Norsk Orientering

Startliste for Vestfold Vårcup 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 3
Arrangørorganisasjon: Sande Sportsklubb
Dato: tirsdag 24 april 2018

N-åpen

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
159Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
187Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL17.00
160Iver Sagerøy FossBotne SK17.01
161Henrik RingheimOL Trollo17.02
162Jakob RøedBotne SK17.03
165Endre Sagerøy FossBotne SK17.06
166Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL17.07
167Lars Sørsdal IdlandAndebu IL17.08
169Casper Velstadbråten BangåsBotne SK17.10

D11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Daniella GjoneSandefjord OK17.00
134Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn17.01
135Anne HaugbergAndebu IL17.02
136Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn17.03
137Annika van RaaijHedrum OL17.04

D11-12N

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Linnea GravningenBotne SK17.11
171Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK17.12

D13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Amalie KvernsmyrAndebu IL17.00
78Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn17.01
140Maria GrovanOL Tønsberg og omegn17.07

D13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Louise Bentsen MalmquistHedrum OL17.06

D15-16

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn17.00
44Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn17.03
45Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.04
138Pernille HalvorsenStokke IL17.05

D15B

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
93Ingvild JohnsenHedrum OL17.16
94Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK17.17
95Emilie JahreAndebu IL17.18
96Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn17.19

D17

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Anne Omholt BerrefjordLardal OL17.00
11Julie EikelandOL Tønsberg og omegn17.01

D17C

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
178Wenche NystuenAndebu IL17.00
179Hanne Skjelland HansenAndebu IL17.00
142Astrid FodnæssAndebu IL17.09
143Julie Synnøve BøeStokke IL17.10
144Inger MørkSandefjord OK17.11
145Else StordalOL Tønsberg og omegn17.12
147Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo17.14
148Pernille MoltebergHedrum OL17.15

D17N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
172May Brith NordkveldeHedrum OL17.13

D40

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn17.06
48Tone Sølie LysnesHedrum OL17.07
49Kristin BruserudOL Trollo17.08
50Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL17.09
51Silje IslandOL Tønsberg og omegn17.10
52Katrine van RaaijHedrum OL17.11
54Mona JahreAndebu IL17.13
55Wenche EikåsSandefjord OK17.14
56Anette Kjærås FiringAndebu IL17.15

D50

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181Karin EriksenOL Tønsberg og omegn17.00
57Tiri RebårdSandefjord OK17.16
58Gunhild HennumLierbygda OL17.17
59Veslemøy SolbergKonnerud IL17.18

D60

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Marianne SpanliLierbygda OL17.02
80Gro EiaOL Trollo17.03
82Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.05
83Randi HansenStokke IL17.06
84Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17.07
85Elisabeth RødAndebu IL17.08
86Randi Kristin NærumLarvik OK17.09

D70

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87Thorunn Aamodt OvesenLardal OL17.10
88Astrid Reppesgård LieHedrum OL17.11
89Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL17.12
91Gerd LangsethLarvik OK17.14
92Hjørdis ØvreåsBotne SK17.15

H11-12

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Martin HalvorsenStokke IL17.05
150Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn17.17

H13-14

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.20
98Brage EikåsSandefjord OK17.21
99Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17.22
100Kristoffer EckdahlOK Horten17.23
101Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL17.24
103Gabriel GjoneSandefjord OK17.26

H15-16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn17.19
61Viljan van RaaijHedrum OL17.20
62Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn17.21
64Benjamin GjoneSandefjord OK17.23
65Håkon Omholt BerrefjordLardal OL17.24
66Jonas EikåsSandefjord OK17.25

H15B

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Knut GjoneSandefjord OK17.55

H17

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Per Anders EckdahlOK Horten17.00
176Øyvind WatterdalHadeland17.00
185Morten HaflanOL Tønsberg og omegn17.00
186Martin AskeAndebu IL17.00
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.01
3Hans Olav SkogstadTelenor BIL17.02
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.03
5Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL17.04
6Oliver DraveckyOL Trollo17.05
7Trond GjelstadSandefjord OK17.06
8Ludvig JohnsenHedrum OL17.07
9Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn17.08

