Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Alfta-Ösa OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
146Irina NybergD21-E (43)2 340 m20.16

Alta OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
709Eirik FrostH15 (45)2 070 m18.09
409Gard FrostH17-18E (60)2 330 m18.29
416Eskil FrischknechtH17-18E (60)2 330 m18.36

Asker Skiklubb

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
710Emil Ruud FossheimH15 (45)2 070 m18.10
715Jakob RastadH15 (45)2 070 m18.15
719Vilmer NybergH15 (45)2 070 m18.19
221Henrik Fredriksen AasH19-20E (40)3 060 m18.21
322Lotte Jauhojärvi MarkussenD19-20 E (32)2 100 m18.22
242Sander ArntzenH19-20E (40)3 060 m18.42
745Mathias NyhaugH15 (45)2 070 m18.45
750Mikael BirkelundH15 (45)2 070 m18.50
551Anna Øfsthus GravirD17-18 E (56)2 060 m19.01
446Felix FinsrudH17-18E (60)2 330 m19.06
636Simen Aure SkogedalH16 (38)2 290 m19.06
452Sondre YtterbøH17-18E (60)2 330 m19.12

Bardu IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
508Anna Jacobsen-GaskiD17-18 E (56)2 060 m18.18

Bodø og Omegn IF Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
538Kaja Samuelsen SkiriD17-18 E (56)2 060 m18.48
631Jesper HelliksrudH16 (38)2 290 m19.01

BOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
132Beatrice LawD21-E (43)2 340 m20.02

Botne SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
664Ingrid MobråthenD16 (38)2 090 m18.44

Byåsen IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
307Ragnhild EideD19-20 E (32)2 100 m18.07
327Lene Berg HanssenD19-20 E (32)2 100 m18.27
637Erlend AuneH16 (38)2 290 m19.07
456Petter Liabakk EriksenH17-18E (60)2 330 m19.16
109Oda WennemoD21-E (43)2 340 m19.39
53Øyvind WiggenH21-E (61)3 110 m19.43
127Emma ArnesenD21-E (43)2 340 m19.57

Bækkelagets SK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
320Agnethe HasliD19-20 E (32)2 100 m18.20
21Mathias GløersenH21-E (61)3 110 m19.11
33Vegard Ølstad DalbergH21-E (61)3 110 m19.23
112Kine GulliksenD21-E (43)2 340 m19.42
115Mariann UlvestadD21-E (43)2 340 m19.45
138Mai Elin B. WatsonD21-E (43)2 340 m20.08
141Marthe GløersenD21-E (43)2 340 m20.11
143Lone BrochmannD21-E (43)2 340 m20.13

Egersund OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
728Edvin AakreH15 (45)2 070 m18.28

Eiker OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
313Lotte MyklemyrD19-20 E (32)2 100 m18.13
505Silje MorlandstøD17-18 E (56)2 060 m18.15
773Amanda AxelsonD15 (22)2 050 m18.23
532Solveig Moen LetmolieD17-18 E (56)2 060 m18.42
536Oda Isnes TyseD17-18 E (56)2 060 m18.46
618Per Ingvar TollehaugH16 (38)2 290 m18.48
541Christine HoenD17-18 E (56)2 060 m18.51

Elverum OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
609Sander Tonjer FingarsenH16 (38)2 290 m18.39
613Gaute LindaasH16 (38)2 290 m18.43
619Mats LindaasH16 (38)2 290 m18.49

Emblem IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
677Kristin LundanesD16 (38)2 090 m18.57

Fana IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
735Brage Bell LysakerH15 (45)2 070 m18.35
617Sondre BataldenH16 (38)2 290 m18.47
672Marie Roll-TørnqvistD16 (38)2 090 m18.52
676Stella S. DahleD16 (38)2 090 m18.56
439Birk Bell LysakerH17-18E (60)2 330 m18.59
684Kristine Bog VikaneD16 (38)2 090 m19.04

