Norsk Orientering

Startliste for Vinterkarusell Vagleskogen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Vagleskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 17 mars 2018

Damer - kort

3 290 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)13.00
0Sigrid Mathilde AndersenGanddal IL13.00
0Kristin BreivoldGanddal IL13.00
0Norah BreivoldGanddal IL13.00
0Ingrid O. FossStavanger kommune BIL13.00
0Anne Marie GauselGanddal IL13.00
0Camilla HauglandNOTEAM13.00
0Helga KlausenKlepp Kommune BIL13.00
0Ingunn LandsnesGanddal IL13.00
0Unni Byberg MæstadGanddal IL13.00
0Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.00
0Kristin Furre OweGanddal IL13.00
0Mari RichterSandnes IL (Rogaland)13.00
0Randi RothSandnes IL (Rogaland)13.00
0Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb13.00
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL13.00
0May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)13.00

Herrer - kort

3 290 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Trygve BirkelandSandnes IL (Rogaland)13.00
0Bjarne GimreGanddal IL13.00
0Hans KlausenKlepp Kommune BIL13.00
0Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.00
0Peder OrstadGanddal IL13.00
0Eivind RothGanddal IL13.00
0Marius RøddeGanddal IL13.00
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00
0Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)13.00

Damer - mellom

4 300 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ragnhild BerntsenTime kommune BIL13.00
0Karlotte Falch SørheimSUS BIL13.00
0Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb13.00
0Inger Skretting OpstadEgersund OK13.00
0Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb13.00
0Kristin SkadsemGanddal IL13.00
0Mariann SveinsvollGanddal IL13.00
0Anna TaksdalGanddal IL13.00
0Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb13.00

Herrer - mellom

4 300 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Svein-Erik KvameGanddal IL00.00
0Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb00.00
0Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)00.00
0Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.00
0Jan ArendalStatoil BIL13.00
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb13.00
0Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb13.00
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.00
0Per Ingar HadlandGanddal IL13.00
0Geir HusdalTIF Viking13.00
0Ernst KristensenStatoil BIL13.00
0Eiliv Bjarne LønningenOtra IL13.00
0Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.00
0Arne NygaardNOTEAM13.00
0Ove OalandGanddal IL13.00
0Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)13.00
0Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb13.00
0Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb13.00
0Knut SkjævelandGanddal IL13.00
0Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)13.00
0Leif Gunnar WikeneNOTEAM13.00
0Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb13.00

Damer - lang

5 650 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Lise IsachsenCegal BIL13.00
0Vibeke LamarkGanddal IL13.00
0Nora SvendsenGanddal IL13.00
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.00

Herrer - lang

5 650 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb13.00
0Jørgen BreivoldGanddal IL13.00
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL13.00
0Tor BrekkenGanddal IL13.00
0Erlend BremnesGanddal IL13.00
0Torbjørn BøeNOTEAM13.00
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.00
0Kristian Frafjord HaarrGanddal IL13.00
0Øystein HuglenNOTEAM13.00
0Øyvind LamarkGanddal IL13.00
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Kim RichterSandnes IL (Rogaland)13.00
0Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb13.00
0Tobias RøddeGanddal IL13.00
0Morten Bjerga SundliGanddal IL13.00
0Tore SvendsenGanddal IL13.00
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.00
0Oddvar TaksdalGanddal IL13.00
0Ole Kristian TaksdalGanddal IL13.00
0Aart Joakim in't VeldGanddal IL13.00
0Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb13.00

Nybegynner

2 090 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Stig Adrian G. AlbrechtGanddal IL13.00
0Pernille BreivoldGanddal IL13.00
0Mari BremnesGanddal IL13.00
0Terje Frafjord HaarrGanddal IL13.00
0Karen OrstadGanddal IL13.00
0Liven OrstadGanddal IL13.00
0Inger RothGanddal IL13.00
0Gøril Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Klara Espedal SimonsenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Ola Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)13.00
0Åsne Myklebost TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.00
0Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13.00
0Brage WickboSandnes IL (Rogaland)13.00

Annonser

IOF Eventor