Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 21 april 2013

N-åpen

2 130 m, 59 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1020Jakob TorgersenHalden SK09.00
1021Ida Marie FlågenHeming Orientering09.00
1022Pia Young VikNydalens SK09.00
1023Mari Ovidia RanestadHamar OK09.00
1024Sondre Løvseth KavlieHeming Orientering09.00
1025Erlend BakkeGjø-Vard OL09.00
1026Ada Helene Foss GulliksenSkaukameratene OL09.00
1027Ella BerstadHeming Orientering09.00
1028Ingrid LestebergKongsberg OL09.00
1030Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn09.00
1031Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL09.00
1032Inga Skaarer WiklundNydalens SK09.00
1033Hanna BystrømIndre Østfold OK09.00
1035Sigrid Schmitt GranHalden SK09.00
1036Nora Arentz HagenSandefjord OK09.00
1037Ingeborg KlevjerRingerike OL09.00
1038Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL09.00
1039Hedda Slang-SundsetvikHalden SK09.00
1040Eira Skaarer WiklundNydalens SK09.00
1041Anders Gylterud KvålsgardFossum IF09.00
1042Maren HenriksenHalden SK09.00
1043Marie KravdalGjø-Vard OL09.00
1044Selma FærdenKolbotn og Skimt OL09.00
1045Nora Marie EnerhaugenRingerike OL09.00
1046Noor DirroMåren OK09.00
1048Martin Nøkleby MellingRingerike OL09.00
1049Christoffer Vråle RønningKonnerud IL09.00
1050Amalie LudvigsenSarpsborg OL09.00
1051Alfred BjørnerødOK Moss09.00
1052Marie KvarmeRøyken OL09.00
1053Trond OldernesLillomarka OL09.00
1054Sander BystrømIndre Østfold OK09.00
1055Marte Sofie SkroveRingerike OL09.00
1056Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK09.00
1058Synne Utseth BøhlerengenØstmarka OK09.00
1059Jonas KroghOppsal Orientering09.00
1060Sondre EngebretsenOK Moss09.00
1061Julie BrenåsVarteig OL09.00
1062Gaute NysæterSkien OK09.00
2301Herman BackstrømHalden SK10.00
2302Marie BackstrømHalden SK10.00
2303Emma OlsenHalden SK10.00
2306Martin KindemGimle IF10.00
2308Elin Theres Henning OlsenHalden SK10.00
2309Elise Wærp HaugeNydalens SK10.00
2310Sigve Holm LindløvOK Moss10.00
2317Juni BratsethGimle IF10.00
2332Sindre Grandahl HuneideSarpsborg OL10.00
2333Nora C HansenRøyken OL10.00
2334Vera Kathrine Ståhl VikFredrikstad SK10.00
2335Sverre SandvikHalden SK10.00
2336Aksel SandvikHalden SK10.00
2337Aksel TorgersenHalden SK10.00
2338Ingvild AurebekkFredrikstad SK10.00
2347Josefin EylertsenHalden SK10.00
2348Jacob EylertsenHalden SK10.00
2349Josefine Holm LindløvOK Moss10.00
2350Sofie Holm NedrebøOK Moss10.00
9501Astrid Juli YtterbøAsker Skiklubb10.30

D -10

2 130 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1086Sofie BergstrømHalden SK11.46
1087Eline SchjervenLardal OL11.48
1089Marie NysæterSkien OK11.52
1090Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK11.54
1091Konstanse MoholthKongsberg OL11.56
1092Kristin Melby JacobsenLardal OL11.58

D 11-12

2 170 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1096Theresa FürstenbergNydalens SK10.07
1128Jenny BaklidKonnerud IL11.11
1129Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss11.13
1130Cecilie Holt LarssonLillomarka OL11.15
1131Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.17
1132Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb11.19
1133Tuva Aas StræteRingerike OL11.21
1134Åsne HaavengenKongsberg OL11.23
1135Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL11.25
1136Anna Austad SveenRaumar Orientering11.27
1139Carmen DirroMåren OK11.33
1140Marieluise Schmitt GranHalden SK11.35
1141Andrea RanvikKonnerud IL11.37
1142Ingrid BlindheimLillomarka OL11.39
1143Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL11.41
1144Mari Landro SvingheimKonnerud IL11.43
1145Kristine Eide RappRaumar Orientering11.45
1146Kristine KravdalGjø-Vard OL11.47
1147Carolina Hernandez VråleKonnerud IL11.49
1148Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.51
1149Sunniva VienaRingerike OL11.53
1150Monica BrevikØstmarka OK11.55
1152Karoline BjørnerødOK Moss11.59
1155Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering12.05
1156Marte Madslien BakkenNydalens SK12.07
1157Elise AusenPorsgrunn OL12.09
1158Torill OldernesLillomarka OL12.11
1159Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb12.13
1160Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.15
1161Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12.17
1162Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL12.19
1163Elin FløLillomarka OL12.21
1164Nina PedersenSarpsborg OL12.23
1165Tale StrandKongsberg OL12.25
1166Hanne Eide RappRaumar Orientering12.27
1167Iselin SørensenIF Sturla12.29

D 11-12N

2 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1015Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL10.30
1016Anna NærbySkaukameratene OL10.30
1017Adine IngesenSarpsborg OL10.30
1018Tonje Malin RhrichKonnerud IL10.30

D 13-16C

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1347Margrete KrageSarpsborg OL10.30
1350Maria Rørvik HaverLillomarka OL10.30
1351Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK10.30
1352Eline BryneHeming Orientering10.30
1355Martine Sogn-LarssenHeming Orientering10.30
1358Marte BergslandTrøsken IL10.30
1359Ingvild Marie HaugKonnerud IL10.30
1360Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL10.30
1361Kaja GrefsrudLillomarka OL10.30

D 13-16N

2 130 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9901Vera Strate OpdahlRingerike OL10.00
1008Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL10.30
1009Lisa JenssenHalden SK10.30
1010Linn Karina StegenSkaukameratene OL10.30
1011Maren GulliksenSkaukameratene OL10.30

D 17-AK

4 310 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1811Solveig SletnerRøyken OL10.34
1812Gunn Camilla StangOslostudentenes IK10.36
1814Inga MorgenlieNydalens SK10.40
1815Lisa JørandliGjø-Vard OL10.42
1816Kristine GrønlundRingerike OL10.44
1817Magnhild FrydenlundIF Sturla10.46
1818Aina VienaRingerike OL10.48
1819Alexandria JensenIndre Østfold OK10.50
1820Trude HansenBerger og Svelvik OL10.52
1821Susanne TveteråsNydalens SK10.54
1822Ingunn BergetÅs-UMB Orientering10.56
1823Hanne KobernusLillomarka OL10.58
1824Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL11.00
1825Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK11.02
1826Tina HærenTrøsken IL11.04
1827Elise StordalOL Tønsberg og omegn11.06
1828Maren Hope BlåGimle IF11.08

