Norsk Orientering

Startliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 25 august 2019

D 13-16

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
86Freidig 111.20
861. Ane Malene Kolstad
862. Anna Aurora Nolte
863. Mathea Spets Storhov
87Verdal OK 111.20
871. Trude Markhus
872. Mathea Baglo Bjørkeng
873. Fredrikke Baglo Bjørkeng
88Vingelen IL 111.20
881. Eline Horten Jordet
882. Guro Schjølberg
883. Mari Grøtli Svergja
89Byåsen IL 111.20
891. Malin Nordgård Leiren
892. Åsa Bull
893. Marie Wollan Benum
90Verdal OK 211.20
901. Sigrid Haugskott
902. Ane Skulbørstad
903. Anne Eline Vehus Skjerve
91Freidig 311.20
911. Marita Aske
912. Ella Sandstad
913. Juni Hagelid Norheim
92Freidig 211.20
921. Maria Strømdal Wik
922. Nora Halvorsen
923. Lina Storler Snøfugl
93Freidig 411.20
931.
932. Ella Sandstad
933. Juni Hagelid Norheim

H 13-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
66OK Skøynar 111.20
661. Håkon Hallan
662. Hannah Gustad Strøm
663. Ole Andreas Veske
67Freidig 111.20
671. Kristoffer Strømdal Wik
672. Emil Grønli
673. Iver Dalsaune Thun
68Verdal OK 111.20
681. Iver Gjedrem Lund
682. Filip Mitchell Iversen
683. Martin Vehus Skjerve
69Wing OK 111.20
691. August Hopstad Nykvist
692. Magne Guttvik
693. Petter Andreas Lona
70Byåsen IL 111.20
701. Erlend Aune
702. Ådne Stordal
703. Vebjørn Bergh-Hansen
71Freidig 211.20
711. Tristan Halvorsen
712. Alf Petter Lynum
713. Emil Reinertsen Leroyer
72Verdal OK 211.20
721. Magnus Alstad
722. Torstein Gjedrem Lund
723. Olav Gjedrem Lund
73Byåsen IL 211.20
731. Herman Bruchmüller Sundt
732. Aslak Moxness
733. Jørgen Aune
74Freidig 311.20
741. Vegard Lereim Storli
742. Hallvard Hellevik
743. Ludvik Storler Snøfugl

D 17-

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101NTNUI 111.00
1011. Tilla Farnes Hennum
1012. Ane Dyrkorn
1013. Karen Oline Kolstad
102OL Trollelg 111.00
1021. Frida Haugskott
1022. Kristin Haugskott
1023. Marit Schmid
103Freidig 111.00
1031. Mari Eidsmo
1032. Mari Angell-Petersen
1033. Dina Reitan
104Wing OK 111.00
1041. Randi Marie Mohus
1042. Eva Tesarova
1043. Kjersti Elisabeth Midtbø
105Byåsen IL 111.00
1051. Ingeborg Eide
1052. Ragnhild Eide
1053. Lene Berg Hanssen
106Frol IL 111.00
1061. Eirin Svanøe-Hafstad
1062. Mari Kilskar Grevskott
1063. Maren Grande
107NTNUI 211.00
1071. Hedwig Haas
1072. Vilde Årøen Lykke
1073. Ingunn Egeberg Vári
109Byåsen IL 211.00
1091. Emma Arnesen
1092. Maja Berger
1093. Jenny Persson
110Frol IL 211.00
1101. Kine Sofie Sandstad Skjeset
1102. Randi Johanne Skjerve
1103. Eef Van Dongen
111NTNUI 311.00
1111. Emma Stenbacka
1112. Ingrid Okkenhaug
1113. Ingeborg Ellegaard Melby
112NTNUI 411.00
1121. Pauline Røstum Bellingmo
1122. Synne Fossøy
1123. Ingvild Brekke
113NTNUI 511.00
1131. Tonje Aasheim Nymark
1132. Nina Asheim Birkeland
1133. Solveig Blindheim
114NTNUI 611.00
1141. Idun Kristine Felde Olaussen
1142. Åse Bergan
1143. Lene Therese Myrland