Fet OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
679Julie BerntzenD16 (38)2 090 m18.59
690Ragnhild Mathea HelmersenD16 (38)2 090 m19.10

Fossum IF

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
208Emil StørmerH19-20E (40)3 060 m18.08
708Sindre Vie StrislandH15 (45)2 070 m18.08
761Kathinka Zahl HagenD15 (22)2 050 m18.11
321Rikke Blakkestad IngesenD19-20 E (32)2 100 m18.21
725Børge Nilsen BergH15 (45)2 070 m18.25
516Karen Hoel JomaasD17-18 E (56)2 060 m18.26
227Erik Hæstad BjørnstadH19-20E (40)3 060 m18.27
328Ingrid G. KvålsgardD19-20 E (32)2 100 m18.28
331Victoria Hæstad BjørnstadD19-20 E (32)2 100 m18.31
413Vebjørn Blom-HagenH17-18E (60)2 330 m18.33
734Eirik Vie StrislandH15 (45)2 070 m18.34
237Erling HjermstadH19-20E (40)3 060 m18.37
337Pernille KatlaD19-20 E (32)2 100 m18.37
658Mari BrendeD16 (38)2 090 m18.38
612Birk Felland SætnanH16 (38)2 290 m18.42
244Øyvind HjermstadH19-20E (40)3 060 m18.44
615Gustav Andresen SkotteH16 (38)2 290 m18.45
689Johanne Rognerud BøeD16 (38)2 090 m19.09
450Eivind Berner MyhreH17-18E (60)2 330 m19.10
453Sondre Zahl HagenH17-18E (60)2 330 m19.13
455Marius BakkeH17-18E (60)2 330 m19.15
113Gunvor Hov HøydalD21-E (43)2 340 m19.43
57Oskar StørmerH21-E (61)3 110 m19.47
61Einar MelsomH21-E (61)3 110 m19.51
62Emil AhlbäckH21-E (61)3 110 m19.52
139Ragnhild HjermstadD21-E (43)2 340 m20.09

Fothills Wanderers Orienteerin

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
206Michael SvobodaH19-20E (40)3 060 m18.06

Fredrikstad SK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
509Adine Blakkestad IngesenD17-18 E (56)2 060 m18.19
415Eirik BlågestadH17-18E (60)2 330 m18.35
423Eirik ImrikH17-18E (60)2 330 m18.43
427Runar Saur ModahlH17-18E (60)2 330 m18.47
437Kristoffer B. HelminsenH17-18E (60)2 330 m18.57
629Sivert PoppeH16 (38)2 290 m18.59
40Hans Petter MathisenH21-E (61)3 110 m19.30
44Håvard WedegeH21-E (61)3 110 m19.34
65Martin HubmannH21-E (61)3 110 m19.55

Freidig

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
707Emil Reinertsen LeroyerH15 (45)2 070 m18.07
765Mathea Spets StorhovD15 (22)2 050 m18.15
216Oscar LyngenH19-20E (40)3 060 m18.16
317Maria Ulseth SylteD19-20 E (32)2 100 m18.17
319Dina ReitanD19-20 E (32)2 100 m18.19
223Oskar Spets StorhovH19-20E (40)3 060 m18.23
324Vera MelkildD19-20 E (32)2 100 m18.24
225Kristian Fredrik LynumH19-20E (40)3 060 m18.25
235Mats EidsmoH19-20E (40)3 060 m18.35
657Ane Malene KolstadD16 (38)2 090 m18.37
432Håkon HolstadH17-18E (60)2 330 m18.52
673Mari EidsmoD16 (38)2 090 m18.53
444Lars SandstadH17-18E (60)2 330 m19.04
451Jo Even KolstadH17-18E (60)2 330 m19.11
459Jonas GrønliH17-18E (60)2 330 m19.19
461Simen Spets StorhovH17-18E (60)2 330 m19.21
463Mikkel HoltH17-18E (60)2 330 m19.23
38Håvard Sandstad EidsmoH21-E (61)3 110 m19.28