D 17-C

3 300 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1288Aud Kjersti VienaRingerike OL10.30
1302Karin Synnøve LundRingerike OL10.30
1304Ann-Karin LestebergKongsberg OL10.30
1307Lene FlessebergKongsberg OL10.30
1308Yvonne SvendsenIL Tyrving10.30
1312Ida GranskogenGimle IF10.30
1313Anne Catherine EkrollRaumar Orientering10.30
1314Elin RoumRingerike OL10.30
1315Else StordalOL Tønsberg og omegn10.30
1316Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL10.30
1317Inger KammerudRingerike OL10.30
1318Linda FredhHamar OK10.30
1319Hilde MoholthKongsberg OL10.30
1320Ingrid LøsetRingerike OL10.30
1321Anett WallinIL Tyrving10.30
1322Beathe EdstrømOppsal Orientering10.30
1357Kaija FürstenbergNydalens SK10.30

D 17-N

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1002Anne Merethe FredlyRingerike OL10.30
1003Lill BirkelundPorsgrunn OL10.30

D 21-

5 370 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1674Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK11.25
1675Cristina LuisNydalens SK11.27
1676Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK11.29
1678Ingvild GjessingBækkelagets SK11.33
1679Guro AlexandersenFredrikstad SK11.35
1680Silje Borge HoviNTNUI11.37
1681Stine AlexandersenFredrikstad SK11.39
1682Sina Therese BlixBækkelagets SK11.41
1683Iliana ShandurkovaHalden SK11.43
1684Hege KullerudKonnerud IL11.45
1685Maria JonssonNydalens SK11.47
1686Ane Baldishol BrevigRøyken OL11.49
1688Katrine DamgaardFossum IF11.53
1689Helene Lund-JohansenIL Tyrving11.55
1690Annemarie B. AarnesFossum IF11.57
1691Elin EkebergIL Tyrving11.59
1692Julie Strømman BerteigFossum IF12.01
1693Una Glende JansonKristiansand OK12.03
1694Zuzka KubatovaOK Lokomotiva Pardubice12.05
1696Nicole RagvinNydalens SK12.09

D 35-

5 310 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1746Monica BerglundRingerike OL12.13
1747Anne Ruste FløLillomarka OL12.15
1748Mila ZaharinovaOppsal Orientering12.17
1749Kari StrandLierbygda OL12.19
1750Anne Sofie KlavestadFredrikstad SK12.21
1751Heidi TronbølFet OL12.23
1752Yngvild MalmoVang OL12.25
1753Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK12.27
1754Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.29
1755Kari StrandKongsberg OL12.31

D 40-

5 190 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1786Mette Eline HeimstadRingerike OL11.40
1790Kari Arnestad EnerhaugenRingerike OL11.48
1791Anne Mia OlsenModum OL11.50
1793Ingrid KvistadKongsberg OL11.54
1794Hege FeiringIL Tyrving11.56
1795Stine ArntzenSandefjord OK11.58
1796Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.00
1798Birgitte HusebyeFredrikstad SK12.04
1799Torunn Økern JensenRingerike OL12.06
1800Eva Lill KvisleAsker Skiklubb12.08
1801Liv SchjervenLardal OL12.10
1802Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.12
1803May Ingela HopeModum OL12.14
1804Anne Guro NøklebyRingerike OL12.16
1806Annette Arentz HagenSandefjord OK12.20
1807Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.22
1808Line NybakkenÅs-UMB Orientering12.24

D 45-

4 310 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1813Ida SyversenRøyken OL10.38
1829Hilde VassendPorsgrunn OL11.10
1830Trine OldernesLillomarka OL11.12
1831Torill VisterIndre Østfold OK11.14
1832Ingeborg ØderudModum OL11.16
1833Else GrandalIL Tyrving11.18
1834Anne-Kristin KvammeRingerike OL11.20
1835Ingrid Eide RappRaumar Orientering11.22
1836Anne MadslienNydalens SK11.24
1837Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.26
1838Hilde KløvstadSandefjord OK11.28
1839Inger StyrvoldPorsgrunn OL11.30
1840Eirin MathiesenRingerike OL11.32
1842Ina Cecilie LandroKonnerud IL11.36
1843Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK11.38
1844Tove HeimdalKonnerud IL11.40
1845Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL11.42
1846Kari MadslienNydalens SK11.44
1847Vanja StaffOL Toten-Troll11.46
1848Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn11.48
1849Britt Helene FossøyNotodden OL11.50
1850Ingjerd VestengenLillomarka OL11.52
1851Kristin SørensenIF Sturla11.54
1852Astrid BjørnerødOK Moss11.56
1853Signe Astrup ArnesenHeming Orientering11.58
1854Jane RødderKongsberg OL12.00
1855Lotta JungåkerKorsnäs IF OK12.02
1857Anne Marit BjergaardNydalens SK12.06
1858Marianne NjåsteinIL Tyrving12.08
1859Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL12.10
1860Tina HelgmanOK Tyr12.12
1861Turid BertelsenPorsgrunn OL12.14
1862Alix Young VikNydalens SK12.16
1865Kjersti StræteRingerike OL12.22
1866Beth NicolaysenKongsberg OL12.24
1867Jartrud SteinsliØstmarka OK12.26
1868Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12.28
1869Heli MarjomaStigsökarna12.30
1870Anne Marit BordalRingsaker OK12.32
1871Kirsti KringhaugRingerike OL12.34
1873Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb12.38

D 50-

4 400 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1876Eva SyversenRøyken OL10.55
1878Solveig SikkelandIL Tyrving10.59
1879Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.01
1880Berit DanielsenIL Tyrving11.03
1881Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL11.05
1882Anne C TurterNydalens SK11.07
1883Unni RyeAsker Skiklubb11.09
1884May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering11.11
1885Gunhild HennumLierbygda OL11.13
1886Hilde StorløkkenKongsberg OL11.15
1887Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb11.17
1888Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering11.19
1889Runa SkyttersæterHeming Orientering11.21
1890Bente LineSkaukameratene OL11.23
1892Ellen Sofie OlsvikNydalens SK11.27
1893Turid GiilRond OL11.29
1894Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.31
1895Anne Berit EidNydalens SK11.33
1896Kristin DahlSandefjord OK11.35
1897Anne LofthusLillehammer OK11.37
1898Kristin TandbergAsker Skiklubb11.39
1899Kjersti SkantzeIL Tyrving11.41
1900Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.43
1901Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL11.45

D 55-

3 650 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1965Gunn GrønlieOppsal Orientering10.39
1987Grete HoviSkien OK11.23
1988Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.25
1989Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn11.27
1990Ellen Marie TurterNydalens SK11.29
1991Siri BjorvandBirkenes IL11.31
1992Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK11.33
1993Karin Ask-HenriksenKonnerud IL11.35
1994Elle M. MelbyeHeming Orientering11.37
1995Margrete JørandliGjø-Vard OL11.39
1996Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange11.41
1997Elisabet ÖströmOK Tyr11.43
1998Liv Inger PrangerødTistedalen FL11.45

D 60-

3 650 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2024Live Joronn YtrehusRingerike OL12.37
2025Gabriella AxelssonIdefjordens SK12.39
2026Unni Strand KarlsenFredrikstad SK12.41
2027Inger A TiltnesIL Tyrving12.43
2028Kari StrandeRingerike OL12.45
2029Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.47

D 65-

2 640 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2104Siri HolmboeIL Tyrving11.49
2105Inger LindløvOK Moss11.51
2106Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL11.53
2107Marit SørensenSkaukameratene OL11.55
2108Tea ForbergRond OL11.57
2109Astrid GjelstadSandefjord OK11.59
2110Tordis Rytter JakobsenOK Moss12.01
2111Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL12.03
2112Hjordis ØvreåsBotne SK12.05
2113Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.07
2115Grete VestbyVarteig OL12.11

