Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

Alta OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
15Martin FrischknechtH 50-kort (7)2 040 m17.25
669Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (11)1 920 m18.59
177Thomas FrostH 45- (51)2 730 m19.02

Andebu IL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1905Åsta Firing SimonsenD 17-N (2)1 470 m17.00
750Amalie KvernsmyrUtvikling B (15)2 340 m17.49
269Anette Kjærås FiringD 45- (45)2 330 m19.02
578Martin AskeH 17- (19)2 820 m19.11
721Elisabeth RødD 65- (13)2 090 m19.30
720Elling AakreH 65- (18)2 240 m19.38
749Stian KvernsmyrH 40- (20)2 740 m19.44

Asker Skiklubb

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
474Selma Aure SkogedalD 11-12 (43)1 310 m18.35
1876Sigrun NygårdD 50- (48)2 240 m18.35
615Jørn Bue OlsenH 70- (26)2 100 m18.37
850Mathias BirkelundH 13 (24)2 010 m18.37
290Randi NicolaisenD 55- (30)2 160 m18.51
991Magnus Mellbye LarsenDirekte A1 (21)2 760 m18.51
638Mikkel RastadH 13 (24)2 010 m18.57
481Henrik NybergH 13 (24)2 010 m18.59
597Margrete EngzeliusD 55- (30)2 160 m19.05
271Per Anders YtterbøDirekte A2 (17)2 530 m19.07
550Arild NyhaugH 45- (51)2 730 m19.08
948Steinar LågH 50- (76)2 600 m19.09
598Øyvind GylverDirekte A2 (17)2 530 m19.10
270Astrid YtterbøD 13 (21)2 010 m19.13
849Martin BirkelundH 17- (19)2 820 m19.19
473Maren Aure SkogedalD 14 (30)2 290 m19.21
660Edel Sofie NilsenD 60- (14)2 160 m19.24
43Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (54)1 310 m19.27
976Magne AasH 50- (76)2 600 m19.29
777Ragnhild Øfsthus GravirD 14 (30)2 290 m19.30
637Øystein RastadH 40- (20)2 740 m19.33
659Reidar FossumH 60- (34)2 330 m19.44
641Trond HegnaH 60- (34)2 330 m19.53

Bardu IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1886Isak Jacobsen-GaskiUtvikling B (15)2 340 m17.33
455Margrete GaskiD 50- (48)2 240 m18.45
311Knut Øyvind JohansenH 35- (11)2 740 m19.15
456Fred Arne JacobsenH 50- (76)2 600 m19.49

Bennelong Northside Orienteers

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
229Samuel MorrisH 9-10 (21)1 360 m17.39
227Eric MorrisH 50- (76)2 600 m19.03
228Elise KennedyDirekte C (13)2 080 m19.13

Bergens TF

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
376Kjellaug HodnekvamD 70- (18)2 090 m18.34
611Magnus NatåsH 70- (26)2 100 m18.39
610Kari NatåsD 70- (18)2 090 m18.41
355Astri Ese HoleD 70- (18)2 090 m18.43
379Bjørg KocbachD 70- (18)2 090 m18.47
25Ingjerd SognnæsD 70- (18)2 090 m18.50
377Dagfinn HoleH 75- (23)2 090 m18.56
708Siren GreveD 60- (14)2 160 m19.21
254Berit HegdalD 65- (13)2 090 m19.24
85Nina SoligardD 65- (13)2 090 m19.27
506Øistein PaulsenDirekte B (40)2 510 m19.30

Berger og Svelvik OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
644Torill Nebell MikkelsenD 70- (18)2 090 m18.45
782Terje W. PettersenH 45- (51)2 730 m19.10
817Lasse SyvertsenH 35- (11)2 740 m19.20

Bodø og Omegn IF Orientering

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
197Torkel IrgensH 17-B (12)2 510 m17.17
59Elin Marie IrgensD 17-B (25)2 340 m17.25
180Edvin BergH 80- (11)1 920 m18.51
308Reidar AndersenH 75- (23)2 090 m19.03
217Steve SamuelsenH 55- (44)2 400 m19.34

Botne SK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
926Jørgen KvilhaugH 70- (26)2 100 m18.38
974Othilie Kvilhaug SkavhellenD 13 (21)2 010 m19.10
854Magnar ØvreåsH 75- (23)2 090 m19.11
407Thorolf TrolsrudH 75- (23)2 090 m19.17
864Hjørdis ØvreåsD 75- (4)1 920 m19.27
975Eirik SkavhellenH 40- (20)2 740 m19.30
973Line-Susanne K. SkavhellenD 40- (20)2 460 m19.33

Buvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
314Torgeir SkjeldnesH 17- (19)2 820 m19.14

Byåsen IL

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
674Vilde Nordgård LeirenD 11-12 (43)1 310 m18.17
673Sverre Nordgård LeirenN-åpen (75)1 230 m18.30
959Kasper LodgaardH 14 (22)2 320 m18.41
29Kari Solem AuneD 45- (45)2 330 m18.46
264Nina-Beate LiabakkD 55- (30)2 160 m18.52
607Rine HanssenD 50- (48)2 240 m18.57
13Eirin LodgaardD 50- (48)2 240 m18.59
30Haakon ArnesenH 55- (44)2 400 m19.02
682Gøril EideD 45- (45)2 330 m19.03
961Kristoffer LodgaardH 11-12 (54)1 310 m19.11
676Gunn Tove Nordgård LeirenDirekte B (40)2 510 m19.16
675Malin Nordgård LeirenD 14 (30)2 290 m19.23
683Einar EideH 17- (19)2 820 m19.23
671Børge LeirenH 35- (11)2 740 m19.24
176Øystein WiggenH 50- (76)2 600 m19.47

Bækkelagets SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
645Eldar BørsumH 70- (26)2 100 m18.41

Bærums Skiklub

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
39Tore Voss FagervoldH 55- (44)2 400 m19.36

Bø OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
301Øyvind StørenH 45- (51)2 730 m18.44
321Sigve BotnenH 17- (19)2 820 m19.12
302Elise StørenD 17- (14)2 500 m19.18
797Gunn BotnenD 60- (14)2 160 m19.23
642Per Chr. HagenH 65- (18)2 240 m19.29
798Jarle BotnenH 60- (34)2 330 m19.41

Drangedal OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
712Ronald BjervaH 75- (23)2 090 m18.57
312Odd AureH 75- (23)2 090 m19.09
315Astrid LundeDirekte C (13)2 080 m19.10

Driv IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1874Per-Erik ØstlieH 70- (26)2 100 m18.34
1887Konrad ØstlieN-åpen (75)1 230 m18.51
855Anne KaasaD 65- (13)2 090 m19.25

Egersund OK

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1884Anna Elen AakreD 17-C (16)2 080 m17.00
273Merethe PuntervoldD 17-C (16)2 080 m17.07
272Julie PuntervoldD 17-kort (10)2 210 m17.10
887Ida KolstøD 17-B (25)2 340 m17.14
420Olav HellandH 17-B (12)2 510 m17.16
963Viljar Fotland KolstøUtvikling N (5)1 470 m17.18
309Trond Sigurd FotlandH 40-kort (4)2 210 m17.19
509TorSverre E. SkåraH 17-B (12)2 510 m17.20
275Vilde PuntervoldD 9-10 (17)1 360 m17.25
422Markus Mydland HellandH 9-10 (21)1 360 m17.48
310Emil Fotland KolstøN-åpen (75)1 230 m17.49
367Ole Andre BrandsbergUtvikling B (15)2 340 m17.54
421Ruben Mydland HellandN-åpen (75)1 230 m18.00
415Julie Mydland HellandD 11-12 (43)1 310 m18.14
366Arne BrandsbergH 75- (23)2 090 m18.55
1866Geir FrøytlogH 55- (44)2 400 m18.58
947Hilde HetlandD 17-B (25)2 340 m19.03
1867Steinar FrøytlogH 17- (19)2 820 m19.08
419Jane Mydland HellandD 35- (10)2 460 m19.15
633Kenneth MydlandH 17- (19)2 820 m19.21
82Nils Tore PuntervoldH 45- (51)2 730 m19.26
274Thea Beate PuntervoldD 14 (30)2 290 m19.34

Eiker OL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1847Fredrik AxelsonH 17-B (12)2 510 m17.00
1850Ofelia Leonora AxelsonN-åpen (75)1 230 m17.00
1870Thea MorlandstøDirekte A3 (10)2 090 m17.07
439Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (12)2 510 m17.11
727Emil Sebastian BakkenH 17-B (12)2 510 m17.13
1812Anneli Heien SælebakkeN-åpen (75)1 230 m17.13
417Eli Tufte HanssenD 17-B (25)2 340 m17.18
1848Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (43)1 310 m18.08
1849Mathias AxelsonH 14 (22)2 320 m18.36
33Hans Roar BakkenH 70- (26)2 100 m18.42
859Torun DyrkornD 55- (30)2 160 m18.45
695Alf Johan HjelmtvedtH 70- (26)2 100 m18.47
1875Leif Kåre BessebergH 55- (44)2 400 m18.57
187Anne Marthe PeveriD 35- (10)2 460 m19.06
491Sølvi FossøyD 17- (14)2 500 m19.10
666Heidi MyklemyrD 50- (48)2 240 m19.10
438Anita HillerenD 17- (14)2 500 m19.13
492Tom André AlstadsætherDirekte A2 (17)2 530 m19.14
418Aud KjemperudD 65- (13)2 090 m19.22
548Thor Inge TollehaugH 55- (44)2 400 m19.25
328Vidar ElvekrokH 65- (18)2 240 m19.43

