Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

D 45-

3 240 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4612Larysa MironavaModum OL11.06
2374Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)11.07
2679Katrine BakkeFossum IF11.08
2335Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.09
2870Siv WiersdalenPorsgrunn OL11.10
3320Elisabeth MyhreTyrving IL11.11
2591Hilde PoppeFredrikstad SK11.12
2922Randi EngløkkHaugesund IL Orientering11.13
2320Målfrid KonstKristiansand OK11.14
3251Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)11.15
3479Anny ØenNydalens SK11.16
2362Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.17
2878Tonje HolmOK Moss11.18
3382Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn11.19
3199Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering11.20
3474Kristine KolshusOppsal Orientering11.21
2866Kristin HaugskottOL Trollelg11.22
2976Cora EbnerKongsberg OL11.23
2592Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11.24
2636Doris Stien KaspersenMo OK11.25
3521Karianne StrømmeVaregg Fleridrett11.26
2297Kari Solem AuneByåsen IL11.27
3171Ann Elin FlågenHeming Orientering11.28
2969Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF11.29
2316Marit InngjerdingenHeming Orientering11.30
3454Anne Guro NøklebyRingerike OL11.31
2571Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.32
2366Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.33
2565Anette Kjærås FiringAndebu IL11.34
2819Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.35
3132Marianne HaugeHisøy OK11.36
2505Audrun UtskarpenIL GeoForm11.37
2780Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK11.38
2798Kristin BruserudOL Trollo11.39
3422Elise HafskjoldNydalens SK11.40
2710Ellen GustafssonKongsberg OL11.41
2552Elin KallesonOppsal Orientering11.42
2533Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.43
3126Gøril EideByåsen IL11.44
2537Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø11.45
2495Kristin EgerKongsberg OL11.46
3292Berit BergsetGjø-Vard OL11.47
2920Sara MathisenPorsgrunn OL11.48
3525May Ingela HopeModum OL11.49
3079Runa Lien BackstrømHalden SK11.50
2321Valborg MadslienLillehammer OK11.51
3318Arnhild KroghOppsal Orientering11.52
3024Vibeke LamarkGanddal IL11.53
3321Camilla ImrikFredrikstad SK11.54
2728Elisabeth IngvaldsenNydalens SK11.55
3118Hanne WoldOK Moss11.56
2486Anne NilsenÅs-NMBU Orientering11.57
2890Maiken Skirstad MoNydalens SK11.58
3188Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.59
3168Laila Ruste GårdhammerOK Horten12.00
2855Heidi ØstliRaumar Orientering12.01

Annonser

IOF Eventor