D 70-

2 640 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2096Anne-Britt NilsenKjelsås IL11.33
2097Birgitte BekkelundRøyken OL11.35
2098Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK11.37
2099Onelma BlomhoffHeming Orientering11.39
2100Grete Brustad NilsenMarker OL11.41
2101Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.43
2102Johanna YtterbølGimle IF11.45

D 75-

2 640 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2077Inger E. VamnesHamar OK10.55
2078Unni BøhlerengenMåren OK10.57

H -10

2 130 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1066Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL11.06
1068Tobias MathisenPorsgrunn OL11.10
1069Lukas Marken VoldsetHalden SK11.12
1070Sverre StrandLierbygda OL11.14
1071Ola MeenPorsgrunn OL11.16
1072Liam Viggo WingstedtHalden SK11.18
1073Stein Aas StræteRingerike OL11.20
1074Vegard RanestadHamar OK11.22
1075Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.24
1076Birk F. SætnanFossum IF11.26
1077Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.28
1078Jonas ListouHalden SK11.30
1079Lauritz Sogn-LarssenHeming Orientering11.32
1081Håkon Løvseth KavlieHeming Orientering11.36
1082Jonathan EylertsenHalden SK11.38
1084Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL11.42
1085Martin AusenPorsgrunn OL11.44

H 11-12

2 170 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097Mathias P. VoldLillomarka OL10.09
1098August Syrdal ØenHeming Orientering10.11
1099Jonatan AuneHalden SK10.13
1100Isak JonssonNydalens SK10.15
1101Sondre YtterbøAsker Skiklubb10.17
1102Cornelius KlevjerRingerike OL10.19
1103Tore Herman KirkebøenHalden SK10.21
1104Christopher EngebretsenOK Moss10.23
1105Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK10.25
1106Bendik EliassenFredrikstad SK10.27
1107Henrik SturødNydalens SK10.29
1108Magnus HenriksenLillomarka OL10.31
1109Runar Saur ModahlFredrikstad SK10.33
1110Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK10.35
1111Vetle DrageKongsberg OL10.37
1112Magnus Morgenlie SkeiNydalens SK10.39
1113Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL10.41
1114Ole Øivind NorstedHalden SK10.43
1115Eirik ØvstedalNydalens SK10.45
1116Andreas BergslandTrøsken IL10.47
1117Sondre OttesenFredrikstad SK10.49
1118Lars Øderud VatneBækkelagets SK10.51
1119Lars Young VikNydalens SK10.53
1120Eirik BlågestadIndre Østfold OK10.55
1121Olav LundKongsberg OL10.57
1122Anders RoumRingerike OL10.59
1123Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL11.01
1124Alexander SmebyNydalens SK11.03
1125Ferdinand FremmingHeming Orientering11.05
1127Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL11.09

H 11-12N

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1013Mikal B EikMåren OK10.30
1014John OtterleiØstmarka OK10.30

H 13-16C

3 300 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1287Henrik HaugKongsberg OL10.30
1323Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OL10.30
1324Anders BrevikØstmarka OK10.30
1326Carl August KlevjerRingerike OL10.30
1327Kristoffer Prøis KagnesØstmarka OK10.30
1328Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK10.30
1329Herman StrangstadRingerike OL10.30
1330Mathias KnutsenKristiansand OK10.30
1334Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering10.30
1335Halvor NærbySkaukameratene OL10.30
1337Andreas VaageBækkelagets SK10.30
1338Vegard EekKonnerud IL10.30
1339Gjermund TandbergModum OL10.30
1340Martin GrimsrudSkaukameratene OL10.30
1342Alf Gabriel Krohn GjessingHeming Orientering10.30
1344Kristoffer BryneHeming Orientering10.30
1345Martin SteenRingerike OL10.30
1346Georg Balke FjellangNydalens SK10.30
1348Trygve LøvliHalden SK10.30
1349Elias Skjolden SørensenLillomarka OL10.30

H 13-16N

2 130 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1005Sivert LaukliKonnerud IL10.30
1006Sivert Åmodt AmundsenLardal OL10.30

H 17-AK

5 370 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1657Stian JensenHamar OK10.51
1658Andreas MarcussenAsker Skiklubb10.53
1659Brynjar FredheimLillomarka OL10.55
1660Fredrik LarsenIndre Østfold OK10.57
1661Johan JohansenSentrum OK10.59
1662Ola LestebergKongsberg OL11.01
1663Morten TangenHamar OK11.03
1664Elias Pellicer RuudLillomarka OL11.05
1665Eirik Holth JohannessenRøyken OL11.07
1666Iver SørensenIF Sturla11.09
1668Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL11.13
1669Børge StyrvoldPorsgrunn OL11.15
1670Aksel MadslienNydalens SK11.17
1671Rudi B OlsenLillomarka OL11.19
1672Ola SingsdalGimle IF11.21
1673Daniel OliversenTrøsken IL11.23

H 17-C

3 300 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1292Anders EspenesVarteig OL10.30
1293Rune ArnesenFredrikstad SK10.30
1294Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.30
1295Morten Vilbo SørumRaumar Orientering10.30
1296Åge BøenSandefjord OK10.30
1297Egil AmundsenLardal OL10.30
1299Erik BratlieØstmarka OK10.30
1300Roy Roger EspenesVarteig OL10.30
1301Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL10.30

H 17-N

2 130 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Stian LillegårdLillomarka OL10.30

H 21-

9 330 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1486Martin BråthenOK Øst10.47
1487Lars GrønnhovdModum OL10.49
1488Miroslav KovarOK Lokomotiva Pardubice10.51
1489Andreas JohanssonHalden SK10.53
1490Jaroslav VavraOK Lokomotiva Pardubice10.55
1492Ales JirasekOK Lokomotiva Pardubice10.59
1493Mindaugas LukauskasFossum IF11.01
1494Fredrik RosenqvistIL Tyrving11.03
1496Jiri ProchazkaOK Lokomotiva Pardubice11.07
1497Johan MichelsenFossum IF11.09
1498Bjørn HaavengenKongsberg OL11.11
1499Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering11.13
1500Jostein AndersenKristiansand OK11.15
1501Jiri NovakOK Lokomotiva Pardubice11.17
1504Miroslav LennerOK Lokomotiva Pardubice11.23
1505Emil AhlbäckFossum IF11.25
1506Stefan NordströmOK Älvsjö Örby11.27
1507Tord Erik SkyrudFossum IF11.29
1508Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK11.31
1509Trond KortnerØstmarka OK11.33

H 35-

7 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1510Rune RystadNydalens SK10.40
1515Robert BanfiÅs-UMB Orientering10.50
1516Daniel FløtreKongsberg OL10.52
1517Helge BakkehøiØstmarka OK10.54
1518Lars Petter LundRingerike OL10.56
1519John Eivind PresterudFet OL10.58
1520Frode BakkehøiØstmarka OK11.00

