10.36
2829Magnus SigurdssonStokke IL10.37
2807Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK10.39
2382Lars KostølKristiansand OK10.40
3146Erlend MyhreTyrving IL10.41
2310Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.42
2386Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett10.43
3349Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL10.44
3436Ole Magnus StoremyrIL Hauken10.45
3423Sondre HafskjoldNydalens SK10.46
3140Jens G. DybvikStokke IL10.47
2926Olav GrevstadFossum IF10.48
3181Kristian Kaupang LyeLarvik OK10.49
3412Iver StavlandTyrving IL10.50
2987Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb10.51
2778Jacob Finstad LandTyrving IL10.53
2272Theo Solberg FredheimSandefjord OK10.54
2322Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK10.55
2945Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10.56
2534Jan Olav BerganKongsberg OL10.57
3599Kristoffer LodgaardByåsen IL10.58
2954Rasmus EngehultNotodden OL10.59
3249Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.00
2336Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.01
3135Gaute SkjønhaugFet OL11.02
2896Erlend SommerheinFossum IF11.03
2457Emil Tonjer FingarsenElverum OK11.04
2715Arne BisethKongsberg OL11.05
3467Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.06
3178Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.07
2270Mathias LeroyerFreidig11.08
2659Livar OftedalÅlgård Orientering11.09
3548Eskil OlaussenOppsal Orientering11.10
3276Leonardo MelinOK Kolmården11.11
2546Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.12
2907Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL11.13
2814Sigmund ØlstadFet OL11.14

Annonser

IOF Eventor