Norsk Orientering

Startliste for Ringeriksløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ringeriksløpet
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 390 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
384Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
385Herman Finstad LandIL Tyrving10.00
386Simen ÅnensenOppsal Orientering10.00
387Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb10.00
388Kristian KaiserSturla, IF10.00
389Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering10.00
390Simen Bryhn BergstrømIL Tyrving10.00
391Maia Maudal PettersenKongsberg OL10.00
392Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb10.00
393Eline Maudal PettersenKongsberg OL10.00
394Elias MolundIL Tyrving10.00
398Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF10.00

D -10

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
346Astrid ReuschHeming Orientering10.30
347Erle FosstveitRaumar Orientering10.32
348Oda OpsethRingerike OL10.34
349Frida HopeModum OL10.36
350Ida Amundsen BjørkliRingerike OL10.38
351Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL10.40

D 11-12

2 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
357Astrid YtterbøAsker Skiklubb10.52
358Linea Kalleson RøedOppsal Orientering10.54
359Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL10.56
360Selma Størmer-AntonsenNydalens SK10.58
361Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.00
362Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL11.02
363Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering11.04

D 11-12N

1 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
381Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering10.00

D 13-14

3 310 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302Vida Helland-HansenIL Tyrving11.03
303Marie ScheeleNydalens SK11.05
304Anne ØstvoldHeming Orientering11.07
305Nora Christine HansenAsker Skiklubb11.09
306Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.11

D 13-16C

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
343Ingvild SøreideRingerike OL11.18

D 15-16

4 270 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
169Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering11.02
170Luciana Maria SvadsMåren OK11.04
171Stella HolmboeIL Tyrving11.06
172Ida Marie FlågenHeming Orientering11.08
173Noor Dirro-HeluMåren OK11.10

D 17-A kort

4 270 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Lina Undrum MariussenOppsal Orientering11.12
175Stine AustadRaumar Orientering11.14

D 17-B

3 310 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Inger-Helene CarlsenSturla, IF11.27
315Anna Austad SveenRaumar Orientering11.29
316Eli Tufte HanssenEiker OL11.31
317Gunhild MyhrAsker Skiklubb11.33

D 17-N

1 870 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
396Tina BjørnstadRaumar Orientering10.00

D 17-18

4 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Carmen DirroMåren OK10.38
87Linn Mei WaalerMåren OK10.39

D 40-

4 610 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Elin KallesonOppsal Orientering10.40
89Marit B. EithunNittedal OL10.41
90Britta FismenFossum IF10.42
91Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering10.43
92May Ingela HopeModum OL10.44
93Gunn Elin RudiHadeland OL10.45
94Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK10.46
95Jorun RuudAsker Skiklubb10.47
96Tone SkramRøyken OL10.48
97Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering10.49
98Runa Lien BackstrømHalden SK10.50
99Marianne ReuschHeming Orientering10.51

D 50-

3 640 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
176Kjersti SkantzeIL Tyrving10.30
177Grete BerntsenMåren OK10.31
178Ida SyversenRøyken OL10.32
179Anne Kristine NorderudIL Tyrving10.33
180Margrete EngzeliusAsker Skiklubb10.34
181Hege SolerødGjø-Vard OL10.35
182Unni RyeAsker Skiklubb10.36
183Anne-Grete AustadRaumar Orientering10.37
184Maria TorgersenBækkelagets SK10.38
185Anna GöhlmanIL Tyrving10.39
186Tove StrandMåren OK10.40
187Hilda ØfsthusAsker Skiklubb10.41
188Berit BergeIL Tyrving10.42
189Merete UndelandSturla, IF10.43
190Marianne NjåsteinIL Tyrving10.44
191Eirin LodgaardByåsen IL10.45
192Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb10.46
193Vanja StaffOL Toten-Troll10.47
194Bjørg SvanbergRøyken OL10.48
195Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering10.49
196Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb10.50
197Berit DanielsenIL Tyrving10.51
198Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb10.52
199Else GrandalIL Tyrving10.53
200Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10.54
201Siw SolstadIL Tyrving10.55
202Randi NicolaisenAsker Skiklubb10.56
203Helle HundseidIL Tyrving10.57

D 60-

3 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
261Margrete JørandliGjø-Vard OL11.29
262Wenche HultgreenIL Tyrving11.31
263Grete S B HoviSkien OK11.33

D 65-

3 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
256Lill Ramberg SkappelLillehammer OK11.19
257Aud KjemperudEiker OL11.21
258Inger TiltnesIL Tyrving11.23
259Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL11.25
260Aud I SpjelkavikIL Tyrving11.27