H 40-

7 300 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1611Erlend  HaugKongsberg OL10.30
1513Ingar Tollum AndersenKongsberg OL10.46
1523Rune BlågestadIndre Østfold OK11.06
1524Gard AntonsenFredrikstad SK11.08
1525Torstein HoleNydalens SK11.10
1526Gisle NysæterSkien OK11.12
1527Øivin AarnesFossum IF11.14
1528Tom BerganFet OL11.16
1529Henrik OttesenFredrikstad SK11.18
1530Audun BjerknesMåren OK11.20
1531Einar ModahlFredrikstad SK11.22
1533Espen BekhusFredrikstad SK11.26
1534Roger Bjarne HagenSandefjord OK11.28
1535Dag AusenPorsgrunn OL11.30
1536Thomas LieFredrikstad SK11.32
1537Asgeir LiumFet OL11.34
1538Henning MartinsenFredrikstad SK11.36
1539David LøverModum OL11.38
1540Henning Bratland CarlsenOK Moss11.40
1541Tor BrennaNittedal OL11.42
1542Tore SandvikHalden SK11.44
1543Tommy JauhojärviAsker Skiklubb11.46
1544Gunnar Engen VikNydalens SK11.48
1545Pål WinsentsMåren OK11.50
1546Stig MellingRingerike OL11.52
1547Hans Christian MeenPorsgrunn OL11.54
1548Frode NysæterSkien OK11.56
1549Bjørn HaugeFet OL11.58

H 45-

7 100 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1555Knut Erling ØenHeming Orientering10.39
1557Arne TorgersenBækkelagets SK10.43
1558Jon Iver BakkenNydalens SK10.45
1559Vidar StrandLierbygda OL10.47
1560Carl Erik WasbergOppsal Orientering10.49
1561Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10.51
1562Pål TveterIndre Østfold OK10.53
1563Geir PaulsenOL Trollelg10.55
1564Trond BrevikFossum IF10.57
1565Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.59
1566Jan Ola PedersenVang OL11.01
1567Juha VienaRingerike OL11.03
1568Jo WiklundNydalens SK11.05
1569Einar GisholtFossum IF11.07
1570Jouni VidqvistTurun Metsänkävijät11.09
1571Anders FlågenHeming Orientering11.11
1572Terje BlindheimLillomarka OL11.13
1574Lars EnerhaugenModum OL11.17
1575Lars KrügerNydalens SK11.19
1576Øyvind FlaattenOK Skeidi11.21
1577Arnfinn MoeFredrikstad SK11.23
1578Hallvard KorenOK Moss11.25
1579Ole Petter HaugenNydalens SK11.27
1580Svein NygårdLillomarka OL11.29
1581Øystein RappRaumar Orientering11.31
1582Kjell WestinPorsgrunn OL11.33
1583Gunnar HopeModum OL11.35
1584Dag BrenåsVarteig OL11.37
1585Roar ByeModum OL11.39
1586Ivar MølnvikFossum IF11.41
1587Jan Tore HenriksenNydalens SK11.43
1588Lars-Inge ArnevikRingerike OL11.45
1589Thor MellaØstmarka OK11.47
1590Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.49
1592Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering11.53
1593Finn Henry LillestrandTrøsken IL11.55
1594Sigmund VisterIndre Østfold OK11.57
1595Vegard HaldenNydalens SK11.59
1596Tore BjørnerødOK Moss12.01
1597Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.03
1598Jarl ØvstedalNydalens SK12.05
1600Børge PedersenNydalens SK12.09
1601Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn12.11
1602Jonas HaltiaIL Tyrving12.13
1604Bjørnar OlsrødStokke IL12.17
1605Stig BjergaardNydalens SK12.19
1606Gjermund GravirAsker Skiklubb12.21
1607Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL12.23
1608Jørn MoeFet OL12.25
1609Per Ola UlsethNydalens SK12.27
1610Per OlaussenFredrikstad SK12.29

H 50-

6 220 m, 43 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1614Øyvind Roger HansenRøyken OL10.36
1615Vidar BenjaminsenLillomarka OL10.38
1616Øyvind DrageKongsberg OL10.40
1617Martin GranlyLillomarka OL10.42
1618Bjørn Victor LarsenKongsberg OL10.44
1619Kim Farnes HansenLierbygda OL10.46
1620Roar GrandeKongsberg OL10.48
1621Christopher SchiveOK Moss10.50
1622Axel BromanderFredrikstad SK10.52
1623Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn10.54
1624Håvar BrevikØstmarka OK10.56
1625Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL10.58
1626Jan BjerketvedtOK Moss11.00
1627Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.02
1628Håkon HåversenØstmarka OK11.04
1629Thor Inge TollehaugEiker OL11.06
1630Hallvard FjærLillomarka OL11.08
1631Frode KamsvågIL Tyrving11.10
1632Stein Arne NegårdVang OL11.12
1633Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.14
1634Onno VerberneOL Toten-Troll11.16
1635Gunnar TengeÅs-UMB Orientering11.18
1636Trond BaklidKonnerud IL11.20
1637Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11.22
1638Ivar MaalenÅs-UMB Orientering11.24
1639Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering11.26
1640Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL11.28
1641Njål SvingheimKonnerud IL11.30
1642Jan-Ove BråthenOK Øst11.32
1643Svend Saxe FrøshaugIndre Østfold OK11.34
1644Per StedjeØstmarka OK11.36
1645Egil Wickstrand IversenHeming Orientering11.38
1646Sven SimonsenFredrikstad SK11.40
1647Morten KongsbergIL Tyrving11.42
1648Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.44
1649Knut AasRingerike OL11.46
1650Kjetil KløvstadSandefjord OK11.48
1651Nils Petter FremmingHeming Orientering11.50
1652Kristian KihleRingerike OL11.52
1653Bertil AlexandersenFredrikstad SK11.54
1654Eivind HoffIL Tyrving11.56
1655Gaute LangaasNydalens SK11.58
1656Leif HelgmanOK Tyr12.00

H 55-

5 310 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Ove KristoffersenOppsal Orientering10.43
1702Egil RundbergetNydalens SK10.45
1703Stein KlyveOK Moss10.47
1705Roy GjerdingOK Moss10.51
1707Jan SveenRaumar Orientering10.55
1709Morten DåsnesRingerike OL10.59
1710Mathias MartinsenHeming Orientering11.01
1711Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK11.03
1712Alf PettersenIL Tyrving11.05
1713Leif ThingsrudØstmarka OK11.07
1714Per Gunnar DahlRingerike OL11.09
1716Torgeir StrandhagenRøyken OL11.13
1717Geir Holm GundersenIF Sturla11.15
1718Sören JonssonNydalens SK11.17
1719Frode LøsetRingerike OL11.19
1720Terje MathisenNydalens SK11.21
1721Sigbjørn ModalsliFossum IF11.23
1722Per Kristian EkebergIL Tyrving11.25
1723Olov ÖströmOK Tyr11.27
1724Tore RambølIndre Østfold OK11.29
1726Svein MingeTistedalen FL11.33
1727Erlend AamodtNydalens SK11.35
1728Lars HjermstadFossum IF11.37
1730Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11.41
1731Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL11.43
1732Donald SkantzeIL Tyrving11.45
1733Morten DueMåren OK11.47
1734Anton PlaianAsker Skiklubb11.49
1735Karl Aasmund ErøyOK Moss11.51
1736Asle JahrenRaumar Orientering11.53
1737Sture OttesenSkaukameratene OL11.55
1739Øystein RuudFredrikstad SK11.59
1740Gunnar VeastadLillehammer OK12.01
1741Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn12.03
1742Ove MartinsenHauketo IF12.05
1743Richard Zeiner-GundersenFossum IF12.07
1744Ketil ÅstebølOppsal Orientering12.09

