Norsk Orientering

Startliste for Veteranmesterskap med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Veteranmesterskap med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 8 september 2019

D 35-

3 230 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
295Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL11.34
296Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL11.36
297Iliana IlievaHalden SK11.38

D 40-

3 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Karoline BredlandKongsberg OL10.01
299Linda FredhOK Moss10.03
300Elin BjervaLarvik OK10.05
301Heidi StoksethHalden SK10.07

D 45-

3 070 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Elin BordøyHedrum OL10.09
303Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10.11
304Ellen GustafssonKongsberg OL10.13
305Audrun UtskarpenIL GeoForm10.15
306May Ingela HopeModum OL10.17
307Ingjerd SommerstadKongsberg OL10.19

D 50-

2 910 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
339Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK10.20
340Rine HanssenByåsen IL10.22
341Anita StensethSnertingdal IF Orientering10.24
342Hilda ØfsthusAsker Skiklubb10.26
343Eirin LodgaardByåsen IL10.28
344Lill-Ann TorpSandefjord OK10.30
345Merete UndelandSturla, IF10.32
346Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL10.34
347Anne-Grete AustadRaumar Orientering10.36
348Tone Karina IngesenSarpsborg OL10.38
349Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.40
350Maria PerssonAsker Skiklubb10.42
351Stine ArntzenSandefjord OK10.44
352Ingeborg ØderudBækkelagets SK10.46
353Marianne NjåsteinTyrving IL10.48
354Anne Berit BredholtSandefjord OK10.50
355Barbara Willkommen EikenKongsberg OL10.52
356Hanne Løver ThonModum OL10.54

D 55-

2 410 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
451Vanja StaffOL Toten-Troll10.47
452Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK10.49
453Solveig SikkelandTyrving IL10.51
454Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL10.53
455Else GrandalTyrving IL10.55
456Runa SkyttersæterHeming Orientering10.57
457Kjersti SkantzeTyrving IL10.59
458Unni RyeAsker Skiklubb11.01
459Bente LineIndre Østfold OK11.03
460Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL11.05
461Ann Karin TjørhomGanddal IL11.07
462Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.09
463Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.11
464Tone StoklandSandefjord OK11.13
465Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK11.15
466Veslemøy SolbergKonnerud IL11.17
467Elisabeth RomckeOK Moss11.19
468Inger Tone NygårdEgersund OK11.21
469Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.23

D 60-

2 410 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470Marie MalmbergKvarnsvedens GoIF OK11.25
471Berit DanielsenTyrving IL11.27
472Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.29
473Ellen Marie TurterNydalens SK11.31
474Anne SørumIndre Østfold OK11.33
475Lisa AnnersandOK Tyr11.35
476Berit BergeTyrving IL11.37
477Guri BjørndalByåsen IL11.39
478Kjellrun SporildMalvik IL11.41
479Sirpa LiljaModum OL11.43
480Grete S B HoviSkien OK11.45
481Wenche BjørnstadRingsaker OK11.47
482Heidi FalckTyrving IL11.49
483Helga HaverstadLierbygda OL11.51
484Eli Tufte HanssenEiker OL11.53
485Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.55
486Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb11.57
487Marianne SpanliLierbygda OL11.59
488Siren GreveBergens TF12.01

D 65-

2 300 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
489Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL10.00
490Sylvia AndersenElverum OK10.02
491Gro SolnørdalRudsbygd IL10.04
492Grethe Lill RyengSturla, IF10.06
493Kari UndrumElverum OK10.08
494Berit RøsteRingsaker OK10.10
495Nina SoligardBergens TF10.12
496Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL10.14
497Bente Tangen WikstrømRingsaker OK10.16
498Gerd BjørsethKrokstadøra IL10.18
499Anne HøstHeming Orientering10.20
500Ingrid StrandeSkien OK10.22
501Randi Kristin NærumLarvik OK10.24
502Anne KaasaDriv IL10.26
503Elisabet Høgset RiseRingsaker OK10.28
504Elle M. MelbyeHeming Orientering10.30
505Lis DæhliLøten o-lag10.32
506Lill BirkelundPorsgrunn OL10.34
507Elisabeth RødAndebu IL10.36
508Linda VerdeSturla, IF10.38
509Eva TaraldrudIndre Østfold OK10.40
510Aud KjemperudEiker OL10.42
511Margrete JørandliGjø-Vard OL10.44
512Berit HegdalBergens TF10.46
513Lill Ramberg SkappelLillehammer OK10.48

