Norsk Orientering

Startliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 20 april 2013

N-åpen

1 710 m, 79 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1000Peder BryggenHalden SK11.30
1001Andrine Varmann AamodtFossum IF11.30
1002Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.30
1003Mathias BerganFet OL11.30
1004Alfred BjørnerødOK Moss11.30
1006Andreas JohannesenIndre Østfold OK11.30
1007Inga Skaarer WiklundNydalens SK11.30
1008Sander BystrømIndre Østfold OK11.30
1009Kaja GrandalIL Tyrving11.30
1010Ingeborg KlevjerRingerike OL11.30
1011Selma FærdenKolbotn og Skimt OL11.30
1013Lilly Mari HøgetveitHedrum OL11.30
1015Amalie LudvigsenSarpsborg OL11.30
1017Hedda Slang-SundsetvikHalden SK11.30
1018Nora Marie EnerhaugenRingerike OL11.30
1019Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering11.30
1020Fridtjof ReuschHeming Orientering11.30
1021Philip LarssonEds SK11.30
1023Hanna BystrømIndre Østfold OK11.30
1024Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.30
1025Maren HenriksenHalden SK11.30
1026Ida Marie FlågenHeming Orientering11.30
1027Ine Strømstad BerreFossum IF11.30
1028Christoffer Vråle RønningKonnerud IL11.30
1029Kristoffer KatlaFossum IF11.30
1030Pernille BraathenTrøsken IL11.30
1031Sondre EngebretsenOK Moss11.30
1032Nora Arentz HagenSandefjord OK11.30
1033Sigrid Schmitt GranHalden SK11.30
1034Sondre Løvseth KavlieHeming Orientering11.30
1035Jonas KroghOppsal Orientering11.30
1036Fanny Staff ValstadNittedal OL11.30
1037Mari Ovidia RanestadHamar OK11.30
1038Ole Gunnar HøgetveitHedrum OL11.30
1039Gaute NysæterSkien OK11.30
1040Kristine RingheimOK Horten11.30
1041Maren Foss GuliksenSkaukameratene OL11.30
1043Martin BrækkeHalden SK11.30
1044Ada Helene Foss GulliksenSkaukameratene OL11.30
1046Elise Wærp HaugeNydalens SK11.30
1047Julie Kristine HaugaardSkaukameratene OL11.30
1048Marte Sofie SkroveRingerike OL11.30
1049Pia Young VikNydalens SK11.30
1050Bo Utseth BøhlerengenØstmarka OK11.30
1051Trond OldernesLillomarka OL11.30
1052Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.30
1053Anders Gylterud KvålsgardFossum IF11.30
1054Andrine BerganFet OL11.30
1055Ingrid LestebergKongsberg OL11.30
9001Live ArntzenRaumar Orientering11.30
9002Herman BackstrømHalden SK12.30
9003Marie BackstrømHalden SK12.30
9004Emma OlsenHalden SK12.30
9005Inger Anne SvendsbyHalden SK12.30
9006Mina PettersenHalden SK12.30
9007Jonas OlausenHalden SK12.30
9008Johanne JonsdatterHalden SK12.30
9009Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.30
9010Sondre KornmoPorsgrunn OL12.30
9011Lauritz Sogn-EliassenHeming Orientering12.30
9012Endre EliassenFredrikstad SK12.30
9013Vida Helland-HansenIL Tyrving12.30
9014Sondre Fotland HoltHalden SK12.30
9015Andreas Bjordal BrenneHalden SK12.30
9016Astrid Juli YtterbøAsker Skiklubb12.30
9018Josefin EylertsenHalden SK12.30
9019Jacob EylertsenHalden SK12.30
9020Jonas FismenFossum IF12.30
9021Odin FismenFossum IF12.30
9023Silje NadigstadHalden SK12.30
9024Synnøve EdvardsenHalden SK12.30
9026Martin KindemGimle IF12.30
9027Niclas Fotland HoltHalden SK12.30
9028Kristian Bjordal BrenneHalden SK12.30
9029Sturla RognskodOppsal Orientering12.30
9030Sondre AhlsenHalden SK12.30
9032Josefine Holm LindløvOK Moss12.30
9033Sofie Holm NedrebøOK Moss12.30
9034Emilie RutleNittedal OL12.30

D -10

2 360 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1076Konstanse MoholthKongsberg OL12.51
1078Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK12.53
1079Sofie BergstrømHalden SK12.54
1080Kristin Melby JacobsenLardal OL12.55

D 11-12N

2 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1089Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering12.30
1090Ingrid Bogen ArenthIF Sturla12.30
1092Adine IngesenSarpsborg OL12.30
1093Anna NærbySkaukameratene OL12.30
1095Anna Austad SveenRaumar Orientering12.30
10001Selma DalbyHalden SK12.30

D 13-16N

2 300 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1715Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.30
1717Maria ErikssonEds SK12.30
1718Linn Karina StegenSkaukameratene OL12.30
1719Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL12.30
1720Marie Helene HansenSarpsborg OL12.30
9504Sofia GustafssonEds SK12.30

