Norsk Orientering

Startliste for Fjellgeita

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjellgeita
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 30 september 2018

Fjellkillingen nybegynner

2 330 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF13.00
1Arin AngvikEmblem IL13.00
5Emma DrønnesundEmblem IL13.00
18Elvira Kristine IdlandEmblem IL13.00
20Sturla August IdlandEmblem IL13.00
21Johannes IndrebøEmblem IL13.00
22Mathias IndrebøEmblem IL13.00
25Tobias Ibsen LervågVelledalen IL13.00
28Sivert MørchEmblem IL13.00
40Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL13.00
41Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL13.00
42Andreas TorgersenEmblem IL13.00
43Theodor TorgersenEmblem IL13.00
44Line TryggestadEmblem IL13.00
45Noah TryggestadEmblem IL13.00
49Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL13.00

Damer 4 km

4 600 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Julie DrønnesundEmblem IL13.00
11Brita Eilertsen GrønliFørde IL13.00
16Anja HoleFørde IL13.00
17Cornelia HoleneEmblem IL13.00
26Marit Sylte LundanesEmblem IL13.00
47Camilla ÖhmanNTNUI13.00

Herrer 4 km

4 600 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jon Thomas SchjølbergEmblem IL13.00
9Lars Joon FlydalEmblem IL13.00
12Håkon GrønliFørde IL13.00
13Kurt GrønliFørde IL13.00
19Fredrik IdlandEmblem IL13.00
35Magnus Skytterholm StandalEmblem IL13.00
36Bjørn SteenBø OL13.00
48Olav ØstremEmblem IL13.00
6Frank DrønnesundEmblem IL13.01

Damer 6 km

6 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
24Pernille Ibsen LervågVelledalen IL13.00
33Audhild Bakken RognstadEmblem IL13.00
34Janita SkogengEmblem IL13.00
46Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb13.00

Herrer 6 km

6 620 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Haakon EgelandNOTEAM00.00
2Anders BergsetIL Veten13.00
14Gunnar GytriFørde IL13.00
15Harald HjellbrekkeFørde IL13.00
27Robert MørchEmblem IL13.00
29Geir NilsenEmblem IL13.00
38Kristoffer StenstadOppsal Orientering13.00

Herrer 10 km

10 510 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Elias BergsetIL Veten13.00
10Markus GladEmblem IL13.00
23Emma JohanssonEmblem IL13.00
30Kristian Nilsen SandnesNTNUI13.00
31Sven NylundMolde og Omegn IF13.00
32Asgeir Bakken RognstadEmblem IL13.00
37Åsmund SteenEmblem IL13.00
39Henning Osnes TeigeneEmblem IL13.00
50Jon Inge EngesmoEmblem IL13.00

Annonser

IOF Eventor