H 60-

5 190 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1761Tom A. KarlsenFredrikstad SK10.50
1762Hans O AugedalAsker Skiklubb10.52
1764Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK10.56
1765Ola BroxOL Toten-Troll10.58
1766Atle RemmePorsgrunn OL11.00
1767Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.02
1768Stein TurtumøygardMåren OK11.04
1769Morten JohannessenRøyken OL11.06
1770Are EriksenOslostudentenes IK11.08
1771Harald AasheimOppsal Orientering11.10
1773Arne TiltnesIL Tyrving11.14
1774Raul LindströmAsker Skiklubb11.16
1775Torbjørn NørbechRingerike OL11.18
1776Jan BøhleOL Trollo11.20
1777Svein S JacobsenIL Tyrving11.22
1778Sjur GjestvangOL Toten-Troll11.24
1779Helge ScheiFørde IL11.26
1780Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.28
1782Anders FjogstadOppsal Orientering11.32
1783Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.34
1785Bent GalborgenSkaukameratene OL11.38

H 65-

4 270 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2034Per FosserIndre Østfold OK11.08
2035Knut LindløvOK Moss11.10
2036Kjell RøkkeIL Tyrving11.12
2037Svein HoveByåsen IL11.14
2038Per Oscar SaugestadOK Moss11.16
2039Tore AabergIndre Østfold OK11.18
2040Jimmy NordliTrøsken IL11.20
2041Hasse BergstrømIL Tyrving11.22
2042Steinar SkoglundFossum IF11.24
2043Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.26
2044Kjell StenstadvoldIL Tyrving11.28
2045Georg KapperudOppsal Orientering11.30
2046John Ivar KjellevoldModum OL11.32
2047Harald BakkeGjø-Vard OL11.34
2049Per DalheimKonnerud IL11.38
2051Lars Martin GjeinStokke IL11.42
2052György HorvatiIL Tyrving11.44
2053Rolf GjølbergLarvik OK11.46
2054Jørgen HolmboeIL Tyrving11.48
2055Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL11.50
2056Lars Åge SeimGimle IF11.52
2057Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering11.54
2058Per Reidulf HolmOK Moss11.56
2060Øivind Magne RogndalenHamar OK12.00
2061Roar BjordalOppsal Orientering12.02
2062Tore VaajeAsker Skiklubb12.04
2063Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.06
2064Torodd OsFørde IL12.08

H 70-

3 650 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1964Tom SletnerRøyken OL10.37
2087Bjørn EgnerHeming Orientering11.15
1999Asbjørn BræckKongsberg OL11.47
2000Bjørn W. LudvigsenIF Sturla11.49
2001Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK11.51
2002Sigurd HaugerudIL GeoForm11.53
2003Anton LommeHedrum OL11.55
2004Roger TorperSkaukameratene OL11.57
2005Thor EdvardsenLarvik OK11.59
2006Trygve FosseGimle IF12.01
2007Roar ForbordMalvik IL12.03
2008Magne RaadalFana IL12.05
2009Henry SundsetvikOL Trollelg12.07
2011Anders TaraldrudIndre Østfold OK12.11
2012Harald WibyeOK Moss12.13
2013Knut HangeraasIL GeoForm12.15
2014Thorbjørn Johan BjørloGimle IF12.17
2015Knut JacobsenSandefjord TIF12.19
2016Harald LundhaugOK Moss12.21
2017Ingar HåkonsenKongsberg OL12.23
2018Magnar ØvreåsBotne SK12.25
2019Ivar Louis BergIF Sturla12.27
2020Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.29
2021Bjørn JakobsenOK Moss12.31
2022Helge BjaalandHeming Orientering12.33
2023Kåre KnudsenIL GeoForm12.35

H 75-

2 640 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2068Kjell MichelsenFredrikstad SK10.37
2079Per LundLarvik OK10.59
2080Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL11.01
2082Carl-Fred. KolderupStabæk IF11.05
2083Gunnar HaugGjø-Vard OL11.07
2084Odd KletteliBækkelagets SK11.09
2085Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL11.11
2086Oddvar GjelstadSandefjord OK11.13
2088Finn VestbyVarteig OL11.17
2090Stein KorenOK Moss11.21
2091Arne Chr. ScheieØstmarka OK11.23
2092Ronald MalcolmLarvik OK11.25
2093Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn11.27
2094Jappe BlomhoffHeming Orientering11.29
2095Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn11.31

H 80-

2 640 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2069Oddvar JuliussenVarteig OL10.39
2070Leiv HopeKongsberg OL10.41
2071Helge KvaaseBækkelagets SK10.43
2072Kjell TeiglandØstmarka OK10.45
2074Birger GarbergRingerike OL10.49
2075Olaf SmåstuenGjø-Vard OL10.51

D 17-18 E

6 160 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK10.39
505Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL10.42
506Nora Hui AndersenHamar OK10.45
507Martine LøwengreenSarpsborg OL10.48
508Trine D. KihleRingerike OL10.51
509Solveig Hegstad KrügerNydalens SK10.54
510Ragnhild HjermstadFossum IF10.57
512Åsne Skram TrømborgKongsberg OL11.03
513Nina Asheim BirkelandHalden SK11.06
514Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.09
515Maria Dahl FosbyGimle IF11.12
516Ingrid HoltePorsgrunn OL11.15
517Jenny BrasethGimle IF11.18
518Ingvild WangLillomarka OL11.21
519Emilie BertelsenPorsgrunn OL11.24
520Thea KleivenRingerike OL11.27
521Evine Westli AndersenLøten o-lag11.30
522Julia PlaianAsker Skiklubb11.33
523Marit NerstenFossum IF11.36
524Tonje VassendPorsgrunn OL11.39
525Silje ArntzenAsker Skiklubb11.42
526Ingvild BrekkeLillomarka OL11.45
527Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering11.48
528Ingunn Egeberg VáriIF Sturla11.51
529Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb11.54
530Oda FrøshaugIndre Østfold OK11.57
533Ida RongvedRingerike OL12.06
534Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb12.09
535Julie HjortlandLarvik OK12.12
536Ingvild TorgersenHalden SK12.15
538Sara Angell BakkeLillomarka OL12.21
539Eirin Mari FossøyNotodden OL12.24
540Karen BjergaardNydalens SK12.27

D 19-20 E

6 230 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
305Marianne Opsahl BredesenFossum IF11.14
306Solveig BlindheimLillomarka OL11.17
307Live Bredholt JørgensenSandefjord OK11.20
308Guro VassendFossum IF11.23
309Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.26
310Hedvig ÅstebølOppsal Orientering11.29
311Kristine BergliaEiker OL11.32
312Siri KollerudLillomarka OL11.35
313Elise RognsvågFana IL11.38
314Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn11.41

