Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H 50-

2 600 m, 76 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1853Espen LunøeNydalens SK18.38
744Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering18.39
64Øyvind MikkelsenKristiansand OK18.40
739Knut AurebekkTorridal IL18.41
770Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.42
993Ola TellesbøHadeland OL18.43
806Trond FossSandefjord OK18.44
714Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)18.45
240Tomas EidsmoFreidig18.46
432Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL18.47
95Oddvar TaksdalGanddal IL18.48
425Øystein SkjelbredKongsberg OL18.49
604Kjetil BjørloHalden SK18.50
316Geir BråtenVegårshei IL18.51
668Christian JomaasFossum IF18.52
970Bjørn PollandOK Skeidi18.53
134Roar MathisenOL Tønsberg og omegn18.54
754Øyvind FlaattenOK Skeidi18.55
346Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø18.56
577Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.57
129Roger ØstvoldHeming Orientering18.58
354Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.59
390Per GustafssonKongsberg OL19.00
787Gunnar MelinOK Kolmården19.01
430Odd StrandKongsberg OL19.02
227Eric MorrisBennelong Northside Orienteers19.03
101Lasse ArnesenHeming Orientering19.04
643Lars Erik StrømsnesMalvik IL19.05
313Einar MartinsenVindafjord Orienteringslag19.06
765Leif StørmerFossum IF19.07
267Knut Erling ØenHeming Orientering19.08
948Steinar LågAsker Skiklubb19.09
122Terje Ulla EikenKongsberg OL19.10
556Harald Eide-FredriksenHeming Orientering19.11
589Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19.12
534Ivar MølnvikFossum IF19.13
233Ronny RykkjeVaregg Fleridrett19.14
876Fredrik HøyerFossum IF19.15
564Espen SvaeSarpsborg OL19.16
558Jon Iver BakkenNydalens SK19.17
91Arild AndresenFossum IF19.18
870Bjørn Richard KirsteSkien OK19.19
71Tore NymarkVaregg Fleridrett19.20
371Stein H. HagenFossum IF19.21
596Trond GjelstadSandefjord OK19.22
711Sven Arne GylterudFossum IF19.23
631Kimme ArnesenHeming Orientering19.24
889Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.25
109Bjørn Idar SætranIF Trauma19.26
635Mikael NybergHellas Orientering19.27
700Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)19.28
976Magne AasAsker Skiklubb19.29
571Rune EngehultNotodden OL19.30
934Kjetil EspedalNydalens SK19.31
725Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)19.32
221Ole IngesenSarpsborg OL19.33
528Per Olav NærestadIF Trauma19.34
592Ole Petter VestølVegårshei IL19.35
57Guttorm EggeIL GeoForm19.36
689Inge HaugeHisøy OK19.37
288Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering19.38
153Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)19.39
448Ian RingheimOL Trollo19.40
209Per Øivind EgerKongsberg OL19.41
510Frode HaugskottOL Trollelg19.42
450Jens Christian HolstTyrving IL19.43
941Björn KristianssonTrollhättans SOK19.44
795Bjørnar OlsrødStokke IL19.45
866Jon Erik KvarmeSturla, IF19.46
176Øystein WiggenByåsen IL19.47
734Knut GjoneSandefjord OK19.48
456Fred Arne JacobsenBardu IL19.49
751Jens Even StorhovFreidig19.50
375Svein NygårdLillomarka OL19.51
984Einar LunøeNydalens SK19.52
620Dag AusenPorsgrunn OL19.53

Annonser

IOF Eventor