D 70-

1 920 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
550Ingjerd SognnæsBergens TF10.00
551Kirsten BakkeGjø-Vard OL10.02
552Gerd LangsethLarvik OK10.04
553Margareta BrynhildsenStokke IL10.06
554Brynhild FanuelsenFossum IF10.08
555Aud I SpjelkavikTyrving IL10.10
556Anne Karin StigemoIL Imås10.12
557Siri Wilberg AabelBækkelagets SK10.14
558Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL10.16
559Margaret Arentz GjertsenAsker Skiklubb10.18
560Kjersti ThoStabæk IF10.20
561Liv FeiringHamar OK10.22
562Bjørg KocbachBergens TF10.24
563Nora UrsinBærum kommune BIL10.26
564Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL10.28
565Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering10.30
566Kjellaug HodnekvamBergens TF10.32
567Bjørg MostaulBø OL10.34
568Elisabeth UndstadLarvik OK10.36
569Audny TotlandFana IL10.38
570Marit TyldumRudsbygd IL10.40
571Margit Ryen SteenBø OL10.42
572Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL10.44
573Inger LindløvOK Moss10.46
574Anne Marie CeebergHedrum OL10.48
635Anne SagbergBærum kommune BIL10.49

D 75-

1 840 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
605Eli KlovningPorsgrunn OL10.01
606Thorunn Aamodt OvesenLardal OL10.03
607Hjørdis ØvreåsBotne SK10.05
608Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag10.07
609Brita Eilertsen GrønliFørde IL10.09
610Aase Tove GoldenMåren OK10.11
611Bjørg GårdhammerFossekallen IL10.13
612Hjørdis EgnerHeming Orientering10.15
613Synnøve DalvaBø OL10.17
614Inger Lise BjordalOppsal Orientering10.19
615Torid KvaalFreidig10.21
616Birgitte BekkelundRøyken OL10.23
617Tea ForbergRond OL10.25
618Astri RogstadFossum IF10.27
619Eva AaldeFreidig10.29
620Aud Margret KirkhornMåren OK10.31
621Katharina Mo BergeFreidig10.33
622Inger Lise SolbergBø OL10.35

D 80-

1 840 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
623Gudveig JørundlandOK Sør10.37
624Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10.39
625Inger E. VamnesHamar OK10.41
626Unni DrageHaugerud IF10.43
627Tirill Liby SeipOK Skeidi10.45

H 35-

3 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Lacho IlievHalden SK10.00
202Morten FredhOK Moss10.02
203Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering10.04
204Einar TommelstadNydalens SK10.06

H 40-

3 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)10.08
206Sturla StokkelandÅlgård Orientering10.10
207Jørn SundbyLarvik OK10.12
208Inge LindsethNydalens SK10.14
209Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering10.16

H 45-

3 470 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Øyvind StoksethHalden SK10.01
211Pål Martin EidKongsberg OL10.03
212Jørn-Are LongfjeldModum OL10.05
213Gard LindsethNydalens SK10.07
214Ørjan RavndalÅlgård Orientering10.09
215Anders StorbratenBækkelagets SK10.11
216Robert FredriksenNotodden OL10.13
217Steinar LandeBø OL10.15
218David LøverModum OL10.17
219Ståle HeitmannFossum IF10.19
220Henning Bratland CarlsenOK Moss10.21
221Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL10.23