D 17-

2 980 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1726Aina VienaRingerike OL12.40
1727Line Drange RuudAsker Skiklubb12.42
1728Hanne StensletRaumar Orientering12.44
1729Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK12.46
1730Marita Lilja GrønhovdModum OL12.48
1731Sofie LillestrandFredrikstad SK12.50
1732Maren Hope BlåGimle IF12.52
1733Malene Aagaard NielsenØstmarka OK12.54
1734Tina HærenTrøsken IL12.56
1735Silje Borge HoviNTNUI12.58
1736Susanne TveteråsNydalens SK13.00
1737Karen DalbyOppsal Orientering13.02
1738Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL13.04
1739Carina Berby BraathenTrøsken IL13.06
1740Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.08
1741Maren KoplandModum OL13.10
1742Karoline AndersenAsker Skiklubb13.12
1743Lisa JørandliGjø-Vard OL13.14
1744Hege KullerudKonnerud IL13.16
1745Ida SvanbergRøyken OL13.18
1746Tine KjemperudFossekallen IL13.20
1747Ida TangenNydalens SK13.22

D 17-C

2 430 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1116Karin Synnøve LundRingerike OL12.30
1117Hilde MoholthKongsberg OL12.30
1118Toril EgnerHeming Orientering12.30
1119Lise HørtvedtKongsberg OL12.30
1121Marit-Elin IdenOK Moss12.30
1122Else StordalOL Tønsberg og omegn12.30
1123Inger KammerudRingerike OL12.30
1125Lene FlessebergKongsberg OL12.30
1126Edle Løvenskiold DrakeNittedal OL12.30
1127Cecilie BerganFet OL12.30
1128Elin RoumRingerike OL12.30
1129Kristin GjølsjøOK Moss12.30
1130Line Telje HøydalNydalens SK12.30
1131Linda FredhHamar OK12.30
1132Astrid RutleNittedal OL12.30
1133Ingrid LøsetRingerike OL12.30
1134Ann-Karin LestebergKongsberg OL12.30
1135Ida GranskogenGimle IF12.30

D 17-N

2 410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1097Anne Gro HøgetveitHedrum OL12.30
1099Lill BirkelundPorsgrunn OL12.30
1100Anne Merethe FredlyRingerike OL12.30

D 35-

3 310 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1418Gunilla OtterstenEds SK12.34
1419Kari StrandLierbygda OL12.35
1420Karianne KatlaFossum IF12.36
1421Anne Ruste FløLillomarka OL12.37
1422Yngvild MalmoVang OL12.38
1423Trude HansenBerger og Svelvik OL12.39
1424Martina LindbergIK Ymer12.40
1425Monica BerglundRingerike OL12.41
1426Audrun UtskarpenOslostudentenes IK12.42

D 40-

3 310 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1427Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK12.43
1430Kari Arnestad EnerhaugenRingerike OL12.46
1431Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering12.47
1433Barbara Willkommen EikenKongsberg OL12.49
1434Arnhild KroghOppsal Orientering12.50
1435Torunn SølandFredrikstad SK12.51
1436Annette Arentz HagenSandefjord OK12.52
1437Hege FeiringIL Tyrving12.53
1438Stine ArntzenSandefjord OK12.54
1439Torunn Økern JensenRingerike OL12.55
1440Milda ØhlckersIL Tyrving12.56
1441Anne Lene BergPorsgrunn OL12.57
1442Line Skjevik ArnevikRingerike OL12.58
1443May Ingela HopeModum OL12.59
1444Mette Eline HeimstadRingerike OL13.00
1445Åse NysæterSkien OK13.01
1446Sara T. MathisenPorsgrunn OL13.02
1447Anne Guro NøklebyRingerike OL13.03

D 45-

3 310 m, 41 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1448Heli MarjomaStigsökarna13.04
1449Anne Marit BjergaardNydalens SK13.05
1451Jane RødderKongsberg OL13.07
1452Lotta JungåkerKorsnäs IF OK13.08
1453Anne Kristin HuuseBækkelagets SK13.09
1454Christine Roll PaulsenFredrikstad SK13.10
1455Kristin KornmoPorsgrunn OL13.11
1456Kjersti StræteRingerike OL13.12
1457Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.13
1458Merete RuudLillomarka OL13.14
1459Alix Young VikNydalens SK13.15
1460Signe Astrup ArnesenHeming Orientering13.16
1461Maria JonssonNydalens SK13.17
1462Trine OldernesLillomarka OL13.18
1463Elisabeth HetlevikKongsberg OL13.19
1464Charlotte OlsenNydalens SK13.20
1465Kjersti Holt HanssenMåren OK13.21
1466Inger StyrvoldPorsgrunn OL13.22
1467Eirin MathiesenRingerike OL13.23
1468Astrid BjørnerødOK Moss13.24
1469Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.25
1470Kari MadslienNydalens SK13.26
1471Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL13.27
1472Anne Kristine NorderudIL Tyrving13.28
1473Hilde VassendPorsgrunn OL13.29
1474Beth NicolaysenKongsberg OL13.30
1475Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering13.31
1476Turid BertelsenPorsgrunn OL13.32
1477Ellen GrønlundRingerike OL13.33
1478Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK13.34
1479Britt Helene FossøyNotodden OL13.35
1480Helena ErikssonEds SK13.36
1481Anne Marit BordalRingsaker OK13.37
1482Anne-Kristin KvammeRingerike OL13.38
1483Tina HelgmanOK Tyr13.39
1484Vanja StaffOL Toten-Troll13.40
1486Cristina PetterssonStigsökarna13.42
1488Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb13.44
1489Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK13.45
1490Else GrandalIL Tyrving13.46
1491Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn13.47

