Norsk Orientering

Startliste for Hisøy Romjulssprint 2017

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Hisøy Romjulssprint 2017
Arrangørorganisasjon: Hisøy OK
Dato: torsdag 28 desember 2017

Damer

2 400 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Malin HaugeHisøy OK10.00
3Tuva Krafft MyhrenHisøy OK10.00
4Kristin Krafft MyhrenHisøy OK10.00
8Synnøve BråtenVegårshei IL10.00
11Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK10.00
15Marianne Simonsen BjørkenesHisøy OK10.00
17Sigrun ErlandsenHisøy OK10.00
25Silje HaugeHisøy OK10.00
27Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering10.00
30Aurora FossøyNTNUI10.00
32Tove HeimdalKonnerud IL10.00
76Tone HirschIF Trauma10.00
78Mia HirschIF Trauma10.00
88Arnhild U. BråtenVegårshei IL10.00
118Inger SkjæveslandIF Trauma10.00
161Synne FossøyØyestad IF allianse10.00
217Ann Mari StudsrudHisøy OK10.00
368Tove FossnesHisøy OK10.00
435Johanne TerjesenØyestad IF allianse10.00
676Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering10.00
1087Hannah Broers DamsgaardHisøy OK10.00
1272Mariann BjørkliØyestad IF allianse10.00
1315Nora JohansenHisøy OK10.00
1376Lisa AnnersandOK Tyr10.00
1378Venke JohansenHisøy OK10.00
1382Karin EriksenOL Tønsberg og omegn10.00
1383Beate Alfsdatter MyhrenHisøy OK10.00

Herrer

2 400 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Einar Krafft MyhrenHisøy OK10.00
5Ola Torstein EndresenOK Moss10.00
7Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK10.00
12Terje UrfjellIL Imås10.00
13Kenneth ÅnonsenØyestad IF allianse10.00
14Martin BjørkenesHisøy OK10.00
16Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering10.00
18Ove KjetsåOtra IL10.00
19Tony HalsallOtra IL10.00
20Øyvin SimonsenIL Imås10.00
21Kjell SandåkerIL Imås10.00
22Helge FossøyØyestad IF allianse10.00
23Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering10.00
24Svein NygårdLillomarka OL10.00
26Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering10.00
28Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse10.00
29Stein R. JensenLia IL10.00
31Widar Taxth LølandHisøy OK10.00
33Aslak HeimdalKonnerud IL10.00
34Audun HeimdalKonnerud IL10.00
37Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse10.00
48Andreas SælsbråtenIF Trauma10.00
77Henrik Chr. HirschIF Trauma10.00
112Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering10.00
114Martin BråtenVegårshei IL10.00
119Inge SkjæveslandIF Trauma10.00
218Fredrik StudsrudHisøy OK10.00
230Ole-Herman CappelenHisøy OK10.00
267Arne Johannes LøkkenNTNUI10.00
270Dag PettersenIL Express10.00
287Svein Roar JonsmyrBirkenes IL10.00
343Kristen DalandIL Imås10.00
369Markus H FossnesHisøy OK10.00
370Thomas H FossnesHisøy OK10.00
371Tore HenriksenHisøy OK10.00
373Trond FossnesHisøy OK10.00
467Einar EskiltHisøy OK10.00
472Nils-Henrik PedersenHisøy OK10.00
473Helge ChristensenHisøy OK10.00
513Elias Vågsnes SælsbråtenIF Trauma10.00
524Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse10.00
628Ola Bakke AashamarFlosta IL10.00
640Erling LauvrakIL Imås10.00
771Jon NilsenVegårshei IL10.00
946Fredrik Monrad OlsenFlosta IL10.00
1010Preben GjertsenHisøy OK10.00
1294Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse10.00
1303Georg SmedsaasHisøy OK10.00
1375Geir Holm GundersenSturla, IF10.00
1379Oskar KnudsenHisøy OK10.00
1380Petter ØyumHisøy OK10.00
1381Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn10.00

Annonser

IOF Eventor