H17C

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Roar SkjellandAndebu IL17.00
189Kristoffer HagenSande sportsklubb17.00
190Christoffer TangSande sportsklubb17.00
151Atle JensenStokke IL17.18
152Trond Olav JahreAndebu IL17.19
153Børre GrovanOL Tønsberg og omegn17.20
155Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn17.22
156Thor Magne MalmquistHedrum OL17.23
157Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn17.24
158Per Dag NordkveldeHedrum OL17.25

H40

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13David HanssonOL Tønsberg og omegn17.03
14Atle BorgersenHedrum OL17.04
15Stian KvernsmyrAndebu IL17.05
16Jo Børre EikåsSandefjord OK17.06
18Kjetil EckdahlOK Horten17.08
19Tom Rune GravningenBotne SK17.09
20Einar IdlandAndebu IL17.10
22Tom KristensenLarvik OK17.12
25Espen JohnsenHedrum OL17.15
26Trond EvensenOL Tønsberg og omegn17.16
27Ian RingheimOL Trollo17.17
28Rune Firing HaugbergAndebu IL17.18

H50

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Anders HansenAndebu IL17.00
188Gløer GløersonOL Tønsberg og omegn17.00
29Bjørnar OlsrødStokke IL17.19
30Kim Farnes HansenLierbygda OL17.20
31Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn17.21
32Peter NylundHaugerud IF17.22
33Per Einar StrømHedrum OL17.23
34Arne NåtedalOL Trollo17.24
35Jan Ivar GundersenHedrum OL17.25
36Magne KløveStokke IL17.26
37Arne Håkon JørgensenSandefjord OK17.27
38Sven OhrvikKonnerud IL17.28
39Roger LysnesHedrum OL17.29
40Arne KristensenStokke IL17.30

H60

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182Ove Gunnar JacobsenStokke IL17.00
184Bent HaflanOL Tønsberg og omegn17.00
67Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn17.26
68Axel DamgaardOL Trollo17.27
69Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17.28
70Kai MidtskogenBotne SK17.29
71Martin NaufHedrum OL17.30
72Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17.31
73Sigbjørn MyhreAndebu IL17.32
74Jan BøhleOL Trollo17.33
75Elling AakreAndebu IL17.34
76Ragnar Niemi BergStokke IL17.35

H70

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
183Steinar RuudKonnerud IL17.00
104Helge FossheimHedrum OL17.27
105Ole Richard BrattbakkSandefjord OK17.28
106Atle SolheimBerger og Svelvik OL17.29
107Tor Eivind EdvardsenLarvik OK17.30
108Roar LøkenSandefjord OK17.31
109Arne D. ChristensenSandefjord TIF17.32
110Thorolf TrolsrudBotne SK17.33
111Bjørn Helge CeebergHedrum OL17.34
112Dag Rønning JensenOL Trollo17.35
113Runar KittilsenStokke IL17.36
114Ragnar HillestadLardal OL17.37
115Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK17.38
116Alf Johan HjelmtvedtEiker OL17.39
117Anton LommeHedrum OL17.41
118Kåre ThorbjørnsenLarvik OK17.41
119Svein ThorsenSandefjord TIF17.42
120Hans StordalOL Tønsberg og omegn17.43
121Kåre NilsenSandefjord TIF17.44
122Lars Martin GjeinStokke IL17.45
123Magnar ØvreåsBotne SK17.46
124Frank EliassenSandefjord OK17.47
125Svein EriksenLarvik OK17.48
126Jørgen KvilhaugBotne SK17.49

H80

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
175Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn17.00
191Magnar ReppesgårdHedrum OL17.00
127Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn17.50
129Helge HalvorsenLarvik OK17.52
130Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn17.53
131Oddvar GjelstadSandefjord OK17.54

Annonser

IOF Eventor