Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint elite og D/H 15 og 16
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

D17-18 E

2 060 m, 56 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505Silje MorlandstøEiker OL18.15
507Stine AuneNidarøst OK18.17
508Anna Jacobsen-GaskiBardu IL18.18
509Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.19
510Marte Karine LarsenKongsberg OL18.20
511Alexandra LinløkkenØstmarka OK18.21
512Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.22
513Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK18.23
514Malene InstanesSturla, IF18.24
515Ingeborg RognstadHadeland OL18.25
516Karen Hoel JomaasFossum IF18.26
517Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.27
518Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.28
519Stella HolmboeTyrving IL18.29
520Julie EikelandOL Tønsberg og omegn18.30
521Hanne Eide RappRaumar Orientering18.31
522Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering18.32
523Mina SchjervenLardal OL18.33
524Ine InstanesSturla, IF18.34
525Mari Strømme LidVaregg Fleridrett18.35
526Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering18.36
527Celine YtternesKolbotn og Skimt OL18.37
528Iris HolstTyrving IL18.38
529Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL18.39
530Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.40
531Sigrid EkelandOddersjaa SSK18.41
532Solveig Moen LetmolieEiker OL18.42
533Elise AusenPorsgrunn OL18.43
534Kristine KravdalGjø-Vard OL18.44
535Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.45
536Oda Isnes TyseEiker OL18.46
537Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.47
538Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering18.48
539Marte Madslien BakkenNydalens SK18.49
540Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering18.50
541Christine HoenEiker OL18.51
542Ea LunøeNydalens SK18.52
543Malin HaugeHisøy OK18.53
544Ingvild LangeggenKongsberg OL18.54
545Ingrid Lund HovdenTyrving IL18.55
546Marie Lindløv JensenOK Moss18.56
547Malene Teresia JebsenHeming Orientering18.57
548Ada WulfsbergNydalens SK18.58
549Live ØstvoldHeming Orientering18.59
550Tuva Aas StræteRingerike OL19.00
551Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.01
552Ane Sofie KroghOppsal Orientering19.02
553Marie LilandNydalens SK19.03
554Tina KallesonOppsal Orientering19.04
555Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb19.05
556Maya Jones ArnesenHeming Orientering19.06
557Janne Tjørhom AasheimGanddal IL19.07
558Tale StrandKongsberg OL19.08
559Frida HaugskottOL Trollelg19.09
560Kristine Eide RappRaumar Orientering19.10
561Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett19.11

Annonser

IOF Eventor