Norsk Orientering

Startliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 12 august 2018

Byåsen IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
178050Morten SkoglundH 50- (12)11.00
504435Arne SæterhaugH 70- (5)11.00

Freidig

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
214970Mari Angel PetersenD 17- (4)11.00
211762Emil GrønliH 13-14 (2)11.00
215144Jonas GrønliH 17- (18)11.00
504436Sindre JohannessenH 17- (18)11.00
507393Eivind OlsenH 17- (18)11.00
191303Jørgen TegdanH 17- (18)11.00
401016Stig Magnar LøvåsH 50- (12)11.00
228354Tore Angel-PetersenH 70- (5)11.00
483336Magnus LandstadH 70- (5)11.00

Frol IL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
225930Isak BergsetH 17- (18)11.00
502893Jo Forseth IndgaardH 17- (18)11.00

Halsa IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
82236Asbjørn HeggemH 70- (5)11.00

IL Leik

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
506670Tone AlmåsD 17- (4)11.00
187021Anne Kari StubsjøenD 50- (1)11.00
504684Oskar AndrenH 17- (18)11.00
506688Ola KeiseråsH 17- (18)11.00
97836Runar KrognesH 17- (18)11.00
160498Torleif SyrstadH 17- (18)11.00
506777Andreas SølbergH 17- (18)11.00
206201Jonas UnsgårdH 17- (18)11.00
89397Joar Arvid KrognesH 50- (12)11.00
504614Asbjørn BjerkenåsTrim kort (12)11.00
160485Ole BlækkanTrim kort (12)11.00
226034Ole Johnny EidTrim kort (12)11.00
187019Sigmund FredriksenTrim kort (12)11.00
236764Ove Bjørnar GrøtteTrim kort (12)11.00
506633Jan HageTrim kort (12)11.00
238155Jorid SunnsetTrim kort (12)11.00

IL Veten

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
229749Elias BergsetH 17- (18)11.00

Krokstadøra IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
506774Tore Bjørseth BerdalH 17- (18)11.00

Malvik IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
208600Roar ForbordH 70- (5)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
224281Kristoffer LerliH 13-14 (2)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
195566Audun BakkH 17- (18)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
501353Kjell Rune Logan HalvorsenH 17- (18)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
215066Atle PedersenH 50- (12)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
211185Stein Ivar FossH 50- (12)11.00

Melhus

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
211381John LerliH 50- (12)11.00

Nidarøst OK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
224270Hanne Helmine RogstadD 17- (4)11.00
203646Bjørn P. LøvåsH 50- (12)11.00
502896Are RogstadTrim kort (12)11.00
225114John Petter GåsvikTrim lang (1)11.00

OL Gaula

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
96238Ivar SkjærvoldTrim kort (12)11.00

OL Trollelg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
217107Anders HaugskottH 17- (18)11.00

Oppdal

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
506776Astrid Øyre SlindD 17- (4)11.00

Store Tuna OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
500231Anton SjøkvistH 17- (18)11.00

Wing OK

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseStarttid
503970Jostein AlvestadH 50- (12)11.00
501262Bernt BrynhildsenH 50- (12)11.00
223593Morten KorsvoldH 50- (12)11.00
221451Agnar RenolenH 50- (12)11.00
210013Øyvind SchjelderupH 50- (12)11.00
501151Sarah BrynhildsenTrim kort (12)11.00
501152Susanna BrynhildsenTrim kort (12)11.00
221441Anna RenolenTrim kort (12)11.00

Annonser

IOF Eventor