Norsk Orientering

Startliste for Unionsmatchen, Stafett

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Stafett
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

Unionsmatchen

64 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
38Bohuslän-Dal 400.00
381.
382.
383.
384.
57Mjøs-O 600.00
571. Thomas Kalgraff
572. Gaute Lindaas
573.
574.
72Västergötlands OF 900.00
721.
722.
723.
724.
1Västergötlands OF 110.00
11. Lisa Åkesson
12. Ludvig Hedström
13. Ebba Thern
14. Lukas Larsson
2Göteborg OF 110.00
21. Sabina Aumo
22. Arvid Skepp
23. Elina Reinholdsson
24. Arvid Aronsson
3Akershus og Oslo 110.00
31. Pia Young Vik
32. Lars Sigurd Baugstø Rødnes
33. Maja Mo Hjelseth
34. Kornelius Kriszat-Løvfald
4Halland-Skåne 110.00
41. Klara Persson
42. Simon Corneliusson
43. Alice Olvegård
44. Jesper Johansson
5Buskerud 110.00
51. Åsne Haavengen
52. Martin Nøkleby Melling
53. Ingvild Gustafsson
54. Vetle Drage
6Østfold 110.00
61. Ingrid Bratland Tjernshaugen
62. Henrik Julian Fontes Aarbu
63. Frida Hovgaard Eisvang
64. Christopher Ladim
7Mjøs-O 110.00
71. Kristine Kravdal
72. Lars Lien
73. Marie Kravdal
74. Sander Tonjer Fingarsen
8Bohuslän-Dal 110.00
81. Ebba Lind
82. Axel Brönnestam
83. Lovis Bergstrand
84. Isak Olsson
11Västergötlands OF 210.00
111. Erika Åkesson
112. Alfred Hallqvist
113. Alva Björk
114. Johan Mårtensson
12Göteborg OF 210.00
121. Elonora Alinder
122. Victor Beischer
123. Ida Bengtsson
124. Emil Axelsson
13Akershus og Oslo 210.00
131. Oda Scheele
132. Christian Fredrik Borg
133. Ingeborg Roll Mosland
134. Teodor Mo Hjelseth
14Halland-Skåne 210.00
141. Thea Bökman
142. Tobias Johansson
143. Maja Karmstig
144. Alfred Erdelius
15Buskerud 210.00
151. Mathilde Sæter Flesseberg
152. Arne Bergan
153. Mina Akiko Johnsen
154. Mathias Skourup Rognebakke
16Østfold 210.00
161. Elida Sagli Gudim
162. Alfred Bjørnerød
163. Emma Helene Olsen
164. Kristoffer B. Helminsen
17Mjøs-O 210.00
171. Birgit Dorthea Kleppa Madslien
172. Ole Gunnar Kleppa Madslien
173. Live Raknes Sogstad
174. Jørgen Schjølberg
18Bohuslän-Dal 210.00
181. Klara Johansson
182. David Hermansson
183. Hjalmar Olsson
184. Melker Andersson
21Västergötlands OF 310.00
211. Elsa Sonesson
212. Tom Weihart
213. Matilda Cederberg
214. Gustav Ohlin
22Göteborg OF 310.00
221. Märta Ljungberg
222. Elias Nordberg
223. Maja Axelsson
224. Casper Skepp
23Akershus og Oslo 310.00
231. Live Østvold
232. Axel Aalde
233. Heidi Kristina Sebjørnsen
234. Nils Tveite
24Halland-Skåne 310.00
241. Nellie Rydlund
242. Wilmer Selin
243. Marta Törnström
244. Albin Persson
25Buskerud 310.00
251. Konstanse Moholth
252. Halvor Løken
253. Marie Kvarme
254. Rolf Trygve Haug
26Østfold 310.00
261. Amalie Løkkeberg
262. Ludvik Sæther
263. Marie Lien Backstrøm
264. Jakob Torgersen
27Mjøs-O 310.00
271. Astrid Rognstad
272. Annar Erlien Solerød
273. Serine Jørgensen
274. Mats Lindaas
28Bohuslän-Dal 310.00
281. Ida Sudhoff
282. Arvid Ekström
283. Linus Nilsson
284. Willy Fjällborg
31Västergötlands OF 410.00
311. Alma Hjertberg
312. Johan Eriksson
313. Agnes Kamfors
314. Hugo Mandinger
32Göteborg OF 410.00
321. Thea Fagerström
322. Karl Granfors
323. Maja Karlsson
324. Viktor Jellvert Börjeson
33Akershus og Oslo 410.00
331. Tina Kalleson
332. Martin Størmer-Antonsen
333. Aurora Wilkens Jernberg
334. Sondre Ytterbø
34Halland-Skåne 410.00
341. Sofia Palm
342. Isak Andersson
343. Tuva Selin
344. Carl Ås
35Buskerud 410.00
