Norsk Orientering

Startliste for Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 10 juni 2018

CERN orienteering

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
133Eino J. OltedalB-Åpen (16)2 500 m12.20

Egersund OK

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
103Inger Skretting OpstadD 60- (3)2 500 m12.06
165Synne Skeie PettersonD 11-12 (5)1 800 m12.06
87Inger Tone NygårdD 50- (4)4 300 m12.20
45Anita Glenne KallhovdD 40- (7)4 900 m12.22
139TorSverre E. SkåraB-Åpen (16)2 500 m12.26
97Ida MonsenD 17-A kort (5)4 300 m12.37
53Sindre Skeie PettersonH 15-16 (6)4 900 m12.38
99Julie PuntervoldD 17-A kort (5)4 300 m12.39
27Gunnar PettersonH 40- (7)6 000 m12.40
29Nils Tore PuntervoldH 40- (7)6 000 m12.44

Ganddal IL

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
37Nora SvendsenD 17-20 (4)4 900 m12.06
80Ingrid LamarkD 15-16 (3)4 300 m12.06
121Anna TaksdalD 13-14 (4)2 500 m12.06
4Arild AasheimH 21- (10)7 400 m12.09
17Aud Hognestad TaksdalD 21- (4)6 000 m12.09
39Janne Tjørhom AasheimD 17-20 (4)4 900 m12.10
18Trine BolstadD 21- (4)6 000 m12.12
168Norah BreivoldD 11-12 (5)1 800 m12.12
19Marjo LiikanenD 21- (4)6 000 m12.15
85Ann Karin TjørhomD 50- (4)4 300 m12.16
129Maria Nilsson RøddeB-Åpen (16)2 500 m12.16
131Tone M. Seglem GiskeB-Åpen (16)2 500 m12.18
44Vibeke LamarkD 40- (7)4 900 m12.20
217Pernille BreivoldN-åpen (10)1 500 m12.20
173Marius RøddeH 11-12 (12)1 800 m12.22
136Tore RøddeB-Åpen (16)2 500 m12.23
10Fredrik OmdalH 21- (10)7 400 m12.27
91Ove OalandH 60- (5)4 300 m12.28
141Kristin BreivoldB-Åpen (16)2 500 m12.28
22Clemens Sundby ØxnevadH 17-20 (2)6 000 m12.30
93Otte OmdalH 60- (5)4 300 m12.32
116Kjell SvihusH 70- (6)2 500 m12.32
98Mariann SveinsvollD 17-A kort (5)4 300 m12.38
55Markus Andreas BreivoldH 15-16 (6)4 900 m12.42
151Øyvind LamarkH 13-14 (12)2 500 m12.44
32Jørgen BreivoldH 40- (7)6 000 m12.50
59Tobias RøddeH 15-16 (6)4 900 m12.50
158Erlend BremnesH 13-14 (12)2 500 m12.58
66Svein-Erik KvameH 50- (12)4 900 m13.04
70Trond LamarkH 50- (12)4 900 m13.12
73Tor BrekkenH 50- (12)4 900 m13.18
205Mari BremnesC-Åpen (5)1 800 m13.22

Haugesund IL Orientering

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
36Kristina VollD 17-20 (4)4 900 m12.04
135Erik EngløkkB-Åpen (16)2 500 m12.22
137Tiril OlaussenB-Åpen (16)2 500 m12.24
21Sigurd Paulsen VieH 17-20 (2)6 000 m12.25
49Anita SælevikD 40- (7)4 900 m12.30
145Eivind EngløkkH 15-16 B (1)2 500 m12.32
56Vegard Wiig NystadH 15-16 (6)4 900 m12.44
31Fridtjof RachorH 40- (7)6 000 m12.48
58Aleksander JørgensenH 15-16 (6)4 900 m12.48
193Emil Olsen RachorH -10 (10)1 800 m13.02
201Hanna Eline EngløkkD -10 (3)1 800 m13.18

NTNUI

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
16Helene OmdalD 21- (4)6 000 m12.06
6Jonas Klausen EspedalH 21- (10)7 400 m12.15

Riska Orienteringsklubb

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
114Arvid ThorsenH 70- (6)2 500 m12.28

Sandnes IL (Rogaland)