H 50-

3 470 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222Olav HøgsetFossekallen IL10.25
223Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.27
224Ole IngesenSarpsborg OL10.29
225Bjørnar OlsrødStokke IL10.31
226Arild AndresenFossum IF10.33
227Per Olav HaarrGanddal IL10.35
228Terje Ulla EikenKongsberg OL10.37
229Bjørn Idar SætranIF Trauma10.39
230Per Øivind EgerKongsberg OL10.41
231Rune RøedStokke IL10.43
232Karl Anton UndelandSturla, IF10.45
233Guttorm EggeIL GeoForm10.47
234Einar GisholtFossum IF10.49
235Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)10.51
236Stein BlomsethLillomarka OL10.53
237Jan Tore HenriksenNydalens SK10.55
238Espen JohnsenHedrum OL10.57
239Svein NygårdLillomarka OL10.59
240Trond FossSandefjord OK11.01
241Christian VogelsangNydalens SK11.03
242Hans JevanordFossum IF11.05
243Lars LodgaardRaufoss IL Orientering11.07
244Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11.09
245Torgeir SnilsbergOK Moss11.11
246Jon SkriubakkenPorsgrunn OL11.13
247Arne DybdahlLillomarka OL11.15
248Morten HeirFossum IF11.17
249Christian GrotnesTyrving IL11.19
250Jan Erik AalbergBækkelagets SK11.21
251Odd StrandKongsberg OL11.23
252Oddvar TaksdalGanddal IL11.25
253Espen SvaeSarpsborg OL11.27
254Christian JomaasFossum IF11.29
255Geir Tullin MikalsenSandnes IL (Rogaland)11.31
256Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering11.33

H 55-

3 230 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
257Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK10.18
258Roger Andre VaneboKongsberg OL10.20
259Stig HeirAsker Skiklubb10.22
260Stein Arne NegårdVang OL10.24
261Bo EngdahlIL Koll10.26
262Erik HøivoldKongsberg OL10.28
263Roar ByeModum OL10.30
264Harald OmlandSkien OK10.32
265Olav BakkenØstmarka OK10.34
266Bjørn Henning GrandalTyrving IL10.36
267Onno VerberneOL Toten-Troll10.38
268Peer StiansenNydalens SK10.40
269Knut Edvard HellandØstmarka OK10.42
270Morten AndresenOK Skeidi10.44
271Yngvar ChristiansenBækkelagets SK10.46
272Roger WiikSturla, IF10.48
273Jan-Ove BråthenOK Øst10.50
274Øyvind DrageKongsberg OL10.52
275Nils Petter FremmingHeming Orientering10.54
276Vidar BenjaminsenLillomarka OL10.56
277Are NjåsteinTyrving IL10.58
278Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.00
279Torgeir BrandalKongsberg OL11.02
280Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.04
281Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.06
282Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL11.08
283Per Einar StrømHedrum OL11.10
284Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.12
285Gunnar HopeModum OL11.14
286Gjermund RørenEiker OL11.16
287Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.18
288Bjørn BendiktsenKonnerud IL11.20
289Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering11.22
290Frode RobertsenStokke IL11.24
291Sven OhrvikKonnerud IL11.26
292Sindre LangaasNydalens SK11.28
293Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)11.30
294Leif Anders StrandeRaufoss IL Orientering11.32

H 60-

3 070 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
308Paul Terje HaarrGanddal IL10.21
309Jan SveenRaumar Orientering10.23
310Karl Aasmund ErøyOK Moss10.25
311Egil Wickstrand IversenHeming Orientering10.27
312Roy GjerdingOK Moss10.29
313Harald HoviSkien OK10.31
314Morten DueMåren OK10.33
315Per SchancheAsker Skiklubb10.35
316Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)10.37
317Svein RoslandHope IL10.39
318Klavs MadsenNydalens SK10.41
319Don SkantzeTyrving IL10.43
320Jan SteinegerGneist, IL10.45
321Hallvard FjærLillomarka OL10.47
322Petter GullikstadRøros IL10.49
323Per Kristian EkebergTyrving IL10.51
324Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL10.53
325Tor StrandRaumar Orientering10.55
326Erik HaugenRingsaker OK10.57
327Øyvind SørlieHadeland OL10.59
328Egil RundbergetNydalens SK11.01
329Arve GlittumOK Skeidi11.03
330Ørjan Eirik ValestrandFana IL11.05
331Anton PlaianAsker Skiklubb11.07
332Jens Kr KoplandModum OL11.09
333John HofossHadeland OL11.11
334Sture OttesenIndre Østfold OK11.13
335Martin GranlyLillomarka OL11.15
336Per OsenVestre Akers SK11.17
337Knut EngenRaumar Orientering11.19
338Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.21

