Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

H 11-12

1 310 m, 54 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1881Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.53
1873Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn18.54
1840Alfred NikolaisenOppsal Orientering18.55
627Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.56
137Håkon ØverbyKongsberg OL18.57
685Gaute SkjønhaugFet OL18.58
697Ask Felland SætnanFossum IF18.59
391Jarand GustafssonKongsberg OL19.00
135Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn19.01
832Eskil HobølOppsal Orientering19.02
111Lars KostølKristiansand OK19.03
693Jens G. DybvikStokke IL19.04
424Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL19.05
99Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL19.06
769Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL19.07
600Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)19.08
466Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK19.09
882Alfred Holtan SanderudLillomarka OL19.10
961Kristoffer LodgaardByåsen IL19.11
867Sondre KornmoPorsgrunn OL19.12
239Jan Olav BerganKongsberg OL19.13
608Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange19.14
486Magnus SigurdssonStokke IL19.15
115Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett19.16
437Marius RøddeGanddal IL19.17
393Arne BisethKongsberg OL19.18
520Tollef TjentlandLardal OL19.19
789Leonardo MelinOK Kolmården19.20
170Emil Tonjer FingarsenElverum OK19.21
213Jens Anton AndresenMalvik IL19.22
498Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering19.23
919Aksel Johan SandvikHalden SK19.24
472Sigmund ØlstadFet OL19.25
67Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.26
43Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb19.27
362Selmer LøkenOK Moss19.28
821Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL19.29
899Sivert MørchEmblem IL19.30
570Rasmus EngehultNotodden OL19.31
861Sondre HafskjoldNydalens SK19.32
340Livar OftedalÅlgård Orientering19.33
745Marcus WindvikSandefjord OK19.34
742Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering19.35
923Magnus Flydal JenstadFossum IF19.36
6Mathias LeroyerFreidig19.37
230Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL19.38
250Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)19.39
565Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL19.41
435Anders Hovgaard EisvangOK Moss19.42
529Erlend SommerheinFossum IF19.43
717Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)19.44
431Jon StrandKongsberg OL19.45
928Eskil OlaussenOppsal Orientering19.46
53Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK19.47

Annonser

IOF Eventor