D 70-

2 520 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
273Inger SkaugOppsal Orientering10.48
274Marta StangModum OL10.50
275Sidsel SandelienHeming Orientering10.52
276Tea ForbergRond OL10.54
277Kjersti ThoStabæk IF10.56

D 75-

2 520 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
269Birgitte BekkelundRøyken OL10.40
270Inger Lise BjordalOppsal Orientering10.42
271Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb10.44
272Torunn Hege FrøvollSturla, IF10.46

D 80-

2 520 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Unni Dirro BøhlerengenMåren OK10.38

H -10

2 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
352Alfred NikolaisenOppsal Orientering10.42
353Magnus Rørlien JevanordFossum IF10.44
354Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.46
355Magnus MolundIL Tyrving10.48
356Nikolai TesloHadeland OL10.50
395Eskil OlaussenOppsal Orientering10.51

H 11-12

2 000 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
364Henrik KaiserSturla, IF11.06
365Jacob Finstad LandIL Tyrving11.08
366Mathias LinløkkenØstmarka OK11.10
367Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK11.12
368Christoffer ÅnensenOppsal Orientering11.14
369Erlend SommerheinFossum IF11.16
370Viktor Meland-TangenBækkelagets SK11.18
371Lukas Jones ArnesenHeming Orientering11.20
372Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.22
373Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.24
374Erlend OtterleiØstmarka OK11.26
375Sondre OlaussenOppsal Orientering11.28
376Oskar HopeModum OL11.30

H 11-12N

1 870 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
379Linus Westerberg-HeltneSturla, IF10.00
380Mads Rørlien JevanordFossum IF10.00
382Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering10.00
383Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF10.00

H 13-14

3 310 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
397Vilmer NybergAsker Skiklubb11.01
307Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.13
308Ask OlaussenOppsal Orientering11.15
309Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.17
310Marius E. AamodtOppsal Orientering11.19
311Brage FosstveitRaumar Orientering11.21
312Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering11.23

H 13-16C

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
344Kristoffer ØhlckersIL Tyrving11.20

H 15-16

4 610 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100August Syrdal ØenHeming Orientering10.52
101Gaute FosstveitRaumar Orientering10.53
102Gustav Andresen SkotteFossum IF10.54
103Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb10.55
104Sigurd KvammeOL Toten-Troll10.56
105Eilev KvaaleAsker Skiklubb10.57
106Stian Måseide SørlieRaumar Orientering10.58

H 15-16B

3 310 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering11.25

H 17-A kort

4 610 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Even ErlienGjø-Vard OL10.59
108Peter CarlsenSturla, IF11.00

H 17-B

3 310 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
318Jesse JenzenHadeland OL11.35
319Thor NorderudIL Tyrving11.37

H 17-C

2 910 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
345Tobias MautheModum OL11.22

H 17-N

1 870 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
377Stian LillegårdLillomarka OL10.00
378Martin Aasen WrightOppsal Orientering10.00

H 17-18

5 490 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Johan Kristian UndelandSturla, IF10.59
69Trygve MyhrAsker Skiklubb11.01

H 40-

5 490 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Fredrik LarsenIndre Østfold OK11.03
71Christian ReuschHeming Orientering11.05
72Kjetil MolundIL Tyrving11.07
73Tommy SkårbøRaumar Orientering11.09
74Håkon Meland-TangenBækkelagets SK11.11
75Håkon GjerdeIndre Østfold OK11.13
76Håvard KvammeOL Toten-Troll11.15
77Bjørn BergeHadeland OL11.17
78Geir HoffIL Tyrving11.19
79Anders SollienOL Toten-Troll11.21
80Pål SommerheinOK Horten11.23
81Pål Christian IngierdBækkelagets SK11.25
82Roger ØstvoldHeming Orientering11.27
83Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11.29
84Trond FlaskerudOL Toten-Troll11.31
85Torstein HoleNydalens SK11.33

H 50-

4 510 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Gjermund GravirAsker Skiklubb11.05
110Lars HeggelundLierbygda OL11.06
111Arne TorgersenBækkelagets SK11.07
112Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.08
113Stein Erik NordbøModum OL11.09
114Harald Eide-FredriksenHeming Orientering11.10
115Phil ConwayKongsberg OL11.11
116Onno VerberneOL Toten-Troll11.12
117Egil EideIL Tyrving11.13
118Gunnar HopeModum OL11.14
119Frode KamsvågIL Tyrving11.15
120Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.16
121Hallvard BergIL Tyrving11.17
122Torstein KvaaleAsker Skiklubb11.18
123Einar TesloHadeland OL11.19
124Anders FlågenHeming Orientering11.20
125Hans Otto ØverbyKongsberg OL11.21
126Bjørn Henning GrandalIL Tyrving11.22
127Kimme ArnesenHeming Orientering11.23
128Dag Helland-HansenIL Tyrving11.24
129Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.25
130Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.26
131Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering11.27
132Ole IngesenSarpsborg OL11.28
133Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb11.29
134Bjørn BendiktsenKonnerud IL11.30
135Terje HenriksenAsker Skiklubb11.31
136Knut Erling ØenHeming Orientering11.32
137Øyvind Roger HansenRøyken OL11.33
138Per SlungaardIL Tyrving11.34
139Yngvar ChristiansenBækkelagets SK11.35