H 17-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Frol IL 111.00
11. Carl Petter Lyngen
12. Tobias Alstad
13. Yngve Skogstad
2NTNUI 211.00
21. August Asheim Birkeland
22. Håkon Fruseth Christiansen
23. Sindre Østgulen Deisz
3IL Leik 111.00
31. Oskar Andrén
32. Andreas Sølberg
33. Ola Keiserås
4Konnerud IL 111.00
41. Aslak Heimdal
42. Marius Aurebekk
43. Jørgen Baklid
5NTNUI 111.00
51. Eirik Langedal Breivik
52. Rasmus Rørholt Theisen
53. Audun Heimdal
6OK Skøynar 111.00
61. Håvard Veie
62. Lars Strøm
63. Hallvar Hallan
7Asker Skiklubb 111.00
71. Henrik Fredriksen Aas
72. Sander Arntzen
73. Vegard Gulbrandsen
8OL Trollelg 111.00
81. Anders Haugskott
82. Olav Andreas Remmen
83. Jan Schmid
9Freidig 111.00
91. Mattis Holt
92. Mats Eidsmo
93. Lars Sandstad
10Tynset IF 111.00
101. Gaute Kvittum Nytrøen
102. Jørgen Schjølberg
103. Geir Schjølberg
11Byåsen IL 111.00
111. Petter Liabakk Eriksen
112. Håkon Sæternes
113. Jérôme Soulard
12Freidig 211.00
121. Jørgen Fiskum
122. Kristian Fredrik Lynum
123. Håkon Holstad
13Frol IL 211.00
131. Isak Bergset
132. Lars Sandstad Skjeset
133. Simon Jakobsson
14NTNUI 311.00
141. Øystein Fruseth Christiansen
142. Erlend Nilsen Sandnes
143. Olav Milian Schmitt Gran
15Freidig 311.00
151. Tomas Eidsmo
152. Pål Kittilsen
153. Stig Magnar Løvås
16Frol IL 311.00
161. Olav Vestøl
162. Hermann Leithe
163. Rolf Alstad
17NTNUI 411.00
171. Herman Ryen Martinsen
172. Jostein Tandberg
173. Ole Jørgen Bogen Arenth
18Freidig 411.00
181. Lars Owren
182. Vetle Grønvik Ekra
183. Kasper Sæterhaug Knudsen
19NTNUI 511.00
191. Herman Ryen Martinsen
192. Simen Eid Nielsen
193. Ole Jørgen Bogen Arenth
20Freidig 511.00
201. Johan Ivarsson
202.
203.
21NTNUI 611.00
211. Styrk Hundseid Kamsvåg
212.
213.
22NTNUI 711.00
221.
222.
223.
23IL Tyrving 111.00
231. Styrk H Kamsvåg (Tyrving)
232. Erling Herjmstad (Fossum)
233. Hans Petter Mathisen (Fredrikstad)

D135-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
51Malvik IL 111.10
511. Sunniva Morgan
512. Hilde Forbord
513. Kjellrun Sporild
52Byåsen IL 111.10
521. Rine Hanssen
522. Gøril Eide
523. Nina-Beate Liabakk
53Frol IL 111.10
531. Randi Jensen
532. Marte Skoglund
533. Marianne Langøygard
54Freidig 111.10
541. Grete Berge Owren
542. Mette Resell Nolte
543. Beth Paludan Carlsen