H 65-

2 910 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Elling AakreAndebu IL10.56
358Roar SætabergetLunderseter IL10.58
359Tor SolbergseterAustmarka IL11.00
360Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK11.02
361Ole JohanssonPorsgrunn OL11.04
362Sveinung RekaaNotodden OL11.06
363Karl Arne MelbyeVerdal OK11.08
364Terje WikstrømRingsaker OK11.10
365Per Hermann KrøgerMåren OK11.12
366Martin NaufHedrum OL11.14
367Are EriksenOslostudentenes IK11.16
368Per Chr. HagenBø OL11.18
369Jan Otto SætabergetLunderseter IL11.20
370Ola BroxOL Toten-Troll11.22
371Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL11.24
372Morten JohannessenRøyken OL11.26
373Stein MyhreBærums Skiklub11.28
374Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL11.30
375Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11.32
376Øivind FadumSande Sportsklubb11.34
377Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss11.36
378Svein AckenhausenKonnerud IL11.38
379Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.40
380Tor SørevikTIF Viking11.42
381Steinar MariussenElverum OK11.44
382Sigurd DæhliLøten o-lag11.46
383Widar TrømborgSande Sportsklubb11.48
384Gisle Nordahl DueMåren OK11.50
385Per Dag NordkveldeHedrum OL11.52
386Petter NæssOppsal Orientering11.54
387Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb11.56
388Jørn BrunsellHeming Orientering11.58
389Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering12.00

H 70-

2 510 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
390Per Oskar LarsenIndre Østfold OK10.01
391Egil EriksenGrong IL10.03
392Odd GundersenRaumar Orientering10.05
393Kjell GrønhovdModum OL10.07
394Helge ScheiFørde IL10.09
395Eirik EriksenSturla, IF10.11
396Øyvind HoveidAsker Skiklubb10.13
397Rolf GjølbergLarvik OK10.15
398Terje Mathias HauglandTIF Viking10.17
399Arne LandeBø OL10.19
400Paul Martin BergRudsbygd IL10.21
401Hans StordalOL Tønsberg og omegn10.23
402Steinar SkoglundFossum IF10.25
403Tom BuggeByåsen IL10.27
404Knut WikstrømRingsaker OK10.29
405Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking10.31
406Torodd OsFørde IL10.33
407Runar KittilsenStokke IL10.35
408Atle RemmePorsgrunn OL10.37
409Kjell WintherOppsal Orientering10.39
410Øystein SkappelLillehammer OK10.41
411Sigurd VikebøTIF Viking10.43
412Nils-Petter WiikDriv IL10.45
413Geir TrøanKolbotn og Skimt OL10.47
414Åmund TonnaEiker OL10.49
415Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering10.51
416Bjørn Helge CeebergHedrum OL10.53
417Eldar BørsumBækkelagets SK10.55
418Bjørn SpjelkavikTyrving IL10.57
419Leif BillingsøEidskog OL10.59
420Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11.01
421Per-Erik ØstlieDriv IL11.03
422Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.05
423Widar Taxth LølandHisøy OK11.07
424Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb11.09
425Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11.11
426Gunnar MosevollSkien OK11.13
427Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.15
428Terje MalmHamar OK11.17
429Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.19
430Hallvard MyrvollBø OL11.21
431Harry BreilandÅlgård Orientering11.23
432Kjell Einar AadnevikTIF Viking11.25
433Trygve LølandBirkenes IL11.27
434Anders WaageFreidig11.29
435Hasse BergstrømTyrving IL11.31
436Kåre ThorbjørnsenLarvik OK11.33
437Tor TrøanHadeland OL11.35
438Atle AlvheimFana IL11.37
439Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.39
440Hans Roar BakkenEiker OL11.41
441Willy GrønstadGimle IF11.43
442Peter KlavenessMåren OK11.45
443Arne HalvorsenÅrstad IL11.47
444Øyvind SteneAsker Skiklubb11.49
445Kurt GrønliFørde IL11.51
446Gunnar KnudsenTIF Viking11.53
447Ragnar HillestadLardal OL11.55
448Sverre KristoffersenVerdal OK11.57
449Helge LyeTyrving IL11.59
450Dag Rønning JensenOL Trollo12.01
637Jørgen KvilhaugBotne SK12.03

