Norsk Orientering

Startliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 15 mai 2018

D/H-10N

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213452Vegard WollanFana IL17.34.30
239563Josefine BlomquistBergens TF17.35.41
223874Truls Ragvin SkaretVaregg Fleridrett17.36.13
60885Karoline Strand JensenBergens TF17.37.20
239564Fredrik BlomquistBergens TF17.38.55
213700Thord Nystuen SolliAskøy OL17.51.40
503975Marie Egeland StoråGneist, IL17.53.01
84216Johanne O EllingsenGneist, IL17.55.22
213596Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL17.59.09
223538Jakob Iversen PausAskøy OL17.59.16
242416Gard Nystuen SolliAskøy OL17.59.29
242409Sigurd Nystuen SolliAskøy OL17.59.34
213590Elliot Brage SritharanAskøy OL17.59.37
213340Filip HausvikAskøy OL17.59.56
202150Markus Heldal HersvikFana IL18.02.46
213404Magnus Hennø HaugenFana IL18.03.39
195917Live MjeldeTIF Viking18.08.04
195880Emilie BreisteinTIF Viking18.08.39
195915Katinka SannesTIF Viking18.08.53
195781Elise NepstadTIF Viking18.09.00
223661Iris Popsueva BuanesTIF Viking18.09.04
224363Sjur GrønnevetIL Gular18.15.43
212315Emil KragsethIL Gular18.15.46
401006Frida Ingeborg EikangerGneist, IL18.20.41
212188Kirill EikangerGneist, IL18.23.39
223882Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett21.59.24

D11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213266Åshild Bjørkaas MossigeAskøy OL17.59.01

H11-12N

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
185741Kristian Strand JensenBergens TF17.37.25
60869Øystein TuntlandBergens TF17.47.59
223649Marius GuibertVaregg Fleridrett17.57.39
82121Håvard Serck-HanssenTIF Viking18.10.22

D13-16N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233713Stella S. DahleFana IL17.53.39

Åpen N

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222669Vibeke ØyeIL Gular16.20.30
186163Knut Erik GulbrandsenFana IL17.34.35
74944Øistein Helge JensenBergens TF17.37.24
185633Rachel Joy AlbotBergens TF17.37.29
226153Astri Ese HoleBergens TF17.38.58
60878Erik Krohn-HansenBergens TF17.48.06
66618Per MathismoenFana IL17.52.06
203381Bjørge SolliAskøy OL17.59.20
213713Camilla NystuenAskøy OL17.59.39
213697Sven Arild JohannessenAskøy OL18.00.01
192148Kristine MerkesvikAskøy OL18.00.07
202223Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.00.53
211312Kirsti LysakerFana IL18.02.43
225059Anders Nydal HaugenFana IL18.03.43
181688Ole KragsethIL Gular18.15.49

D-10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223610Hedda Jansson RønnestadFana IL17.32.06
233601Ingrid BrattbakkFana IL17.32.09
225156Erica Juliet EideFana IL17.32.11
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.34.39

H-10

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223569Emil HeksemFana IL18.19.40

D11-13

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
188791Marie ThomassenVaregg Fleridrett17.20.38
195947Stine Marie Tefre GriegFana IL17.40.39
213524Karoline StrandenesFana IL17.45.38
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett17.53.39
191281Helene NysætherBergens TF18.17.39

H11-13

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223560Kristoffer Heldal HersvikFana IL17.25.39
174290Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.54.40
223880Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett17.55.38
231511Dagfinn GjerstadOsterøy IL17.56.26
195949Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett17.58.38
236777Mats Askeland HalvorsenGneist, IL18.01.19
213352Oskar HeksemFana IL18.18.39
88730Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett18.23.35

Åpen C

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
503942Ragnar VikørenGneist IL17.23.23
206397Hans Richard BrattbakkFana IL17.32.10
225476Charlotte PedersenFana IL17.32.14
225233Cecilie Heldal HersvikFana IL17.32.26
222674Ragnhild ErvikVaregg Fleridrett17.33.39
213159Hanne Sofie WollanFana IL17.38.39
195763Silje WollanFana IL17.39.38
184553Per Olaf TangenFana IL17.41.39
207632Ragnar KayserFana IL17.42.37
234863Karen Clementsen KayserFana IL17.43.39
213792Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL17.44.39
206400Roar NordvikFana IL17.46.20
235218Magne RaadalFana IL17.46.20
95772Linnea KnudsenTIF Viking17.46.30
220770May-lill DammTIF Viking17.47.18
187032Ingrid RollFana IL17.47.22
91045Grete LindBergens TF17.51.38
226074Monica Askeland HalvorsenGneist, IL18.01.14
183701Marianne DymbeGneist, IL18.01.39
60881Arne RyggBergens TF18.03.17
504454Geir HeksemFana IL18.19.39
503935Marie DymbeGneist, IL18.22.39
223879Aasfrid TysværVaregg Fleridrett18.24.11
94041Bodil HåheimIL Gular18.24.41

D12-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204738Iris SkageGneist, IL18.00.38
212858Hedda Erica EikangerGneist, IL18.20.39

H12-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211903Brage Bell LysakerFana IL18.09.39

D50-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216781Liv Sylvi MeyerGneist, IL17.24.38
213415Annhild FetveitFana IL17.45.38
67336Elin Sjødin DrangeDrange17.50.38
174275Mette RogneVaregg Fleridrett17.57.39
220181Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett17.59.39
241764Anne FjeldstadÅrstad IL18.02.39
206470Turid RognsvågOs Orienteringsklubb18.03.38
91266Anne GjestemoenBergens TF18.17.39
182148Inger BjergaVaregg Fleridrett18.18.39
500609Rannveig SolliAskøy OL18.24.38

