Norsk Orientering

Startliste for Ringerikskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: torsdag 31 mai 2018

Nybegynnere

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208673Linus T. StrindebergFossekallen IL18.07.42
216753Emil T. StrindebergFossekallen IL18.07.52
217049Allan BergsrudFossekallen IL18.21.02
217060Edvard BergsrudFossekallen IL18.21.12
216689Arthur BergsrudFossekallen IL18.21.17
216697Frida Sofie AnersenFossekallen IL18.28.09
185896Maja B. HagenFossekallen IL18.28.27
208707Didrik ArnesenFossekallen IL18.28.34
185903Oliver R. SteenFossekallen IL18.28.49

D Kort B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220771Linn G. TobiasenRingerike OL19.01.17

D Mellom

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220828Ida EnerhaugenRingerike OL17.58.08
222089Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17.59.19
98609Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL18.05.08
502919Grete S B HoviSkien OK18.08.26
61051Live YtrehusRingerike OL18.26.17
236810Line ArnevikRingerike OL18.53.56

H Mellom

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87534Geir DahlRingerike OL18.00.21
236504Brede Høibak GundersenRingerike OL18.09.11
216759Torbjørn NørbeckRingerike OL18.22.04
205398Helge GrafferRingerike OL18.33.15
192203Sverre GrafferRingerike OL18.33.24
211440Hans Einar ThorsetRingerike OL18.47.16

D Lang

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79007Kjersti StræteRingerike OL18.00.52
503318Ida HopeRingerike OL18.28.58

H Lang

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87126Svein RoslandHope IL17.59.33
504705Lars BerglundRingerike OL18.06.19
198554Stein Aas StræteRingerike OL18.07.08
68114Anders Beyer BrattliRingerike OL18.08.57
160321Kristian KihleRingerike OL18.09.54
98502Lars FjeldstadRingerike OL18.14.02
172011Magnus Barth GustavsenRingerike OL18.27.51
61055Juha VienaRingerike OL18.30.17
198537Morten DåsnesRingerike OL18.42.50
192379Frode LøsetRingerike OL18.45.28
236503Lars-Inge ArnevikRingerike OL18.55.05

H Kort A

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208715Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering18.15.02
202267Jesse JentzenHadeland OL18.26.22
216647Yngve SwärdHadeland OL18.31.08

D Kort A

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88960Bjørg GårdhammerFossekallen IL18.05.21
198645Unn Disch KihleRingerike OL18.07.52
216809Monica Støa JohansenFossekallen IL18.15.46
185900Lise LønningenFossekallen IL18.15.52
216396Marthe Sofie SkroveRingerike OL18.36.02

Annonser

IOF Eventor