Norsk Orientering

Startliste for Ungdomsløp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsløp 2
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: torsdag 24 mai 2018

N-åpen

60 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113223676Saga Melbye-BergWing OK17.46.24
110223827Emma ImslandWing OK17.47.02
104223819Eline Jøsang WithWing OK17.47.31
126213799Thomas GundersenNidarøst OK17.47.50
102234481Lina SandquistOL Trollelg17.48.23
194233775Adrian HankøNidarøst OK17.55.12
125228469Aksel MardalByåsen IL17.55.47
114193068Karoline Tøndel ChutkoWing OK17.56.17
100223614Tuva Holck SandbergWing OK17.56.49
196203650Bjørn Noah ØvervikNidarøst OK17.57.14
139203642Mari Damman HamstadNidarøst OK17.57.36
112225527Martin Sæther LevinFreidig17.58.12
115203541Gaute Holck SandbergWing OK17.58.41
120223613Maia Ruano StrandWing OK17.59.18
130212458Torvin Bergh-HansenByåsen IL18.01.05
195233624Iselin TorbjørnsenNidarøst OK18.02.36
198214969Ingrid RøFreidig18.03.28
117233619Even Hoff BjørklundNidarøst OK18.06.28
118233644Åse Hoff BjørklundNidarøst OK18.06.38
135233803Mari Lauvstad BrenneByåsen IL18.07.20
133233909Sigrid Lauvstad BrenneByåsen IL18.07.50
212228Herman Lund GjerdeByåsen IL18.08.17
187212238Mia Rosvold OtterleiByåsen IL18.09.13
142224071Kornelia SkumsvollMalvik IL18.09.31
122225286Olav BjørkanByåsen IL18.09.53
199233865Henrik BjørkanByåsen IL18.10.23
129233793Lone SætherByåsen IL18.10.51
188212153Nora Rosvold OtterleiByåsen IL18.11.13
111234228Magnus Elden EggenWing OK18.11.39
108223663Leo Næbb-MelumWing OK18.12.09
180223814Erik LyftingmoWing OK18.12.37
99228534Aksel HanssenByåsen IL18.13.06
124234002Carlos Adrian Delgado Olsen18.13.38
105202356Brage Strøm HaugsnesWing OK18.14.10
106234283Hauk Vold KirkvoldWing OK18.14.38
107223669Emre Vold KirkvoldWing OK18.15.05
116224913Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig18.15.33
132233772Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK18.15.57
131242508Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK18.16.17
101223659Vilde HaalandWing OK18.16.45
143185956Scott SjølieFreidig18.17.13
186203785Jakob StensethByåsen IL18.17.48
183224365Eva AmundsenFreidig18.18.13
127211354Eira Forsbak AsplemFreidig18.18.53
121241712Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig18.18.59
200224013Sotic Lavra AndresenMalvik IL18.19.22
103224450Ole Einar AndresenMalvik IL18.19.25
184228548Sondre StensethByåsen IL18.19.51
185228474Elias StensethByåsen IL18.20.26
136223632Martin MelhuusWing OK18.20.49
140209453Fredrik Hals StensrudOL Trollelg18.21.36
203502351Sverre Nordgår LeirenByåsen IL18.21.51
134233777Clara LeroyerFreidig18.23.25
141223512Odin Bang LukassenWing OK18.24.09
98206048Filip Leonard NolteFreidig18.30.25
109191303Sigve Bohnhorst TegdanFreidig
119238054Linus Fossum MalmringFreidig
123233839Lucas C. WestreByåsen IL
128502896Haakon Alexander RogstadNidarøst OK
138234486Samuel Knudsen OlavsbyeOL Trollelg

D -10

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
154212039Frida SkumsvollMalvik IL18.07.19
157212402Frida HolmqvistByåsen IL18.13.19
158223822Guro HaalandWing OK18.15.19
160212120Vilde Nordgård LeirenByåsen IL18.19.19
161224259Hedda SæbøNidarøst OK18.21.19
201212220Sigrid HægstadByåsen IL18.24.19

D 11-12

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77187186Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.00.19
78223812Ingeborg KolstadWing OK18.01.18
79212159Ingrid Wollan BenumByåsen IL18.02.18
81225393Ine Bohnhorst TegdanFreidig18.04.19
84225181Ella Bruchmüller SundtByåsen IL18.07.18
88225292Nora Sumstad HanssenByåsen IL18.11.19
90211848Silja FuglemMalvik IL18.13.19
91212641Marie Wollan BenumByåsen IL18.14.19
96211845Maja Sæterhaug KnudsenFreidig18.19.18
97224099Eir Sverresdotter EksethFreidig18.20.19
192206044Nora HalvorsenFreidig18.24.18
94211706Louise Hals StensrudOL Trollelg

D 11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145223758Aurora Linnea FaanesFreidig18.02.19
146223674Tina UglemsmoSelbu OK18.29.20

D 13-14

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35212780Vilde Talgø-KristiansenFreidig17.59.18
38212972Eira Ausen FossmarkFreidig18.02.19
39216833Sigrid HaugskottOL Trollelg18.03.19
43207404Tora KittilsenFreidig18.07.19
44182074Mathea Spets StorhovFreidig18.08.18
47233837Selma NevinFreidig18.11.19
52213142Maria Strømdal WikFreidig18.16.20
53212099Malin Nordgård LeirenByåsen IL18.17.19
56212777Marita AskeFreidig18.20.19
67191300Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18.21.19
58224051Anna Aurora NolteFreidig18.22.19
62184595Astrid Oline Rinnan GreenWing OK18.26.18
68212152Marion Dyrset StangenesByåsen IL18.32.18
72211745Solveig Louise NissenFreidig18.36.19
73206519Una KittilsenFreidig18.37.18
74504287Ella SandstadFreidig18.38.19
137228488Åsa BullByåsen IL18.40.19

