Norsk Orientering

Startliste for Norsk o-festival - sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk o-festival - sprint
Arrangørorganisasjoner: Hedrum OL / Lardal OL / Larvik OK
Dato: fredag 28 juni 2019

N-åpen

1 230 m, 75 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1850Ofelia Leonora AxelsonEiker OL17.00
1860Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)17.01
1864Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)17.02
1865Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn17.03
1872Eline HanssonOL Tønsberg og omegn17.04
1890Ana Zagar NesLarvik OK17.05
1893Magnus FrøydLarvik OK17.06
1895Sofie Laura AndresenMalvik IL17.07
1807Ella Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaa17.08
1808Martin L NordkveldeHedrum OL17.09
1809Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn17.10
1810Elisen Nauf BorgersenHedrum OL17.11
1811Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL17.12
1812Anneli Heien SælebakkeEiker OL17.13
1813Torstein Valero KjentveitHalden SK17.14
1814Maia Mandal PetersenKongsberg OL17.15
1815Kristian MarkussenNeverfjord IL17.16
1816Henrik Markussen PrydzNeverfjord IL17.17
1817Simen TrøanNittedal OL17.18
1818Aleksander KjensethHeming Orientering17.19
1819Celine KjensethHeming Orientering17.20
1838Jørgen ReuschHeming Orientering17.39
848Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)17.40
402Synne Martby-SkogsholmÅlgård Orientering17.41
988Vilma Holte FjeldstadPorsgrunn OL17.42
18Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering17.43
757Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)17.44
237Erik BerganKongsberg OL17.45
338Olav SkjåkLillehammer OK17.46
394Olai BisethKongsberg OL17.47
332Ingrid SkrettingÅlgård Orientering17.48
310Emil Fotland KolstøEgersund OK17.49
537Otto Rygh HoltenNydalens SK17.50
117Eiril LaugalandÅlgård Orientering17.51
323Mari Oraug RyghIL Koll17.52
890Elisa Kaderkova MæhlumGjø-Vard OL17.53
488Sturla SigurdssonStokke IL17.54
752Hanna HaldinHalden SK17.55
989Isak AndersenNydalens SK17.56
282Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering17.57
372Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)17.58
61Tiril Markussen PrydzNeverfjord IL17.59
421Ruben Mydland HellandEgersund OK18.00
12Balder Solberg FredheimSandefjord OK18.01
707Mathias SundbyLarvik OK18.02
756Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)18.03
284Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering18.04
663Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK18.05
804Tobias SkoglundGjø-Vard OL18.06
245Oskar SteneNydalens SK18.07
232Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL18.08
794Nelly SolengSandnes IL (Rogaland)18.09
331Sondre SkrettingÅlgård Orientering18.10
958Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa18.11
96Clara LeroyerFreidig18.12
743Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering18.13
987Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL18.14
629Guro SævikStjørdals-Blink Orientering18.15
601Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.16
662Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK18.17
118Vetle LaugalandÅlgård Orientering18.18
773Elias Hauge BjuganHalden SK18.19
144Maren AanonsenØyestad IF allianse18.20
761Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)18.21
403Tirill Martby-SkogsholmÅlgård Orientering18.22
703Henrik JørgensenLillehammer OK18.23
628Einar SævikStjørdals-Blink Orientering18.24
784Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)18.25
361Solan LøkenOK Moss18.26
283Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering18.27
49Annika Næss-UlsethHeming Orientering18.28
872Marte Olava BratlienSnertingdal IF Orientering18.29
673Sverre Nordgård LeirenByåsen IL18.30
352Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.31
1887Konrad ØstlieDriv IL18.51

Annonser

IOF Eventor