H135-

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
31Malvik IL 111.10
311. Ingebrigt Fuglem
312. Nicholas Morgan
313.
32Melhus IL 111.10
321. Stein Ivar Foss
322. John Lerli
323. Kjell Rune Logan-Halvorsrud
33OL Trollelg 111.10
331. Bård Nonstad
332. Frode Haugskott
333. Roar Skulbørstad
34Freidig 111.10
341. Jon Holstad
342. Bjørnar Lynum
343. Arild H Clausen
35Verdal OK 111.10
351. Kurt Ove Melbye
352. Einar Lund
353. Per Grande
36Wing OK 111.10
361. Svein Erik Bratsberg
362. Fredrik Persson
363. Øyvind Schjelderup
37Byåsen IL 111.10
371. Torgeir Aune
372. Vegard Hansen
373. Skjalg Stordal
38OL Trollelg 211.10
381.
382.
383.
39Verdal OK 211.10
391. Ole Morten Frøseth
392. Karl Arne Melbye
393. Inge Hafstad
40Wing OK 211.10
401. Agnar Renolen
402. Rune Stræte
403. Eivind Lona
41Byåsen IL 211.10
411. Børge Leiren
412. Hans Helmer Sæternes
413. Geir Arne Lodgaard
42Verdal OK 311.10
421.
422.
423.
43Nord-Østerdal OK 111.10
431. Harald Svergja
432. John Svergja
433. Peder Aukrust Osmoen
44Frol IL 111.10
441. Gunnar Vatn
442. Arne Grevskott
443. Jo Langøygard
45Freidig 11.10
451. Thomas Eidsmo
452. Pål Kittilsen
453. Stig Magnar Løvås

D180-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
146Tynset IF 111.10
1461. Sigrid Kalbækken
1462. Marit Eggen Nyaas
1463. Anne Mette Normann
147Verdal OK 111.10
1471. Gunhild Bredesen
1472. Magnhild Kvaal
1473. Eli Kristoffersen
148Byåsen IL 111.10
1481.
1482.
1483.

H180-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
126Røros IL 111.10
1261. Terje Schjølberg
1262. Helge Sundberg
1263. Petter Gullikstad
127Freidig 111.10
1271. Anders Waage
1272. Magnus Landstad
1273. Geir Willumsen
128Verdal OK 111.10
1281. Tor Ove Hallem
1282. Stein Markhus
1283. Sverre Kristoffersen
129Byåsen IL 111.10
1291. Haakon Arnesen
1292. Bjørn Berger
1293. Kjell Maroni
130Frol IL 111.10
1301. Magnhild Forseth
1302. Marit Hæreid Sandstad
1303. Fritjof Sandstad
131Freidig 211.10
1311. Tore Angell-Petersen
1312. Arild Heggeset
1313. Nils Olav Vennevik
132Byåsen IL 211.10
1321. Øystein Wiggen
1322. Morten Skoglund
1323. Øivind Magne Rogndalen
133Steinkjer OK 111.10
1331. Geir Gilde
1332. Rolf Karset
1333. Arve Lægran
134Wing OK 111.10
1341. Jostein Alvestad
1342. Steinar Aasvang
1343. Terje Midtbø
135Selbu OK 111.10
1351. Jardar Sandstad
1352. Magne Eidem
1353. Gunnar Jarle Drivvold

MIX

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
151IL Leik 110.00
1511. Mai Iren Almås
1512. Svein Olav Åmot
1513.
152Melhus IL 111.20
1521. Kristoffer Lerli
1522. Trine Sunnset
1523. Hege Solhjem Melhuus
153Selbu OK 111.20
1531. Øystein Husby
1532. Elisabeth Størseth
1533. Anders Tørum
154Tynset IF 111.20
1541. Mari Gullbrekken Schjølberg
1542. Elisabeth Espeland
1543. Leif Arne Nytrøen
155Verdal OK 111.20
1551. Fredrik Vehus Skjerve
1552. Nina Stensland Melbye
1553. Mona Elisabeth Gjedrem Lund
157IL Leik 211.20
1571. Jan Hage
1572. Asbjørn Bjerkenås
1573. Ole Gunnar Søllberg
158Selbu OK 211.20
1581. Harald Grønning
1582. Bjarte Sundal
1583. Jone Samland
159Frol IL 111.20
1591. Magnhild Forseth
1592. Linnea Munkeby
1593. Marit Hæreid Sandstad
160IL Nansen 111.20
1601. Liv Meli (Nansen)
1602. Bente Horten (Vingelen)
1603. Ida J. Aadland(Røros)

Annonser

IOF Eventor