Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H17-18E

2 330 m, 60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409Gard FrostAlta OL18.29
410Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering18.30
411Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.31
412Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18.32
413Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.33
414Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.34
415Eirik BlågestadFredrikstad SK18.35
416Eskil FrischknechtAlta OL18.36
417Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.37
418Henrik R HoltHedrum OL18.38
419Rolf Trygve HaugKongsberg OL18.39
420Viljan van RaaijHedrum OL18.40
421Erlend Odd BergeKristiansand OK18.41
422Alf Kristian HelleHalden SK18.42
423Eirik ImrikFredrikstad SK18.43
424Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn18.44
425Christopher LadimOK Moss18.45
426Kristoffer FjæreHedrum OL18.46
427Runar Saur ModahlFredrikstad SK18.47
428Gaute Kvittum NytrøenTynset IF18.48
429Johannes LangaasNidarøst OK18.49
430Ole Kristian TaksdalGanddal IL18.50
431Iver RingheimLarvik OK18.51
432Håkon HolstadFreidig18.52
433Ferdinand FremmingHeming Orientering18.53
434Gaute FosstveitRaumar Orientering18.54
435August Syrdal ØenHeming Orientering18.55
436Åsmund SlokvikNotodden OL18.56
437Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.57
438Henrik ReuschHeming Orientering18.58
439Birk Bell LysakerFana IL18.59
440Halvard KornmoPorsgrunn OL19.00
441Vetle DrageKongsberg OL19.01
442David RundeKristiansand OK19.02
443Jørgen SchjølbergTynset IF19.03
444Lars SandstadFreidig19.04
445Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering19.05
446Felix FinsrudAsker Skiklubb19.06
447Ådne SkjærsteinTyrving IL19.07
448Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK19.08
449Tobias RøddeGanddal IL19.09
450Eivind Berner MyhreFossum IF19.10
451Jo Even KolstadFreidig19.11
452Sondre YtterbøAsker Skiklubb19.12
453Sondre Zahl HagenFossum IF19.13
454Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø19.14
455Marius BakkeFossum IF19.15
456Petter Liabakk EriksenByåsen IL19.16
457Johan Kristian UndelandSturla, IF19.17
458Kristian ØstermannHeming Orientering19.18
459Jonas GrønliFreidig19.19
460Lars Young VikNydalens SK19.20
461Simen Spets StorhovFreidig19.21
462Nils TveiteÅs-NMBU Orientering19.22
463Mikkel HoltFreidig19.23
464Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL19.24
465Anders VestølVegårshei IL19.25
466Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.26
467Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering19.27
468Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering19.28

Annonser

IOF Eventor