D 50-

2 840 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1497Kjersti SkantzeIL Tyrving12.51
1498Hilde StorløkkenKongsberg OL12.52
1499Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb12.53
1500Bente LineSkaukameratene OL12.54
1501Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb12.55
1502Grete BerntsenMåren OK12.56
1503Kjersti HovFossum IF12.57
1504Kirsti RogstadKongsberg OL12.58
1505Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK12.59
1507Marit Sophie BergerRaumar Orientering13.01
1508Siw SolstadIL Tyrving13.02
1509Unn Hilde HeggedalKongsberg OL13.03
1510Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL13.04
1511Turid GiilRond OL13.05
1512Anne LofthusLillehammer OK13.06
1513Solveig SikkelandIL Tyrving13.07
1514Gunhild HennumLierbygda OL13.08
1515Gro Hege LudvigsenMåren OK13.09
1516Anna GöhlmanIL Tyrving13.10
1517Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL13.11
1518Runa SkyttersæterHeming Orientering13.12
1519Berit BergeIL Tyrving13.13
1520Ellen-Christine KorenÅs-UMB Orientering13.14
1521Ingrid RavnanOL Toten-Troll13.15

D 55-

2 840 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1522Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.16
1523Tove BakkenLillehammer OK13.17
1524Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange13.18
1525Margrete JørandliGjø-Vard OL13.19
1526Sirpa LiljaModum OL13.20
1527Karin Ask-HenriksenKonnerud IL13.21
1528Grete HoviSkien OK13.22
1529Elle M. MelbyeHeming Orientering13.23
1530Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering13.24
1531Elisabet ÖströmOK Tyr13.25
1532Mayna NossenTistedalen FL13.26
1533Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK13.27
1534Siri BjorvandBirkenes IL13.28
1535Wenche HultgreenIL Tyrving13.29
1536Liv Inger PrangerødTistedalen FL13.30
1537Anne Berit EidNydalens SK13.31

D 60-

2 840 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1538Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL13.32
1539Kari StrandeRingerike OL13.33
1540Unni Strand KarlsenFredrikstad SK13.34
1541Kari BergLarvik OK13.35
1542Elisabeth RødAndebu IL13.36
1543Gabriella AxelssonIdefjordens SK13.37
1544Bodil BerbyTrøsken IL13.38
1545Live Joronn YtrehusRingerike OL13.39

D 65-

2 410 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1592Astrid GjelstadSandefjord OK13.17
1593Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL13.18
1594Gry Bruland VråleIF Sturla13.19
1595Tea ForbergRond OL13.20
1596Eli KlovningPorsgrunn OL13.21
1597Siri HolmboeIL Tyrving13.22
1599Elisabeth Braathu IbsenLommedalens IL13.24
1600Eva Marie GranOK Øst13.25
1601Ella BjerketvedtTrøsken IL13.26
1602Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL13.27
1603Hjordis ØvreåsBotne SK13.28
1604Thorunn Aamodt OvesenLardal OL13.29
1605Inger LindløvOK Moss13.30
1606Marit SørensenSkaukameratene OL13.31
1608Inger HalckMåren OK13.33

D 70-

2 410 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1570Grete Brustad NilsenMarker OL12.55
1571Johanna YtterbølGimle IF12.56
1572Aud Margret KirkhornMåren OK12.57
1573Anne-Britt NilsenKjelsås IL12.58
1574Inger Lise BjordalOppsal Orientering12.59

D 75-

2 410 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1556Inger E. VamnesHamar OK12.41
1558Unni Dirro BøhlerengenMåren OK12.43

D 80-

2 410 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1551Elvy FredinStigsökarna12.36

H -10

2 360 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1056Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.31
1060Jonatan EylertsenHalden SK12.35
1061Tor Erling GjølsjøOK Moss12.36
1062Vegard RanestadHamar OK12.37
1063Jonas ListouHalden SK12.38
1064Stein Aas StræteRingerike OL12.39
1065Sverre StrandLierbygda OL12.40
1066Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.41
1067Liam Viggo WingstedtHalden SK12.42
1068Eivind Bogen ArenthIF Sturla12.43
1069Tobias MathisenPorsgrunn OL12.44
1070Håkon Løvseth KavlieHeming Orientering12.45
1071Martin AusenPorsgrunn OL12.46
1073Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.48
1074Sivert Aksmo NæssHalden SK12.49
1075Ola MeenPorsgrunn OL12.50

H 11-12N

2 410 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1081Mikal B EikMåren OK12.30
1082Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.30
1083Hans Matias GlomsrudSkaukameratene OL12.30
1084Samuel ErikssonEds SK12.30
1086Andreas BergslandTrøsken IL12.30
1087Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering12.30

H 13-16N

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1701Herman BergHalden SK12.30
1704Vetle Strømstad BerreFossum IF12.30
1706Joakim EriksenEds SK12.30
1707Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK12.30
1709Martin GrimsrudSkaukameratene OL12.30
1710Erlend BrendstuenHalden SK12.30
1711Halvor NærbySkaukameratene OL12.30
1712August LømoFossum IF12.30
1713Rolf Martin GlomsrudSkaukameratene OL12.30
1714Carl Håkon EspelundHalden SK12.30
9501Martin SteenRingerike OL12.30
9502Vera S. OpdahlRingerike OL12.30