Elverum OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
171Aksel Tonjer FingarsenH 9-10 (21)1 360 m17.34
168Anna-Thekla TonjerD 35- (10)2 460 m19.13
170Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (54)1 310 m19.21
169Audun FingarsenH 35- (11)2 740 m19.22

Emblem IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
86Marianne SkusethD 17-B (25)2 340 m17.23
898Robert MørchDirekte B (40)2 510 m19.14
87Såmund BotnenH 17- (19)2 820 m19.22
899Sivert MørchH 11-12 (54)1 310 m19.30

Fana IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
78Emil HeksemH 9-10 (21)1 360 m17.47
77Oskar HeksemH 13 (24)2 010 m18.55
70Rannveig NordhagenD 50- (48)2 240 m19.05
76Geir HeksemH 40- (20)2 740 m19.41
155Ørjan Eirik ValestrandH 60- (34)2 330 m19.58

Fet OL

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
687Anne-Marthe HansenD 17-C (16)2 080 m17.15
305Jane Karine HelmersenD 50- (48)2 240 m18.41
161Raymond BerntzenH 45- (51)2 730 m18.45
195Asgeir LiumH 45- (51)2 730 m18.48
579Kyrre GranH 45- (51)2 730 m18.53
685Gaute SkjønhaugH 11-12 (54)1 310 m18.58
684Torgeir SkjønhaugH 45- (51)2 730 m19.13
977Heidi TronbølD 40- (20)2 460 m19.21
304Øyvind HelmersenH 55- (44)2 400 m19.24
472Sigmund ØlstadH 11-12 (54)1 310 m19.25
688Amalie SkjønhaugUtvikling C (16)2 080 m19.29

Fossum IF

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1152Kristin N BergDirekte A1 (21)2 760 m17.04
1156Terje MelsomDirekte A1 (21)2 760 m17.08
206Turid WilliksenD 17-C (16)2 080 m17.14
924Maja Flydal JenstadD 9-10 (17)1 360 m17.17
879Simen HøyerUtvikling B (15)2 340 m17.46
92Silje Andresen SkotteD 11-12 (43)1 310 m18.38
533Magnhild T. MølnvikD 55- (30)2 160 m18.41
359Erlend BakkeH 13 (24)2 010 m18.44
406Marianne HjermstadD 55- (30)2 160 m18.50
668Christian JomaasH 50- (76)2 600 m18.52
696Knut Jostein SætnanH 45- (51)2 730 m18.55
697Ask Felland SætnanH 11-12 (54)1 310 m18.59
357Katrine BakkeD 45- (45)2 330 m19.00
358Harald BakkeH 45- (51)2 730 m19.07
765Leif StørmerH 50- (76)2 600 m19.07
534Ivar MølnvikH 50- (76)2 600 m19.13
876Fredrik HøyerH 50- (76)2 600 m19.15
91Arild AndresenH 50- (76)2 600 m19.18
563Trond MyhreH 45- (51)2 730 m19.19
371Stein H. HagenH 50- (76)2 600 m19.21
711Sven Arne GylterudH 50- (76)2 600 m19.23
878Tuva HøyerD 14 (30)2 290 m19.28
883Richard Zeiner-GundersenH 60- (34)2 330 m19.34
923Magnus Flydal JenstadH 11-12 (54)1 310 m19.36
591Nils HæstadH 60- (34)2 330 m19.37
405Lars HjermstadH 60- (34)2 330 m19.40
529Erlend SommerheinH 11-12 (54)1 310 m19.43
205Sigbjørn ModalsliH 60- (34)2 330 m20.00

Fredrikstad SK

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1155Anders BrynildsenDirekte A1 (21)2 760 m17.07
636Karin Skedsmo DanevadD 40-kort (9)2 040 m17.12
502Vilma DanevadD 9-10 (17)1 360 m17.15
614Ingrid Sofie Hox BrynildsenD 9-10 (17)1 360 m17.18
1879Morten HelminsenDirekte B (40)2 510 m17.25
503Jenny DanevadD 11-12 (43)1 310 m18.18
501Espen DanevadH 45- (51)2 730 m18.52
816Camilla ImrikD 45- (45)2 330 m18.53
440Ingunn Saur ModahlDirekte A2 (17)2 530 m19.12
613Marte Hox BrynildsenD 13 (21)2 010 m19.18
612Anne-Sofie Hox BrynildsenD 45- (45)2 330 m19.19
289Pål AngvollH 45- (51)2 730 m19.27

Freidig

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1857Ingvil SnøfuglDirekte B (40)2 510 m17.22
96Clara LeroyerN-åpen (75)1 230 m18.12
1852Anders WaageH 70- (26)2 100 m18.35
447Alf Petter LynumH 13 (24)2 010 m18.43
204Gunn Kari HygenD 70- (18)2 090 m18.44
905Kristoffer Strømdal WikH 14 (22)2 320 m18.45
240Tomas EidsmoH 50- (76)2 600 m18.46
234Anthony LeroyerDirekte A1 (21)2 760 m18.50
894Ola AaldeH 80- (11)1 920 m18.53
1856Lina Storler SnøfuglD 14 (30)2 290 m19.06
235Ingerid ReinertsenDirekte B (40)2 510 m19.08
499Magnus LandstadH 75- (23)2 090 m19.08
709Tora KittilsenD 14 (30)2 290 m19.13
904Maria Strømdal WikD 14 (30)2 290 m19.15
903Tina Strømdal WikD 40- (20)2 460 m19.23
710Una KittilsenD 14 (30)2 290 m19.25
893Eva AaldeD 75- (4)1 920 m19.31
6Mathias LeroyerH 11-12 (54)1 310 m19.37
751Jens Even StorhovH 50- (76)2 600 m19.50

Frol IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1153Ivar WibeDirekte A1 (21)2 760 m17.05

Frøyland IL

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
468Trine SelvikvågD 17-B (25)2 340 m17.11
471Jonas Bolstad ScheieH 17-kort (7)2 530 m17.11
470Bjørnar Andre Alvær SandsmarkH 17-kort (7)2 530 m17.13
1868Håvard SvihusH 40-kort (4)2 210 m17.13
469Rune SvihusH 17-kort (7)2 530 m17.15

Førde IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
291Knut Even HoleDirekte A3 (10)2 090 m18.55
293Vegar HoleDirekte A3 (10)2 090 m18.56
292Anita E. HoleDirekte A3 (10)2 090 m18.57
1655Jonas  MossestadUtvikling C (16)2 080 m19.18

Ganddal IL

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
388Ann Karin TjørhomD 55- (30)2 160 m18.44
95Oddvar TaksdalH 50- (76)2 600 m18.48
634Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (48)2 240 m18.56
335Ragnhild AuglændD 55- (30)2 160 m19.01
368Trine Bolstad ScheieD 17- (14)2 500 m19.09
93Aud Hognestad TaksdalD 45- (45)2 330 m19.12
436Tore RøddeDirekte B (40)2 510 m19.13
178Knut SkjævelandH 75- (23)2 090 m19.14
437Marius RøddeH 11-12 (54)1 310 m19.17
94Anna TaksdalD 14 (30)2 290 m19.27
681Bjarne GimreH 65- (18)2 240 m19.31
980Ove OalandH 65- (18)2 240 m19.41

Gjø-Vard OL

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
800Ella SkoglundD 17-C (16)2 080 m17.13
343Eline KravdalD 9-10 (17)1 360 m17.20
954Emilie Kloppbakken StenbrendenUtvikling B (15)2 340 m17.48
890Elisa Kaderkova MæhlumN-åpen (75)1 230 m17.53
804Tobias SkoglundN-åpen (75)1 230 m18.06
453Eiril Erlien SolerødD 11-12 (43)1 310 m18.34
408Kirsten BakkeD 70- (18)2 090 m18.35
801Roar SkoglundDirekte B (40)2 510 m19.09
452Hege SolerødD 50- (48)2 240 m19.11
774Sigmund HansenH 45- (51)2 730 m19.12
62Elling Fossheim AsplinH 17- (19)2 820 m19.13
799Berit BergsetD 45- (45)2 330 m19.15
344Marie KravdalD 14 (30)2 290 m19.17
63Peder Fossheim AsplinH 17- (19)2 820 m19.18
342Astrid KravdalD 40- (20)2 460 m19.22
454Even ErlienH 45- (51)2 730 m19.24
345Torbjørn KravdalH 40- (20)2 740 m19.31

Hadeland OL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
995Sunniva TellesbøD 17-C (16)2 080 m17.10
994Snøfrid TellesbøD 17-C (16)2 080 m17.12
993Ola TellesbøH 50- (76)2 600 m18.43

