Norsk Orientering

Startliste for Tour de Orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Orientering
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 april 2018 - søndag 22 april 2018

PrologMellomJaktstart

D 17-A kort

3 080 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
441204767Julie PuntervoldEgersund OK11.31.59
442183669Anita SælevikHaugesund IL Orientering11.32.21
444503557Mariann SveinsvollGanddal IL11.43.49
445223909Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb11.45.00

D 50-

3 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
450184113Inger Tone NygårdEgersund OK11.50.00
452238199Helen LomelandÅlgård Orientering11.53.24
453216714Ann Karin TjørhomGanddal IL11.59.45
454213139Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.59.45

D 60-

3 070 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455217118Inger Skretting OpstadEgersund OK11.25

D 70-

3 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
456231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.15.00
457234530Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.17.34
458207804Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb11.34.07
459500617Synnøve FuglestadÅlgård Orientering11.35.00

H 17-A kort

3 510 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480210964Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb11.00.00
481197882Jørgen BreivoldGanddal IL11.00.58
482Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.02.00
483223933Alexander HorpestadEgersund OK11.03.23
404220752Jonas Lye ScheieFrøyland Ski og Fritid11.20.00

H 50-

3 590 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500195873Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.50.00
501184425Trond LamarkGanddal IL11.53.17
502221218Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)11.57.34
503174023Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.05.45
504187254Peter DirksenSauda Orienteringsklubb12.09.32
505204102Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
506229498Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb12.10.00
507169769Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
50867813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)12.10.00
509222627Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering12.10.00
510502585Svein-Erik KvameGanddal IL12.10.00
511226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb12.10.00
513183826Geir FrøytlogEgersund OK12.10.00

H 60-

3 070 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
515238112Arvid MydlandEgersund OK11.25.00
516185860Otte OmdalGanddal IL11.25.51
517228413Harry BreilandÅlgård Orientering11.30.29
518187150Terje StokkelandÅlgård Orientering11.36.45
520216734Ove OalandGanddal IL11.45.00
521184538Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb11.45.00
522483691Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb11.45.00

H 70-

3 070 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
525207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.00.00
527501674Kjell SvihusGanddal IL11.02.01
528226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.06.21
529189011Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)11.09.40
530217144Magnar NerheimSuldal Orienteringslag11.15.10
531226952Geir HusdalTIF Viking11.20.00
532157129Arnulf FuglestadÅlgård Orientering11.20.00

H 13-16

3 510 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51188960Ole Kristian TaksdalGanddal IL11.50.00
52197866Tobias RøddeGanddal IL11.50.07
53216720Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering11.50.22
54223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.53.14
55195846Øyvind LamarkGanddal IL11.57.30
56189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.00.14
57188800Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.00.19
58189160Samuel KleppaÅlgård Orientering12.00.22
59223935Edvin AakreEgersund OK12.01.14
60195833Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.03.18
61212938Markus Andreas BreivoldGanddal IL12.04.54
62195800Sindre Skeie PettersonEgersund OK12.05.50
63211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.07.24
64184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.08.24
65201921Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)12.10.00
66184384Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12.10.00
67181492Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.10.00
68212826Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.10.00
71224732Ole Andre BrandsbergEgersund OK12.10.00
72201920Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)12.10.00

D 13-16

3 080 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81207851Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.00.00
82174736Ingrid LamarkGanddal IL11.00.05
83211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.01.48
84181460Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)11.03.03
85188955Anna TaksdalGanddal IL11.04.28
86502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)11.08.23
87184277Alida OftedalÅlgård Orientering11.10.52
88207648Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb11.20.00

H 17-

4 230 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1185866Fredrik OmdalGanddal IL11.50.00
2210151Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.50.30
3181858Arild AasheimGanddal IL11.51.02
4211766Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.51.52
5229677Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.52.34
6225547Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL11.54.20
8213115Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11.55.43
9500532Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb11.56.30
10216944Kenneth MydlandEgersund OK11.56.40
12501146Oddvar TaksdalGanddal IL11.57.10
1361787Per Inge EspedalÅlgård Orientering12.01.16
14187110Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.04.39
15501406Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb12.10.00
16191378Gunnar PettersonEgersund OK12.10.00
17211212Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.10.00
18217877Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering12.10.00
20204741Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.10.00
22197954Mathieu McGuireGanddal IL12.10.00

D 17-

3 590 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31501775Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.00.00
32149178Jorunn HadlandEgersund OK11.05.44
33187124Janne Tjørhom AasheimGanddal IL11.08.13
34206193Trine BolstadGanddal IL11.14.41
35193888Kristina VollHaugesund IL Orientering11.14.54
36211917Nora SvendsenGanddal IL11.15.09
37209949Jane M HellandEgersund OK11.19.34
38188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.20.00
39227050Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.20.00
40189151Vibeke LamarkGanddal IL11.20.00
41197977Anita Glenne KallhovdEgersund OK11.20.00
42224977Monica HorpestadEgersund OK11.20.00
43224784Hilde HetlandEgersund OK11.20.00
4460622Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering11.20.00
45184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)11.20.00
46206388Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb11.20.00

Annonser

IOF Eventor