H 17-

4 210 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1140Simen BjøringsøyNydalens SK12.34
1141Morten TangenHamar OK12.35
1142Helge Johan SlåtterøGimle IF12.36
1143Jon KjensethHeming Orientering12.37
1144Fredrik LarsenIndre Østfold OK12.38
1146Geir Myhr ØienTynset IF12.40
1147Øyvind LarsenIndre Østfold OK12.41
1148Ola LestebergKongsberg OL12.42
1149Arno GrønhovdModum OL12.43
1150Johan JohansenSentrum OK12.44
1151Kaspar LiljaModum OL12.45
1152Erik Feyling HaareKonnerud IL12.46
1153Daniel OliversenTrøsken IL12.47
1154Elias Pellicer RuudLillomarka OL12.48
1155Erlend GjestrumHedrum OL12.49
1156Daniel FløtreKongsberg OL12.50
1157Brian Aagaard NielsenØstmarka OK12.51
1158Kjartan HaugerOppsal Orientering12.52

H 17-C

2 430 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1106Haakon BondøBækkelagets SK12.30
1107Egil KjørsvikKongsberg OL12.30
1108Roy Roger EspenesVarteig OL12.30
1110Jacob LilljeqvistStigsökarna12.30
1111Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL12.30
1112Frode GjestrumHedrum OL12.30
1113Anders EspenesVarteig OL12.30
1114Per Anders YtterbøAsker Skiklubb12.30
1115Atle BergPorsgrunn OL12.30

H 35-

4 210 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1159Tomas JanssonBjörklinge SOK12.53
1160Endre StoksethNydalens SK12.54
1161Ola WiksellStora Tuna OK12.55
1162Gard LindsethNydalens SK12.56
1163Lars Petter LundRingerike OL12.57
1164Henning JordheimVang OL12.58
1165Robert BanfiÅs-UMB Orientering12.59
1166Lennart WahlgrenRehns BK13.00
1167Erik LundkvistHJS Vansbro OK13.01
1168Tomislav VarnicaOK Vihor Zagreb13.02
1169Erik PaulsrudIL Koll13.03
1170Morten FismenFossum IF13.04
1171John Eivind PresterudFet OL13.05
1172Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL13.06

H 40-

4 210 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1174Ian RingheimOK Horten13.08
1175Gunnar Engen VikNydalens SK13.09
1176Espen BekhusFredrikstad SK13.10
1177Dag AusenPorsgrunn OL13.11
1178Einar ModahlFredrikstad SK13.12
1179Erling KatlaFossum IF13.13
1180Thomas LieFredrikstad SK13.14
1181Harald EikKristiansand OK13.15
1182Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL13.16
1183Henning Bratland CarlsenOK Moss13.17
1184Martin SkytterenGrue IL13.18
1185Tommy JauhojärviAsker Skiklubb13.19
1186Torgeir SkjønhaugFet OL13.20
1187Henning MartinsenFredrikstad SK13.21
1188Tom BerganFet OL13.22
1189Stig MellingRingerike OL13.23
1190Torstein HoleNydalens SK13.24
1191Roger Bjarne HagenSandefjord OK13.25
1192Thore KornmoPorsgrunn OL13.26
1193Gisle NysæterSkien OK13.27
1194Tor BrennaNittedal OL13.28
1195Hans Christian MeenPorsgrunn OL13.29
1196Bjørn HaugeFet OL13.30
1199Jan Tore LudvigsenNydalens SK13.33
1200Espen DanevadFredrikstad SK13.34
1201Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.35
1202Kyrre GranFet OL13.36
1203Anders FærdenKolbotn og Skimt OL13.37
1204Christian ReuschHeming Orientering13.38
1205Clas Tommy HerlandIndre Østfold OK13.39
1206Per Kristian RamstadFet OL13.40
1207Frode NysæterSkien OK13.41
1208Thorbjørn VærpKristiansand OK13.42
1209Bjørn MartiniAsker Skiklubb13.43

H 45-

3 820 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1210Bjørn Olav AaslundFet OL12.30
1212Thor MoenFredrikstad SK12.32
1214Bjørn Erik BergsengFredrikstad SK12.34
1215Vegard HaldenNydalens SK12.35
1216Terje UrfjellIL Imås12.36
1217Lars KrügerNydalens SK12.37
1218Anders NybøKonnerud IL12.38
1219Lars EnerhaugenModum OL12.39
1220Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL12.40
1221Stig BjergaardNydalens SK12.41
1222Gjermund GravirAsker Skiklubb12.42
1223Jørn MoeFet OL12.43
1224Roger Andre VaneboKongsberg OL12.44
1225Jan Tore HenriksenNydalens SK12.45
1226Helge GrafferRingerike OL12.46
1227Svein GranerudAsker Skiklubb12.47
1228Helge GisholtOK Skeidi12.48
1229Jo WiklundNydalens SK12.49
1230Knut Erling ØenHeming Orientering12.50
1231Atle DengerudSteinkjer OK12.51
1232Håvar BrevikØstmarka OK12.52
1233Svein NygårdLillomarka OL12.53
1234Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn12.54
1235Johan LilljeqvistStigsökarna12.55
1236Terje MelsomFossum IF12.56
1237Jarl ØvstedalNydalens SK12.57
1238Hallvard KorenOK Moss12.58
1239Roger LysnesHedrum OL12.59
1240Guttorm L EggeOslostudentenes IK13.00
1241Tore BjørnerødOK Moss13.01
1242Einar GisholtFossum IF13.02
1243Jon Iver BakkenNydalens SK13.03
1244Lars-Inge ArnevikRingerike OL13.04
1245Gunnar HopeModum OL13.05
1246Kjetil KarlsenOK Moss13.06
1247Jan Ola PedersenVang OL13.07
1248Anders FlågenHeming Orientering13.08
1249Einar LunøeNydalens SK13.09
1250Øyvind HelmersenFet OL13.10
1251Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL13.11
1253Vebjørn BerreFossum IF13.13
1254Jon SkriubakkenPorsgrunn OL13.14
1255Peter EdmanKorsnäs IF OK13.15
1256Arne Håkon JørgensenSandefjord OK13.16
1257Geir PaulsenOL Trollelg13.17
1258Per Erik LarsenSandefjord OK13.18
1259Jouni VidqvistTurun Metsänkävijät13.19
1260Bjørnar ValstadNittedal OL13.20
1262Juha VienaRingerike OL13.22
1263Bjørnar OlsrødStokke IL13.23
1264Sigmund VisterIndre Østfold OK13.24

