Norsk Orientering

Startliste for Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Prøve-VM Publikumsløp og KM-mellom
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: søndag 2 september 2018

N-åpen

1 780 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
310Polina AlekseyonokBelarus09.00
311Håkon BryggenHalden SK09.00
312Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL09.00
313Elise Holm NedrebøOK Moss09.00
314Joel Bronebakk JohanssonHalden SK09.00
315Troy StoksethHalden SK09.00
316Matthew ReichertNOTEAM09.00
317Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL09.00
318Mikkel Hauge HystadHalden SK09.00
319Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK09.00
320Sara FristadHalden SK09.00

D -10

1 930 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
296Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK09.37
297Sofie Holm NedrebøOK Moss09.38
299Malin Husebye AamodtFredrikstad SK09.40

D 11-12

2 060 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
279Minna Sofie WingstedtHalden SK09.40
280Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK09.41
281Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL09.42
282Sigrid Schmitt GranHalden SK09.43
283Emma Aune JakobsenOK Moss09.44
284Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK09.45
285Jenny DanevadFredrikstad SK09.46
286Erle Elise WoldOK Moss09.47

D 11-12N

1 930 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
307Thea KvalheimHalden SK09.00

D 13-14

2 530 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Julie Sophie WoldOK Moss09.56
265Sofya KarelinaBelarus09.58
266Julie BrenåsVarteig OL10.00

D 15-16

2 950 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Olga TomashevaBelarus09.48
178Tina KallesonOppsal Orientering09.50
179Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL09.52
181Selma FærdenKolbotn og Skimt OL09.56
182Alexandra AngvollFredrikstad SK09.58

D 17-

4 420 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK09.30
65Gennhsa SobreiraCOARI09.32
66Sofie BachmannSwitzerland09.34
67Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK09.36
68Malin KristianssonTrollhättans SOK09.38
69Maren Jansson HaverstadNTNUI09.40
70Marte NarumNydalens SK09.42
71Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK09.44
72Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering09.46
73Eveliina HirvonenPaimion Rasti09.48
74Helena KarlssonIFK Lidingö SOK09.50
75Anina BrunnerSwitzerland09.52
76Agnes LeoHalden SK09.54
77Marion AebiIL Tyrving09.56
78Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL09.58
79Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL10.00
80Ragnhild LøvliÅs-NMBU Orientering10.02
81Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rasti10.04
82Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK10.06
84Vilma BlennowHalden SK10.10
85Andrea RoggoSwitzerland10.12
86Marit KahrsFredrikstad SK10.14
87Jenny WegebroHalden SK10.16
88Sofie FjelleTrøsken IL10.18
89Gøril FristadHalden SK10.20
90Simone NiggliSwitzerland10.22
91Marie Hammer IversenØstmarka OK10.24
92Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering10.26
93Emilie WestinNydalens SK10.28
94Ida KristianssonHalden SK10.30
95Viktoria RedzkovaBelarus10.32
96Marie LilandNydalens SK10.34
97Katrin MüllerSwitzerland10.36
98Bodil HelgerudHalden SK10.38
99Deborah StadlerSwitzerland10.40
100Karoline AuneHalden SK10.42
101Hanna MüllerSwitzerland10.44
102Hedda Raadal BjørloHalden SK10.46
103Oda ScheeleNydalens SK10.48
104Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10.50
105Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10.52
106Tara MelhuishHalden SK10.54
107Aurora GjølsjøOK Moss10.56
108Tifenn MouletOrientation Team Besançon10.58
109Stine AustadRaumar Orientering11.00
110Maryana RiabtsevaBelarus11.02
111Helena ÅsbergSarpsborg OL11.04
112Yana VolkavaBelarus11.06
114Marta UlvensøenNTNUI11.10

D 40-

3 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198Audrun UtskarpenOslostudentenes IK09.43
199Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK09.44
200Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK09.45
201Tonje HolmOK Moss09.46
202Corinne StäubleOLG Regio Olten09.47
203Elin KallesonOppsal Orientering09.48
204Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering09.49
205Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen09.50

D 50-

3 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Ida Vår DirdalLarvik OK09.55
211Tone Karina IngesenSarpsborg OL09.56
212Tove StrandMåren OK09.57
213Tove HeimdalKonnerud IL09.58
214Anna Weckner WestlundOK Tyr09.59
215Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10.00
216Tone HollowellOK Tyr10.01
217Elisabeth OppligerOLV Hindelbank10.02
218Aase LøvlandKolbotn og Skimt OL10.03
219Anne-Grete AustadRaumar Orientering10.04
220Grete BerntsenMåren OK10.05
221Toini SkyttersæterKonnerud IL10.06
222Runa SkyttersæterHeming Orientering10.07