Frol IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
19Simon JakobssonH21-E (61)3 110 m19.09
41Stian SundsvikH21-E (61)3 110 m19.31
106Mathilde RundhaugD21-E (43)2 340 m19.36
50Carl Petter LyngenH21-E (61)3 110 m19.40
117Camilla HengebølD21-E (43)2 340 m19.47
142Eirin Svanøe-HafstadD21-E (43)2 340 m20.12

Førde IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
760Anja HoleD15 (22)2 050 m18.10

Ganddal IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
740Øyvind LamarkH15 (45)2 070 m18.40
430Ole Kristian TaksdalH17-18E (60)2 330 m18.50
557Janne Tjørhom AasheimD17-18 E (56)2 060 m19.07
449Tobias RøddeH17-18E (60)2 330 m19.09
640Andreas Nybak UrdalH16 (38)2 290 m19.10
464Clemens Sundby ØxnevadH17-18E (60)2 330 m19.24

Gjø-Vard OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
706Annar Erlien SolerødH15 (45)2 070 m18.06
764Emma Visted-HansenD15 (22)2 050 m18.14
534Kristine KravdalD17-18 E (56)2 060 m18.44

Hadeland OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
515Ingeborg RognstadD17-18 E (56)2 060 m18.25
692Astrid RognstadD16 (38)2 090 m19.12

Halden SK

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
211Erlend BrendstuenH19-20E (40)3 060 m18.11
311Karoline AuneD19-20 E (32)2 100 m18.11
314Ida KristianssonD19-20 E (32)2 100 m18.14
718Herman Lien BackstrømH15 (45)2 070 m18.18
775Marie Lien BackstrømD15 (22)2 050 m18.25
332Hedda Raadal BjørloD19-20 E (32)2 100 m18.32
334Idun Kristine Felde OlaussenD19-20 E (32)2 100 m18.34
239Niels Christian HellerudH19-20E (40)3 060 m18.39
422Alf Kristian HelleH17-18E (60)2 330 m18.42
639Sigurd Saxe SandvikH16 (38)2 290 m19.09
24Emil WingstedtH21-E (61)3 110 m19.14
147Elena RoosD21-E (43)2 340 m20.17

Hamar OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
623Vegard RanestadH16 (38)2 290 m18.53
15Kristian GræsliH21-E (61)3 110 m19.05
134Anine LomeD21-E (43)2 340 m20.04

Haugesund IL Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
312Kristina VollD19-20 E (32)2 100 m18.12
611Aleksander JørgensenH16 (38)2 290 m18.41
468Sigurd Paulsen VieH17-18E (60)2 330 m19.28
118Ingvild Paulsen VieD21-E (43)2 340 m19.48

Hedrum OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
418Henrik R HoltH17-18E (60)2 330 m18.38
420Viljan van RaaijH17-18E (60)2 330 m18.40
243Sindre R HoltH19-20E (40)3 060 m18.43
426Kristoffer FjæreH17-18E (60)2 330 m18.46

Heming Orientering

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
757Hannah Syrdal ØenD15 (22)2 050 m18.07
214Petter Astrup ArnesenH19-20E (40)3 060 m18.14
729Fridtjof ReuschH15 (45)2 070 m18.29
667Ida Marie FlågenD16 (38)2 090 m18.47
540Hanna Eckhardt AndersenD17-18 E (56)2 060 m18.50
671Ella BerstadD16 (38)2 090 m18.51
433Ferdinand FremmingH17-18E (60)2 330 m18.53
435August Syrdal ØenH17-18E (60)2 330 m18.55
547Malene Teresia JebsenD17-18 E (56)2 060 m18.57
438Henrik ReuschH17-18E (60)2 330 m18.58
549Live ØstvoldD17-18 E (56)2 060 m18.59
556Maya Jones ArnesenD17-18 E (56)2 060 m19.06
458Kristian ØstermannH17-18E (60)2 330 m19.18
467Magnus Eide-FredriksenH17-18E (60)2 330 m19.27
63Kasper FosserH21-E (61)3 110 m19.53