H 50-

3 480 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1271Frank SvarødIdd Sportsklubb12.36
1272Jan-Ove BråthenOK Øst12.37
1273Nils Petter FremmingHeming Orientering12.38
1274Axel BromanderFredrikstad SK12.39
1275Christopher SchiveOK Moss12.40
1276Ove Kristian JødalBækkelagets SK12.41
1277Kristian KihleRingerike OL12.42
1278Ivar MaalenÅs-UMB Orientering12.43
1279Svein-Erik SøgårdKongsberg OL12.44
1280Sven SimonsenFredrikstad SK12.45
1281Frode KamsvågIL Tyrving12.46
1282Halvor JutulstadBækkelagets SK12.47
1283Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.48
1284Roar PedersenOppsal Orientering12.49
1285Tormod SørumTrøsken IL12.50
1286Gaute LangaasNydalens SK12.51
1287Onno VerberneOL Toten-Troll12.52
1288Gunnar TengeÅs-UMB Orientering12.53
1289Roar GrandeKongsberg OL12.54
1290Bjørn SlåtterøGimle IF12.55
1291Mats JönssonKorsnäs IF OK12.56
1292Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.57
1293Jens HetlandNydalens SK12.58
1294Leif ErikssonModum OL12.59
1295Kim Farnes HansenLierbygda OL13.00
1296Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL13.01
1297Morten KarlsenMåren OK13.02
1298Inge GlittumOK Skeidi13.03
1299Øyvind DrageKongsberg OL13.04
1300Hallvard BergIL Tyrving13.05
1301Knut AasRingerike OL13.06
1302Per SandbergNydalens SK13.07
1303Egil Wickstrand IversenHeming Orientering13.08
1304Jan BjerketvedtOK Moss13.09
1305Bjørn Victor LarsenKongsberg OL13.10
1306Leif HelgmanOK Tyr13.11
1307Stein Arne NegårdVang OL13.12

H 55-

3 480 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1266Øystein KildahlØstmarka OK12.31
1309Harald BaugerOK Moss13.14
1311Ove MartinsenHauketo IF13.16
1312Roy GjerdingOK Moss13.17
1313Morten DueMåren OK13.18
1314Lars-Erik FiskumIL Tyrving13.19
1315Anton PlaianAsker Skiklubb13.20
1316Morten DåsnesRingerike OL13.21
1317Arve GlittumOK Skeidi13.22
1318Karl Aasmund ErøyOK Moss13.23
1319Frode LøsetRingerike OL13.24
1320Bjørn WilladssenHeming Orientering13.25
1321Olov ÖströmOK Tyr13.26
1322Tore RambølIndre Østfold OK13.27
1323Øystein RuudFredrikstad SK13.28
1324Carl-Göran StrutzEds SK13.29
1325Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK13.30
1327Stein KlyveOK Moss13.32
1328Richard Zeiner-GundersenFossum IF13.33
1329Torgeir StenstadOppsal Orientering13.34
1330Geir Holm GundersenIF Sturla13.35
1331Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL13.36
1334Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.39
1335Ivar LindsethRingerike OL13.40
1336Kjell Joar RognstadLillehammer OK13.41
1337Lars HjermstadFossum IF13.42
1338Reidar FossumAsker Skiklubb13.43
1339Petter FureOppsal Orientering13.44
1342Mathias MartinsenHeming Orientering13.47
1343Gunnar VeastadLillehammer OK13.48
1344Ingvar BraatenModum OL13.49
1345Rune BergeIL Tyrving13.50
1346Roger MostueOppsal Orientering13.51
1347Donald SkantzeIL Tyrving13.52
1349Harald ØstbyeElverum OK13.54
1350Terje MathisenNydalens SK13.55
1351Nils HæstadFossum IF13.56
1352Per Gunnar DahlRingerike OL13.57
1353Jan SveenRaumar Orientering13.58
1354Gullik GulliksenSandefjord OK13.59

