Norsk Orientering

Startliste for Unionsmatchen, Indivduelt

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Unionsmatchen, Indivduelt
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: lørdag 26 mai 2018

D 13-14

3 520 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Ingvild GustafssonBuskerud11.00
2Julia WesthVästergötlands OF11.02
3Emma Helene OlsenØstfold11.04
4Marta TörnströmHalland-Skåne11.06
5Guro SchjølbergMjøs-O11.08
6Heidi Kristina SebjørnsenAkershus og Oslo11.10
7Silje RingstadGöteborg OF11.12
8Lovis BergstrandBohuslän-Dal11.14
9Maja GraadHalland-Skåne11.16
10Ella PetterssonGöteborg OF11.18
11Synne Sommerstad RøsteBuskerud11.20
12Agnes KamforsVästergötlands OF11.22
13Mari Ovidia RanestadMjøs-O11.24
14Linnea HolstAkershus og Oslo11.26
15Julie Sophie WoldØstfold11.28
16Tuva SelinHalland-Skåne11.30
17Signe HoloAkershus og Oslo11.32
18Wilma PetterssonVästergötlands OF11.34
19Marie KvarmeBuskerud11.36
20Marie Lien BackstrømØstfold11.38
21Ida BengtssonGöteborg OF11.40
22Serine JørgensenMjøs-O11.42
23Frida Hovgaard EisvangØstfold11.44
24Martine Gjermstad PettersenBuskerud11.46
25Live Raknes SogstadMjøs-O11.48
26Aurora Wilkens JernbergAkershus og Oslo11.50
27Matilda CederbergVästergötlands OF11.52
28Maja KarmstigHalland-Skåne11.54
29Elina ReinholdssonGöteborg OF11.56
30Elma Sagli GudimØstfold11.58
31Inga Skaarer WiklundAkershus og Oslo12.00
32Alice OlvegårdHalland-Skåne12.02
33Emma Visted-HansenMjøs-O12.04
34Amanda AxelsonBuskerud12.06
35Maja KarlssonGöteborg OF12.08
36Alva BjörkVästergötlands OF12.10
37Marie KravdalMjøs-O12.12
38Maja AxelssonGöteborg OF12.14
39Mina Akiko JohnsenBuskerud12.16
40Amalie LøkkebergØstfold12.18
41Ebba ThernVästergötlands OF12.20
42Linnea RydlundHalland-Skåne12.22
43Maja Mo HjelsethAkershus og Oslo12.24
44Audrey HanssonGöteborg OF12.26
45Alice PerssonHalland-Skåne12.28
46Anne FrøislandMjøs-O12.30
47Lisa ÖstenssonVästergötlands OF12.32
48Solveig Pehrsen-LundeØstfold12.34
49Ingeborg Roll MoslandAkershus og Oslo12.36

D 15-16

5 130 m, 50 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Emely WeihartVästergötlands OF11.01
102Klara JohanssonBohuslän-Dal11.03
103Mari ØverbyBuskerud11.05
104Astrid RognstadMjøs-O11.07
105Thilda SeldenHalland-Skåne11.09
106Pia Young VikAkershus og Oslo11.11
107Ingrid Bratland TjernshaugenØstfold11.13
108Olivia AspGöteborg OF11.15
109Alma HjertbergVästergötlands OF11.17
110Hanna Eckhardt AndersenAkershus og Oslo11.19
111Lovisa MoqvistGöteborg OF11.21
112Elida Sagli GudimØstfold11.23
113Malene InstanesBuskerud11.25
114Ebba LindBohuslän-Dal11.27
115Marion Halvorsen NustadMjøs-O11.29
116Nellie RydlundHalland-Skåne11.31
117Embla ØvretveitØstfold11.33
118Sofia PalmHalland-Skåne11.35
119Oda ScheeleAkershus og Oslo11.37
120Erika ÅkessonVästergötlands OF11.39
121Oda Isnes TyseBuskerud11.41
122Kristine KravdalMjøs-O11.43
123Ida SudhoffBohuslän-Dal11.45
124Elsa KarlssonGöteborg OF11.47
125Alexandra AngvollØstfold11.49
126Thea FagerströmGöteborg OF11.51
127Agnes LindblomHalland-Skåne11.53
128Tina KallesonAkershus og Oslo11.55
129Lisa ÅkessonVästergötlands OF11.57
130Konstanse MoholthBuskerud11.59
131Birgit Dorthea Kleppa MadslienMjøs-O12.01
132Sabina AumoGöteborg OF12.03
133Moa SkoogVästergötlands OF12.05
134Berthe TesloMjøs-O12.07
135Maya Jones ArnesenAkershus og Oslo12.09
136Nora Småge HilsenBuskerud12.11
137Adine Blakkestad IngesenØstfold12.13
138Thea BökmanHalland-Skåne12.15
139Moa ErikssonVästergötlands OF12.17
140Mathilde Sæter FlessebergBuskerud12.19
141Märta LjungbergGöteborg OF12.21
142Live ØstvoldAkershus og Oslo12.23
143Signe Strand GulbrandsenØstfold12.25
144Klara PerssonHalland-Skåne12.27
145Elonora AlinderGöteborg OF12.29
146Elsa SonessonVästergötlands OF12.31
147Åsne HaavengenBuskerud12.33
148Nina PedersenØstfold12.35
149Amélie AamodtAkershus og Oslo12.37
150Elin NilssonHalland-Skåne12.39