351. Mari Øverby
352. Andreas Myrvold Skovlyst
353. Synne Sommerstad Røste
354. Adam Conway
36Østfold 410.00
361. Nina Pedersen
362. Sondre Ladim
363. Julie Sophie Wold
364. Sigurd Saxe Sandvik
37Mjøs-O 410.00
371. Marion Halvorsen Nustad
372. Jo Randar Holmøy
373. Anne Frøisland
374. Vegard Ranestad
41Västergötlands OF 510.00
411. Moa Skoog
412. Edvin Ockborn
413. Julia Westh
414. Erik Ingemarsson
42Göteborg OF 510.00
421. Olivia Asp
422. Simon Bååth
423. Silje Ringstad
424. William Sturesson
43Akershus og Oslo 510.00
431. Maya Jones Arnesen
432. Fridtjof Reusch
433. Inga Skaarer Wiklund
434. Henrik Reusch
44Halland-Skåne 510.00
441. Thilda Selden
442. Hugo Cedervall
443. Maja Graad
444. Loke Hedberg
45Buskerud 510.00
451. Nora Småge Hilsen
452. Endre Sand
453. Martine Gjermstad Pettersen
454. Atle Nikolai Wøllo
46Østfold 510.00
461. Alexandra Angvoll
462. Herman Lien Backstrøm
463. Elma Sagli Gudim
464. Alf Kristian Helle
47Mjøs-O 510.00
471. Berthe Teslo
472. Anders Taraldsen
473. Guro Schjølberg
474. Sune Raknes Sogstad
51Västergötlands OF 610.00
511. Moa Eriksson
512. Filip Ingemarsson
513. Lisa Östensson
514. Axel Nalbin
52Göteborg OF 610.00
521. Lovisa Moqvist
522. Melker Åkesson
523. Ella Petterson
524. Nils Körle
53Akershus og Oslo 610.00
531. Hanna Eckhardt Andersen
532. Mikael Birkelund
533. Linnea Holst
534. Tobias Espedal
54Halland-Skåne 610.00
541. Elin Nilsson
542. Svante Selin
543. Linnea Rydlund
544. Albin Weiden
55Buskerud 610.00
551. Malene Instanes
552. Rasmus Berglund
553. Amanda Axelson
554. Mikkel Berglund
56Østfold 610.00
561. Adine Blakkestad Ingesen
562. Peder Bryggen
563. Solveig Pehrsen-Lunde
564. Jonathan Eylertsen
61Västergötlands OF 710.00
611. Emely Weihart
612. Simon Westh
613. Wilma Pettersson
614. Samuel Böke
62Göteborg OF 710.00
621. Elsa Karlsson
622. William Rönnborg
623. Emilia Lundstedt
624. Felix Drejmo
63Akershus og Oslo 710.00
631. Amélie Aamodt
632. Martin Christoffer Borg
633. Signe Holo
634. Felix Finsrud
64Halland-Skåne 710.00
641. Agnes Lindblom
642. Viktor Hansson
643. Alice Persson
644. August Kronkvist
65Buskerud 1010.00
651. Oda Isnes Tyse
652. Magnus Skourup Rognebakke
653. Emma Dåsnes
654. Sander Solheim Ottesen
66Østfold 710.00
661. Signe Strand Gulbrandsen
662. Ivar Hansen
663. Marikken Christensen
664. Adam Kristiansen
67Mjøs-O 710.00
671.
672.
673.
674.
71Västergötlands OF 810.00
711. Vera Pettersson
712. Joel Holmberg
713. Sara Ohlin
714. Adam Skoglund
73Västergötlands OF 1010.00
731. Tilda Wiklund
732. Kasper Vemdal
733. Mari Ovida Ranestad
734.
74Göteborg OF 810.00
741. Maria Logren
742. Gunnar Fovaeus
743. Filippa Fagerstrôm
744. Anton Kastrup
75Göteborg OF 910.00
751. Linnea Wedberg-Kilnäs
752. Hannes Persson
753. Oscar Wall Jungbjer
754.
76Göteborg OF 1010.00
761. Ida Johansson
762. Elias Nyqvist
763. Emma Visted-Hansen
764. Jakob Gunnarsson
77Akershus og Oslo 810.00
771. Ingrid Marie Stubban Hygen
772. Philip Lehmann Romøren
773. Ragnhild Øfsthus Gravir
774. Magnus Eide-Fredriksen
78Halland-Skåne 2010.00
781. Moa Wallenborg
782. David Moren
783. Agnes Ivarsson
784. Johan Winbladh
79Buskerud 1210.00
791. Karoline Torø
792. Oskar Baklid
793. Maja Inghammar
794. Olav Kristian Lund
80Buskerud 910.00
801. Ine Instanes
802. Mathias Axelson
803. Ingeborg Hasle Haslestad
804. Sigurd Smemo
82Buskerud 810.00
821. Iselin Sørensen
822. Mathias Pedersen Holmskau
823.
824. Olav Melheim

Annonser

IOF Eventor