66 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Mekdes KasahunN-åpen (10)1 500 m12.00
0Lars OftedalN-åpen (10)1 500 m12.00
0Vebjørn OftedalH -10 (10)1 800 m12.00
0Tore BrielandC-Åpen (5)1 800 m12.00
48Randi RothD 17-A kort (5)4 300 m12.00
138Synnøve WestermoenD 17-A kort (5)4 300 m12.02
120Marte Roth AarskogD 13-14 (4)2 500 m12.04
164Alva ChristiansenD 11-12 (5)1 800 m12.04
209Marta MyklebostD 11-12N (1)1 500 m12.04
38Sunniva OmdalD 17-20 (4)4 900 m12.08
122Kaja PeikliD 13-14 (4)2 500 m12.08
167Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (5)1 800 m12.10
212Kristina MyklebostD 13-16N (1)1 500 m12.10
124Liv OmdalB-Åpen (16)2 500 m12.11
76Bjørnar André HaugB-Åpen (16)2 500 m12.13
84Jorunn JohannesenD 50- (4)4 300 m12.14
128Lene Elise Wathne ThingbøB-Åpen (16)2 500 m12.15
130Jarl ValdalB-Åpen (16)2 500 m12.17
86Marit HaavardsholmD 50- (4)4 300 m12.18
216Aksel Johannes MyklebostN-åpen (10)1 500 m12.18
132May Bente ValdalB-Åpen (16)2 500 m12.19
172Jone ValdalH 11-12 (12)1 800 m12.20
134Geir HaugvaldstadB-Åpen (16)2 500 m12.21
218Finlay DuncanN-åpen (10)1 500 m12.22
9Vegard PeikliH 21- (10)7 400 m12.24
46Ingeborg WathneD 40- (7)4 900 m12.24
174Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (12)1 800 m12.24
175Thord SolheimH 11-12 (12)1 800 m12.26
220Eskil BergeN-åpen (10)1 500 m12.26
140Ole Morten ThingbøB-Åpen (16)2 500 m12.27
176Eirik WathneH 11-12 (12)1 800 m12.28
222Ine Wathne ThingbøN-åpen (10)1 500 m12.30
178Vegard BergeH 11-12 (12)1 800 m12.32
12Sigurd R. OftedalH 21- (10)7 400 m12.33
179Dirk Einar van ZantenH 11-12 (12)1 800 m12.34
181Idar JongenburgerH 11-12 (12)1 800 m12.38
54Thomas ValdalH 15-16 (6)4 900 m12.40
149Stian HaugvaldstadH 13-14 (12)2 500 m12.40
182Arild Pfluger HundeideH 11-12 (12)1 800 m12.40
28Tom FurlandH 40- (7)6 000 m12.42
183Arnfinn SolheimH 11-12 (12)1 800 m12.42
152Ola Wathne ThingbøH 13-14 (12)2 500 m12.46
153Omund Thu LandstadH 13-14 (12)2 500 m12.48
154Markus RichterH 13-14 (12)2 500 m12.50
187Magnus HaugH -10 (10)1 800 m12.50
33Tor Gunnar AkslandH 40- (7)6 000 m12.52
155Bjørnar PeikliH 13-14 (12)2 500 m12.52
188Aslak WathneH -10 (10)1 800 m12.52
189Thomas DuncanH -10 (10)1 800 m12.54
157Andreas Vistnes MyklebostH 13-14 (12)2 500 m12.56
190Odne van ZantenH -10 (10)1 800 m12.56
63Sveinung SvebestadH 50- (12)4 900 m12.58
191Emil Wathne ThingbøH -10 (10)1 800 m12.58
159Kalle JongenburgerH 13-14 (12)2 500 m13.00
192Håkon BergeH -10 (10)1 800 m13.00
65Rune ChristiansenH 50- (12)4 900 m13.02
160Melvin JongenburgerC-Åpen (5)1 800 m13.02
161Gabriel ÅrsvollH 13-14 (12)2 500 m13.04
194Oliver DuncanH -10 (10)1 800 m13.04
195Vebjørn BreilandH -10 (10)1 800 m13.06
69Morten AamodtH 50- (12)4 900 m13.10
198Sarah JongenburgerN-åpen (10)1 500 m13.12
72Sturle OmdalH 50- (12)4 900 m13.16
200Helene Pfluger HundeideD -10 (3)1 800 m13.16
204Gunhild MagnussenC-Åpen (5)1 800 m13.21
206Gezien JongenburgerC-Åpen (5)1 800 m13.23

Stavanger Orienteringsklubb

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
79Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (3)4 300 m12.04
102Anne GarsrudD 60- (3)2 500 m12.04
81Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (3)4 300 m12.08
104May MelingD 60- (3)2 500 m12.08
5Espen KarlsenH 21- (10)7 400 m12.12
107Turid NystrømD 70- (2)2 500 m12.14
108Haldis GlendrangeD 70- (2)2 500 m12.16
7Harald KalagerH 21- (10)7 400 m12.18
47Wenche Margrethe SæbbøD 40- (7)4 900 m12.26
90Paul Andreas PaulsenH 60- (5)4 300 m12.26
113Øyvind EgeskogH 70- (6)2 500 m12.26
142Møyfrid LarsenB-Åpen (16)2 500 m12.29
11Øystein AmundrudH 21- (10)7 400 m12.30
92Ivar Johan LarsenH 60- (5)4 300 m12.30
115Svein GlendrangeH 70- (6)2 500 m12.30
177Peter SæbbøH 11-12 (12)1 800 m12.30
94Bjørn AlsakerH 60- (5)4 300 m12.34
117Finn-Morten ÅrstadH 70- (6)2 500 m12.34
26Jone SæbbøH 40- (7)6 000 m12.38
150Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13-14 (12)2 500 m12.42
64Nils John VestølH 50- (12)4 900 m13.00
68Kjetil WirakH 50- (12)4 900 m13.08
71Stein Arne OlsenH 50- (12)4 900 m13.14

SVIHW Alex

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
41Annette LeonhardtD 40- (7)4 900 m12.14

SVIHW Alex

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Maik KurrH 50- (12)4 900 m12.00

Søgne og Songdalen OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
112Jan VærpH 70- (6)2 500 m12.24

WROC

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
67John WhittingtonH 50- (12)4 900 m13.06

Ålgård Orientering

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
166Ada C StokkelandD 11-12 (5)1 800 m12.08
123Alida OftedalD 13-14 (4)2 500 m12.10
43Otilie OftedalD 40- (7)4 900 m12.18
8Sturla StokkelandH 21- (10)7 400 m12.21
219Tea StokkelandN-åpen (10)1 500 m12.24
221Lea StokkelandN-åpen (10)1 500 m12.28
13Lars Sigve OftedalH 21- (10)7 400 m12.36
180Livar OftedalH 11-12 (12)1 800 m12.36
156Samuel A StokkelandH 13-14 (12)2 500 m12.54
199Maren OftedalD -10 (3)1 800 m13.14

Annonser

IOF Eventor