Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - mellom
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: lørdag 29 juni 2019

N-åpen

1 550 m, 117 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4545Ofelia Leonora AxelsonEiker OL10.00
4556Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)10.01
4561Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)10.02
4566Iver Sagerøy FossBotne SK10.03
4567Endre Sagerøy FossBotne SK10.04
4597Konrad ØstlieDriv IL10.04
4569John Erland MidtbøBotne SK10.05
4570Lars Joakim MidtbøBotne SK10.06
4571Svend Håkon MidtbøBotne SK10.07
4579Eline HanssonOL Tønsberg og omegn10.08
4596Endre KroghFreidig10.09
4602Ana Zagar NesLarvik OK10.10
4610Tarjei Hausken NordbergNydalens SK10.11
4631Jonas HirschBækkelagets SK10.12
4494Martin NordkveldeHedrum OL10.13
4495Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL10.14
4496Simen TrøanNittedal OL10.15
4497Aleksander KjensethHeming Orientering10.16
4498Celine KjensethHeming Orientering10.17
4500Filip RosenlundØstmarka OK10.19
4501Oskar RosenlundØstmarka OK10.20
4502Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn10.21
4503Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn10.22
4504Christopher David EriksenLarvik OK10.23
4505Torstein KjerkreitHalden SK10.24
4506Silje StrandLierbygda OL10.25
4507Hans Eri TorpeFossum IF10.26
4508Håkon Finne IhgierdBækkelagets SK10.27
4509Anne Aarhus KinnPorsgrunn OL10.28
4510Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL10.29
4511Julie Åstein LindbergKolbotn og Skimt OL10.30
4512Ida BalchenOddersjaa SSK10.31
4513Martin BalchenOddersjaa SSK10.32
4514Minna Balchen LudvigsenIL Koll10.33
4515Jaran Idland NilsenNOTEAM10.34
4520Endre Enger-OlsenNOTEAM10.39
4521Emma Enger-OlsenNOTEAM10.40
4522Silje NIlsen BergFossum IF10.41
4523Henrik R. KahrsFredrikstad SK10.42
4524Maia Maudal PettersenKongsberg OL10.43
4525Jørsen ReushHeming Orientering10.44
4526Eldar Torpe LienPorsgrunn OL10.45
4527Ove Torpe LienPorsgrunn OL10.46
4528Markus Andersen KaarvaagSandnes IL (Rogaland)10.47
4530Elise Nauf BorgersenHedrum OL10.49
3464Ingeborg Marie Bjørgum-ThorsbyEiker OL10.50
3041Einar SævikStjørdals-Blink Orientering10.51
3386Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)10.52
3640Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL10.53
3255Elias Hauge BjuganHalden SK10.54
3093Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK10.55
2720Mira LundsrudOK Moss10.56
2365Clara LeroyerFreidig10.57
2731Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering10.58
2290Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering10.59
3280Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)11.00
2817Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK11.01
3227Hanna HaldinHalden SK11.02
3237Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)11.03
2279Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering11.04
3159Mathias SundbyLarvik OK11.05
3469Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb11.06
2831Sturla SigurdssonStokke IL11.07
3300Sverre Nordgård LeirenByåsen IL11.07
3348Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK11.08
3040Guro SævikStjørdals-Blink Orientering11.09
2714Olai BisethKongsberg OL11.10
2816Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK11.11
3615Pihla PuontiVehkalahden Veikot11.12
2769Vilje HillerenEiker OL11.13
2646Ingrid SkrettingÅlgård Orientering11.14
3645Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK11.15
3449Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering11.16
2692Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.17
2730Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering11.18
2398Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL11.20
2603Aksel SolbergFredrikstad SK11.21
2726Ruben Mydland HellandEgersund OK11.22
3213Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering11.23
2622Emil Fotland KolstøEgersund OK11.24
3075Markus Husby SandvenIL Koll11.25
2503Ole Einar AndresenMalvik IL11.26
3262Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL11.27
2990Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb11.28
3238Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)11.29
2645Sondre SkrettingÅlgård Orientering11.30
2541Oskar SteneNydalens SK11.31
2575Henni Meland-TangenBækkelagets SK11.32
2674Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering11.33
3210Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll11.34
3092Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK11.35
3233Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.36
2584Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering11.37
2655Olav SkjåkLillehammer OK11.38
2504Sofie Laura AndresenMalvik IL11.39
2313Martin Lien StøenLillehammer OK11.40
3304Tobias SkoglundGjø-Vard OL11.41
2289Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering11.42
3391Signe Drange RuudRøyken OL11.43
2389Vetle LaugalandÅlgård Orientering11.44
3577Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering11.45
2388Eiril LaugalandÅlgård Orientering11.46
3638Isak AndersenNydalens SK11.47
2585Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering11.48
3155Henrik JørgensenLillehammer OK11.49
2910Otto Rygh HoltenNydalens SK11.50
2532Erik BerganKongsberg OL11.51
2273Balder Solberg FredheimSandefjord OK11.52
3342Marie HjelmstadBækkelagets SK11.53
3596Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa11.54
3239Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)11.55
3482Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL11.56
3403Sanna Aasrum NilssenNOTEAM11.57
2683Solan LøkenOK Moss11.58
2413Maren AanonsenØyestad IF allianse11.59
2583Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering12.00
3641Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL12.04

Annonser

IOF Eventor