Norsk Orientering

Startliste for Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Rogalandsranking, kretsløp, Sandnes IL
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 10 juni 2018

N-åpen

1 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mekdes KasahunSandnes IL (Rogaland)12.00
0Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
216Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.18
217Pernille BreivoldGanddal IL12.20
218Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)12.22
219Tea StokkelandÅlgård Orientering12.24
220Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)12.26
221Lea StokkelandÅlgård Orientering12.28
222Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.30
198Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.12

D -10

1 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199Maren OftedalÅlgård Orientering13.14
200Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)13.16
201Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering13.18

D 11-12

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)12.04
165Synne Skeie PettersonEgersund OK12.06
166Ada C StokkelandÅlgård Orientering12.08
167Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.10
168Norah BreivoldGanddal IL12.12

D 11-12N

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.04

D 13-14

2 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
120Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)12.04
121Anna TaksdalGanddal IL12.06
122Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)12.08
123Alida OftedalÅlgård Orientering12.10

D 13-16N

1 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212Kristina MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.10

D 15-16

4 300 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.04
80Ingrid LamarkGanddal IL12.06
81Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.08

D 17-A kort

4 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
48Randi RothSandnes IL (Rogaland)12.00
138Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)12.02
97Ida MonsenEgersund OK12.37
98Mariann SveinsvollGanddal IL12.38
99Julie PuntervoldEgersund OK12.39

D 17-20

4 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Kristina VollHaugesund IL Orientering12.04
37Nora SvendsenGanddal IL12.06
38Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.08
39Janne Tjørhom AasheimGanddal IL12.10

D 21-

6 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Helene OmdalNTNUI12.06
17Aud Hognestad TaksdalGanddal IL12.09
18Trine BolstadGanddal IL12.12
19Marjo LiikanenGanddal IL12.15

D 40-

4 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Annette LeonhardtSVIHW Alex12.14
43Otilie OftedalÅlgård Orientering12.18
44Vibeke LamarkGanddal IL12.20
45Anita Glenne KallhovdEgersund OK12.22
46Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)12.24
47Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.26
49Anita SælevikHaugesund IL Orientering12.30

D 50-

4 300 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)12.14
85Ann Karin TjørhomGanddal IL12.16
86Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.18
87Inger Tone NygårdEgersund OK12.20

D 60-

2 500 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb12.04
103Inger Skretting OpstadEgersund OK12.06
104May MelingStavanger Orienteringsklubb12.08

D 70-

2 500 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb12.14
108Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.16

H -10

1 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)12.00
187Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)12.50
188Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)12.52
189Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)12.54
190Odne van ZantenSandnes IL (Rogaland)12.56
191Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.58
192Håkon BergeSandnes IL (Rogaland)13.00
193Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering13.02
194Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)13.04
195Vebjørn BreilandSandnes IL (Rogaland)13.06

H 11-12

1 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12.20
173Marius RøddeGanddal IL12.22
174Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.24
175Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)12.26
176Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12.28
177Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.30
178Vegard BergeSandnes IL (Rogaland)12.32
179Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)12.34
180Livar OftedalÅlgård Orientering12.36
181Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)12.38
182Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)12.40
183Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)12.42

H 13-14

2 500 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.40
150Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.42
151Øyvind LamarkGanddal IL12.44
152Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.46
153Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)12.48
154Markus RichterSandnes IL (Rogaland)12.50
155Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)12.52
156Samuel A StokkelandÅlgård Orientering12.54
157Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)12.56
158Erlend BremnesGanddal IL12.58
159Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.00
161Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)13.04

H 15-16

4 900 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53Sindre Skeie PettersonEgersund OK12.38
54Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.40
55Markus Andreas BreivoldGanddal IL12.42
56Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering12.44
58Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering12.48
59Tobias RøddeGanddal IL12.50

H 17-20

6 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.25
22Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL12.30

H 21-

7 400 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Arild AasheimGanddal IL12.09
5Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb12.12
6Jonas Klausen EspedalNTNUI12.15
7Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12.18
8Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.21
9Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)12.24
10Fredrik OmdalGanddal IL12.27
11Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb12.30
12Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12.33
13Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12.36

H 40-

6 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb12.38
27Gunnar PettersonEgersund OK12.40
28Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)12.42
29Nils Tore PuntervoldEgersund OK12.44
31Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering12.48
32Jørgen BreivoldGanddal IL12.50
33Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)12.52

H 50-

4 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Maik KurrSVIHW Alex12.00
63Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)12.58
64Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb13.00
65Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.02
66Svein-Erik KvameGanddal IL13.04
67John WhittingtonWROC13.06
68Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb13.08
69Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)13.10
70Trond LamarkGanddal IL13.12
71Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.14
72Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13.16
73Tor BrekkenGanddal IL13.18

H 60-

4 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb12.26
91Ove OalandGanddal IL12.28
92Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb12.30
93Otte OmdalGanddal IL12.32
94Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb12.34

H 70-

2 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Jan VærpSøgne og Songdalen OK12.24
113Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb12.26
114Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb12.28
115Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb12.30
116Kjell SvihusGanddal IL12.32
117Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb12.34

B-Åpen

2 500 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
124Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.11
76Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)12.13
128Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.15
129Maria Nilsson RøddeGanddal IL12.16
130Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)12.17
131Tone M. Seglem GiskeGanddal IL12.18
132May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)12.19
133Eino J. OltedalCERN orienteering12.20
134Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)12.21
135Erik EngløkkHaugesund IL Orientering12.22
136Tore RøddeGanddal IL12.23
137Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering12.24
139TorSverre E. SkåraEgersund OK12.26
140Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)12.27
141Kristin BreivoldGanddal IL12.28
142Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb12.29

C-Åpen

1 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tore BrielandSandnes IL (Rogaland)12.00
160Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.02
204Gunhild MagnussenSandnes IL (Rogaland)13.21
205Mari BremnesGanddal IL13.22
206Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.23

H 15-16 B

2 500 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
145Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering12.32

Annonser

IOF Eventor