H 75-

2 300 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514Kåre KnudsenIL GeoForm10.50
515Henrik HvoslefIK Stern10.52
516Per BjørkhaugTIF Viking10.54
517Ronald BjervaDrangedal OL10.56
518Helge BjaalandHeming Orientering10.58
519Trond FeiringHamar OK11.00
520Olav HøiåsVang OL11.02
521Kjell StenstadvoldTyrving IL11.04
522Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.06
523Per VoldFana IL11.08
524Roar BjordalOppsal Orientering11.10
525Gunnar J. AlsakerÅrstad IL11.12
526Bjørn Ivar RyenVingelen IL11.14
527Henry SundsetvikOL Trollelg11.16
528Knut LindløvOK Moss11.18
529Ingar HåkonsenKongsberg OL11.20
530Leidulv VinjeNidarøst OK11.22
531Finn Faye KnudsenOL Trollelg11.24
532Anders TaraldrudIndre Østfold OK11.26
533Lars ButtingsrudVingelen IL11.28
534Kjell Gorm RøkkeTyrving IL11.30
535Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.32
536Ivar HelgesenSørreisa OL11.34
537Magnar ØvreåsBotne SK11.36
538Ole Jørgen MjøsundSpillum IL11.38
539Harald LundhaugOK Moss11.40
540Ingolf DybvikStord Orientering11.42
541Magnus LandstadFreidig11.44
542Lars Martin GjeinStokke IL11.46
543Hans Petter JevanordRingsaker OK11.48
544Olav SolbergBø OL11.50
545Jon C. FougnerHeming Orientering11.52
546Torleif StephansenNidarøst OK11.54
547Per HauglandÅrstad IL11.56
548Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange11.58
549Trygve FosseGimle IF12.00

H 80-

1 920 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
575Bjørn GunnerødAsker Skiklubb10.50
576Tore S. RasmussenTIF Viking10.52
577Olav TotlandFana IL10.54
578Gunnar ØsterbøFreidig10.56
579Anders LaugloOL Trollelg10.58
580Bjørn StrømmeTIF Viking11.00
581Finn Åge ØsternKongsberg OL11.02
582Arne SæterhaugByåsen IL11.04
583Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag11.06
584Knut Kristen HangeraasIL GeoForm11.08
585Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.10
586Magnar ReppesgårdHedrum OL11.12
587Odd KletteliBækkelagets SK11.14
588Ivar Louis BergSturla, IF11.16
589Jon TyldumRudsbygd IL11.18
590Svein Frimann KvalheimÅrstad IL11.20
591Stig Arild HaugskottOL Trollelg11.22
592Axel IngvaldsenTIF Viking11.24
593Knut KjemhusKongsberg OL11.26
594Oddvar GjelstadSandefjord OK11.28
595Bjørn EgnerHeming Orientering11.30
596Ola AaldeFreidig11.32
597Tormod HøimyrSturla, IF11.34
598Tor DrageHaugerud IF11.36
599Egil RyghOL Tønsberg og omegn11.38
600Stein KorenOK Moss11.40
601Elling FrøvollSturla, IF11.42
602Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.44
603Eivind HagenHadeland OL11.46
604Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering11.48
636Jon Vegard LundeLillehammer OK11.50