Halden SK

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1157Bodil HelgerudDirekte A1 (21)2 760 m17.09
1813Torstein Valero KjentveitN-åpen (75)1 230 m17.14
1273Lene SandvikDirekte A2 (17)2 530 m17.21
152Joel Bronebakk JohanssonH 9-10 (21)1 360 m17.38
524Ville Emil WingstedtH 9-10 (21)1 360 m17.40
1543Inger H KyerkreitDirekte C (13)2 080 m17.41
752Hanna HaldinN-åpen (75)1 230 m17.55
523Minna Sofie WingstedtD 11-12 (43)1 310 m18.10
773Elias Hauge BjuganN-åpen (75)1 230 m18.19
918Tore SandvikH 45- (51)2 730 m18.41
962Runa Lien BackstrømD 45- (45)2 330 m18.41
525Liam WingstedtH 14 (22)2 320 m18.43
604Kjetil BjørloH 50- (76)2 600 m18.50
920Sverre SandvikH 13 (24)2 010 m18.50
983Thor PalmgrenH 75- (23)2 090 m18.59
772Karianne HaugeDirekte A2 (17)2 530 m19.15
771Marius BjuganH 35- (11)2 740 m19.18
103Sigrid Schmitt GranD 13 (21)2 010 m19.21
605Hanne Lerche RaadalD 50- (48)2 240 m19.22
616Åse Valero KjerkreitD 13 (21)2 010 m19.23
618Miguel ValeroDirekte B (40)2 510 m19.23
919Aksel Johan SandvikH 11-12 (54)1 310 m19.24
522Anja WingstedtD 40- (20)2 460 m19.32
827Andreas JohanssonH 40- (20)2 740 m19.34
151Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (20)2 460 m19.37

Hamar OK

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
865Kamilla LomeD 17-kort (10)2 210 m17.07
845Inger E. VamnesD 80- (3)1 920 m18.35
1844Marianne MyklebustD 50- (48)2 240 m18.36
398Mona LomeD 50- (48)2 240 m18.44
575Liv FeiringD 70- (18)2 090 m18.49
664Terje MalmH 70- (26)2 100 m18.57
547Elin Moe GræsliD 50- (48)2 240 m19.00
1843Mari Ovidia RanestadD 14 (30)2 290 m19.05
574Trond FeiringH 75- (23)2 090 m19.07

Haugesund IL Orientering

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
732Åsmund Paulsen VieUtvikling B (15)2 340 m17.43
791Solfrid H. ThuestadD 50- (48)2 240 m18.47
733Erik Utne VieH 45- (51)2 730 m19.05
731Grethe Paulsen VieD 45- (45)2 330 m19.16

Hedrum OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1808Martin L NordkveldeN-åpen (75)1 230 m17.09
1810Elisen Nauf BorgersenN-åpen (75)1 230 m17.11
1811Fredrik Nauf BorgersenN-åpen (75)1 230 m17.12
535Annika van RaaijD 13 (21)2 010 m19.06

Hellas Orientering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
635Mikael NybergH 50- (76)2 600 m19.27

Heming Orientering

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
813Thor VollsetH 17-B (12)2 510 m17.10
1818Aleksander KjensethN-åpen (75)1 230 m17.19
1819Celine KjensethN-åpen (75)1 230 m17.20
814Tora VollsetD 17-B (25)2 340 m17.29
1838Jørgen ReuschN-åpen (75)1 230 m17.39
657Alf Hattestad KristensenH 9-10 (21)1 360 m17.50
916Silja BerstadD 11-12 (43)1 310 m18.19
658Henni Hattestad KristensenD 11-12 (43)1 310 m18.23
49Annika Næss-UlsethN-åpen (75)1 230 m18.28
913Ingrid Merete JebsenD 11-12 (43)1 310 m18.29
219Astrid ReuschD 11-12 (43)1 310 m18.31
632Lukas Jones ArnesenH 13 (24)2 010 m18.38
364Runa SkyttersæterD 55- (30)2 160 m18.39
915Paula BerstadD 45- (45)2 330 m18.40
46Marit InngjerdingenD 45- (45)2 330 m18.47
48Anders Næss-UlsethH 14 (22)2 320 m18.50
102Signe Astrup ArnesenD 50- (48)2 240 m18.52
132Einar ØstvoldH 14 (22)2 320 m18.55
812Dagrun MelkildD 55- (30)2 160 m18.57
129Roger ØstvoldH 50- (76)2 600 m18.58
220Marianne ReuschD 50- (48)2 240 m19.01
101Lasse ArnesenH 50- (76)2 600 m19.04
130Hanne Marthe ØstvoldD 45- (45)2 330 m19.06
267Knut Erling ØenH 50- (76)2 600 m19.08
556Harald Eide-FredriksenH 50- (76)2 600 m19.11
476Helge BjaalandH 75- (23)2 090 m19.12
656Jøran KristensenH 45- (51)2 730 m19.16
131Anne ØstvoldD 14 (30)2 290 m19.22
475Elle M. MelbyeD 65- (13)2 090 m19.23
631Kimme ArnesenH 50- (76)2 600 m19.24
218Christian ReuschH 45- (51)2 730 m19.25
914Karoline JebsenD 14 (30)2 290 m19.33
47Eirik Næss-UlsethH 60- (34)2 330 m19.36
365Egil Wickstrand IversenH 60- (34)2 330 m19.43

Hisøy OK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
933Inger Marie Broers DamsgaardD 40-kort (9)2 040 m17.11
932Hannah Broers DamsgaardD 9-10 (17)1 360 m17.23
686Marianne HaugeD 45- (45)2 330 m18.49
333Widar Taxth LølandH 70- (26)2 100 m18.54
689Inge HaugeH 50- (76)2 600 m19.37

Idrettslaget Dyre Vaa

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1807Ella Tjønn JacobsenN-åpen (75)1 230 m17.08
957Randi Fugleneb AamandUtvikling N (5)1 470 m17.12
966Sunniva Tjønn JacobsenUtvikling N (5)1 470 m17.16
958Haakon Fugleneb AAmandN-åpen (75)1 230 m18.11
956Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (43)1 310 m18.13
964Eirik Tjønn JacobsenH 13 (24)2 010 m18.39
955Astrid Fugleneb AamandDirekte A1 (21)2 760 m18.57
967Maria TjønnDirekte B (40)2 510 m19.07
965Thea Aksvik WienengaD 13 (21)2 010 m19.20

IF Trauma

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
109Bjørn Idar SætranH 50- (76)2 600 m19.26
528Per Olav NærestadH 50- (76)2 600 m19.34

IK Grane Arendal Orientering

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1892Frode SørensenH 17-kort (7)2 530 m17.00
542Liv Cathrine SælsbråtenD 17-C (16)2 080 m17.09
1408Janne ThygesenDirekte A3 (10)2 090 m17.10
517Finn Ole JørgensenH 70- (26)2 100 m18.44
518Oddny JørgensenD 60- (14)2 160 m19.20
347Christine MikkelsenD 40- (20)2 460 m19.27
543Thea Vågsnes SælsbråtenUtvikling C (16)2 080 m19.35
541Andreas SælsbråtenH 40- (20)2 740 m19.43

IK Stern

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
317Henrik HvoslefH 75- (23)2 090 m18.58
318Ulla LindheD 75- (4)1 920 m19.25

IK Uven

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
55Rosa JohanssonD 70- (18)2 090 m18.48
306Carl-Henrik HallbergH 85- (4)1 920 m19.15
54Karl-Axel JohanssonH 75- (23)2 090 m19.16

IL BUL-Tromsø

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1271Atle IversenDirekte A2 (17)2 530 m17.19
590Ronja Götsch IversenD 11-12 (43)1 310 m18.16
242Rune GraversenH 45- (51)2 730 m18.50
346Gjermund UrsetH 50- (76)2 600 m18.56
241Anna KarlqvistD 45- (45)2 330 m18.57
981Ingvild Margrete OfstadD 17- (14)2 500 m19.07
262Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 13 (21)2 010 m19.19
263Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 13 (21)2 010 m19.26

IL GeoForm

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
216Audrun UtskarpenD 45- (45)2 330 m18.43
724Kristin SletnerD 35- (10)2 460 m19.11
57Guttorm EggeH 50- (76)2 600 m19.36

IL Gular

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
414Heine LingaH 17-kort (7)2 530 m17.14
124Hege FjellbirkelandD 55- (30)2 160 m18.56
16Jan Petter HansenH 55- (44)2 400 m19.15
119Svein LingaH 60- (34)2 330 m19.42
125Arne JohannesenH 60- (34)2 330 m19.51

IL Hauken

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1531Kjell  HeideDirekte B (40)2 510 m17.29
44Henrik Repstad StoremyrH 14 (22)2 320 m18.42

IL Imås

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
853Sandra Sofie TømtUtvikling B (15)2 340 m17.52
852Per Kristian TømtDirekte A2 (17)2 530 m19.06

IL Koll

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
324Sofie Oraug-RyghD 17-B (25)2 340 m17.13
322Karl Oraug RyghH 9-10 (21)1 360 m17.49
323Mari Oraug RyghN-åpen (75)1 230 m17.52
196Tobias Tronbøl LiumH 14 (22)2 320 m18.40
647Knut SandvenH 45- (51)2 730 m18.42
624Martin Christoffer BorgH 14 (22)2 320 m18.54
495Jonas HickenH 14 (22)2 320 m18.56
680Hege AndersenDirekte C (13)2 080 m19.15

IL Leik

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
622Tone AlmåsD 50- (48)2 240 m18.53
884Mai Iren AlmåsD 50- (48)2 240 m19.12

IL Strand-Ulv

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
939Triana K NerhusD 11-12 (43)1 310 m18.43
938Knut J NerhusH 65- (18)2 240 m19.37

Indre Østfold OK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
139Ann Helen Aabogen HaugaardD 40-kort (9)2 040 m17.08
133Torill VisterD 50- (48)2 240 m18.43
698Anders TaraldrudH 75- (23)2 090 m19.04
286Anne SørumD 60- (14)2 160 m19.15
699Eva TaraldrudD 65- (13)2 090 m19.21
484Sture OttesenH 60- (34)2 330 m19.32

Kjose IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
971Mari Bjørnø SjulstadDirekte B (40)2 510 m19.06