H 60-

2 980 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1361Are EriksenOslostudentenes IK12.46
1362Atle BergsethKvernbit IL12.47
1363Helge Sigurd HansenHeming Orientering12.48
1364Arvid GalborgenEds SK12.49
1365Atle RemmePorsgrunn OL12.50
1366Elling AakreAndebu IL12.51
1367Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12.52
1368Bent GalborgenSkaukameratene OL12.53
1369Arne TiltnesIL Tyrving12.54
1370Ola BroxOL Toten-Troll12.55
1371Anders FjogstadOppsal Orientering12.56
1372Helge ScheiFørde IL12.57
1373Stein TurtumøygardMåren OK12.58
1374Hans Lyder HaareKonnerud IL12.59
1375Tom A. KarlsenFredrikstad SK13.00
1376Leif Roger HultgreenRingerike OL13.01
1378Stein NordviElverum OK13.03
1379Sjur GjestvangOL Toten-Troll13.04
1380Svein S JacobsenIL Tyrving13.05
1381Torbjørn NørbechRingerike OL13.06
1382Harald AasheimOppsal Orientering13.07
1383Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK13.08

H 65-

2 980 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1384Knut LindløvOK Moss13.09
1385Jon FærdenKolbotn og Skimt OL13.10
1386Erik Johan GrorudHaslum IL13.11
1387Tom IbsenLommedalens IL13.12
1388Øivind Magne RogndalenHamar OK13.13
1389Georg KapperudOppsal Orientering13.14
1390Trond WettergreenDriv IL13.15
1391Henning GaarderKonnerud IL13.16
1392Roar BjordalOppsal Orientering13.17
1393Torodd OsFørde IL13.18
1394Rolf GjølbergLarvik OK13.19
1395Ragnar HillestadLardal OL13.20
1396Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.21
1397Leif BokerødIdd Sportsklubb13.22
1398Geir ArnesenBærums Skiklub13.23
1399Kristen LundSkaukameratene OL13.24
1400Jørgen HolmboeIL Tyrving13.25
1401Harald BakkeGjø-Vard OL13.26
1402Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL13.27
1403Svein HoveByåsen IL13.28
1404Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.29
1406Kjell StenstadvoldIL Tyrving13.31
1407Jimmy NordliTrøsken IL13.32
1409Per Reidulf HolmOK Moss13.34
1410Hasse BergstrømIL Tyrving13.35
1411Per Oscar SaugestadOK Moss13.36
1412Torgeir BrochmannEiker OL13.37
1413Widar Taxth LølandLia IL13.38

H 70-

2 410 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1575Asbjørn BræckKongsberg OL13.00
1576Harald LundhaugOK Moss13.01
1577Steinar RuudKonnerud IL13.02
1578Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK13.03
1579Roar ForbordMalvik IL13.04
1580Magnar ØvreåsBotne SK13.05
1581Lasse VråleIF Sturla13.06
1582Helge BjaalandHeming Orientering13.07
1583Ingar HåkonsenKongsberg OL13.08
1584Magne RaadalFana IL13.09
1585Lars Magne KlovningPorsgrunn OL13.10
1586Thorbjørn Johan BjørloGimle IF13.11
1587Bjørn W. LudvigsenIF Sturla13.12
1588Roger TorperSkaukameratene OL13.13
1589Anders TaraldrudIndre Østfold OK13.14
1590Trygve FosseGimle IF13.15
1591Henry SundsetvikOL Trollelg13.16

H 75-

2 410 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1559Carl-Fred. KolderupStabæk IF12.44
1560Arne Chr. ScheieØstmarka OK12.45
1561Finn VestbyVarteig OL12.46
1562Bjørn EgnerHeming Orientering12.47
1563Helge HalvorsenLarvik OK12.48
1564Odd KletteliBækkelagets SK12.49
1565Oddvar GjelstadSandefjord OK12.50
1566Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn12.51
1568Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL12.53
1569Egil RyghOL Tønsberg og omegn12.54

H 80-

2 410 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1552Leiv HopeKongsberg OL12.37
1553Ørnulf FremmingHaugerud IF12.38
1555Birger GarbergRingerike OL12.40

D 17-18 E

3 210 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Kaja Bråthen LøvaldAsker Skiklubb12.30
505Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL12.38
506Trine D. KihleRingerike OL12.40
507Ingrid HoltePorsgrunn OL12.42
508Maria Dahl FosbyGimle IF12.44
509Solveig Hegstad KrügerNydalens SK12.46
510Julie HjortlandLarvik OK12.48
511Emilie BertelsenPorsgrunn OL12.50
512Thea KleivenRingerike OL12.52
513Nora Hui AndersenHamar OK12.54
514Eldbjørg NarumFossum IF12.56
515Karen BjergaardNydalens SK12.58
516Sara Angell BakkeLillomarka OL13.00
517Stina Johannne SandbergNydalens SK13.02
518Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering13.04
519Ingunn Egeberg VáriIF Sturla13.06
520Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb13.08
521Ingvild WangLillomarka OL13.10
522Åsne Skram TrømborgKongsberg OL13.12
523Ragnhild HjermstadFossum IF13.14
525Julie Marie KinnebergIL Tyrving13.18
526Eirin Mari FossøyNotodden OL13.20
527Kristine AusenPorsgrunn OL13.22
528Evine Westli AndersenLøten o-lag13.24
529Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb13.26
530Martine LøwengreenSarpsborg OL13.28
531Julia PlaianAsker Skiklubb13.30
532Ida RongvedRingerike OL13.32
533Tonje VassendPorsgrunn OL13.34
534Silje ArntzenAsker Skiklubb13.36

D 19-20 E

3 560 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.53
304Guro VassendFossum IF13.55
305Elise RognsvågFana IL13.57

