Norsk Orientering

Startliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: lørdag 22 september 2018

D15-16

6 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35212638Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering12.15

D21-

11 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30192119Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering12.00

D45-

11 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27504808Kirsti KringhaugRingerike OL12.00

D65-

6 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15227496Karen Modell KringhaugValnesfjord IL12.15

H11-12

4 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38212084Erlend Holter NilssenBodø og Omegn IF Orientering12.20.47
37217789Jakob Sivert HunstadBodø og Omegn IF Orientering12.23.02

H15-16

6 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32200987Per HøivaagTverlandet IL12.15
33204588Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering12.15
34181784Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering12.15
36197783Benjamin August VikenTverlandet IL12.15

H19-20

16 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31502666Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.00

H21-

16 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29204562Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering12.00

H35-

16 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28235924Trond Esben NilssenBodø og Omegn IF Orientering12.00

H45-

16 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19208018Thor Vidar PedersenIL Siso12.00
2097424Roy SolbakkValnesfjord IL12.00
21235933Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering12.00
22203321Arild Skarvik PettersenBodø og Omegn IF Orientering12.00
23215018Jørn K RemloIL Siso12.00
24226048Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering12.00
25191232Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering12.00
26502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering12.00

H55-

11 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16181607Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering12.00
17239391Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering12.00

H65-

6 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1067561Asbjørn PedersenIL Siso12.15
1191258Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12.15
12235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering12.15
1391252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering12.15

H75-

6 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7226049Erling PedersenIL Siso12.15
8158533Richard KringhaugValnesfjord IL12.15
991259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering12.15

Trim 6 km

6 100 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2235932Elisabeth RekkedalBodø og Omegn IF Orientering12.15
3217868Vilde Wikevand NormannTverlandet IL12.15
497423Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering12.15
6224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering12.15
224946Magnus KrogstadTverlandet IL12.15

Trim 11 km

11 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5188154Terje Engesli12.00

Annonser

IOF Eventor