Kolbotn og Skimt OL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
979Cathrine PalmgrenD 40-kort (9)2 040 m17.07
553Selma FeylingD 9-10 (17)1 360 m17.22
423Sissel OlaisenD 70- (18)2 090 m18.37
639Nils Anders NiklassonH 14 (22)2 320 m18.37
549Geir TrøanH 70- (26)2 100 m18.40
554Monica FeylingD 50- (48)2 240 m18.48
307Marit VågsnesD 70- (18)2 090 m18.51
424Sigurd OlaisenH 11-12 (54)1 310 m19.05
992Isabel HandstangerD 17- (14)2 500 m19.08
199Knut BjørkeloH 55- (44)2 400 m19.12
667Veronica Elena SvindsethD 17- (14)2 500 m19.12
640Bengt NiklassonH 55- (44)2 400 m19.16
851John YtternesH 55- (44)2 400 m19.29

Kongsberg OL

55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
409Karoline BredlandD 40-kort (9)2 040 m17.05
397Tommy SæterH 17-B (12)2 510 m17.14
1814Maia Mandal PetersenN-åpen (75)1 230 m17.15
1891Andrea VaneboDirekte A2 (17)2 530 m17.16
396Lene FlessebergD 17-B (25)2 340 m17.17
1842Mette MaudalDirekte B (40)2 510 m17.21
413Mathias Bredland EidH 9-10 (21)1 360 m17.37
380Mathis RenardH 9-10 (21)1 360 m17.42
237Erik BerganN-åpen (75)1 230 m17.45
412Jakob Bredland EidH 9-10 (21)1 360 m17.45
394Olai BisethN-åpen (75)1 230 m17.47
381Elise RenardD 11-12 (43)1 310 m18.26
389Ellen GustafssonD 45- (45)2 330 m18.37
164Amalie Myrvold SkovlystD 11-12 (43)1 310 m18.39
208Marte EgerD 11-12 (43)1 310 m18.44
163Andreas Myrvold SkovlystH 14 (22)2 320 m18.46
568Hilde StorløkkenD 55- (30)2 160 m18.48
425Øystein SkjelbredH 50- (76)2 600 m18.49
190Anita Sørensen DrageD 50- (48)2 240 m18.50
426Borgar SkjelbredH 14 (22)2 320 m18.52
552Cora EbnerD 45- (45)2 330 m18.52
207Kristin EgerD 45- (45)2 330 m18.55
780Unn Hilde HeggedalD 55- (30)2 160 m18.55
137Håkon ØverbyH 11-12 (54)1 310 m18.57
126Elisabeth HetlevikD 55- (30)2 160 m18.58
411Pål Martin EidDirekte A1 (21)2 760 m18.59
555Erlend HaugH 55- (44)2 400 m18.59
100Espen RøsteH 45- (51)2 730 m19.00
390Per GustafssonH 50- (76)2 600 m19.00
391Jarand GustafssonH 11-12 (54)1 310 m19.00
35Marianne OmdalD 50- (48)2 240 m19.02
430Odd StrandH 50- (76)2 600 m19.02
238Ingrid Lundin BerganD 45- (45)2 330 m19.04
416Hilde MoholthDirekte B (40)2 510 m19.04
404Finn Åge ØsternH 80- (11)1 920 m19.05
99Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (54)1 310 m19.06
123Barbara Willkommen EikenD 50- (48)2 240 m19.06
97Ingjerd SommerstadD 45- (45)2 330 m19.10
122Terje Ulla EikenH 50- (76)2 600 m19.10
239Jan Olav BerganH 11-12 (54)1 310 m19.13
382Linnea OlofssonD 17- (14)2 500 m19.16
1841Eline Maudal PettersenUtvikling C (16)2 080 m19.16
36Iselin HøivoldD 13 (21)2 010 m19.17
189Øyvind DrageH 55- (44)2 400 m19.17
393Arne BisethH 11-12 (54)1 310 m19.18
387Ingrid KvistadD 50- (48)2 240 m19.21
392Are BisethH 45- (51)2 730 m19.21
617Torgeir BrandalH 55- (44)2 400 m19.23
98Synne Sommerstad RøsteD 14 (30)2 290 m19.24
34Erik HøivoldH 55- (44)2 400 m19.26
127Roger Andre VaneboH 55- (44)2 400 m19.31
410Ane Kristine EidUtvikling C (16)2 080 m19.34
779Svein-Erik SøgårdH 55- (44)2 400 m19.35
209Per Øivind EgerH 50- (76)2 600 m19.41
431Jon StrandH 11-12 (54)1 310 m19.45

Konnerud IL

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
815Bjørn BaklidH 50-kort (7)2 040 m17.23
679Tove SildnesD 17-B (25)2 340 m17.26
1900Line BjørnåsDirekte B (40)2 510 m17.27
232Sindre Elias Lysheden-VogtN-åpen (75)1 230 m18.08
432Hans Jørgen KrogstieH 50- (76)2 600 m18.47
747Morten Herman VogtDirekte A1 (21)2 760 m18.56
183Fredrik Fet AndersenH 13 (24)2 010 m18.58
769Ola Gjermstad PettersenH 11-12 (54)1 310 m19.07
810Trond BaklidH 55- (44)2 400 m19.07
231Elsa Sofie Lysheden-VogtD 13 (21)2 010 m19.08
767Martine Gjermstad PettersenD 14 (30)2 290 m19.12
527Johanne StorhaugD 13 (21)2 010 m19.14
165Tove HeimdalD 50- (48)2 240 m19.20
441André JægtvikH 45- (51)2 730 m19.28
748Anne-Sofie LyshedenDirekte B (40)2 510 m19.29
821Marcus Rygg SyvertsenH 11-12 (54)1 310 m19.29
768Kirsten GjermstadD 40- (20)2 460 m19.35
230Jonatan Herman Lysheden-VogtH 11-12 (54)1 310 m19.38
14Geir Holm GundersenH 60- (34)2 330 m19.49

Kristiansand OK

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
443Grete HitreskogD 17-C (16)2 080 m17.08
493Silje BøenD 17-kort (10)2 210 m17.11
79Sofie Beckmann KristiansenUtvikling N (5)1 470 m17.17
74Thorbjørn VærpH 40-kort (4)2 210 m17.18
951Sereina SnerthammerD 9-10 (17)1 360 m17.19
110Maria KostølUtvikling B (15)2 340 m17.56
65Signe Emilie LynnebakkenD 11-12 (43)1 310 m18.15
22Ragnhild HaldD 55- (30)2 160 m18.36
64Øyvind MikkelsenH 50- (76)2 600 m18.40
50Målfrid KonstD 45- (45)2 330 m18.48
157Svein ØderudH 70- (26)2 100 m18.52
111Lars KostølH 11-12 (54)1 310 m19.03
80Geir KristiansenH 45- (51)2 730 m19.04
494Oluf BøckmanH 55- (44)2 400 m19.10
655Odd Kristian Hagen MyreH 17- (19)2 820 m19.17
252Bjørn A FriestadDirekte B (40)2 510 m19.20
490Christian BøenH 35- (11)2 740 m19.21
253Liv Bente H FriestadD 60- (14)2 160 m19.25
255Vetle Elias LynnebakkenH 17- (19)2 820 m19.25
247John RundeH 17- (19)2 820 m19.27
75Linn Carina DalandD 40- (20)2 460 m19.36
442Per LarsenH 60- (34)2 330 m19.39
521Jack BjørnsenH 60- (34)2 330 m19.47
23Jon BjørgumH 60- (34)2 330 m19.50
458John HansenH 60- (34)2 330 m19.52

Lardal OL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
519Hallvard TjentlandUtvikling B (15)2 340 m17.55
520Tollef TjentlandH 11-12 (54)1 310 m19.19

Larvik OK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1890Ana Zagar NesN-åpen (75)1 230 m17.05
1893Magnus FrøydN-åpen (75)1 230 m17.06
707Mathias SundbyN-åpen (75)1 230 m18.02
722Ingvild RingheimD 11-12 (43)1 310 m18.42
429Maren Sofie FremstadD 13 (21)2 010 m19.07
723Iril RingheimD 14 (30)2 290 m19.18
822Agathe BrathagenD 14 (30)2 290 m19.31

Lierbygda OL

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
540Sigurd Paulsen AskH 17-C (5)2 080 m17.29
451Trine Marit Justad RaaenD 55- (30)2 160 m19.04
576Gunhild HennumD 60- (14)2 160 m19.13
162Sindre Jansson HaverstadH 17- (19)2 820 m19.16
222Marianne SpanliD 60- (14)2 160 m19.16
478Helga HaverstadD 60- (14)2 160 m19.22
477Ingemar Jansson HaverstadH 60- (34)2 330 m19.35

Lillehammer OK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
52Magnhild Kleppa MadslienD 9-10 (17)1 360 m17.08
338Olav SkjåkN-åpen (75)1 230 m17.46
704Ingrid JørgensenD 11-12 (43)1 310 m18.22
703Henrik JørgensenN-åpen (75)1 230 m18.23
336Kjetil SkjåkH 45- (51)2 730 m18.51
702Thomas JørgensenDirekte A1 (21)2 760 m18.52
897Jon Vegard LundeH 80- (11)1 920 m19.03
51Valborg MadslienD 45- (45)2 330 m19.20
337Johan SkjåkUtvikling C (16)2 080 m19.28
53Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (54)1 310 m19.47

