Norsk Orientering

Startliste for Østmarka Flex-o løp 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL18.12.26
223585Emma Wefald HaalandØstmarka OK18.36.10
213355Matea Meland KongslandØstmarka OK18.36.22

D 11-12

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224057Eline SkaarNittedal O-lag18.30.19
212372Martine Arntzen HaugØstmarka OK18.35.36
501472Fanny Staff ValstadNittedal O-lag18.42.54

D 11-12N

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224006Martine Berg-OlsenØstmarka OK18.40.23
212498Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.40.23
223694Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK18.42.26
224201Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK18.42.28

D 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224191Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.34.20
212213Pernille Nor-WollØstmarka OK18.37.27
212419Sigrid NermoenØstmarka OK18.41.51

D 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212368Marie FinkenhavnNittedal Ol18.42.37

D 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212068Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK18.41.37
187192Janna Sofie TellesbøØstmarka OK18.41.40
501167Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK19.29.43

D 17-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221148Helena GranbergØstmarka OK18.42.03

D 40-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK18.16.55

D 40-B

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224180June HerredsvelaØstmarka OK18.17.43
214333Eva Næss KarlsenØstmarka OK18.32.51
206012Hilde JarstadmarkenØstmarka OK18.44.49

D 40-C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203419Mona ØstvangØstmarka OK18.31.44
212510Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK18.45.24

D 50-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203515Linda HanssenØstmarka OK18.35.16

D 50-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82228Eva Beate AndresenNILU

D 70-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90139Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE18.20.48

H 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212482Marius EsvallØstmarka OK18.31.19
203228Erlend OtterleiØstmarka OK18.48.12
236500Jonas SteenNittedal O-lag18.48.49
225436Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag18.50.14

H 11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223500Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK18.31

H 13-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223687Håvard RønningenØstmarka OK18.16.34
181444Åsmund Bakke BerntzenNittedal O-lag18.29.40
212473Ola SkaarNittedal O-lag18.29.50
236410Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lag

H 13-16C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224108Jakob GilljamØstmarka18.31.17
212449Andreas SandernesØstmarka OK18.42.44

H 13-16B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212620Henrik GudimØstmarka OK18.28.23

H 17-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207518Andreas RambergØstmarka OK18.32.23
503507Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK18.33.06

H 40-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221259Odin TellesbøØstmarka OK18.23.30
186839Hans Olav HygenØstmarka OK18.47.07

H 40-B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221143Jens Magnus RønningenØstmarka OK18.16.37
214857Yngve FinkenhavnNittedal O-lag18.28.15
502586Ingar WollØstmarka OK18.39.55
212536Sverre SandernesØstmarka OK18.42.49

H 50-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183665Knut Edvard HellandØstmarka OK18.17.09
97860Rune TeiglandØstmarka OK18.19.34
224003Thomas GrøstadØstmarka OK18.21.06
211350Håvar BrevikØstmarka OK18.22.10
228372Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK18.24.09
233493Inge RambergØstmarka OK18.26.15
203514Øyvind EriksenØstmarka OK18.32.07
503902Carl Erik WasbergOppsal18.38.25

H 60-B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
179932Karl GustavsenØstmarka OK18.12.49

H 60-C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203006Tor SimonsenOK Øst18.06.59

H 70-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79106Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK18.22.38

H 70-C

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80003Hans RandenPrivat18.06.28
80824Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE18.41.59

A-Kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
66840Per StefferudØstmarka18.24.33
223605Tor Magnus GrøstadØstmarka OK18.32.31
97848Per Arne KarlsenØstmarka OK18.34.07
189000Kai Halvorsen ÅrekolSiemens18.46.17
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK18.48.00

Annonser

IOF Eventor