Hisøy OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
543Malin HaugeD17-18 E (56)2 060 m18.53

IK Grane Arendal Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
756Amalie RingvollD15 (22)2 050 m18.06
410Magnus FossumH17-18E (60)2 330 m18.30
661Ine MikkelsenD16 (38)2 090 m18.41
743Elias Vågsnes SælsbråtenH15 (45)2 070 m18.43
678Lise MikkelsenD16 (38)2 090 m18.58
12Stig AlvestadH21-E (61)3 110 m19.02
445Sivert Møklegård PihlH17-18E (60)2 330 m19.05

IL BUL-Tromsø

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
766Klara GraversenD15 (22)2 050 m18.16
774Elisa Götsch IversenD15 (22)2 050 m18.24
638Hans UrsetH16 (38)2 290 m19.08
454Jonatan GraversenH17-18E (60)2 330 m19.14
29KyongSa RiH21-E (61)3 110 m19.19

IL Gular

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
310Eli Fjellbirkeland JohannesenD19-20 E (32)2 100 m18.10
535Mari Fjellbirkeland JohannesenD17-18 E (56)2 060 m18.45

IL Imås

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
713Henrik Andreas TømtH15 (45)2 070 m18.13

IL Koll

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
749Christian Fredrik BorgH15 (45)2 070 m18.49

IL Leik

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
37Oskar AndrénH21-E (61)3 110 m19.27
39Ola KeiseråsH21-E (61)3 110 m19.29
114Line SølbergD21-E (43)2 340 m19.44
55Andreas SølbergH21-E (61)3 110 m19.45

Indre Østfold OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
518Gea Øiseth BedinD17-18 E (56)2 060 m18.28
605Amund Øiseth BedinH16 (38)2 290 m18.35
632Peder Aabogen HaugaardH16 (38)2 290 m19.02

Kolbotn og Skimt OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
527Celine YtternesD17-18 E (56)2 060 m18.37
693Alva Marika NiklassonD16 (38)2 090 m19.13

KOLC

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
32Itsuki ItoH21-E (61)3 110 m19.22

Kongsberg OL

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
309Aurora MoholthD19-20 E (32)2 100 m18.09
711Arne BerganH15 (45)2 070 m18.11
768Ingvild GustafssonD15 (22)2 050 m18.18
510Marte Karine LarsenD17-18 E (56)2 060 m18.20
722Halvor LøkenH15 (45)2 070 m18.22
326Helene EgerD19-20 E (32)2 100 m18.26
776Helene Brandal SøftingD15 (22)2 050 m18.26
338Marlin HaavengenD19-20 E (32)2 100 m18.38
608Johan EgerH16 (38)2 290 m18.38
419Rolf Trygve HaugH17-18E (60)2 330 m18.39
529Elisabeth Brandal SøftingD17-18 E (56)2 060 m18.39
660Mari ØverbyD16 (38)2 090 m18.40
665Konstanse MoholthD16 (38)2 090 m18.45
668Selma HøivoldD16 (38)2 090 m18.48
544Ingvild LangeggenD17-18 E (56)2 060 m18.54
630Erlend LangeggenH16 (38)2 290 m19.00
441Vetle DrageH17-18E (60)2 330 m19.01
633Atle Nikolai WølloH16 (38)2 290 m19.03
558Tale StrandD17-18 E (56)2 060 m19.08
35Damien RenardH21-E (61)3 110 m19.25

Konnerud IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
210Joar GjerdahlH19-20E (40)3 060 m18.10
512Amanda Skyttersæter SaugerudD17-18 E (56)2 060 m18.22
325Thea Sildnes BaklidD19-20 E (32)2 100 m18.25
232Aslak HeimdalH19-20E (40)3 060 m18.32
240Jørgen BaklidH19-20E (40)3 060 m18.40
666Mille Vasshaug JægtvikD16 (38)2 090 m18.46
669Tiril HolenD16 (38)2 090 m18.49
686Hedda SpangbergD16 (38)2 090 m19.06
116Maiken Økern HågårdD21-E (43)2 340 m19.46