Lillomarka OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
895Stian LillegårdH 17-C (5)2 080 m17.26
882Alfred Holtan SanderudH 11-12 (54)1 310 m19.10
462Vidar BenjaminsenH 55- (44)2 400 m19.19
375Svein NygårdH 50- (76)2 600 m19.51

Lunderseter IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
922Lene Margrethe SætabergetDirekte A2 (17)2 530 m19.09

Malvik IL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1895Sofie Laura AndresenN-åpen (75)1 230 m17.07
215Ole Einar AndresenH 9-10 (21)1 360 m17.36
643Lars Erik StrømsnesH 50- (76)2 600 m19.05
214Marte P. H AndresenDirekte A2 (17)2 530 m19.16
213Jens Anton AndresenH 11-12 (54)1 310 m19.22
212Christian Andre AndresenH 40- (20)2 740 m19.45

Mellembygd OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
670Axel Juell TheisenH 55- (44)2 400 m19.21

Mo OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
320Martin KaspersenH 50-kort (7)2 040 m17.19
386Hilde Sofie HansenD 50- (48)2 240 m18.40
319Doris Stien KaspersenD 45- (45)2 330 m18.58
929Morten LindH 35- (11)2 740 m19.17

Modum OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1896Larysa MironavaD 45- (45)2 330 m18.36
911Frida HopeD 11-12 (43)1 310 m18.47
910May Ingela HopeD 45- (45)2 330 m18.51
909Gunnar HopeH 55- (44)2 400 m19.04
652Roar ByeH 55- (44)2 400 m19.11
586Leif ErikssonH 60- (34)2 330 m19.59

Måren OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
778Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)1 920 m18.37

Neverfjord IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1815Kristian MarkussenN-åpen (75)1 230 m17.16
1816Henrik Markussen PrydzN-åpen (75)1 230 m17.17
61Tiril Markussen PrydzN-åpen (75)1 230 m17.59
60Peter PrydzH 60- (34)2 330 m19.31

Nidarøst OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
276Leidulv VinjeH 75- (23)2 090 m19.06

Nittedal OL

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1817Simen TrøanN-åpen (75)1 230 m17.18
1894Ole Jakob TrøanH 9-10 (21)1 360 m17.28
1532Monica Renate TrøanDirekte B (40)2 510 m17.30
551John Thomas PetersenH 70- (26)2 100 m18.45
738Kari Elisabeth NatvigD 60- (14)2 160 m19.17
737Bård NatvigH 60- (34)2 330 m19.30

Nord-Østerdal OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
567Helen Margrethe SchjelderupD 55- (30)2 160 m18.38

Notodden OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1151Jørn MyrlandDirekte A1 (21)2 760 m17.03
569Mia EngehultD 17-B (25)2 340 m17.20
839Elin SlokvikD 17-B (25)2 340 m17.24
374Kristin SandvenD 50- (48)2 240 m18.58
945Petter LøeH 55- (44)2 400 m19.01
21Synne SandvenD 14 (30)2 290 m19.10
571Rune EngehultH 50- (76)2 600 m19.30
570Rasmus EngehultH 11-12 (54)1 310 m19.31
912Hugo A. ChristensenH 65- (18)2 240 m19.42
901Sveinung RekaaH 65- (18)2 240 m19.44

NTNUI

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
836Sturla FrydenlundDirekte A1 (21)2 760 m18.55

Nydalens SK

37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
537Otto Rygh HoltenN-åpen (75)1 230 m17.50
538Jone Rygh HoltenH 9-10 (21)1 360 m17.51
935Tobias EspedalUtvikling B (15)2 340 m17.53
989Isak AndersenN-åpen (75)1 230 m17.56
245Oskar SteneN-åpen (75)1 230 m18.07
1854Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (43)1 310 m18.07
326Josefine Oraug RyghD 11-12 (43)1 310 m18.21
446Helene ScheeleD 11-12 (43)1 310 m18.25
1853Espen LunøeH 50- (76)2 600 m18.38
942Helena StubberudD 55- (30)2 160 m18.40
327Anne DahlD 55- (30)2 160 m18.42
985Kathrine LunøeD 50- (48)2 240 m18.42
400Elisabeth IngvaldsenD 45- (45)2 330 m18.44
863Eskil HafskjoldH 13 (24)2 010 m18.46
557Kari MadslienD 50- (48)2 240 m18.49
539Aleksander Rygh HoltenDirekte A1 (21)2 760 m19.00
936Tiril Ebon EspedalD 14 (30)2 290 m19.07
8Maiken Skirstad MoD 45- (45)2 330 m19.09
445Marie ScheeleD 14 (30)2 290 m19.09
982Simen A BjøringsøyH 17- (19)2 820 m19.10
444Else Kari Nordli ScheeleD 45- (45)2 330 m19.13
243Per Øyvind SteneH 45- (51)2 730 m19.14
536Marie Rygh HoltenD 35- (10)2 460 m19.14
978Marianne BakkenD 17- (14)2 500 m19.15
558Jon Iver BakkenH 50- (76)2 600 m19.17
826Mariell ArntzenD 17- (14)2 500 m19.17
862Elise HafskjoldD 45- (45)2 330 m19.18
937Thea Christina EspedalDirekte B (40)2 510 m19.18
860Runar HafskjoldH 45- (51)2 730 m19.22
7Maja Mo HjelsethD 14 (30)2 290 m19.26
31Mari AarsethD 14 (30)2 290 m19.29
934Kjetil EspedalH 50- (76)2 600 m19.31
861Sondre HafskjoldH 11-12 (54)1 310 m19.32
244Dana B. SteneD 40- (20)2 460 m19.34
325Finn Gjerull RyghH 40- (20)2 740 m19.36
434Jostein AndersenH 40- (20)2 740 m19.39
984Einar LunøeH 50- (76)2 600 m19.52

Odal OL - Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
623Per Ivar SveheimH 50-kort (7)2 040 m17.24
719Øyvind SteinbekkenH 40- (20)2 740 m19.38

Oddersjaa SSK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
580Anne Marie EkelandD 17-B (25)2 340 m17.16
577Jon Terje EkelandH 50- (76)2 600 m18.57

OK Kolmården

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
787Gunnar MelinH 50- (76)2 600 m19.01
789Leonardo MelinH 11-12 (54)1 310 m19.20
788Sofia MelinD 13 (21)2 010 m19.24
790Federica De MagistrisDirekte B (40)2 510 m19.24

OK Moss

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1882Hanne WoldDirekte A3 (10)2 090 m17.08
1883Erle Elise WoldD 11-12 (43)1 310 m18.06
361Solan LøkenN-åpen (75)1 230 m18.26
825Emma Aune JakobsenD 11-12 (43)1 310 m18.33
211Inger LindløvD 70- (18)2 090 m18.40
138Tordis Rytter JakobsenD 70- (18)2 090 m18.46
972Stein KorenH 80- (11)1 920 m18.49
210Knut LindløvH 75- (23)2 090 m19.01
824Erik Rytter JakobsenDirekte A2 (17)2 530 m19.11
399Henning Bratland CarlsenH 45- (51)2 730 m19.20
834Katrine KlyveDirekte B (40)2 510 m19.26
362Selmer LøkenH 11-12 (54)1 310 m19.28
363Marianne LøkenD 40- (20)2 460 m19.28
833Stein KlyveH 65- (18)2 240 m19.40
435Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (54)1 310 m19.42
875Bjørn Arnfinn PaulsenH 65- (18)2 240 m19.45
360Øyvind LøkenH 40- (20)2 740 m19.46

OK Skeidi

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1885Ole FlaattenDirekte A1 (21)2 760 m17.01
730Jarle EriksenH 50-kort (7)2 040 m17.20
746Anne Marie Koren HalvorsenD 17-B (25)2 340 m17.30
188Tirill Liby SeipD 80- (3)1 920 m18.39
970Bjørn PollandH 50- (76)2 600 m18.53
754Øyvind FlaattenH 50- (76)2 600 m18.55
428Arve GlittumH 60- (34)2 330 m19.28
427Inge GlittumH 60- (34)2 330 m19.54

OK Sør

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
467Magne MoyH 70- (26)2 100 m18.46

OK Tyr

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
489Lisa AnnersandD 60- (14)2 160 m19.14

OK Øst

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
953Jan-Ove BråthenH 55- (44)2 400 m19.00

OL Toten-Troll

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
303Marius StaffH 17-kort (7)2 530 m17.12
917Onno VerberneH 55- (44)2 400 m19.37

OL Trollelg

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
511Kristin HaugskottD 45- (45)2 330 m18.54
811Paul ForsethH 85- (4)1 920 m19.13
512Sigrid HaugskottD 14 (30)2 290 m19.32
510Frode HaugskottH 50- (76)2 600 m19.42

OL Trollo

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
457Kristin BruserudD 45- (45)2 330 m18.38
930Jan BøhleH 65- (18)2 240 m19.34
448Ian RingheimH 50- (76)2 600 m19.40

