Norsk Orientering

Startliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D11-12

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anna Fitjar HjelleFitjar IL17.30

D11-16N

1 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Serina  ÅdnanesStord Orientering17.30

D-Kort

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mette  FitjarFitjar IL17.30
0Nina HagerupStord Orientering17.30
0Turid HellandStord Orientering17.30
0Eline Fitjar HjelleFitjar IL17.30
0Mari Fitjar HjelleFitjar IL17.30
0Brynhild Meyer StautlandStord Orientering17.30

D-Lang

3 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering17.30
0Annie MyhreStord Orientering17.30
0Malene ØenStord Orientering17.30

D-Mellom

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering17.30

D60-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marie AasheimStord Orientering17.30
0Edel SlettemarkStord Orientering17.30

H11-16N

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon  FitjarFitjar IL17.30
0Ola  FitjarFitjar IL17.30
0Johannes ÅdnanesStord Orientering17.30

H-Kort

2 200 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Børge Tranøy HovdenStord Orientering17.30

H-Mellom

2 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anders EkseStord Orientering17.30
0Jon Folgerø-HolmStord Orientering17.30
0Egil  HavroStord Orientering17.30
0Øystein StautlandStord Orientering17.30
0Jørgen WesterheimStord Orientering17.30

H-Lang

3 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magne AndresenStord Orientering17.30
0Øyvind Gaute BergStord Orientering17.30
0Jarle HallandStord Orientering17.30
0Jarle HauglandStord Orientering17.30
0Arne Henrik HovdenStord Orientering17.30
0Henrik OttesenStord Orientering17.30
0Rolf Atle RolfsnesFitjar IL17.30
0Even RolsnesStord Orientering17.30
0Ketil SkjoldeOnarheim 17.30
0Ove VedøyStord Orientering17.30
0Kenneth WesterheimStord Orientering17.30

H60-

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Wilhelm EngelsenStord Orientering17.30
0Harald HaugenStord Orientering17.30
0Atle IrgensStord Orientering17.30
0Sigvald RobberstadStord Orientering17.30

N-Open

1 900 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus AndresenStord Orientering17.30
0Nina Mæland PoldenStord Orientering17.30
0Tobias Mæland PoldenStord Orientering17.30

Annonser

IOF Eventor