D 60-

2 590 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Gabriella AxelssonIdefjordens SK09.41
237Lis DæhliLøten o-lag09.42
238Anne SørumIndre Østfold OK09.43
239Bodil BerbyTrøsken IL09.44
240Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK09.45
241Eva TaraldrudIndre Østfold OK09.46
242Unni Strand KarlsenFredrikstad SK09.47

D 70-

2 590 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244Eva Marie GranOK Øst09.49
245Aud Margret KirkhornMåren OK09.50

D 80-

2 330 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Unni Dirro BøhlerengenMåren OK09.31

H -10

1 930 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289Ville Emil WingstedtHalden SK09.30
290Aksel SolbergFredrikstad SK09.31
291Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL09.32
292Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK09.33
293Isak SolbergFredrikstad SK09.34

H 11-12

2 060 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
269Martin BryggenHalden SK09.30
270Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL09.31
271Emil Husebye AamodtFredrikstad SK09.32
272Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb09.33
273Philip Orud HovlandHalden SK09.34
274Erik Grønborg NielsenAllerød OK09.35
275Sverre SandvikHalden SK09.36

H 13-14

2 530 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Peder BryggenHalden SK09.30
252Ask OlaussenOppsal Orientering09.32
253Herman Lien BackstrømHalden SK09.34
254Alfred BjørnerødOK Moss09.36
255Liam WingstedtHalden SK09.38
256Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL09.40
257Eskil KolshusOppsal Orientering09.42
258Ludvik SætherFredrikstad SK09.44
260Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL09.48
261Sigurd RødnesOppsal Orientering09.50
262Sondre LadimOK Moss09.52
263Jakob A. GjedeboOppsal Orientering09.54

H 15-16

2 950 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
168Theodor LierIndre Østfold OK09.30
169Thomas BlomkvistFredrikstad SK09.32
170Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK09.34
171Sivert PoppeFredrikstad SK09.36
172Jakob TorgersenHalden SK09.38
173Hans Grønborg NielsenAllerød OK09.40
174Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK09.42
175Sigurd Saxe SandvikHalden SK09.44

H 17-

5 100 m, 57 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Remo RuchSwitzerland09.30
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK09.31
3Henrik EijsinkNydalens SK09.32
4Thomas CurigerSwitzerland09.33
5Jonatan AuneHalden SK09.34
6Einar MelsomFossum IF09.35
7Erik AxelssonHalden SK09.36
8Markus HolterHalden SK09.37
9Tobia PezzatiSwitzerland09.38
10Runar Saur ModahlFredrikstad SK09.39
11Torgeir NørbechIL Tyrving09.40
12Quentin MouletOrientation Team Besançon09.41
13Stepan MudrakFredrikstad SK09.42
14Sven HellmüllerSwitzerland09.43
15Benjamin DohertySwansea Bay OC09.44
16Bjørn EkebergIL Tyrving09.45
17Bent Olav AamodtFredrikstad SK09.46
18Inge LindsethNydalens SK09.47
19Liutauras BileviciusOK Roslagen09.48
20Baptiste RollierSwitzerland09.49
21Kim Aleksander Åserød IversenØstmarka OK09.50
22Bendik EliassenFredrikstad SK09.51
23Imre KoprivanaczKalocsai Sport Egyesulet09.52
24Dmitry PapovBelarus09.53
25Carl Godager KaasBækkelagets SK09.54
26Sverre Turter SandvoldNydalens SK09.55
27Damien RenardKongsberg OL09.56
28Lukas LilandNydalens SK09.57
29Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK09.58
30Nikita AlekseyonokBelarus09.59
31Hans Petter MathisenFredrikstad SK10.00
32Anders VisterNydalens SK10.01
33Nick GebertSwitzerland10.02
34Morten FismenFossum IF10.03
35KyongSa RiIL BUL-Tromsø10.04
36Audun HeimdalNTNUI10.05
37Vegard RuttenborgIL Tyrving10.06
38Florian AttingerSwitzerland10.07
39Eirik Kamstrup HovindNydalens SK10.08
40Jesse LaukkarinenPaimion Rasti10.09
41Sondre OttesenFredrikstad SK10.10
42Ueli WerrenSwitzerland10.11
43Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10.12
44Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL10.13
45Linus KristianssonTrollhättans SOK10.14
46Riccardo RancanSwitzerland10.15
47Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering10.16
48Erik Rytter JakobsenOK Moss10.17
49Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK10.18
50Mats NordbrødenHalden SK10.19
51Noah ZbindenSwitzerland10.20
52Ivar LundanesIL Tyrving10.21
53Donatas KontautasOK Moss10.22
54Linus OlhansÅs-NMBU Orientering10.23
55Erik ThorssonIL Tyrving10.24
56Niels Christian HellerudHalden SK10.25
57Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett10.26