H 13-14

4 000 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Victor BeischerGöteborg OF11.00
202Tom WeihartVästergötlands OF11.02
203Viktor HanssonHalland-Skåne11.04
204Andreas Myrvold SkovlystBuskerud11.06
205Axel BrönnestamBohuslän-Dal11.08
206Christian Fredrik BorgAkershus og Oslo11.10
207Annar Erlien SolerødMjøs-O11.12
208Sondre LadimØstfold11.14
209Martin Christoffer BorgAkershus og Oslo11.16
210Edvin OckbornVästergötlands OF11.18
211Simon CorneliussonHalland-Skåne11.20
212Karl GranforsGöteborg OF11.22
213Arne BerganBuskerud11.24
214Ivar HansenØstfold11.26
215Linus NilssonBohuslän-Dal11.28
216Thomas KalgraffMjøs-O11.30
217Martin Nøkleby MellingBuskerud11.32
218William RönnborgGöteborg OF11.34
219Hugo CedervallHalland-Skåne11.36
220Jo Randar HolmøyMjøs-O11.38
221Martin Størmer-AntonsenAkershus og Oslo11.40
222Hjalmar OlssonBohuslän-Dal11.42
223Alfred BjørnerødØstfold11.44
224Johan ErikssonVästergötlands OF11.46
225Halvor LøkenBuskerud11.48
226Isak AnderssonHalland-Skåne11.50
227Axel AaldeAkershus og Oslo11.52
228Peder BryggenØstfold11.54
229Filip IngemarssonVästergötlands OF11.56
230Melker ÅkessonGöteborg OF11.58
231David HermanssonBohuslän-Dal12.00
232Ole Gunnar Kleppa MadslienMjøs-O12.02
233Elias NordbergGöteborg OF12.04
234Wilmer SelinHalland-Skåne12.06
235Anders TaraldsenMjøs-O12.08
236Ludvig HedströmVästergötlands OF12.10
237Endre SandBuskerud12.12
238Lars Sigurd Baugstø RødnesAkershus og Oslo12.14
239Herman Lien BackstrømØstfold12.16
240Rasmus BerglundBuskerud12.18
241Svante SelinHalland-Skåne12.20
242Henrik Julian Fontes AarbuØstfold12.22
243Lars LienMjøs-O12.24
244Mikael BirkelundAkershus og Oslo12.26
245Alfred HallqvistVästergötlands OF12.28
246Simon BååthGöteborg OF12.30
247Fridtjof ReuschAkershus og Oslo12.32
248Simon WesthVästergötlands OF12.34
249Ludvik SætherØstfold12.36
250Magnus Skourup RognebakkeBuskerud12.38
251Tobias JohanssonHalland-Skåne12.40
252Arvid SkeppGöteborg OF12.42

H 15-16

5 930 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
301Henrik ReuschAkershus og Oslo11.01
302Jørgen SchjølbergMjøs-O11.03
303Albin PerssonHalland-Skåne11.05
304Jonathan EylertsenØstfold11.07
305Felix DrejmoGöteborg OF11.09
306Arvid EkströmBohuslän-Dal11.11
307Mathias Skourup RognebakkeBuskerud11.13
308Gustav OhlinVästergötlands OF11.15
309Melker AnderssonBohuslän-Dal11.17
310Arvid AronssonGöteborg OF11.19
311Lukas LarssonVästergötlands OF11.21
312Adam ConwayBuskerud11.23
313August KronkvistHalland-Skåne11.25
314Alf Kristian HelleØstfold11.27
315Sander Tonjer FingarsenMjøs-O11.29
316Teodor Mo HjelsethAkershus og Oslo11.31
317Vetle DrageBuskerud11.33
318Sondre YtterbøAkershus og Oslo11.35
319Sigurd Saxe SandvikØstfold11.37
320Hugo MandingerVästergötlands OF11.39
321Albin WeidenHalland-Skåne11.41
322William SturessonGöteborg OF11.43
323Grunde IsaksætreMjøs-O11.45
324Isak OlssonBohuslän-Dal11.47
325Kristoffer B. HelminsenØstfold11.49
326Loke HedbergHalland-Skåne11.51
327Sander Solheim OttesenBuskerud11.53
328Anton CarlssonVästergötlands OF11.55
329Casper SkeppGöteborg OF11.57
330Willy FjällborgBohuslän-Dal11.59
331Mats LindaasMjøs-O12.01
332Felix FinsrudAkershus og Oslo12.03
333Gaute LindaasMjøs-O12.05
334Jakob TorgersenØstfold12.07
335Rolf Trygve HaugBuskerud12.09
336Nils TveiteAkershus og Oslo12.11
337Jesper JohanssonHalland-Skåne12.13
338Emil AxelssonGöteborg OF12.15
339Johan MårtenssonVästergötlands OF12.17
340Viktor Jellvert BörjesonGöteborg OF12.19
341Sune Raknes SogstadMjøs-O12.21
342Axel NalbinVästergötlands OF12.23
343Adam KristiansenØstfold12.25
344Atle Nikolai WølloBuskerud12.27
345Kornelius Kriszat-LøvfaldAkershus og Oslo12.29
346Alfred ErdeliusHalland-Skåne12.31
347Nils KörleGöteborg OF12.33
348Christopher LadimØstfold12.35
349Tobias EspedalAkershus og Oslo12.37
350Carl ÅsHalland-Skåne12.39
351Vegard RanestadMjøs-O12.41
352Erik IngemarssonVästergötlands OF12.43
353Mikkel BerglundBuskerud12.45