Kristiansand OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
222Marius AurebekkH19-20E (40)3 060 m18.22
412Simon Beckmann KristiansenH17-18E (60)2 330 m18.32
238Sebastian DalandH19-20E (40)3 060 m18.38
421Erlend Odd BergeH17-18E (60)2 330 m18.41
620Brage TakleH16 (38)2 290 m18.50
442David RundeH17-18E (60)2 330 m19.02
641Trygve Børte NomelandH16 (38)2 290 m19.11
42Vegard DanielsenH21-E (61)3 110 m19.32
60Dag BlandkjennH21-E (61)3 110 m19.50

Lardal OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
523Mina SchjervenD17-18 E (56)2 060 m18.33
747Hallvard TjentlandH15 (45)2 070 m18.47
683Kristin Melby JacobsenD16 (38)2 090 m19.03
694Eline SchjervenD16 (38)2 090 m19.14

Larvik OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
530Ida Sofie HjortlandD17-18 E (56)2 060 m18.40
431Iver RingheimH17-18E (60)2 330 m18.51
135Runa FremstadD21-E (43)2 340 m20.05

Lillehammer OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
767Serine JørgensenD15 (22)2 050 m18.17
726Ole Gunnar Kleppa MadslienH15 (45)2 070 m18.26
662Birgit Dorthea Kleppa MadslienD16 (38)2 090 m18.42
22Andreas Svingheim MagerøyH21-E (61)3 110 m19.12

Lillomarka OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
318Mathilde SønsterudbråtenD19-20 E (32)2 100 m18.18

Løten o-lag

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
137Evine Westli AndersenD21-E (43)2 340 m20.07
140Emilie Westli AndersenD21-E (43)2 340 m20.10

Malvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
215Ludvig Williams StrømsnesH19-20E (40)3 060 m18.15

Medeina

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
145Tekle Emilija GvildyteD21-E (43)2 340 m20.15

Mo OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
218Even-Johan KaspersenH19-20E (40)3 060 m18.18
738Oliver LarsenH15 (45)2 070 m18.38
17Lars SolliH21-E (61)3 110 m19.07
691Ida SolliD16 (38)2 090 m19.11
107Line RuudD21-E (43)2 340 m19.37

Måren OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
316Linn Mei WaalerD19-20 E (32)2 100 m18.16

Nidarøst OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
507Stine AuneD17-18 E (56)2 060 m18.17
736Tord RomundstadH15 (45)2 070 m18.36
429Johannes LangaasH17-18E (60)2 330 m18.49

Notodden OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
659Emma EngehultD16 (38)2 090 m18.39
436Åsmund SlokvikH17-18E (60)2 330 m18.56
28Robert FredriksenH21-E (61)3 110 m19.18

NTNUI

29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
219Lavran ThorstensenH19-20E (40)3 060 m18.19
229August Asheim BirkelandH19-20E (40)3 060 m18.29
330Thea DyrkornD19-20 E (32)2 100 m18.30
333Ane DyrkornD19-20 E (32)2 100 m18.33
7Jostein TandbergH21-E (61)3 110 m18.57
8Vegard Jarvis WestergårdH21-E (61)3 110 m18.58
9Ole Jørgen Bogen ArenthH21-E (61)3 110 m18.59
13Bjørn LundanesH21-E (61)3 110 m19.03
23Are WigaardH21-E (61)3 110 m19.13
25Vegard Vaeng BernhardsenH21-E (61)3 110 m19.15
31Espen Samuelsen SkiriH21-E (61)3 110 m19.21
36Herman Ryen MartinsenH21-E (61)3 110 m19.26
43Olav Milian Schmitt GranH21-E (61)3 110 m19.33
105Marta UlvensøenD21-E (43)2 340 m19.35
46Rasmus Rørholt TheisenH21-E (61)3 110 m19.36
48Gaute FriestadH21-E (61)3 110 m19.38
49Audun HeimdalH21-E (61)3 110 m19.39
110Idunn HaavengenD21-E (43)2 340 m19.40
51Ulrik Astrup ArnesenH21-E (61)3 110 m19.41
52Olai Stensland LillevoldH21-E (61)3 110 m19.42
59Elias T. MølnvikH21-E (61)3 110 m19.49
120Anne EikenD21-E (43)2 340 m19.50
123Camilla ÖhmanD21-E (43)2 340 m19.53
125Tonje Aasheim NymarkD21-E (43)2 340 m19.55
126Tilla Farnes HennumD21-E (43)2 340 m19.56
131Tonje VassendD21-E (43)2 340 m20.01
133Malin SandstadD21-E (43)2 340 m20.03
136Karen Oline KolstadD21-E (43)2 340 m20.06
144Ingrid LundanesD21-E (43)2 340 m20.14