H 85-

1 280 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
628Einar JørundlandOK Sør10.30
629Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.32
630Svein HaukaasÅrstad IL10.34
631Einar LarsenSturla, IF10.36
633Hans LarsenRaumar Orientering10.40
634Paul ForsethOL Trollelg10.42

H 90-

1 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
632Mads BergNord-Østerdal OK10.38

Direkte A-Lang

4 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Endre UlsakerHemsedal IL10.00
16Per  GustavssonKongsberg OL10.00
17Ola LestebergKongsberg OL10.00
18Halvard KorenOK Moss10.00

Direkte A-kort

3 800 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Kristian Frafjord HaarrGanddal IL10.00
42Rune NygaardGular10.00
43Reidar FossumAsker Skiklubb10.00
44Barbro KvåleHadeland OL10.00
57Stine KaiserSturla, IF10.00
58Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL10.00
59Stine AustadRaumar Orientering10.00
60Espen MelheimSturla, IF10.00

Direkte B

2 760 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Gisle Nordahl DueMåren OK10.00
85Anders JohnsenSturla, IF10.00
86Ellen Horni-JohnsenSturla, IF10.00
87Ida EngenRaumar Orientering10.00
90Morten Herman VogtKonnerud IL10.00
91Hilde Gunn HellenesOK Skeidi10.00
92Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL10.00
93Hilde MoholthKongsberg OL10.00
94Anne Margit BrattenMåren OK10.00
95Mette SolbergseterAustmarka IL10.00
96Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL10.00
97Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL10.00
98Kirsten GjermstadKonnerud IL10.00
99Gro SandKongsberg OL10.00
100Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL10.00

Direkte C

1 910 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Ingvild HoftunAsker Skiklubb10.00
102Beathe EdstrømNOTEAM10.00
103Ping OuyangØstmarka OK10.00
104Sturle HånesGeoform10.00
105Trine TrømborgSande Sportsklubb10.00
113Berit DalheimLunderseter IL10.00
114Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL10.00
115Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering10.00
116Kristian KaiserSturla, IF10.00
117Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL10.00
118Andreas MelheimSturla, IF10.00
119Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL10.00
120Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00
138Jakob Bredland EidKongsberg OL10.00
140Mathias Bredland EidKongsberg OL10.00

Direkte N

1 750 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112May NordkveldeHedrum OL10.00
121Troy Victor StoksethHalden SK10.00
122Mathias SundbyLarvik OK10.00
137Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL10.00
139Frida HopeModum OL10.00

H 13-14

2 760 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Erlend UlsakerHemsedal IL11.00
66Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.02
67Rasmus BerglundRingerike OL11.04
68Mats JohnsenSturla, IF11.06
69Oskar HopeModum OL11.08
70Jens WoldSturla, IF11.10
71Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.12
72Henrik KaiserSturla, IF11.14
73August Hellerud SireKonnerud IL11.16
74Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.18

H 15-16

4 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Sindre UlsakerHemsedal IL11.00
6Halvor LøkenKongsberg OL11.02
7Martin KaiserSturla, IF11.04
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.06
9Lukas KlausenSturla, IF11.08
10Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.10
11Mikkel BerglundRingerike OL11.12
12Olav MelheimSturla, IF11.14
13Johan EgerKongsberg OL11.16
14Arne BerganKongsberg OL11.18

D 13-14

2 760 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Ingrid LestebergKongsberg OL10.58
75Marthe Graff-WiikSturla, IF11.20
76Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.22
77Anna TaksdalGanddal IL11.24
78Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.26
79Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.28
80Hanna SpangbergKonnerud IL11.30
81Iselin HøivoldKongsberg OL11.32
82Johanne StorhaugKonnerud IL11.34
83Ane Kristine EidKongsberg OL11.36

D 15-16

3 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Ingvild GustafssonKongsberg OL11.01
36Marie KvarmeSturla, IF11.03
37Konstanse MoholthKongsberg OL11.05
38Mari ØverbyKongsberg OL11.07
39Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.09
40Selma HøivoldKongsberg OL11.11
41Hedda SpangbergKonnerud IL11.13

Annonser

IOF Eventor