H 40-

4 100 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen09.30
125Ola NilsenOppsal Orientering09.31
126Henning Bratland CarlsenOK Moss09.32
127Espen SvaeSarpsborg OL09.33
128Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK09.34
129Aleksandr MinchukovBelarus09.35
130Magne SætherFredrikstad SK09.36
131Robert BanfiÅs-NMBU Orientering09.37
132Håvard Sandvoll AskLierbygda OL09.38
133Torstein HoleNydalens SK09.39
134Aleksandr AlekseyonokBelarus09.40
135Bjørn Idar SætranIF Trauma09.41
136Espen DanevadFredrikstad SK09.42
137Anders FærdenKolbotn og Skimt OL09.43
138LedigBjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK09.44

H 50-

4 100 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK09.49
144Torgeir SnilsbergOK Moss09.50
145Ole IngesenSarpsborg OL09.51
146Klas NilssonOLG Regio Olten09.52
147Colin McIntyreOK Tyr09.53
148Frank SvarødIdd Sportsklubb09.54
149Klaus KrischanEnnstal09.55
150Sixten WestlundOK Tyr09.56
151Daniel LeibundgutOLV Hindelbank09.57
152Sigmund VisterIndre Østfold OK09.58
153Guttorm L EggeOslostudentenes IK09.59
154Børge PedersenNydalens SK10.00
155Bjørn HallanFossum IF10.01
156Frank LøwengreenFredrikstad SK10.02
157Jan-Ove BråthenOK Øst10.03
158Per SandbergNydalens SK10.04
159Sigurd DæhliLøten o-lag10.05
160Kjell Einar AndersenVarteig OL10.06
161Tom HollowellOK Tyr10.07
162Björn KristianssonTrollhättans SOK10.08
163Peter RidefeltOK Linné10.09
164Arne OlaussenOppsal Orientering10.10

H 60-

3 000 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185Roy GjerdingOK Moss09.30
186Arvid GalborgenEds SK09.31
187Morten DueMåren OK09.32
188Richard Zeiner-GundersenFossum IF09.33
189Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss09.34
190Geir Holm GundersenSturla, IF09.35
191Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL09.36
192Sjur GjestvangOL Toten-Troll09.37
193Jan SveenRaumar Orientering09.38
194Sture OttesenIndre Østfold OK09.39
195Sigbjørn ModalsliFossum IF09.40
196Tom A. KarlsenFredrikstad SK09.41

H 70-

2 590 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225Leif BokerødIdd Sportsklubb09.30
226Henry SundsetvikGimle IF09.31
227Per Reidulf HolmOK Moss09.32
228Willy GrønstadGimle IF09.33
229Hasse BergstrømIL Tyrving09.34
230Harald LundhaugOK Moss09.35
231Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving09.36
232Anders TaraldrudIndre Østfold OK09.37
235Trygve FosseGimle IF09.40

DIr-A

4 870 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Anders BrynildsenFredrikstad SK09.00
337Peter KlavenessMåren OK09.00
338Remi JohannesenIdd Sportsklubb09.00
339Pål AngvollFredrikstad SK09.00
340Øyvind StoksethHalden SK09.00
341Hilde PoppeFredrikstad SK09.00
342Tore MoenGimle IF09.00
343Fredrik Delås ByggenHalden SK09.00
344Astrid Øyre SlindOppdal IL09.00

Dir-C

2 670 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Sigurd Paulsen AskLierbygda OL09.00
362Fredrik GudmestadFredrikstad SK09.00
363Elisabeth Aune JakobsenOK Moss09.00
364Henrik FjelleTrøsken IL09.00
365Lucinda CalvertSwansea Bay OC09.00
366Kirsty McIntyreOK Tyr09.00
367Ole NedrebøOK Moss09.00
368Helene ScheeleNydalens SK09.00

Annonser

IOF Eventor