OL Tønsberg og omegn

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1865Ada Josefine KnoopN-åpen (75)1 230 m17.03
1872Eline HanssonN-åpen (75)1 230 m17.04
1809Marlene KnoopN-åpen (75)1 230 m17.10
1409Jon UlvensøenDirekte A3 (10)2 090 m17.11
1270Anne-Berit RasmussenDirekte A2 (17)2 530 m17.18
1901Per Jarle EikelandDirekte C (13)2 080 m17.31
809Fredrik BueH 9-10 (21)1 360 m17.43
835Wilma EvensenD 11-12 (43)1 310 m18.32
808Ida Kristine BueD 11-12 (43)1 310 m18.37
807Lars Emil BueH 14 (22)2 320 m18.39
785Hans StordalH 70- (26)2 100 m18.51
134Roar MathisenH 50- (76)2 600 m18.54
1873Wilmer HanssonH 11-12 (54)1 310 m18.54
661Oddvar BruunH 80- (11)1 920 m18.55
136Sindre MathisenH 14 (22)2 320 m18.57
58Tore S. RasmussenH 80- (11)1 920 m19.01
135Henrik MathisenH 11-12 (54)1 310 m19.01
378Tonje RasmussenD 35- (10)2 460 m19.12
530Odd Egil FrognerDirekte B (40)2 510 m19.21
1871David HanssonH 40- (20)2 740 m19.28
786Else StordalD 65- (13)2 090 m19.32
544Odd Harald NilsenH 60- (34)2 330 m19.33

OL Vallset/Stange

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
608Magnus Svaland DaleH 11-12 (54)1 310 m19.14

OLG Skandia

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
113Barbara StalderD 17-kort (10)2 210 m17.08
112Christine StalderD 35- (10)2 460 m19.09

Oppsal Orientering

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1154Espen AlbertDirekte A1 (21)2 760 m17.06
729Runa KallesonD 17-B (25)2 340 m17.15
200Marius GihleH 17-C (5)2 080 m17.28
1888Dan Erik KallesonDirekte C (13)2 080 m17.30
202Magnus Syversen GihleH 9-10 (21)1 360 m17.35
201Synne Syversen GihleD 11-12 (43)1 310 m18.12
838Tuva Berger GjelstadD 11-12 (43)1 310 m18.28
261Ola NilsenH 45- (51)2 730 m18.39
952Aksel Nikolai AubertH 13 (24)2 010 m18.42
927Sondre OlaussenH 13 (24)2 010 m18.48
837Vidar GjelstadH 45- (51)2 730 m18.49
496Helge Grenager SolheimDirekte A1 (21)2 760 m18.54
831Sigurd HobølH 13 (24)2 010 m18.54
1840Alfred NikolaisenH 11-12 (54)1 310 m18.55
260Elin KallesonD 45- (45)2 330 m18.56
832Eskil HobølH 11-12 (54)1 310 m19.02
885Kristine KolshusD 45- (45)2 330 m19.07
259Mari KallesonD 13 (21)2 010 m19.15
167Sofie Solheim UndebergetD 14 (30)2 290 m19.16
783Tale Nordby HvenekildeD 14 (30)2 290 m19.20
498Olav Solheim UndebergetH 11-12 (54)1 310 m19.23
497Beate UndebergetD 40- (20)2 460 m19.24
830Vigdis HobølD 40- (20)2 460 m19.26
728Maja Kalleson RøedUtvikling C (16)2 080 m19.27
651Thor MellaH 55- (44)2 400 m19.28
1839Per-Ivar NikolaisenH 40- (20)2 740 m19.29
203Silje SyversenD 40- (20)2 460 m19.39
928Eskil OlaussenH 11-12 (54)1 310 m19.46

Os Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
348Venla Arponen SnilstveitD 40- (20)2 460 m19.38

Oslostudentenes IK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
191Hanne Maria VisterD 17- (14)2 500 m19.19
900Dagfinn FøllesdalH 85- (4)1 920 m19.19
192Mikael OlaussonH 17- (19)2 820 m19.24
150Are EriksenH 65- (18)2 240 m19.28

Osterøy IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
950Ragnhild BalsvikD 50- (48)2 240 m18.54

Otra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
925Tony HalsallDirekte C (13)2 080 m19.11

Peninsula and Plains Orienteers

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
84Ian HarrisonH 50-kort (7)2 040 m17.21
83Jan HarrisonD 50- (48)2 240 m18.38

Porsgrunn OL

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1889Marie BøenD 17-kort (10)2 210 m17.00
559Benedikte Wiig BøenD 17-kort (10)2 210 m17.05
1269Mona HolteDirekte A2 (17)2 530 m17.17
532Maria G. MehammerD 17-B (25)2 340 m17.28
988Vilma Holte FjeldstadN-åpen (75)1 230 m17.42
987Kaja Holte FjeldstadN-åpen (75)1 230 m18.14
621Anniken AusenD 50- (48)2 240 m18.37
654Gun Inger JørgensenD 70- (18)2 090 m18.42
515Siv WiersdalenD 45- (45)2 330 m18.45
516Sofie Wiersdalen ThunoldD 11-12 (43)1 310 m18.45
545Magne Wiig MathisenH 45- (51)2 730 m18.47
370Rolf LyeH 70- (26)2 100 m18.53
902Atle RemmeH 70- (26)2 100 m18.56
653Kay JørgensenH 70- (26)2 100 m18.58
546Sara MathisenD 45- (45)2 330 m18.59
619Eli Marie WiigD 55- (30)2 160 m18.59
986Truls FjeldstadDirekte A2 (17)2 530 m19.08
595Hilde VassendD 50- (48)2 240 m19.09
589Jon SkriubakkenH 50- (76)2 600 m19.12
867Sondre KornmoH 11-12 (54)1 310 m19.12
931Runar Torpe LienH 35- (11)2 740 m19.14
277Magne KlovningH 75- (23)2 090 m19.15
588Hilde Kristine RosenvoldD 50- (48)2 240 m19.17
278Eli KlovningD 75- (4)1 920 m19.29
514Lars Ole ThunoldH 40- (20)2 740 m19.40
620Dag AusenH 50- (76)2 600 m19.53

Raumar Orientering

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
433Ingrid Eide RappD 50- (48)2 240 m18.39
1880Anders KronbergH 55- (44)2 400 m18.55
690Frank FinstadH 70- (26)2 100 m18.59
108Emma Ailin SkårbøD 13 (21)2 010 m19.09
236Heidi ØstliD 45- (45)2 330 m19.14
691Inger FinstadD 65- (13)2 090 m19.28
107Tommy SkårbøH 40- (20)2 740 m19.42

Ringerike OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
856Kari StrandeD 70- (18)2 090 m18.36
45Helge RevhaugH 70- (26)2 100 m18.43
225Rasmus BerglundH 14 (22)2 320 m18.51
877Stig MellingH 45- (51)2 730 m18.56
224Lars BerglundH 45- (51)2 730 m19.11
483Kjersti StræteD 50- (48)2 240 m19.15
482Knut AasH 55- (44)2 400 m19.20
88Live Joronn YtrehusD 65- (13)2 090 m19.29
223Monica BerglundD 40- (20)2 460 m19.29
89Torbjørn NørbechH 65- (18)2 240 m19.33

Ringsaker OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
464Eyvind Hasle HaslestadUtvikling B (15)2 340 m17.51
463Kristin Hasle HaslestadD 50- (48)2 240 m18.51
466Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (54)1 310 m19.09
465Jørn Eugen HaslestadDirekte B (40)2 510 m19.25

Rudsbygd IL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
594Paul Martin BergH 70- (26)2 100 m18.36
857Marit TyldumD 70- (18)2 090 m18.38
858Jon TyldumH 80- (11)1 920 m18.57
593Gro SolnørdalD 65- (13)2 090 m19.31

Røyken OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
4Marlene KeilholzD 9-10 (17)1 360 m17.24
3Mareike KeilholzD 11-12 (43)1 310 m18.09
2Holger KeilholzH 45- (51)2 730 m18.54
713Solveig SletnerD 17- (14)2 500 m19.20

Sage Orienteering and Rogainin

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
886Brian MayH 45- (51)2 730 m18.43

Sande Sportsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
246Øivind FadumH 65- (18)2 240 m19.30

Sandefjord OK

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
173Anna Strøm JuliussenD 9-10 (17)1 360 m17.13
26Jon RingdalH 50-kort (7)2 040 m17.22
1869Anders WindvikDirekte B (40)2 510 m17.23
1903Elisabeth WindvikDirekte C (13)2 080 m17.32
12Balder Solberg FredheimN-åpen (75)1 230 m18.01
663Amalie Bjerke EvensenN-åpen (75)1 230 m18.05
662Nelly Bjerke EvensenN-åpen (75)1 230 m18.17
735Daniella GjoneD 11-12 (43)1 310 m18.24
128Tiri RebårdD 55- (30)2 160 m18.43
806Trond FossH 50- (76)2 600 m18.44
880Oddvar GjelstadH 80- (11)1 920 m18.47
226Gabriel GjoneH 14 (22)2 320 m18.49
158Knut Ivar JohansenH 45- (51)2 730 m19.01
508Tone StoklandD 55- (30)2 160 m19.02
736Sigrun GjoneDirekte B (40)2 510 m19.05
172Ellen Strøm JuliussenD 35- (10)2 460 m19.07
805Stine ArntzenD 50- (48)2 240 m19.19
596Trond GjelstadH 50- (76)2 600 m19.22
10Kristin Solberg FredheimDirekte B (40)2 510 m19.27
745Marcus WindvikH 11-12 (54)1 310 m19.34
11Theo Solberg FredheimUtvikling C (16)2 080 m19.40
734Knut GjoneH 50- (76)2 600 m19.48

Sandnes IL (Rogaland)