D 13-16C

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80213516Karoline B. HjelmenOL Trollelg18.03.19
95211733Emma B. HjelmenOL Trollelg18.18.20
163223826Anna HeksemOL Trollelg18.21.19

D 13-16N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144213648Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK18.00.19
148224446Leah Korsnes VinjeNidarøst OK18.08.19

D 15-16

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1180130Ane Malene KolstadFreidig18.00.19
2212787Silje Marie NissenFreidig18.02.19
3235930Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18.04.19
4225367Anna ChristensenFreidig18.06.18
5216794Frida HaugskottOL Trollelg18.08.19
6192325Maren VikenByåsen IL18.10.19
8221189Tale Tannvik SkeiFreidig18.14.19
11213563Stine AuneNidarøst OK18.20.20
12179918Vilde Lereim StorliFreidig18.22.19
189224737Mabel Ovedie Herskedal AmundsenFreidig18.26.19
13505186Mari EidsmoFreidig

D 17-20

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7224270Hanne Helmine RogstadNidarøst OK18.12.20
9203651Ingunn Augdal FløvigNidarøst OK18.16.19
10221441Anna RenolenWing OK

H -10

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152225310Dagfinn StenvikByåsen IL17.50.19
150502989Emil Aleksander NolteFreidig17.59.18
151225560Oliver Vatterholm JernbergFreidig18.01.19
182225465Erlend GrønliFreidig18.04.18
155502096Mathias LeroyerFreidig18.09.19
156213797Jens Anton AndresenMalvik IL18.11.18
159206049Ole Ulseth SylteFreidig18.17.19
162224018Finn Einar BrandsenMalvik IL18.22.19
153225153Kristoffer LodgaardByåsen IL

H 11-12

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
76228533Sven NevinFreidig17.59.19
83225572Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL18.06.19
85225321Johannes StordalByåsen IL18.08.19
8669057Anders Berge MjølhusOL Trollelg18.09.18
87234100Loke Strøm HaugsnesWing OK18.10.18
89186849Alf Petter LynumFreidig18.12.19
92180307Hallvard HellevikFreidig18.15.19
93213165Sven Sigurd Klæbo DrevdalFreidig18.16.19
82224366Sivert Sæther LevinFreidig

H 11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147233818Aslak MoxnessByåsen IL18.06.18
149224463Sivert AalmoMalvik IL18.10.18

H 13-14

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37224281Kristoffer LerliMelhus IL18.01.19
40229714Jørgen AuneByåsen IL18.04.19
42213155Sigurd BraathenWing OK18.06.19
45225177Ådne StordalByåsen IL18.09.19
46213734Tord RomundstadNidarøst OK18.10.19
48224471Sverre HellevikFreidig18.12.19
49212820Vegard Lereim StorliFreidig18.13.18
50502488Kasper LodgaardByåsen IL18.14.19
51213289Magne GuttvikWing OK18.15.18
54213649Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK18.18.19
55223664Borgar StavrumWing OK18.19.19
59224821Aksel VikenByåsen IL18.23.19
60228447Imre Overgård FremstadByåsen IL18.24.19
61224257Tobias Eid-JohansenNidarøst OK18.25.19
64223623Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK18.28.20
65179862Kristoffer Strømdal WikFreidig18.29.18
70192662Emil Reinertsen LeroyerFreidig18.34.18
191504441Tristan HalvorsenFreidig18.36.50
75228494Herman Bruchmüller SundtByåsen IL18.39.19
181211762Emil GrønliFreidig18.40.19
71180850Iver Dalsaune ThunFreidig

H 15-16

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14209976Einar EideByåsen IL17.59.19
15203540Gabriel CallananWing OK18.01.19
16203648Jostein RøFreidig18.03.18
18504483Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18.07.18
19223811August Hopstad NykvistWing OK18.09.18
21504504Nikolai RenolenWing OK18.13.18
22200441Erlend AuneByåsen IL18.15.18
23224853Antonius Herskedal AmundsenFreidig18.17.18
24222229Joakim Solberg QvenildMelhus IL18.19.18
26212807August MaskeFreidig18.23.19
27212595Petter Andreas LonaWing OK18.25.18
28220833Vegard Ulseth SylteFreidig18.27.18
29212776Vetle Grønvik EkraFreidig18.29.19
30224320Oskar StorlerMelhus IL18.31.19
31225309Andreas AagesenMelhus IL18.33.18
32224055Peter Prytz JensenMelhus IL18.35.18
34184323Mikkel HoltFreidig18.39.18
190203659Brage AsplemFreidig18.40.18
197502484Håkon SæternesByåsen IL18.42.19
25211419Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL

H 17-20

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17184224Ådne Skjæveland JøssingWing OK18.05.19
20213810Johannes LangaasNidarøst OK18.11.19
193504704Vegard KittelsenFreidig18.41.19
33161002Jonas VindalWing OK

D 15-20B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63217839Maria Hongslo SiiriOL Trollelg18.27.19

H 15-20B

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36224432Espen KarlsenMelhus IL18.00.19
41224269Martin AuneMelhus IL18.05.19
66223630Lars Erik UglemsmoSelbu OK18.30.19
57223720Edvin Skauby grønningSelbu OK18.31.19
69228080Mathias Enebak IversenFreidig18.33.19

Annonser

IOF Eventor