Norsk Orientering

Startliste for KM natt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: fredag 5 oktober 2018

D 13-14

3 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Henriette BergLøten o-lag19.34

D 21-

6 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Evine Westli AndersenLøten o-lag19.44

D 45-

3 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Vanja StaffOL Toten-Troll19.42

H 15-16

4 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Mats LindaasElverum OK19.36

H 17-A kort

4 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Marius StaffOL Toten-Troll19.39

H 17-20

6 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Simen BallangrudOL Toten-Troll19.46
10Even LindaasVang OL19.50
11Jostein Svaland DaleVang OL19.52
12Njaal Ellegaard MelbyVang OL19.54
13Eskil FrøislandVang OL19.56

H 21-

7 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK19.49
4Ove Antvord HaugereidLøten o-lag19.51

H 45-

4 900 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29Kenneth BilstadVang OL20.01
30Øyvind FrøislandVang OL20.03
31Svein ThorsbergGrue IL20.05
32Jan Ola PedersenVang OL20.07
33Bjørn SolbergseterAustmarka IL20.09

H 55-

4 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Herman BakkeLøten o-lag19.45
22Tor SolbergseterAustmarka IL19.47
23Svein GodagerLøten o-lag19.49
24Stein Arne NegårdVang OL19.51
25Harald ØstbyeElverum OK19.53
26Trond OlsenLøten o-lag19.55
27Nils Harald StaffOL Toten-Troll19.57
28Terje GudbrandsenHamar OK19.59

H 65-

3 980 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
52Hasse BergstrømIL Tyrving19.52

H 75-

3 120 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Klaus EngenEidskog OL19.36

C-Åpen

2 300 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Erik HaugenRingsaker OK19.34

B-Åpen

3 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Andreas HeggenLøten o-lag19.40
64Petter Stensli ForsethLøten o-lag19.42

Annonser

IOF Eventor