Norsk Orientering

Startliste for 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 10. rankingløp Sunnhordland - Landåsen
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 4 september 2018

D11-16N

1 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Serina Victoria ÅdnanesStord Orientering17.30

D-Kort

1 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Brita AngeltveitStord Orientering17.30
0Nina HagerupStord Orientering17.30
0Kari RøgenesStord Orientering17.30
0Brynhild Meyer StautlandStord Orientering17.30
0Britt R TheodorsenStord Orientering17.30

D-Lang

4 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering17.30
0Annie MyhreStord Orientering17.30

D-Mellom

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mette  FitjarFitjar IL17.30
0Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering17.30

D60-

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marie AasheimStord Orientering17.30
0Edel SlettemarkStord Orientering17.30

H11-16N

1 200 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ola Fitjar HjelleFitjar IL17.30
0Johannes ÅdnanesStord Orientering17.30

H-Kort

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jørgen WesterheimStord Orientering17.30

H-Mellom

3 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frode FitjarFitjar IL17.30
0Klaus HorneTyrving17.30
0Øyvind SkålevikFitjar IL17.30
0Nils Eirik ÅdnanesStord Orientering17.30

H-Lang

4 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magne AndresenStord Orientering17.30
0Øyvind Gaute BergStord Orientering17.30
0Jon Folgerø-HolmStord Orientering17.30
0Jarle HallandStord Orientering17.30
0Jarle HauglandStord Orientering17.30
0Arne Henrik HovdenStord Orientering17.30
0Jens Øien KlosterFitjar IL17.30
0Henrik OttesenStord Orientering17.30
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL17.30
0Even RolsnesStord Orientering17.30
0Øystein StautlandStord Orientering17.30
0Kenneth WesterheimStord Orientering17.30

H60-

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingolf DybvikStord Orientering17.30
0Wilhelm EngelsenStord Orientering17.30
0Harald HaugenStord Orientering17.30
0Magnar HillesdalStord Orientering17.30
0Jonny HuseStord Orientering17.30
0Steinar SlettemarkStord Orientering17.30

N-Open

1 200 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emily AlmåsStord Orientering17.30
0Magnus AndresenStord Orientering17.30
0Hanna Lillejord GrovStord Orientering17.30

Annonser

IOF Eventor