D 21-E

9 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Lene Godager KaasBækkelagets SK11.28
106Ingjerd MyhreJärla Orientering11.31
107Linn HokholtLillomarka OL11.34
108Kine GulliksenBækkelagets SK11.37
109Sofie JohanssonOK Linné11.40
110Jana KnapovaOK Lokomotiva Pardubice11.43
112Maria BrodinFossum IF11.49

H 17-18E

8 060 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
405Oskar StørmerFossum IF10.28
406Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb10.31
407Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering10.34
408Jonas Madslien BakkenNydalens SK10.37
409Elias T. MølnvikFossum IF10.40
410Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL10.43
412Bjørn André AaslundFet OL10.49
413Karl FremstadKongsberg OL10.52
415Runar BjørhovdeBækkelagets SK10.58
416Lasse SimonsenFredrikstad SK11.01
417Vebjørn TandbergNydalens SK11.04
418Endre WigaardOppsal Orientering11.07
420Claus MartinsenHeming Orientering11.13
422Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL11.19
423Anders Felde OlaussenHalden SK11.22
424Vegard Rønning HuberHamar OK11.25
425Erland KvisleAsker Skiklubb11.28
426Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn11.31
427Herman MoeFet OL11.34
429Olai Stensland LillevoldFossum IF11.40
430Simen BordalRingsaker OK11.43
431Lars Harald AasheimBækkelagets SK11.46
432Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.49
433Magne JutulstadBækkelagets SK11.52
434Sigurd MelsomFossum IF11.55
435Håkon KindemGimle IF11.58
436Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering12.01
437Sigur HeggedalKongsberg OL12.04
438Einar LofthusLillehammer OK12.07
439Lars GrønlundRingerike OL12.10
440Markus HolterIndre Østfold OK12.13
441Ola BrendeFossum IF12.16
442Asgeir RistesundFredrikstad SK12.19
443Elias WiklundNydalens SK12.22

H 19-20E

10 350 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Simen Eid NielsenNydalens SK11.14
206Sebastian TorgersenBækkelagets SK11.17
207Gustav FiskumIL Tyrving11.20
208Dag LofthusHamar OK11.23
209Anders VisterRaumar Orientering11.26
210Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.29
211Sindre SandvenKongsberg OL11.32
212Håvard HagaRaumar Orientering11.35
214Sindre RønningFrol IL11.41
215Anders EmilssonOppsal Orientering11.44

H 21-E

14 140 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Emil WingstedtHalden SK10.12
6Erik AxelssonHalden SK10.15
7Milos KafkaOK Lokomotiva Pardubice10.18
8Olav LundanesHalden SK10.21
9Anders TiltnesIL Tyrving10.24
10Ove Antvord HaugereidLøten o-lag10.27
11Espen FiskumHalden SK10.30
12Bjørn EkebergIL Tyrving10.33
13Kristian VadHalden SK10.36
14Tomas UdrzalOK Lokomotiva Pardubice10.39
15Magne DæhliHalden SK10.42
16Nicholas OskarssonLillomarka OL10.45
17Jonas NordströmHalden SK10.48
20Torbjørn SagbergIL Tyrving10.57
21Petr FialaOK Lokomotiva Pardubice11.00
24Beat RothOLG Biberist SO11.09
25Jørgen FiskumFrol IL11.12
26Jan Andreas EdstrømLillomarka OL11.15
28Joakim PrestmoBækkelagets SK11.21
29Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering11.24
30Eirik RustadRaumar Orientering11.27
31Anders NordbergVaajakosken Terä11.30
32Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL11.33
33Mats HaldinHalden SK11.36
34Ivar HaugenKristiansand OK11.39
35Mattias KarlssonHalden SK11.42
36Ruslan GlebovIL Tyrving11.45
37Vincent CoupatHalden SK11.48
38Radek NozkaOK Lokomotiva Pardubice11.51
39Andrei ZhuravlevHalden SK11.54
40Marius ØieLøten o-lag11.57
41Øyvind HelgerudHalden SK12.00
42Jim Øystein NybråtenIL Tyrving12.03
44Sami HämälistöTurun Metsänkävijät12.09
47Borger MelsomFossum IF12.18
48Eirik WatterdalBækkelagets SK12.21

D 15

4 390 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1432Louise BårdsenHeming Orientering10.42
1459Emilie WestinPorsgrunn OL11.36
1460Oda SikkelandIL Tyrving11.38
1462Johanne Øderud VatneBækkelagets SK11.42
1463Marit Melby JacobsenLardal OL11.44
1464Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK11.46
1465Hanne GrandalIL Tyrving11.48
1466Fride SørensenIF Sturla11.50
1467Mina HaverLillomarka OL11.52
1468Anniken Helland-HansenIL Tyrving11.54
1469Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.56
1471Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK12.00
1472Amalie Fjæstad AmundsenKonnerud IL12.02
1473Kristin OttesenFredrikstad SK12.04
1474Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb12.06
1475Stine NjåsteinIL Tyrving12.08
1476Idunn HaavengenKongsberg OL12.10
1477Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn12.12
1478Jonna JungåkerKorsnäs IF OK12.14
1479Helena ÅsbergSarpsborg OL12.16
1480Martine GustavsenSandefjord OK12.18
1481Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.20
1482Synne Eide RappRaumar Orientering12.22
1483Nora GrafferØstmarka OK12.24
1484Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb12.26

D 16

4 390 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1431Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK10.40
1435Maren Roll PaulsenFredrikstad SK10.48
1436Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett10.50
1437Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL10.52
1438Caroline BergmanKonnerud IL10.54
1439Astrid FiskumIL Tyrving10.56
1440Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL10.58
1441Stine Madslien BakkenNydalens SK11.00
1442Marlene BergerFana IL11.02
1443Hanna TorjusenFredrikstad SK11.04
1444Ida Feiring HaltiaIL Tyrving11.06
1445Benedicte PedersenSarpsborg OL11.08
1446Siri MoholthKongsberg OL11.10
1447Ingunn RognsvågFana IL11.12
1448Gina GranstedtHalden SK11.14
1449Siri GrandalIL Tyrving11.16
1450Tuva BjerketvedtOK Moss11.18
1451Sigrid BjørgenOL Vallset/Stange11.20
1452Erica EdmanKorsnäs IF OK11.22
1453Marie OlaussenFredrikstad SK11.24
1454Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.26
1456Ingrid LundanesEmblem IL11.30
1457Beate BergPorsgrunn OL11.32
1458Dorte NarumOL Vallset/Stange11.34