D65-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
199678Kjellaug HodnekvamBergens TF17.20.39
222630Astrid OrmbergFana IL17.49.39
180128Bjørg KocbachBergens TF17.53.38
215474Kirsten L. EggenFana IL17.54.39
215429Berit HegdalBergens TF18.04.38
480130Ingjerd SognnæsBergens TF18.07.39
217014Nina SoligardBergens TF18.16.38

Åpen B

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89552Karianne AlsakerÅrstad IL17.21.41
213178Halvor Fetveit SundalFana IL17.25.39
235156Anette StrandBergens TF17.38.39
239499Sivert Dein Boll ReinertsenIL Gular17.40.39
211480Per HauglandÅrstad17.42.39
206490Ivar MichaelsenGneist, IL17.48.37
226060Anders SeebergOsterøy IL17.51.39
186005Espen SeebergOsterøy IL17.52.39
96394Arild EggenFana IL17.55.39
470006Gro MadslienVaregg Fleridrett17.56.39
180915Axel IngvaldsenTIF Viking17.58.38
222547Knut UtneFana IL18.01.38
158528Kjell SkageGneist, IL18.05.40
195907Bjørn BataldenFana IL18.08.39
191663Tone RosenlundVaregg Fleridrett18.21.39
220011Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett18.29.03
142842Gunnar J. AlsakerÅrstad IL21.25.41

D15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192919Marie Roll-TørnqvistFana IL17.56.39
213410Kristine Bog VikaneFana IL18.00.39
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF18.10.39

H15-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229593Isak Wendelbo NyreBergens TF17.30.39
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.34.38
211313Birk Bell LysakerFana IL18.08.39
505702Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.09.39
201918Andreas DaleBergens TF18.13.38
217102Erik BohneVaregg Fleridrett18.19.38
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.24.39
195921Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett21.26.40
191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett21.36.03

D17-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207662Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular17.27.38
204708Ingunn Torød BusetGneist, IL17.33.38
204610Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.41.39
100200Linda RykkjeVaregg Fleridrett17.55.39
185870Mari Strømme LidVaregg Fleridrett17.57.38
192587Tove AasheimVaregg Fleridrett18.01.39
206290Ragnhild BalsvikOsterøy IL18.02.39
92125Vilde Hopland SkageGneist, IL18.03.39
235225Karianne StrømmeVaregg Fleridrett18.12.38
184462Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett18.23.39
79898Marianne NummedalFana IL21.35.41
204670Mariann ScheiTIF Viking21.38.42

H50-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200454Øistein BøeFana IL17.24.38
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett17.26.38
215576Kjetil DammTIF Viking17.44.40
211193Bjørn HøllelandFana IL17.46.38
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.52.39
222569Ove DrangeVaregg Fleridrett17.53.40
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL17.54.38
171970Johannes GjerstadOsterøy IL17.58.39
226059Øistein PaulsenBergens TF17.59.39
192921Ole TørnqvistFana IL18.06.39
184038Tore Svein NeseAskøy OL18.16.39
208120Torgeir StrandFana IL18.17.38
184461Kristian LøvåsVaregg Fleridrett18.22.38
225325Tord Bell MykingFana IL18.25.39
211413Tom Eirik EikangerIL Gular18.30.39
217046Alfon Harald JohansenBergens TF21.20.40
187123Lars SveenBergens TF21.21.40
239562Knut GjestemoenBergens TF21.27.41
221112Helge RosenlundVaregg Fleridrett21.32.41
94040Sverre Johan NærheimIL Gular21.34.40
182031Sverre OttesenVaregg Fleridrett21.37.40

H65-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211523Halvdan Ramberg MoeFana IL17.23.40
221422Atle AlvheimFana IL17.29.39
220842Per VoldFana IL17.37.40
186000Erling StrandBergens TF17.38.38
221409Per VikaneFana IL17.39.39
211500Atle BergsethVaregg Fleridrett17.50.39
170836Magnus NatåsBergens TF18.04.39
500608Jan Arve SolliAskøy OL18.11.38
216755Dagfinn HoleBergens TF18.18.38
181250Jan Olav OrmbergFana IL20.46.40
195881Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking21.13.40

Åpen AK

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213038Andreas BergeOs Orienteringsklubb17.36.39
91688Ketil NummedalFana IL17.49.41
222690Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18.05.39
184233Johan EikangerIL Gular21.41.16

H17-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195959Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.22.41
211077Sturle NordeideGneist, IL17.24.39
229601Eirik BjørkevollOdda OL17.26.38
207802Magne KnudsenGneist, IL17.47.48
204707Tom Øyvind JohannessenGneist, IL17.49.38
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett17.54.39
224634Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett17.58.39
192524Tore NymarkVaregg Fleridrett18.03.39
202220Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.05.38
504399Scott JuvikIL Gular18.08.39
154302Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.13.39
184641Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.24.39
204632Andreas G. PoldenGneist, IL18.26.39
204561Oskar RøenVaregg Fleridrett18.29.38
207693Mats Jørgen SkageGneist, IL21.08.40
231517Bjørn FieldGneist, IL21.18.40
226165Andreas NysætherBergens TF21.21.40
182123Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett21.25.48
191385Helge NysætherBergens TF21.29.40
91151Erik Serck-HanssenTIF Viking21.33.40
236501Jan SteinegerGneist, IL21.38.46

D19-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195746Vibeke Tefre GriegFana IL17.37.39
67338Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett17.52.39
192399Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett17.57.39
87062Randi HoleBergens TF18.11.39

Annonser

IOF Eventor