Norsk Orientering

Startliste for Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: mandag 14 mai 2018

D-12

1 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217869Ida Øverli StøenLillehammer OK18.04.02
212593Sofie TaraldsenLillehammer OK18.05.33
217673Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK18.07.48
217718Ane BeitdokkenLillehammer OK18.09.27
217896Andrea Storlien UlenLillehammer OK18.10.01

H-12

1 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213804Johan SkjåkLillehammer OK18.03.02
234110Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK

D 13-16

1 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208587Martine SkjelsvikLillehammer OK18.00.01
211915June Rogstad BekkevoldLøten o-lag18.02.02
213154Henriette BergLøten o-lag18.04.02
217670Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK18.06.01
217724Serine JørgensenLillehammer OK18.08.01

H 13-16

1 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224297Anders TaraldsenLillehammer OK18.01.02
217671Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.03.01
181785Sindre Grøv SvensenLillehammer OK18.05.01

D 17-

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236005Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.11.01
501170Agnethe HasliGjø-Vard OL18.13.01

H 17-

1 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216850Marius StaffOL Toten-Troll18.15.01
500061Øyvind WiggenByåsen IL18.19.02
505598Torgeir SulheimLillehammer OK18.21.01
483040Vegard ØlstadBækkelagets SK

D 50-

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502248Eirin LodgaardByåsen IL18.03.02

H 50-

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202141Herman BakkeLøten o-lag17.59.59
505846Kai FunderudLillehammer OK18.04.01
170443Stein Arne NegårdVang OL18.06.01
214744Knut AndersenLøten o-lag18.14.01
402944Kristian StorsveenLøten o-lag

D 60-

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191273Gro SolnørdalRudsbygd IL18.05.01

H 60-

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504500Erik HasliSnertingdal IF Orientering18.12.01

D 70-

1 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97449Inger E. VamnesHamar OK18.07.02

H 70-

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
191274Paul Martin BergRudsbygd IL18.02.02
192660Jon Vegard LundeLillehammer OK18.24.32

N-åpen

1 500 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233852Margit Norunn BrønmoLillehammer OK17.58.03
233817Mina ReidLillehammer OK17.58.03
233620Martin Lien StøenLillehammer OK18.04.16
217679Marie BergerLillehammer OK18.04.39
217829Klara Dahl-HofsethLillehammer OK18.07.10
233807Madison ReidLillehammer OK18.07.13
192403Fredrik Funderud WedumLillehammer OK18.07.28
233729Ylva Nyløkken18.08.23
160009Martinus NordbergLillehammer OK18.14.44
224226Henrik JørgensenLillehammer OK18.14.45
201080Emil Bliksvær HindklevLillehammer OK18.14.49
65280Ivar VamnesHamar OK18.25.11
217719Erik BeitdokkenLillehammer OK18.33.50
160003Kristin HaugLillehammer OK

H 40-

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200943Trond BrønmoLillehammer OK18.18.03
224426Kjetil SkjåkLillehammer OK18.20.02
68487Tormod KleppaLillehammer OK18.22.01
191312Thomas JørgensenLillehammer OK18.24.01
Robert ReidLillehammer OK

D 40-

1 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182160Valborg MadslienLillehammer OK18.42.10
501070Eli StensliLøten o-lag

Annonser

IOF Eventor