76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1859Gunhild OftedalD 17-B (25)2 340 m17.00
1860Lars OftedalN-åpen (75)1 230 m17.01
1864Trym UndheimN-åpen (75)1 230 m17.02
753Anja VistnesD 17-C (16)2 080 m17.05
718Ine Wathne ThingbøD 9-10 (17)1 360 m17.10
792Mari MyklebostD 17-B (25)2 340 m17.12
603Alexander JongenburgerH 17-B (12)2 510 m17.15
297Frida RichterD 9-10 (17)1 360 m17.16
56Marie Sæbø VikD 17-C (16)2 080 m17.19
760Kristoffer LevangUtvikling N (5)1 470 m17.19
1861Vebjørn OftedalH 9-10 (21)1 360 m17.26
1899May Bente ValdalDirekte B (40)2 510 m17.26
599Gezien JongenburgerD 17-B (25)2 340 m17.27
1863Sjur UndheimH 9-10 (21)1 360 m17.27
383Kristin BakkeD 17-B (25)2 340 m17.31
848Vetle Fjermestad EieN-åpen (75)1 230 m17.40
757Kåre LevangN-åpen (75)1 230 m17.44
758Gustav LevangUtvikling B (15)2 340 m17.44
763Aslak WathneH 9-10 (21)1 360 m17.44
775Stian HaugvaldstadUtvikling B (15)2 340 m17.50
372Sindre WathneN-åpen (75)1 230 m17.58
756Tormod LevangN-åpen (75)1 230 m18.03
794Nelly SolengN-åpen (75)1 230 m18.09
847Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (43)1 310 m18.11
601Sarah JongenburgerN-åpen (75)1 230 m18.16
761Bjørg Elin LevangN-åpen (75)1 230 m18.21
784Andreas SolengN-åpen (75)1 230 m18.25
298Mari RichterD 11-12 (43)1 310 m18.30
106Nina AkslandD 11-12 (43)1 310 m18.36
480Jone ValdalH 13 (24)2 010 m18.40
770Geir HaugvaldstadH 50- (76)2 600 m18.42
160Bjørnar PeikliH 14 (22)2 320 m18.44
714Oddgeir EikeskogH 50- (76)2 600 m18.45
19Anne Sæbø VikD 55- (30)2 160 m18.46
159Vegard PeikliH 45- (51)2 730 m18.46
42Arnfinn SolheimH 13 (24)2 010 m18.47
726Jonas Vistnes MyklebostH 13 (24)2 010 m18.49
762Ingeborg WathneD 45- (45)2 330 m18.50
764Eirik WathneH 13 (24)2 010 m18.51
104Tor Gunnar AkslandH 45- (51)2 730 m18.59
9Signe OttesenD 50- (48)2 240 m19.03
384Jorunn JohannesenD 55- (30)2 160 m19.03
248Bjørnar André HaugH 45- (51)2 730 m19.06
90Torill AndersenD 50- (48)2 240 m19.08
373Mette WathneD 35- (10)2 460 m19.08
600Idar JongenburgerH 11-12 (54)1 310 m19.08
990Evelyn Fernandes NødlandD 14 (30)2 290 m19.08
385Erik BakkeH 17- (19)2 820 m19.09
793Selma Lothine Fridheim TorpD 14 (30)2 290 m19.11
40Berit SolheimDirekte C (13)2 080 m19.12
5Njål F. VadlaH 55- (44)2 400 m19.13
776Synnøve WestermoenD 50- (48)2 240 m19.13
20Therese Sæbø VikD 17- (14)2 500 m19.14
759Geir LevangDirekte C (13)2 080 m19.14
846Bente Fjermestad-EieDirekte B (40)2 510 m19.15
105Berit AkslandD 45- (45)2 330 m19.17
479Jarl ValdalDirekte B (40)2 510 m19.17
1907Melvin JongenburgerUtvikling C (16)2 080 m19.17
625Jonas AkslandH 17- (19)2 820 m19.20
1862Ane OftedalD 40- (20)2 460 m19.20
716Amalie Wathne ThingbøD 13 (21)2 010 m19.22
715Ole Morten ThingbøH 35- (11)2 740 m19.23
249Ingunn Anda HaugD 40- (20)2 460 m19.25
701Alva ChristiansenD 13 (21)2 010 m19.25
356Åsne Myklebost TorgersenUtvikling C (16)2 080 m19.26
334Geir BjaanesH 60- (34)2 330 m19.27
700Rune ChristiansenH 50- (76)2 600 m19.28
41Thord SolheimUtvikling C (16)2 080 m19.30
299Ragnhild RichterD 40- (20)2 460 m19.30
120Sveinung SvebestadH 55- (44)2 400 m19.32
706Tuva ChristiansenUtvikling C (16)2 080 m19.32
725Jon MyklebostH 50- (76)2 600 m19.32
153Magnus LandstadH 50- (76)2 600 m19.39
250Magnus HaugH 11-12 (54)1 310 m19.39
717Emil Wathne ThingbøH 11-12 (54)1 310 m19.44
300Kim RichterH 40- (20)2 740 m19.47

Sarpsborg OL

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
566Jens Vonen SvaeH 9-10 (21)1 360 m17.46
350Heidi BørstadD 55- (30)2 160 m18.47
1881Eskil Pehrsen-LundeH 11-12 (54)1 310 m18.53
349Bjørn Tore ThoresenH 55- (44)2 400 m19.05
179Bjørn Ketil HansenDirekte B (40)2 510 m19.11
564Espen SvaeH 50- (76)2 600 m19.16
584Wenche LindløvD 50- (48)2 240 m19.16
221Ole IngesenH 50- (76)2 600 m19.33
585Øystein JensenH 55- (44)2 400 m19.33
565Jesper Vonen SvaeH 11-12 (54)1 310 m19.41

Skien OK

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
175Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (2)1 470 m17.05
461Trude NysæterD 40-kort (9)2 040 m17.09
1878Sigurd HoltskogDirekte B (40)2 510 m17.24
174Arnfinn SørumH 17-C (5)2 080 m17.27
1533Rune LaurantsenDirekte B (40)2 510 m17.31
1667Martin LaurantsenDirekte C (13)2 080 m17.34
1668 GåsoddenDirekte C (13)2 080 m17.35
1669Endre LaurantsenDirekte C (13)2 080 m17.36
1877Juliette Holtskog-FeremansD 11-12 (43)1 310 m18.05
395Rita RaastadD 50- (48)2 240 m18.46
1897Harald OmlandH 55- (44)2 400 m18.54
460Gaute NysæterH 13 (24)2 010 m18.56
828Frode NysæterH 45- (51)2 730 m18.57
459Gisle NysæterH 45- (51)2 730 m19.03
166Grete S B HoviD 60- (14)2 160 m19.19
870Bjørn Richard KirsteH 50- (76)2 600 m19.19
755Eilef LandsverkH 65- (18)2 240 m19.39
287Harald HoviH 60- (34)2 330 m19.55

Snertingdal IF Orientering

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
842Mina HolmenD 9-10 (17)1 360 m17.14
871Ida Marie BratlienUtvikling B (15)2 340 m17.45
843Therese HolmenD 11-12 (43)1 310 m18.27
872Marte Olava BratlienN-åpen (75)1 230 m18.29
840Hanne HolmenD 35- (10)2 460 m19.10
873Mona BratlienDirekte B (40)2 510 m19.12
874Ruth BratlienD 13 (21)2 010 m19.12
841Marius HolmenH 35- (11)2 740 m19.16
560Erik HasliH 60- (34)2 330 m19.29
844Øystein HolmenH 65- (18)2 240 m19.36

Stavanger Orienteringsklubb

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
803Toril FalkenbergD 17-kort (10)2 210 m17.09
802Hans Christian Granly FalkenbergH 17-kort (7)2 530 m17.10
68Jone SæbbøH 45- (51)2 730 m18.40
66Wenche Margrethe SæbbøD 45- (45)2 330 m18.42
156Anne-Siv GjertsenD 55- (30)2 160 m19.00
149Tone Cecilie NystrømD 50- (48)2 240 m19.07
81May MelingD 60- (14)2 160 m19.18
148Stein Arne OlsenH 55- (44)2 400 m19.22
67Peter SæbbøH 11-12 (54)1 310 m19.26
28Tore KarlsenH 60- (34)2 330 m19.57

Stjørdals-Blink Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
629Guro SævikN-åpen (75)1 230 m18.15
628Einar SævikN-åpen (75)1 230 m18.24
627Sigurd SævikH 11-12 (54)1 310 m18.56
630Rune SævikDirekte B (40)2 510 m19.28
626Ingvild KjesbuD 40- (20)2 460 m19.31
288Jakob HaugenH 50- (76)2 600 m19.38

Stokke IL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1150Elin Fredheim GravningenDirekte A1 (21)2 760 m17.02
487Vigdis SigurdsdottirD 9-10 (17)1 360 m17.09
1407Sunniva BergDirekte A3 (10)2 090 m17.09
692Anikken Gjein DybvikD 40-kort (9)2 040 m17.13
485Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (12)2 510 m17.19
694Kenneth DybvikH 40-kort (4)2 210 m17.20
257Kristine Sparre KnudsenD 17-B (25)2 340 m17.21
1902Sandra B. RobertsenDirekte B (40)2 510 m17.28
488Sturla SigurdssonN-åpen (75)1 230 m17.54
526Runar KittilsenH 70- (26)2 100 m18.48
944Georg EllilaDirekte A1 (21)2 760 m18.53
693Jens G. DybvikH 11-12 (54)1 310 m19.04
823Frode RobertsenH 55- (44)2 400 m19.09
677Lars Martin GjeinH 75- (23)2 090 m19.10
507Arne KristensenH 55- (44)2 400 m19.14
486Magnus SigurdssonH 11-12 (54)1 310 m19.15
140Astrid BrevikD 50- (48)2 240 m19.18
968Inger NergaardD 65- (13)2 090 m19.26
369Randi HansenD 65- (13)2 090 m19.33
969Ragnar Niemi BergH 65- (18)2 240 m19.35
795Bjørnar OlsrødH 50- (76)2 600 m19.45