H 15

5 330 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1364Bjørnar LøvliAsker Skiklubb10.27
1365Fredrik PollandOK Skeidi10.29
1341Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb10.30
1366Guttorm Snemyr HoltetIndre Østfold OK10.31
1392Jostein TandbergNydalens SK11.23
1393Rikard KammerudRingerike OL11.25
1394Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK11.27
1395Jørgen VisterIndre Østfold OK11.29
1396Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK11.31
1397Håvard Landro SvingheimKonnerud IL11.33
1399Sander ArnevikRingerike OL11.37
1400Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.39
1401Martin Sollie NåtedalOL Trollo11.41
1402Emil Morgenlie SkeiNydalens SK11.43
1404Anders LangaasNydalens SK11.47
1405Ole FlaattenOK Skeidi11.49
1406Gard DahlenKongsberg OL11.51
1407Sturla FrydenlundIF Sturla11.53
1408Tarjei HoloFossum IF11.55
1410Emil LøwengreenSarpsborg OL11.59
1411Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn12.01
1413Anders HagaRaumar Orientering12.05
1414Vegard MyhreKristiansand OK12.07
1415Isak ÅbergKorsnäs IF OK12.09
1416Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK12.11
1417Marius PyttenKristiansand OK12.13
1418Simen Åmodt AmundsenLardal OL12.15
1419Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.17
1420Ola Tandberg RyanAsker Skiklubb12.19
1421Håkon Østraat SævareidHalden SK12.21
1422Hallvard Arntzen FossSandefjord OK12.23
1423Martin Borge HeirFossum IF12.25
1424Tore HeirNydalens SK12.27
1425Olav Schmitt GranHalden SK12.29
1426Ole Martin EdstrømOppsal Orientering12.31
1427Ole Jakob OlsrødStokke IL12.33
1428Anders LøsetRingerike OL12.35
1429Fredrik Ramstad HoffFossum IF12.37
1430Magnus RambergØstmarka OK12.39

H 16

5 330 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1368Erlend Nilsen SandnesEmblem IL10.35
1369Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering10.37
1370Håkon Raadal BjørloHalden SK10.39
1371Einar Moe TandbergModum OL10.41
1372Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL10.43
1373Peter Martinus Freyborg UranGimle IF10.45
1374Herman KirsteSkien OK10.47
1375Fredrik MoeSandefjord OK10.49
1376Peter NordbrødenHalden SK10.51
1377Ole KostølKristiansand OK10.53
1378Einar LundKongsberg OL10.55
1379Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering10.57
1380Sebastian SundeEmblem IL10.59
1381Are WigaardOppsal Orientering11.01
1382Amund HoelRaumar Orientering11.03
1383Audun HeimdalKonnerud IL11.05
1384Toralf GrandeKongsberg OL11.07
1385Vegard LandsverkSkien OK11.09
1386Åsmund Aamodt ResellNydalens SK11.11
1387Torkel ReinhartsenKristiansand OK11.13
1389Trygve HeggedalKongsberg OL11.17
1390Magnus WølnebergIL Tyrving11.19
1391Kristian Nilsen SandnesEmblem IL11.21

D 40-AK

3 650 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1978Line Telje HøydalNydalens SK11.05
1979Marianne ArnesenAsker Skiklubb11.07
1980Elisabeth HetlevikKongsberg OL11.09
1981Ellen GrønlundRingerike OL11.11
1982Sara T. MathisenPorsgrunn OL11.13
1983Paula BerstadHeming Orientering11.15
1984Anne Berit BredholtSandefjord OK11.17

D 50-AK

2 640 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2117Lise HørtvedtKongsberg OL12.15
2118Elisabeth RødAndebu IL12.17
2119Marit Sophie BergerRaumar Orientering12.19
2120Tove BakkenLillehammer OK12.21
2121Anna GöhlmanIL Tyrving12.23

H 40-AK

4 400 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1877Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb10.57
1903Thorbjørn VærpKristiansand OK11.49
1905Ole Petter RuudOK Horten11.53
1906Rune SørensenIF Sturla11.55
1907Jørn SeimGimle IF11.57
1908Jon Erik KvarmeRøyken OL11.59
1909Viggo EriksenFossum IF12.01
1910Erik RosenvoldØstmarka OK12.03
1911Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.05
1912Jostein MehammerPorsgrunn OL12.07
1913Anders FærdenKolbotn og Skimt OL12.09
1914Terje LinløkkenØstmarka OK12.11
1915Harald EikKristiansand OK12.13
1916Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL12.15
1917Roger Andre VaneboKongsberg OL12.17
1918Jon SkriubakkenPorsgrunn OL12.19
1919Håvard Wessel PettersenBerger og Svelvik OL12.21
1920Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK12.23

H 50-AK

3 650 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1966Are NjåsteinIL Tyrving10.41
1967Petter FureOppsal Orientering10.43
1968Bjørn SlåtterøGimle IF10.45
1969Trygve TveteråsFredrikstad SK10.47
1970Morten KarlsenMåren OK10.49
1971Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL10.51
1972Ivar LindsethRingerike OL10.53
1973Tormod SørumTrøsken IL10.55
1974John HansenKristiansand OK10.57
1975Kjell Joar RognstadLillehammer OK10.59
1976Roar PedersenOppsal Orientering11.01
1977Mats JönssonKorsnäs IF OK11.03

DIR-AL

6 690 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2122Anders SkjesetVang OL10.30
2123Haakon IngvaldsenNydalens SK10.30
2124Lars AurebekkFredrikstad SK10.30
2125Luis NogveiraKristiansand OK10.30
2126Øystein SørensenNydalens SK10.30
2127Morten Taraldsten BrunesNydalens SK10.30
2128Eldbjørg NarumFossum IF10.30
2129Geir SyrristRingerike OL10.30
2130Thor PalmgrenHalden SK10.30
2131Henrik VaageBækkelagets SK10.30
2132Zsuzsa FeyIL Tyrving10.30
2133Henning SpjelkavikIL Tyrving10.30
2134Knut Jostein SætnanOslo Politis IL10.30
2135Sofie AarnesNydalens SK10.30
2136Halvor SteinsholtÅs-UMB Orientering10.30
2137Malin JakobssonNydalens SK10.30
2138Sondre S GullordNTNUI10.30
2139Sille WinsnesÅs-UMB Orientering10.30
2140Kai Martin LundeFredrikstad SK10.30
2166Torgeir SulheimLillehammer OK10.30
2167Inge RambergØstmarka OK10.30
2168Dag SulheimLillehammer OK10.30
2169Arild AndresenFossum IF10.30
2170Mads LillevoldÅs-UMB Orientering10.30

DIR-AK

4 080 m, 39 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1921Mathias BenjaminsenLillomarka OL10.30
1922Lars A VoldLillomarka OL10.30
1923Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK10.30
1924Peter EdmanKorsnäs IF OK10.30
1925Gitte BromanderFredrikstad SK10.30
1926Kristian NarumOL Vallset/Stange10.30
1927Bjørn Olav AaslundFet OL10.30
1928Torbjørn KravdalGjø-Vard OL10.30
1929Erik TrømborgKongsberg OL10.30
1930Marianne MyklebustHamar OK10.30
1931Øyvind RanestadHamar OK10.30
1932Eli StrandeRingerike OL10.30
1933Marit KahrsHalden SK10.30
1934Sissel RavnsborgHamar OK10.30
1935Elisabeth RuudFredrikstad SK10.30
1936Andreas HuberHamar OK10.30
1937Vibeke WøienAsker Skiklubb10.30
1938Atle WølloKongsberg OL10.30
1939Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn10.30
1940Karin EriksenOL Tønsberg og omegn10.30
1941Helge GrafferRingerike OL10.30
1942Kristen LundSkaukameratene OL10.30
1943Petter HalvorsenKristiansand OK10.30
1944Lars HalvorsenKristiansand OK10.30
1945Rhine HolmOK Moss10.30
1946Tonje HolmOK Moss10.30
1947Anne Line Nydal BergliaEiker OL10.30
1948Per Arne KarlsenØstmarka OK10.30
1949Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK10.30
1950Bodil Heen DegnesSkaukameratene OL10.30
1951Karl DegnesSkaukameratene OL10.30
1952Eivind TonnaLillomarka OL10.30
1953Rune KavlieHeming Orientering10.30
1954Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering10.30
1955Geir RognsvågFana IL10.30
1957Egil KjørsvikKongsberg OL10.30
1958Kamilla OlaussenFredrikstad SK10.30
1959Ellen BøhmerLillehammer OK10.30
1960Idunn Løvseth KavlieHeming Orientering10.30

