Norsk Orientering

Startliste for Grenlandskarusellen 5

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Grenlandskarusellen 5
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: torsdag 3 mai 2018

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vilde Aakre LeistadSkien OK18.14.15
Sigrid BruemPorsgrunn OL
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL

D -12N

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Helga Elise NordliPorsgrunn OL17.53.00
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK18.13.11
Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL18.23.30

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi18.12.03

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL18.49.16

D 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL18.21.03
Anna MeenPorsgrunn OL18.24.34
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL18.25.24

D 17-C

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnhild Tilly BagåsIL Hauken17.45.54
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi18.11.32
Susanne IsnesOK Skeidi18.38.34
Turid KristensenOK Skeidi18.38.34

D 17-N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eline Sjølie OsmundsenPorsgrunn OL18.16.52
Mette BøgebergPorsgrunn OL18.25.41

D 40-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Siv WiersdalenPorsgrunn OL18.06.41
Lene MeenPorsgrunn OL18.10.41
Gry AakreSkien OK18.12.16
Lenka WestinPorsgrunn OL18.22.40

D 50-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eli Marie WiigPorsgrunn OL18.07.09
Eli SæterdalSkien OK18.22.25
Hilde VassendPorsgrunn OL18.25.51
Turid BertelsenPorsgrunn OL18.26.27

D 60-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hanne HerumOK Skeidi18.07.27
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL18.14.22

D 70-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL17.50.41
Ellen MathisenPorsgrunn OL17.53.09

H 11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK18.20.34
Ole Magnus StoremyrIL Hauken18.28.34

H -12N

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjørn Ivar LangerudPorsgrunn OL18.05.40
Linus BrodinPorsgrunn OL18.10.12
Filip RødsandSkien OK18.19.21
Albert WeiserSkien OK18.19.21
Eirik Ostrø BøgebergPorsgrunn OL18.23.38

H 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus BrodinPorsgrunn OL17.52.45
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL18.05.24
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.29.01

H 13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Adrian HagenPorsgrunn OL18.05.40

H 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tobias MathisenPorsgrunn OL18.08.07
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL18.18.15

H 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Børge NordliPorsgrunn OL17.53.20
Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.24.53
Lars JohannessenPorsgrunn OL18.26.56

H 17-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jan IsnesOK Skeidi18.41.49

H 40-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jørn LangerudPorsgrunn OL17.56.18
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.04.49
Jesper FlogstadIL Hauken18.08.56
Pål WinbergOK Skeidi18.11.52
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL18.13.10
Lars Rune LieOK Skeidi18.21.45
Steinar LandeBø OL18.28.26
Trond BogePorsgrunn OL18.31.01
Bjørn LiePorsgrunn OL18.33.50
Dag AusenPorsgrunn OL18.39.35

H 50-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Espen RaastadSkien OK17.54.40
Jan Ivar GundersenHedrum OL18.05.29
Tom SagaSkien OK18.09.48
Morten HamreIL Hauken18.10.52
Jan Kåre StokkeOK Skeidi18.15.48
Bjørn PollandOK Skeidi18.16.55
Arve GlittumOK Skeidi18.19.10
Inge GlittumOK Skeidi18.22.55
Bjørn Richard KirsteSkien OK18.30.34
Øyvind FlaattenOK Skeidi18.32.16
Jan GatevoldPorsgrunn OL18.35.39

H 60-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Dag KristensenOK Skeidi17.51.12
Rune LaurantsenSkien OK17.57.57
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL18.03.37
Atle RemmePorsgrunn OL18.06.24
Dagfinn TorpePorsgrunn OL18.16.23

H 70-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jakob KløverødPorsgrunn OL17.35.49
Carl Ove BergOK Skeidi17.51.20
Kay JørgensenPorsgrunn OL18.07.07
Egil RonæssPorsgrunn OL18.10.29
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK18.12.58
Ragnar HillestadLardal OL18.25.51
Rolf LyePorsgrunn OL18.27.06

Fri løype

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jorunn Brun SagaSkien OK18.01.48

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival