Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Sandnes IL (Rogaland)

76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1859Gunhild OftedalD 17-B2 340 m17.00
1860Lars OftedalN-åpen1 230 m17.01
1864Trym UndheimN-åpen1 230 m17.02
753Anja VistnesD 17-C2 080 m17.05
718Ine Wathne ThingbøD 9-101 360 m17.10
792Mari MyklebostD 17-B2 340 m17.12
603Alexander JongenburgerH 17-B2 510 m17.15
297Frida RichterD 9-101 360 m17.16
56Marie Sæbø VikD 17-C2 080 m17.19
760Kristoffer LevangUtvikling N1 470 m17.19
1861Vebjørn OftedalH 9-101 360 m17.26
1899May Bente ValdalDirekte B2 510 m17.26
599Gezien JongenburgerD 17-B2 340 m17.27
1863Sjur UndheimH 9-101 360 m17.27
383Kristin BakkeD 17-B2 340 m17.31
848Vetle Fjermestad EieN-åpen1 230 m17.40
757Kåre LevangN-åpen1 230 m17.44
758Gustav LevangUtvikling B2 340 m17.44
763Aslak WathneH 9-101 360 m17.44
775Stian HaugvaldstadUtvikling B2 340 m17.50
372Sindre WathneN-åpen1 230 m17.58
756Tormod LevangN-åpen1 230 m18.03
794Nelly SolengN-åpen1 230 m18.09
847Oda Fjermestad HelgesenD 11-121 310 m18.11
601Sarah JongenburgerN-åpen1 230 m18.16
761Bjørg Elin LevangN-åpen1 230 m18.21
784Andreas SolengN-åpen1 230 m18.25
298Mari RichterD 11-121 310 m18.30
106Nina AkslandD 11-121 310 m18.36
480Jone ValdalH 132 010 m18.40
770Geir HaugvaldstadH 50-2 600 m18.42
160Bjørnar PeikliH 142 320 m18.44
714Oddgeir EikeskogH 50-2 600 m18.45
19Anne Sæbø VikD 55-2 160 m18.46
159Vegard PeikliH 45-2 730 m18.46
42Arnfinn SolheimH 132 010 m18.47
726Jonas Vistnes MyklebostH 132 010 m18.49
762Ingeborg WathneD 45-2 330 m18.50
764Eirik WathneH 132 010 m18.51
104Tor Gunnar AkslandH 45-2 730 m18.59
9Signe OttesenD 50-2 240 m19.03
384Jorunn JohannesenD 55-2 160 m19.03
248Bjørnar André HaugH 45-2 730 m19.06
90Torill AndersenD 50-2 240 m19.08
373Mette WathneD 35-2 460 m19.08
600Idar JongenburgerH 11-121 310 m19.08
990Evelyn Fernandes NødlandD 142 290 m19.08
385Erik BakkeH 17-2 820 m19.09
793Selma Lothine Fridheim TorpD 142 290 m19.11
40Berit SolheimDirekte C2 080 m19.12
5Njål F. VadlaH 55-2 400 m19.13
776Synnøve WestermoenD 50-2 240 m19.13
20Therese Sæbø VikD 17-2 500 m19.14
759Geir LevangDirekte C2 080 m19.14
846Bente Fjermestad-EieDirekte B2 510 m19.15
105Berit AkslandD 45-2 330 m19.17
479Jarl ValdalDirekte B2 510 m19.17
1907Melvin JongenburgerUtvikling C2 080 m19.17
625Jonas AkslandH 17-2 820 m19.20
1862Ane OftedalD 40-2 460 m19.20
716Amalie Wathne ThingbøD 132 010 m19.22
715Ole Morten ThingbøH 35-2 740 m19.23
249Ingunn Anda HaugD 40-2 460 m19.25
701Alva ChristiansenD 132 010 m19.25
356Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C2 080 m19.26
334Geir BjaanesH 60-2 330 m19.27
700Rune ChristiansenH 50-2 600 m19.28
41Thord SolheimUtvikling C2 080 m19.30
299Ragnhild RichterD 40-2 460 m19.30
120Sveinung SvebestadH 55-2 400 m19.32
706Tuva ChristiansenUtvikling C2 080 m19.32
725Jon MyklebostH 50-2 600 m19.32
153Magnus LandstadH 50-2 600 m19.39
250Magnus HaugH 11-121 310 m19.39
717Emil Wathne ThingbøH 11-121 310 m19.44
300Kim RichterH 40-2 740 m19.47

Annonser

IOF Eventor