DIR-C

3 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2172Cora EbnerKongsberg OL10.30
2173Merete RørvikLillomarka OL10.30
2174Ketil BertelsenPorsgrunn OL10.30
2175Magne BekkelundRøyken OL10.30
2176Åse CarlsonFossum IF10.30
2177Anders Henrik BlåGimle IF10.30
2178Catrine LillestrandTrøsken IL10.30
2187Kristin TjernshaugenOK Moss10.30
2188Sturle HånesIL GeoForm10.30
2189Kari HommerenTrøsken IL10.30
2190Ole Jørgen HommerenTrøsken IL10.30
2191Pål HoffFossum IF10.30
2192Kristin SletnerRøyken OL10.30
2193Kai LundeFredrikstad SK10.30
2194Helge SkanseMåren OK10.30
2218Jan Erik PockrandtFredrikstad SK10.30
2219Simen Sogn-LarssenHeming Orientering10.30
2220Fredrik GudmestadFredrikstad SK10.30
2221Ragnhild NerstenFossum IF10.30

D13

3 580 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1226Anna MeenPorsgrunn OL10.34
1227Tea Charlotte HansenRøyken OL10.36
1228Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL10.38
1259Marlin HaavengenKongsberg OL11.40
1260Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK11.42
1261Helene EgerKongsberg OL11.44
1262Åsne HoloFossum IF11.46
1263Andrea VaneboKongsberg OL11.48
1264Ragne WiklundNydalens SK11.50
1265Kathinka RogstadKongsberg OL11.52
1266Hanna MoumHalden SK11.54
1267Tilde EineFossum IF11.56
1268Ingrid MadslienNydalens SK11.58
1269Hanne VassendPorsgrunn OL12.00
1270Ingvild HøydalNydalens SK12.02
1271Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK12.04
1272Ingrid G. MehammerPorsgrunn OL12.06
1273Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL12.08
1274Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb12.10
1275Aurora GjølsjøOK Moss12.12
1276Marte Morgenlie SkeiNydalens SK12.14
1278Stine BergPorsgrunn OL12.18
1279Stine BratlieØstmarka OK12.20
1280Hanna NysæterSkien OK12.22
1281Sarah WølloKongsberg OL12.24
1282Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.26
1283Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL12.28
1284Hedda Raadal BjørloHalden SK12.30
1285Karianne Olsvik DengerudNydalens SK12.32
1286Ingrid G. KvålsgardFossum IF12.34

D14

3 580 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1225Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF10.32
1229Ella Arentz HagenSandefjord OK10.40
1230Lova KlaserKorsnäs IF OK10.42
1231Marie BergstrømHalden SK10.44
1232Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL10.46
1233Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK10.48
1234Ronja JungåkerKorsnäs IF OK10.50
1235Kristiane RogstadKongsberg OL10.52
1236Rikke IngesenSarpsborg OL10.54
1237Ingrid AaslundFet OL10.56
1238Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL10.58
1239Isolde KobernusLillomarka OL11.00
1240Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK11.02
1241Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange11.04
1242Henriette SmebyNydalens SK11.06
1243Solveig Hernandez VråleKonnerud IL11.08
1244Nora TorgersenHalden SK11.10
1245Martha Skogeng ReitenEmblem IL11.12
1246Jenny PerersKorsnäs IF OK11.14
1247Andrea Willkommen EikenKongsberg OL11.16
1248Thea Feiring HaltiaIL Tyrving11.18
1249Vilde Årøen LykkeEmblem IL11.20
1250Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.22
1251Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.24
1252Synne StrandAsker Skiklubb11.26
1253Karoline AuneHalden SK11.28
1254Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.30
1255Aurora MoholthKongsberg OL11.32
1256Thea Sildnes BaklidKonnerud IL11.34
1257Maria PrestbøenSandefjord OK11.36
1258Silje MoeFredrikstad SK11.38

H13

3 490 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9505Erik Høst FossgårdLillomarka OL10.29
1333Benjamin AasenSarpsborg OL10.30
1168Knut SelstadFossum IF10.31
1170Johannes WikenVang OL10.35
1171Niels Christian HellerudHalden SK10.37
1204Sander ArntzenAsker Skiklubb11.43
1205Sverre GrafferRingerike OL11.45
1206Tobias FremmingHeming Orientering11.47
1207Fredrik SveenVang OL11.49
1208Håvard HøymorkHeming Orientering11.51
1209Aslak HeimdalKonnerud IL11.53
1211Kristian KammerudRingerike OL11.57
1212Audun Melby JacobsenLardal OL11.59
1213Oskar ArnevikRingerike OL12.01
1214Eskil FrøislandVang OL12.03
1215Even LundeVarteig OL12.05
1216Rasmus MathisenPorsgrunn OL12.07
1218Oliver Wallin HigginsIL Tyrving12.11
1219Vegard LøvliAsker Skiklubb12.13
1221Andreas RambergØstmarka OK12.17
1222Skjalg NysæterSkien OK12.19
1223Ole Johan BråtenVang OL12.21

H14

3 490 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1169Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving10.33
1172Peder Stenberg-NilsenNydalens SK10.39
1173Erling HjermstadFossum IF10.41
1174Lukas LilandNydalens SK10.43
1175Haakon JohannesenIndre Østfold OK10.45
1176Jonas Iversby HvidebergFredrikstad SK10.47
1177Sverre NarumOL Vallset/Stange10.49
1178Henrik BertelsenPorsgrunn OL10.51
1179August Asheim BirkelandHalden SK10.53
1180Einar MelsomFossum IF10.55
1181Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK10.57
1182Håkon LundKongsberg OL10.59
1183Joar OldernesLillomarka OL11.01
1184Sebastian EidemHeming Orientering11.03
1185Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL11.05
1186Johannes Finne ReinsethNydalens SK11.07
1187Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering11.09
1188Elias JonssonNydalens SK11.11
1189Øyvind HjermstadFossum IF11.13
1190Tord StrandKongsberg OL11.15
1191Sjur KvisleAsker Skiklubb11.17
1192Erlend BrendstuenHalden SK11.19
1193Jørgen WulfsbergNydalens SK11.21
1194Sindre Vestengen LianLillomarka OL11.23
1195Bjørn Anders FlågenHeming Orientering11.25
1196Jørgen BaklidKonnerud IL11.27
1197Kasper FosserHeming Orientering11.29
1198Martin Andresen SkotteFossum IF11.31
1199Børge BrenåsVarteig OL11.33
1200Sebastian DalandKristiansand OK11.35
1201Håkon ØvstedalNydalens SK11.37
1202Alexander Skaug YtterbølHalden SK11.39
1203Trym Løvseth KavlieHeming Orientering11.41

Annonser

IOF Eventor