Nydalens SK

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
717Martin Størmer-AntonsenH15 (45)2 070 m18.17
720Axel AaldeH15 (45)2 070 m18.20
236Elias JonssonH19-20E (40)3 060 m18.36
245Lukas LilandH19-20E (40)3 060 m18.45
616Elias StubberudH16 (38)2 290 m18.46
537Yngvild Langedal BreivikD17-18 E (56)2 060 m18.47
539Marte Madslien BakkenD17-18 E (56)2 060 m18.49
542Ea LunøeD17-18 E (56)2 060 m18.52
5Håvard HagaH21-E (61)3 110 m18.55
626Kristian Norum MeløysundH16 (38)2 290 m18.56
548Ada WulfsbergD17-18 E (56)2 060 m18.58
628Kasper Bakken UlsethH16 (38)2 290 m18.58
10Sander H. RogndokkenH21-E (61)3 110 m19.00
681Pia Young VikD16 (38)2 090 m19.01
553Marie LilandD17-18 E (56)2 060 m19.03
18Andreas G. PoldenH21-E (61)3 110 m19.08
642Rolf Andreas BergH16 (38)2 290 m19.12
460Lars Young VikH17-18E (60)2 330 m19.20
466Halvor Tørnqvist HaldenH17-18E (60)2 330 m19.26
47Anders VisterH21-E (61)3 110 m19.37
54Henrik EijsinkH21-E (61)3 110 m19.44
129Anne Johanne Lind NørbechD21-E (43)2 340 m19.59

Oddersjaa SSK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
231Einar EkelandH19-20E (40)3 060 m18.31
531Sigrid EkelandD17-18 E (56)2 060 m18.41
119Tone Wigemyr SnerthammerD21-E (43)2 340 m19.49

OK Moss

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
758Frida Hovgaard EisvangD15 (22)2 050 m18.08
769Julie Sophie WoldD15 (22)2 050 m18.19
727Sondre LadimH15 (45)2 070 m18.27
329Aurora GjølsjøD19-20 E (32)2 100 m18.29
733Alfred BjørnerødH15 (45)2 070 m18.33
336Johanne Bratland TjernshaugenD19-20 E (32)2 100 m18.36
607Tor Erling GjølsjøH16 (38)2 290 m18.37
425Christopher LadimH17-18E (60)2 330 m18.45
746Sebastian Blomfeldt UnnerudH15 (45)2 070 m18.46
546Marie Lindløv JensenD17-18 E (56)2 060 m18.56
11Thomas TubbehaugenH21-E (61)3 110 m19.01

OK Pan Århus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
108Henriette Nygaard SkjørbækD21-E (43)2 340 m19.38

OL Trollelg

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
228Anders HaugskottH19-20E (40)3 060 m18.28
559Frida HaugskottD17-18 E (56)2 060 m19.09