D 21-E

3 800 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
106Helene Lund-JohansenIL Tyrving12.41
107Nina Asheim BirkelandHalden SK12.43
109Ingvild TorgersenHalden SK12.47
110Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK12.49
111Zuzka KubatovaOK Lokomotiva Pardubice12.51
112Kajsa NilssonHalden SK12.53
113Lene Godager KaasBækkelagets SK12.55
114Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK12.57
115Nicole RagvinNydalens SK12.59
116Marie Nordbye NybøKonnerud IL13.01
117Gry GranstedtHalden SK13.03
118Tone WigemyrBækkelagets SK13.05
119Eva JurenikovaHalden SK13.07
120Ingvild GjessingBækkelagets SK13.09
121Guro AlexandersenFredrikstad SK13.11
122Anette BaklidKonnerud IL13.13
123Vendula HaldinHalden SK13.15
124Kine Hallan SteiwerLillomarka OL13.17
125Cristina LuisNydalens SK13.19
126Heidi StoksethHalden SK13.21
127Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK13.23
128Hanna Haugen NordbrødenHalden SK13.25
129Gitte BromanderFredrikstad SK13.27
130Lone BrochmannEiker OL13.29
131Anne Johanne LindIL Tyrving13.31
132Bodil HolmströmHalden SK13.33
133Line HagmanBækkelagets SK13.35
134Mari FastingHalden SK13.37
135Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.39
136Vigdis HobølOppsal Orientering13.41
137Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving13.43
138Stine AlexandersenFredrikstad SK13.45
139Maria BrodinFossum IF13.47
141Marte BalchenBækkelagets SK13.51
142Gunvor Hov HøydalFossum IF13.53
143Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK13.55
144Anneli GrindstadHalden SK13.57
145Emma LähdekorpiNydalens SK13.59
147Una Glende JansonKristiansand OK14.03
148Ida Marie Næss BjørgulHalden SK14.05
149Ingjerd MyhreJärla Orientering14.07
150Gøril FristadHalden SK14.09
151Linda SolbergFredrikstad SK14.11
152Sofie JohanssonOK Linné14.13
154Jana KnapovaOK Lokomotiva Pardubice14.17
155Birte Riddervold TeigenIL Tyrving14.19
156Ida Mari Borge HoviKonnerud IL14.21
157Jennie AnderssonHalden SK14.23
158Kine GulliksenBækkelagets SK14.25

H 17-18E

3 870 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
404Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering12.37
405Oskar StørmerFossum IF12.39
406Sigur HeggedalKongsberg OL12.41
408Vebjørn TandbergNydalens SK12.45
410Anders Felde OlaussenHalden SK12.49
411Lasse SimonsenFredrikstad SK12.51
412Lars GrønlundRingerike OL12.53
413Claus MartinsenHeming Orientering12.55
414Asgeir RistesundFredrikstad SK12.57
416Erik Olsvik DengerudNydalens SK13.01
417Børge StyrvoldPorsgrunn OL13.03
418Elias WiklundNydalens SK13.05
419Håkon KindemGimle IF13.07
422Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn13.13
423Herman MoeFet OL13.15
424Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL13.17
425Lars Harald AasheimBækkelagets SK13.19
426Ola BrendeFossum IF13.21
427Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering13.23
428Magne JutulstadBækkelagets SK13.25
429Karl FremstadKongsberg OL13.27
430Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL13.29
431Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering13.31
432Sigurd MelsomFossum IF13.33
433Bjørn André AaslundFet OL13.35
434Torgeir SulheimLillehammer OK13.37
435Eivind HøydalNydalens SK13.39
436Simen BordalRingsaker OK13.41
437Markus HolterIndre Østfold OK13.43
438Einar LofthusLillehammer OK13.45

H 19-20E

4 070 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Sebastian TorgersenBækkelagets SK13.40
204Gustav FiskumIL Tyrving13.46
205Johannes NarumHamar OK13.48
207Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering13.52
208Bojan BlumensteinHalden SK13.54
209Sindre SandvenKongsberg OL13.56
210Erlend IsachsenAsker Skiklubb13.58