Stord Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
960Jørgen WesterheimUtvikling B (15)2 340 m17.47
32Kenneth WesterheimH 45- (51)2 730 m19.17

Sturla, IF

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1904Merete UndelandD 17-kort (10)2 210 m17.01
829Tanja InstanesD 17-kort (10)2 210 m17.12
1846Jens WoldH 13 (24)2 010 m18.36
1845Stig InstanesH 45- (51)2 730 m18.38
648Gry Bruland VråleD 70- (18)2 090 m18.39
513Snorre FrydenlundDirekte A1 (21)2 760 m18.58
896Bjørn W. LudvigsenH 75- (23)2 090 m19.05
649Lasse VråleH 75- (23)2 090 m19.13
866Jon Erik KvarmeH 50- (76)2 600 m19.46

Søgne og Songdalen OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1898Frank SolåsH 17-N (1)1 470 m17.20
73Jan VærpH 75- (23)2 090 m19.02

TIF Viking

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
881Jan Harald Helmich PedersenH 70- (26)2 100 m18.50
24Jørn TorgersenH 70- (26)2 100 m18.55
665Jon-Kåre HansenH 45- (51)2 730 m18.58
27Axel IngvaldsenH 80- (11)1 920 m19.07

Torridal IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
740Ingunn GåsværD 17-B (25)2 340 m17.10
739Knut AurebekkH 50- (76)2 600 m18.41

Trollhättans SOK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
941Björn KristianssonH 50- (76)2 600 m19.44

Tynset IF

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
946Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (30)2 160 m18.37
581Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (45)2 330 m19.05
582Geir SchjølbergH 45- (51)2 730 m19.09
583Guro SchjølbergD 14 (30)2 290 m19.19

Tyrving IL

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1858Kristoffer JacobsenDirekte A1 (21)2 760 m17.00
1272Stine NjåsteinDirekte A2 (17)2 530 m17.20
943Solveig SikkelandD 55- (30)2 160 m18.54
572Marianne NjåsteinD 50- (48)2 240 m18.55
181Kjell Gorm RøkkeH 75- (23)2 090 m19.00
449Nora SkauenD 50- (48)2 240 m19.04
573Are NjåsteinH 55- (44)2 400 m19.08
796Thor NorderudH 55- (44)2 400 m19.30
450Jens Christian HolstH 50- (76)2 600 m19.43

Vang OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
678Kristoffer Børke SætabergetH 14 (22)2 320 m18.38
505Øystein MelbyH 55- (44)2 400 m19.03
500Gro EllegaardDirekte B (40)2 510 m19.10
587Maren HenriksenD 14 (30)2 290 m19.14

Varegg Fleridrett

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
266Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsD 11-12 (43)1 310 m18.41
949Dagfinn GjerstadH 13 (24)2 010 m18.41
37Ragna Oline Doppelhofer ErvikD 11-12 (43)1 310 m18.46
908Andreas Strømme LidH 13 (24)2 010 m18.52
38Astrid Oline ErvikD 45- (45)2 330 m19.01
114Lars Stuland LarsenH 55- (44)2 400 m19.06
72Tove AasheimD 50- (48)2 240 m19.14
233Ronny RykkjeH 50- (76)2 600 m19.14
115Sverre Stuland TysværH 11-12 (54)1 310 m19.16
71Tore NymarkH 50- (76)2 600 m19.20
265Turid VrålstadDirekte B (40)2 510 m19.22
889Jan Kjærner-SembH 50- (76)2 600 m19.25

Varteig OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
888Henrik Julian Fontes AarbuH 14 (22)2 320 m18.48
182Lea TaraldsvikDirekte B (40)2 510 m19.01
69Einar Kristian LundeH 65- (18)2 240 m19.32
940Per Olaf KlemsdalH 60- (34)2 330 m19.48

Vegårshei IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
316Geir BråtenH 50- (76)2 600 m18.51
650Julie NærestadD 17- (14)2 500 m19.11
592Ole Petter VestølH 50- (76)2 600 m19.35

Verdal OK

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
891Ann Sissel VehusD 55- (30)2 160 m18.49
892Anne Eline Vehus SkjerveD 13 (21)2 010 m19.16
193Stein MarkhusH 55- (44)2 400 m19.18

Vindafjord Orienteringslag

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
313Einar MartinsenH 50- (76)2 600 m19.06
646Einar Marius Hjellestad MartinsenH 17- (19)2 820 m19.26

Vingelen IL

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
820Lars Horten JordetH 14 (22)2 320 m18.53
819Bente HortenDirekte B (40)2 510 m19.02
818Leif JordetH 55- (44)2 400 m19.27

Voss IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
921Trude BråtenD 60- (14)2 160 m19.12
256Gunnar BråtenH 60- (34)2 330 m19.38

Wing OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1Ingeborg KolstadD 11-12 (43)1 310 m18.20
268Jostein AlvestadH 60- (34)2 330 m19.45

Østmarka OK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
1851June HerredsvelaDirekte A3 (10)2 090 m17.05
279Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 17-kort (10)2 210 m17.06
1855Per Kåre HerredsvelaDirekte A3 (10)2 090 m17.06
251Mathias LinløkkenH 13 (24)2 010 m18.45
351Erlend OtterleiH 13 (24)2 010 m18.53
296Kristin Stubban HygenD 45- (45)2 330 m19.08
295Ellen Margrete Stubban HygenD 13 (21)2 010 m19.11
906Katrine LodgaardDirekte B (40)2 510 m19.19
1656Natalia LinløkkenUtvikling C (16)2 080 m19.19
294Hans Olav HygenH 45- (51)2 730 m19.23

Øyestad IF allianse

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
145Marita AanonsenD 17-C (16)2 080 m17.06
147Rikke WernersenD 17-C (16)2 080 m17.17
144Maren AanonsenN-åpen (75)1 230 m18.20
146Jan Vidar WernersenH 60- (34)2 330 m19.46

Ålgård Orientering

35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
401Heidi MartbyD 40-kort (9)2 040 m17.06
339Otilie OftedalD 40-kort (9)2 040 m17.10
258Torunn LaugalandD 17-C (16)2 080 m17.11
285Elvira Maudal SævlandD 9-10 (17)1 360 m17.11
330Stig Arild SkrettingH 17-B (12)2 510 m17.12
281Guro MaudalD 17-C (16)2 080 m17.16
141Frode Halvor LundH 17-B (12)2 510 m17.18
907Henriette NessetD 17-C (16)2 080 m17.18
329Hilde SkrettingD 17-B (25)2 340 m17.19
341Maren OftedalD 9-10 (17)1 360 m17.21
504Ann Torill BakkenD 17-B (25)2 340 m17.22
280Edward SævlandH 17-C (5)2 080 m17.25
116Brage LaugalandH 9-10 (21)1 360 m17.41
402Synne Martby-SkogsholmN-åpen (75)1 230 m17.41
18Ella Nesset RavndalN-åpen (75)1 230 m17.43
332Ingrid SkrettingN-åpen (75)1 230 m17.48
117Eiril LaugalandN-åpen (75)1 230 m17.51
282Alexander Maudal SævlandN-åpen (75)1 230 m17.57
284Andrine Maudal SævlandN-åpen (75)1 230 m18.04
331Sondre SkrettingN-åpen (75)1 230 m18.10
118Vetle LaugalandN-åpen (75)1 230 m18.18
403Tirill Martby-SkogsholmN-åpen (75)1 230 m18.22
283Jonathan Maudal SævlandN-åpen (75)1 230 m18.27
184Ada C StokkelandD 11-12 (43)1 310 m18.40
185Samuel A StokkelandH 14 (22)2 320 m18.47
154Harry BreilandH 70- (26)2 100 m18.49
1906Jan-Einar ØvremoH 55- (44)2 400 m18.53
17Ørjan RavndalH 45- (51)2 730 m19.15
606Lars Sigve OftedalH 45- (51)2 730 m19.18
121Ola Magnus LaugalandH 35- (11)2 740 m19.19
143Veronica Sunisa LundUtvikling C (16)2 080 m19.31
186Sturla StokkelandH 40- (20)2 740 m19.32
340Livar OftedalH 11-12 (54)1 310 m19.33
142Therese Alisa LundUtvikling C (16)2 080 m19.36
194Bård SkogsholmH 40- (20)2 740 m19.37

Årstad IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
609Svein HaukaasH 85- (4)1 920 m19.17

Ås-NMBU Orientering

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
562Judit BanfiD 17-B (25)2 340 m17.32
743Jørgen BjervaN-åpen (75)1 230 m18.13
352Odin Schei DanevadN-åpen (75)1 230 m18.31
198Anne NilsenD 45- (45)2 330 m18.39
744Per Henning BjervaH 50- (76)2 600 m18.39
354Håkon DanevadH 50- (76)2 600 m18.59
869Ellen-Christine KorenD 55- (30)2 160 m19.06
741Ingunn BergetD 45- (45)2 330 m19.11
781Ingrid TveiteDirekte A2 (17)2 530 m19.13
353Synne Schei DanevadUtvikling C (16)2 080 m19.33
561Robert BanfiH 40- (20)2 740 m19.35
742Gunnar BjervaH 11-12 (54)1 310 m19.35
868Ivar MaalenH 60- (34)2 330 m19.56

Annonser

IOF Eventor