Norsk Orientering

Startliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-åpen

1 660 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tobias FlekkumHalden SK18.00
0Hedda Gravdal-LycheTrøsken IL18.00
0Oskar Gravdal-LycheTrøsken IL18.00
0Sigve Hagen-TafjordHalden SK18.00
0Live Ek HedlundTrøsken IL18.00
0Felix JohansenSarpsborg OL18.00
0Ingrid Skaar JorangerTrøsken IL18.00
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.00
0Ingrid Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.00
1Caroline KristensenHalden SK18.00
200Edvard SvartedalTrøsken IL18.00
201Alva Louise HansenHalden SK18.00
2Elise Holm NedrebøOK Moss18.01
3Joel Bronebakk JohanssonHalden SK18.02
4Kristian Lind-LarsenOK Moss18.03
5Håkon BryggenHalden SK18.04
6Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK18.05
7Olivia RoskifteOK Moss18.06
8Emma Nordlie MagnussenHalden SK18.07
9Jakob HøstmarkOK Moss18.08
10Isa Milene BrekkeFredrikstad SK18.09
11Halvor Ek HedlundTrøsken IL18.10
12Solan LøkenOK Moss18.11
13Vegard Stigum HalvorsenHalden SK18.12
14Anders Rostveit ElmiOK Moss18.13
15Vilma DanevadFredrikstad SK18.14
16Aisha Rostveit ElmiOK Moss18.15

D -10

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18.20
28Sofie Holm NedrebøOK Moss18.22
29Una RetteraasenIndre Østfold OK18.24
30Malin Husebye AamodtFredrikstad SK18.26

D 11-12

2 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helene StangTrøsken IL17.58
37Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK18.40
38Jenny DanevadFredrikstad SK18.42
39Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL18.44
40Ingrid SteinslandFredrikstad SK18.46
41Sigrid Schmitt GranHalden SK18.48
42Julie SåheimFredrikstad SK18.50
43Erle Elise WoldOK Moss18.52
44Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK18.54
45Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.56
46Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK18.58
47Emma Aune JakobsenOK Moss19.00
0Erle Pedersen WetterhusOK Moss19.01
48Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.02

D 13-14

2 470 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
58Julie Sophie WoldOK Moss18.00
59Marie Lien BackstrømHalden SK18.02
60Erika Lind-LarsenOK Moss18.04
61Julie BrenåsVarteig OL18.06
62Sigrid HaugeSarpsborg OL18.08
63Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK18.10
64Emma Helene OlsenHalden SK18.12
65Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL18.14
66Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.16
67Amalie LøkkebergFredrikstad SK18.18
68Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.20

D 15-16

3 930 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Embla ØvretveitFredrikstad SK18.00
84Elida Sagli GudimIndre Østfold OK18.02
85Alexandra AngvollFredrikstad SK18.04
86Synne Marie JenssenHalden SK18.06
87Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK18.08
88Vilde RetteraasenIndre Østfold OK18.10
89Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss18.12
90Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL18.14
0Marieluise Schmitt GranHalden SK18.36

D 17-20

4 670 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Karoline BjørnerødOK Moss18.00
102Helena ÅsbergSarpsborg OL18.02
103Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.04
104Lisa JenssenHalden SK18.06
105Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK18.08
106Karoline AuneHalden SK18.10
107Marte Sletten BergslandTrøsken IL18.12
108Marie Lindløv JensenSarpsborg OL18.14
109Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss18.16
110Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK18.18
111Hedda Raadal BjørloHalden SK18.20

H -10

2 200 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL18.28
32Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.30
33Sondre StrømbergFredrikstad SK18.32
34Ville Emil WingstedtHalden SK18.34
35Isak SolbergFredrikstad SK18.36
36Selmer LøkenOK Moss18.38

H 11-12

2 200 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL19.04
50Audun NordbyFredrikstad SK19.06
51Anders Hovgaard EisvangOK Moss19.08
52Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK19.10
53Lukas Aleksander KvalsvikFredrikstad SK19.12
54Martin BryggenHalden SK19.14
55Emil Husebye AamodtFredrikstad SK19.16
56Philip Orud HovlandHalden SK19.18
57Edvard KeransFredrikstad SK19.20

H 13-14

2 470 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Mathias Spolén JansenHalden SK18.22
70Ivar HansenSarpsborg OL18.24
71Andreas TveterHalden SK18.26
72Herman Lien BackstrømHalden SK18.28
73Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL18.30
74Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18.32
75Peder BryggenHalden SK18.34
76Sondre LadimOK Moss18.36
77Ludvik SætherFredrikstad SK18.38
78Isak HoltHalden SK18.40
79Alfred BjørnerødOK Moss18.42
80Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK18.44
81Håkon PrangerødSarpsborg OL18.46
82Elias ThoresenHalden SK18.48
0Arnt Theodor SvartedalTrøsken IL18.50

H 15-16

3 930 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91Alf Kristian HelleHalden SK18.16
92Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK18.18
93Jakob TorgersenHalden SK18.20
94Thomas BlomkvistFredrikstad SK18.22
95Martin BrækkeHalden SK18.24
96Christopher LadimOK Moss18.26
97Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK18.28
98Sigurd Saxe SandvikHalden SK18.30
99Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.32
100Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18.34

H 17-20

4 670 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Alexander Skaug YtterbølHalden SK18.22

D 13-20C

2 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Mathilde KlausenFredrikstad SK18.00
18Marikken ChristensenSarpsborg OL18.02
19Sylvia DannevigHalden SK18.04
20Elisabeth BrækkeHalden SK18.06

H 13-20C

2 200 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK18.08
22Elias MosebekkHalden SK18.10
23Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK18.12
24Hans Peder BerglandIndre Østfold OK18.14
25Anders LøkkebergFredrikstad SK18.16
26Liam Viggo WingstedtHalden SK18.18
0Sebastian Blomenfeldt UnnerudOK Moss18.41

Annonser

IOF Eventor