OL Tønsberg og omegn

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
763Maria GrovanD15 (22)2 050 m18.13
772Mathea GløersenD15 (22)2 050 m18.22
520Julie EikelandD17-18 E (56)2 060 m18.30
411Morten Krona HaflanH17-18E (60)2 330 m18.31
414Jakob HjelsethH17-18E (60)2 330 m18.34
424Oliver ØstbyH17-18E (60)2 330 m18.44
621Sondre EvensenH16 (38)2 290 m18.51
688Lerke HjelsethD16 (38)2 090 m19.08

Oppsal Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
712Sigurd RødnesH15 (45)2 070 m18.12
730Ask OlaussenH15 (45)2 070 m18.30
522Ingrid Solheim UndebergetD17-18 E (56)2 060 m18.32
741Eskil KolshusH15 (45)2 070 m18.41
552Ane Sofie KroghD17-18 E (56)2 060 m19.02
554Tina KallesonD17-18 E (56)2 060 m19.04
34Ludvig RødnesH21-E (61)3 110 m19.24

Peninsula and Plains Orienteer

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
217Felix HarrisonH19-20E (40)3 060 m18.17
122Sophie HarrisonD21-E (43)2 340 m19.52

Porsgrunn OL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
213Alexander Repstad StoremyrH19-20E (40)3 060 m18.13
716Oscar Wiersdalen ThunoldH15 (45)2 070 m18.16
233Rasmus MathisenH19-20E (40)3 060 m18.33
335Hanne VassendD19-20 E (32)2 100 m18.35
606Anders L. RosenvoldH16 (38)2 290 m18.36
533Elise AusenD17-18 E (56)2 060 m18.43
614Tobias MathisenH16 (38)2 290 m18.44
670Anine Kjørholt LieD16 (38)2 090 m18.50
622Martin AusenH16 (38)2 290 m18.52
440Halvard KornmoH17-18E (60)2 330 m19.00
685Une HoltermannD16 (38)2 090 m19.05

Raumar Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
521Hanne Eide RappD17-18 E (56)2 060 m18.31
526Pernille SønsterudbråtenD17-18 E (56)2 060 m18.36
434Gaute FosstveitH17-18E (60)2 330 m18.54
560Kristine Eide RappD17-18 E (56)2 060 m19.10

Ringerike OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
723Martin Nøkleby MellingH15 (45)2 070 m18.23
610Stein Aas StræteH16 (38)2 290 m18.40
625Mikkel BerglundH16 (38)2 290 m18.55
550Tuva Aas StræteD17-18 E (56)2 060 m19.00

Ringsaker OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
674Ingeborg Hasle HaslestadD16 (38)2 090 m18.54

Sandefjord OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
724Benjamin GjoneH15 (45)2 070 m18.24
663Gjendine Gjelstad RebårdD16 (38)2 090 m18.43
687Emilie JohansenD16 (38)2 090 m19.07

Sandnes IL (Rogaland)

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
759Julie AkslandD15 (22)2 050 m18.09
714Stian HaugvaldstadH15 (45)2 070 m18.14
770Kaja PeikliD15 (22)2 050 m18.20
721Markus RichterH15 (45)2 070 m18.21
732Omund Thu LandstadH15 (45)2 070 m18.32
737Ola Myklebost TorgersenH15 (45)2 070 m18.37
739Kalle JongenburgerH15 (45)2 070 m18.39
742Ola Wathne ThingbøH15 (45)2 070 m18.42
744Andreas Vistnes MyklebostH15 (45)2 070 m18.44
748Simon Fjermestad HelgesenH15 (45)2 070 m18.48
627Thomas ValdalH16 (38)2 290 m18.57

Silkeborg OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
6Laurits Bidstrup MøllerH21-E (61)3 110 m18.56

Skien OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
212Skjalg NysæterH19-20E (40)3 060 m18.12
26Espen RaastadH21-E (61)3 110 m19.16

Stavanger Orienteringsklubb

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
230Johan Christie ØrkeH19-20E (40)3 060 m18.30
731Arne Jacob Nystrøm OlsenH15 (45)2 070 m18.31
675Vilde Margrethe SæbbøD16 (38)2 090 m18.55
680Dina TorgersenD16 (38)2 090 m19.00
555Sara Nystrøm OlsenD17-18 E (56)2 060 m19.05