Reserve D13-14

3 520 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Sara OhlinVästergötlands OF13.00
62Filippa FagerströmGöteborg OF13.02
63Marikken ChristensenØstfold13.04
64Emma DåsnesMjøs-O13.06
65Agnes IvarssonVästergötlands OF13.08
66Emilia LundstedtGöteborg OF13.10
67Ragnhild Øfsthus GravirAkershus og Oslo13.12
68Maja InghammarVästergötlands OF13.14
69Maja NordenfeltGöteborg OF13.16
70Emmy PalmHalland-Skåne13.18
71Ingeborg Hasle HaslestadMjøs-O13.20

Reserve D15-16

5 130 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Ine InstanesBuskerud13.01
162Maria LogrenGöteborg OF13.03
163Ingrid Marie Stubban HygenAkershus og Oslo13.05
165Linnea Wedberg-KilnäsGöteborg OF13.09
166Tilda WiklundVästergötlands OF13.11
167Iselin SørensenBuskerud13.13
168Ida JohanssonVästergötlands OF13.15
169Elin FlakbergGöteborg OF13.17
170Moa WallenborgHalland-Skåne13.19
171Vera PetterssonVästergötlands OF13.21
172Karoline TorøBuskerud13.23

Reserve H13-14

4 000 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261Elias NyqvistGöteborg OF13.00
262David MorenHalland-Skåne13.02
263Oskar BaklidBuskerud13.04
265Gunnar FovaeusGöteborg OF13.08
266Mathias AxelsonBuskerud13.10
267Kasper VemdalVästergötlands OF13.12
268Philip Lehmann RomørenAkershus og Oslo13.14
269Mathias Pedersen HolmskauØstfold13.16
270Martin KaiserBuskerud13.18
271Hannes PerssonGöteborg OF13.20
272Joel HolmbergVästergötlands OF13.22

Reserve H15-16

5 930 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Anton KastrupGöteborg OF13.01
362Sigurd SmemoBuskerud13.03
363Arvid BjörkVästergötlands OF13.05
364Olav Kristian LundBuskerud13.07
365Oscar Wall JungbjerGöteborg OF13.09
366Samuel BökeVästergötlands OF13.11
368Magnus Eide-FredriksenAkershus og Oslo13.15
369Jakob GunnarssonGöteborg OF13.17
370Johan WinbladhHalland-Skåne13.19
371Olav MelheimBuskerud13.21
372Adam SkoglundVästergötlands OF13.23

Åpen D 13-14

3 520 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1001Ingjerd  SommerstadBuskerud13.22
1002Per  GustafssonBuskerud13.24
1006Anders IvarssonHalland-Skåne13.32

Åpen D 15-16

5 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1101Therese DahlströmGöteborg OF13.25
1102Patric CorneliussonHalland-Skåne13.27
1103Phil ConwayBohuslän-Dal13.29
1106Runa BackstrømØstfold13.40

Åpen H 13-14

4 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1201Dan LundstedtGöteborg OF13.24
1202Moltas ViebkeHalland-Skåne13.26
1204Filip LemanGöteborg OF13.30

Åpen H 15-16

5 930 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1301Thomas BergstrandBohuslän-Dal13.25
1302Håkan ErikssonGöteborg OF13.27
1303Tomas HermanssonBohuslän-Dal13.29
1304Stefan GraadHalland-Skåne13.31
1305Terje W. PettersenBuskerud13.33
1306Eilert AamodtAkershus og Oslo13.35
1307Filip KarlssonVästergötlands OF13.37
1308Daniel BogrenVästergötlands OF13.39
1309Dyre Martin GulbrandsenØstfold13.41
1310Tore SandvikØstfold13.42

Annonser

IOF Eventor