H 21-E

5 170 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Simen SmestadBækkelagets SK12.38
6Magnus JohanssonKristiansand OK12.40
7Lacho IlievHalden SK12.42
8Jiri NovakOK Lokomotiva Pardubice12.44
9Vidar SolbergFredrikstad SK12.46
10Jostein AndersenKristiansand OK12.48
11Jarkko HuovilaKalevan rasti12.50
12Ove Antvord HaugereidLøten o-lag12.52
13Sami HämälistöTurun Metsänkävijät12.54
14Marcus MillegårdHalden SK12.56
15Jørgen FrøydLarvik OK12.58
16Jaroslav VavraOK Lokomotiva Pardubice13.00
17Jørgen FiskumFrol IL13.02
18Jim Øystein NybråtenIL Tyrving13.04
19Milos KafkaOK Lokomotiva Pardubice13.06
20Audun WeltzienIFK Göteborg13.08
21Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering13.10
22Mats DahlénKristiansand OK13.12
23Radek NozkaOK Lokomotiva Pardubice13.14
24Simen Jevne ArnesenHamar OK13.16
25Ivar HaugenKristiansand OK13.18
26Sigurd FandangoOppsal Orientering13.20
27Christian Wiig BøenKristiansand OK13.22
28Felix BreitschädelBækkelagets SK13.24
29Petr FialaOK Lokomotiva Pardubice13.26
30Kenneth BuchHalden SK13.28
31Truls KvaaseBækkelagets SK13.30
33Stefan NordströmOK Älvsjö Örby13.34
34Leiv Inge KjemperudFossekallen IL13.36
35Håvard HagaRaumar Orientering13.38
36Miroslav KovarOK Lokomotiva Pardubice13.40
37Kjell Erik RøislandTurun Metsänkävijät13.42
38Sindre RønningFrol IL13.44
39Martin BråthenOK Øst13.46
40Tomas UdrzalOK Lokomotiva Pardubice13.48
41Henrik OttesenFredrikstad SK13.50
42Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.52
44Eskil Sande GullordRaumar Orientering13.56
45Jiri ProchazkaOK Lokomotiva Pardubice13.58
46Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK14.00
47Sigve VågsnesOppsal Orientering14.02
48Marius ØieLøten o-lag14.04
49Dag LofthusHamar OK14.06
50Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK14.08
51Ales JirasekOK Lokomotiva Pardubice14.10
52Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK14.12
53Svend Sondre FrøshaugNydalens SK14.14
54Miroslav LennerOK Lokomotiva Pardubice14.16
55Fredrik RosenqvistIL Tyrving14.18
56Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK14.20
57Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK14.22
58Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.24
59Ruslan GlebovIL Tyrving14.26
60Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK14.28
61Rune RystadNydalens SK14.30

DIR-A

3 440 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1609Erlend HaugKongsberg OL12.30
1610Lovise FremstadLarvik OK12.30
1611Elina MankusSaldus OK12.30
1612Guntars MankusSaldus OK12.30
1613Erlend RåheimOK Øst12.30
1614Sigrid Ottestad HansenGimle IF12.30
1615Erlend AamodtNydalens SK12.30
1616Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12.30
1617Ann Helen Aabogen HaugaardSkaukameratene OL12.30
1618Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb12.30
1619Oddvar OlaussenFredrikstad SK12.30
1620Anders SkjesetVang OL12.30
1621Sissel RavnsborgHamar OK12.30
1622Martin Andresen SkotteFossum IF12.30
1623Tor Arne StoksethFredrikstad SK12.30
1624Lars Audun VoldLillomarka OL12.30
1625Tom KristensenLarvik OK12.30
1626Cathrine LillestrandTrøsken IL12.30
1627Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb12.30
1628Trond LamarkGanddal IL12.30
1629Vidar StrandLierbygda OL12.30
1630Arne ArnesenHamar OK12.30
1631Stein MellaOppsal Orientering12.30
1632Åshild BergstadKongsberg OL12.30
1633Magnus OliversenTrøsken IL12.30
1634Erik TrømborgKongsberg OL12.30
1635Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering12.30
1636Thomas RuudÅs-UMB Orientering12.30
1637Lars FremstadLarvik OK12.30
1638Ingrid RappRaumar Orientering12.30
1639Åshild FlatebakkenIL Tyrving12.30
1640Stina RisbråtheIndre Østfold OK12.30
1641Veslemøy TyssøVarteig OL12.30
1642Arne TyssøVarteig OL12.30
1643Synnøve NybøKonnerud IL12.30
1644Christer BechIdefjordens SK12.30
1645Rhine HolmOK Moss12.30
1646Tonje HolmOK Moss12.30
1647Aud Ellen BrevikIF Sturla12.30
1648Jostein MehammerPorsgrunn OL12.30
1650Dag WangLillomarka OL12.30
1652Idunn Løvseth KavlieHeming Orientering12.30
1653Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering12.30
1654Ole Petter RuudOK Horten12.30
1655Peter Martinus Freyborg UranGimle IF12.30
1656Snorre FrydenlundIF Sturla12.30
1658Arild AndresenFossum IF12.30

DIR-C

2 490 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1659Inger-Lise EriksenEds SK12.30
1667Cora EbnerKongsberg OL12.30
1668Fred ThomassenBækkelagets SK12.30
1669Cathrine ThomassenBækkelagets SK12.30
1670Ketil BertelsenPorsgrunn OL12.30
1672Øivind EriksenOK Øst12.30
1673Sverre GrafferRingerike OL12.30
1674Tollef KristensenLarvik OK12.30
1675Reidar OlsenNOTEAM12.30
1676Hege PrestrudAsker Skiklubb12.30
1677Lars NarvestadHalden SK12.30
1678Anders Henrik BlåGimle IF12.30
1679Fredrik GudmestadFredrikstad SK12.30
1680Jan Erik PockrandtFredrikstad SK12.30
1681Ida NatåsNydalens SK12.30
1682Merete RørvikLillomarka OL12.30
1683Anneli GordonStigsökarna12.30
1684Øyvind RanestadHamar OK12.30
1685Marianne MyklebustHamar OK12.30
1686Kari LundNittedal OL12.30
1687Thor Ingvar HuuseBækkelagets SK12.30
1694Rune KavlieHeming Orientering12.30
1696Simen Sogn-LarssenHeming Orientering12.30
1697Alexander RutleNittedal OL12.30
1698Thor NorderudIL Tyrving12.30
1699Hanna NysæterSkien OK12.30
1700Svend Kristian EidstenIF Sturla12.30
1077Marie NysæterSkien OK12.52

Annonser

IOF Eventor