Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H 45-

2 730 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1845Stig InstanesSturla, IF18.38
261Ola NilsenOppsal Orientering18.39
68Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.40
918Tore SandvikHalden SK18.41
647Knut SandvenIL Koll18.42
886Brian MaySage Orienteering and Rogainin18.43
301Øyvind StørenBø OL18.44
161Raymond BerntzenFet OL18.45
159Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)18.46
545Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.47
195Asgeir LiumFet OL18.48
837Vidar GjelstadOppsal Orientering18.49
242Rune GraversenIL BUL-Tromsø18.50
336Kjetil SkjåkLillehammer OK18.51
501Espen DanevadFredrikstad SK18.52
579Kyrre GranFet OL18.53
2Holger KeilholzRøyken OL18.54
696Knut Jostein SætnanFossum IF18.55
877Stig MellingRingerike OL18.56
828Frode NysæterSkien OK18.57
665Jon-Kåre HansenTIF Viking18.58
104Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)18.59
100Espen RøsteKongsberg OL19.00
158Knut Ivar JohansenSandefjord OK19.01
177Thomas FrostAlta OL19.02
459Gisle NysæterSkien OK19.03
80Geir KristiansenKristiansand OK19.04
733Erik Utne VieHaugesund IL Orientering19.05
248Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)19.06
358Harald BakkeFossum IF19.07
550Arild NyhaugAsker Skiklubb19.08
582Geir SchjølbergTynset IF19.09
782Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL19.10
224Lars BerglundRingerike OL19.11
774Sigmund HansenGjø-Vard OL19.12
684Torgeir SkjønhaugFet OL19.13
243Per Øyvind SteneNydalens SK19.14
17Ørjan RavndalÅlgård Orientering19.15
656Jøran KristensenHeming Orientering19.16
32Kenneth WesterheimStord Orientering19.17
606Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering19.18
563Trond MyhreFossum IF19.19
399Henning Bratland CarlsenOK Moss19.20
392Are BisethKongsberg OL19.21
860Runar HafskjoldNydalens SK19.22
294Hans Olav HygenØstmarka OK19.23
454Even ErlienGjø-Vard OL19.24
218Christian ReuschHeming Orientering19.25
82Nils Tore PuntervoldEgersund OK19.26
289Pål AngvollFredrikstad SK19.27
441André JægtvikKonnerud IL19.28

Annonser

IOF Eventor