Stokke IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
635Hallgeir BrevikH16 (38)2 290 m19.05

Sturla, IF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
514Malene InstanesD17-18 E (56)2 060 m18.24
777Marie KvarmeD15 (22)2 050 m18.27
524Ine InstanesD17-18 E (56)2 060 m18.34
457Johan Kristian UndelandH17-18E (60)2 330 m19.17

Tampereen Pyrintö

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
64Florian HowaldH21-E (61)3 110 m19.54

TIF Viking

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
209Knut KyrkjebøH19-20E (40)3 060 m18.09

Tynset IF

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
323Ane Ingeborg KalbækkenD19-20 E (32)2 100 m18.23
428Gaute Kvittum NytrøenH17-18E (60)2 330 m18.48
443Jørgen SchjølbergH17-18E (60)2 330 m19.03

Tyrving IL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
308Solveig Eline BergD19-20 E (32)2 100 m18.08
315Maren NorderudD19-20 E (32)2 100 m18.15
519Stella HolmboeD17-18 E (56)2 060 m18.29
528Iris HolstD17-18 E (56)2 060 m18.38
241Styrk Hundseid KamsvågH19-20E (40)3 060 m18.41
545Ingrid Lund HovdenD17-18 E (56)2 060 m18.55
14Olle BoströmH21-E (61)3 110 m19.04
16Torkil Eide SolstadH21-E (61)3 110 m19.06
447Ådne SkjærsteinH17-18E (60)2 330 m19.07
30Torgeir NørbechH21-E (61)3 110 m19.20
111Oda J SikkelandD21-E (43)2 340 m19.41
58Karl FremstadH21-E (61)3 110 m19.48
128Marion AebiD21-E (43)2 340 m19.58

Vang OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
207Eskil FrøislandH19-20E (40)3 060 m18.07
224Jostein Svaland DaleH19-20E (40)3 060 m18.24
226Even LindaasH19-20E (40)3 060 m18.26
234Njaal Ellegaard MelbyH19-20E (40)3 060 m18.34

Varegg Fleridrett

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
220Kristian RykkjeH19-20E (40)3 060 m18.20
517Ragnhild Vrålstad LøvåsD17-18 E (56)2 060 m18.27
525Mari Strømme LidD17-18 E (56)2 060 m18.35
417Mathias Kjærner-SembH17-18E (60)2 330 m18.37
634Jon Erik Doppelhofer ErvikH16 (38)2 290 m19.04
561Tora Aasheim NymarkD17-18 E (56)2 060 m19.11
45Oskar RøenH21-E (61)3 110 m19.35
56Markus Kjærner-SembH21-E (61)3 110 m19.46
130Ingunn MartinsenD21-E (43)2 340 m20.00

Vegårshei IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
20Olav VestølH21-E (61)3 110 m19.10
465Anders VestølH17-18E (60)2 330 m19.25
121Synnøve BråtenD21-E (43)2 340 m19.51

Verdal OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
624Martin Vehus SkjerveH16 (38)2 290 m18.54
682Trude MarkhusD16 (38)2 090 m19.02
448Fredrik Vehus SkjerveH17-18E (60)2 330 m19.08

Vingelen IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
762Eline Horten JordetD15 (22)2 050 m18.12

Østmarka OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
511Alexandra LinløkkenD17-18 E (56)2 060 m18.21
513Ingrid Marie Stubban HygenD17-18 E (56)2 060 m18.23
27Kim Aleksander Hammer IversenH21-E (61)3 110 m19.17
124Marie Hammer IversenD21-E (43)2 340 m19.54

Ålgård Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
771Alida OftedalD15 (22)2 050 m18.21

Ås-NMBU Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
462Nils TveiteH17-18E (60)2 330 m19.22

Annonser

IOF Eventor