Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H15

2 070 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
706Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL18.06
707Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.07
708Sindre Vie StrislandFossum IF18.08
709Eirik FrostAlta OL18.09
710Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb18.10
711Arne BerganKongsberg OL18.11
712Sigurd RødnesOppsal Orientering18.12
713Henrik Andreas TømtIL Imås18.13
714Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.14
715Jakob RastadAsker Skiklubb18.15
716Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.16
717Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.17
718Herman Lien BackstrømHalden SK18.18
719Vilmer NybergAsker Skiklubb18.19
720Axel AaldeNydalens SK18.20
721Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.21
722Halvor LøkenKongsberg OL18.22
723Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.23
724Benjamin GjoneSandefjord OK18.24
725Børge Nilsen BergFossum IF18.25
726Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.26
727Sondre LadimOK Moss18.27
728Edvin AakreEgersund OK18.28
729Fridtjof ReuschHeming Orientering18.29
730Ask OlaussenOppsal Orientering18.30
731Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.31
732Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.32
733Alfred BjørnerødOK Moss18.33
734Eirik Vie StrislandFossum IF18.34
735Brage Bell LysakerFana IL18.35
736Tord RomundstadNidarøst OK18.36
737Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)18.37
738Oliver LarsenMo OK18.38
739Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.39
740Øyvind LamarkGanddal IL18.40
741Eskil KolshusOppsal Orientering18.41
742Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.42
743Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering18.43
744Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.44
745Mathias NyhaugAsker Skiklubb18.45
746Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.46
747Hallvard TjentlandLardal OL18.47
748Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)18.48
749Christian Fredrik BorgIL Koll18.49
750Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.50

Annonser

IOF Eventor