H 60-

3 640 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204Per Kristian EkebergIL Tyrving10.58
205Petter FureOppsal Orientering10.59
206Don SkantzeIL Tyrving11.00
207Harald ThonSturla, IF11.01
208John HofossHadeland OL11.02
209Olav NipenIL Tyrving11.03
210Jon Arvid FossumAsker Skiklubb11.04
211Morten DueMåren OK11.05
212Øyvind GylverAsker Skiklubb11.06
213Lars-Erik FiskumIL Tyrving11.07
214Reidar FossumAsker Skiklubb11.08
215Richard Zeiner-GundersenFossum IF11.09
216Øyvind SørlieHadeland OL11.10
217Jan SveenRaumar Orientering11.11
218Harald HoviSkien OK11.12
219Sigbjørn ModalsliFossum IF11.13
220Per SchancheAsker Skiklubb11.14

H 65-

3 640 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221Jan BøhleOL Trollo11.15
222Per Ove TransethRøyken OL11.16
223Egil HusethKamp/Vestheim IF11.17
224Paul SkjakerHadeland OL11.18
225Kjell SvanbergRøyken OL11.19
226Are EriksenOslostudentenes IK11.20
227Per ØhlckersIL Tyrving11.21
228Tor TrøanHadeland OL11.22
229Arne TiltnesIL Tyrving11.23
230Hans Lyder HaareKonnerud IL11.24
231Johan SwärdHadeland OL11.25

H 70-

3 350 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Trond WettergreenDriv IL10.47
241Roar BjordalOppsal Orientering10.49
242Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving10.51
243Erik Johan GrorudHaslum IL10.53
244Helge LyeIL Tyrving10.55
245Dag Rønning JensenOL Trollo10.57
246Kjell GrønhovdModum OL10.59
247Bjørn SpjelkavikIL Tyrving11.01
248Alf Johan HjelmtvedtEiker OL11.03
249Bård StangModum OL11.05
250Bjørn SandelienHeming Orientering11.07
251Hasse BergstrømIL Tyrving11.09
252Steinar SkoglundFossum IF11.11
253John Thomas PetersenNittedal OL11.13
254Øystein SkappelLillehammer OK11.15
255Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering11.17

H 75-

3 350 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
232Ivar Louis BergSturla, IF10.31
233Eivind HagenHadeland OL10.33
234Bjørn W. LudvigsenSturla, IF10.35
235Jon C. FougnerHeming Orientering10.37
236Bjørn GunnerødAsker Skiklubb10.39
237Øystein MadsenHaugerud IF10.41
238Elling FrøvollSturla, IF10.43
239Erling TidemannLommedalens IL10.45

H 80-

2 520 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
266Per MeilandLommedalens IL10.34
267Iver RognstadHadeland OL10.36

H 85-

2 520 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
264Sverre ThuneRingerike OL10.30
265Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK10.32

Direkte AL

5 490 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Anders ØpstadAsker Skiklubb10.20
36Rune ScheeleNydalens SK10.20
37Hans JevanordFossum IF10.20
38Kine DirroMåren OK10.20
39Vegard Brun SagaIL Tyrving10.20
40Einar GisholtFossum IF10.20
41Hans Olav HygenØstmarka OK10.20
42Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb10.20
43Knut-Anders LøkenFossum IF10.20
44Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll10.20
45Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering10.20
46Tor StrandRaumar Orientering10.20
47Morten Nilstad PettersenIL Tyrving10.20
48Trond BrevikFossum IF10.20
50Tormod ØvegaardVestre Akers SK10.20
51Jørgen MårtenssonModum OL10.20
52Bo EngdahlIL Koll10.20
53Charles HalaasFossum IF10.20
54Brett WeihartHestra IF10.20

Direkte B

3 310 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
278Laila ThomassenModum OL10.20
279Camilla FosstveitRaumar Orientering10.20
280Helene ScheeleNydalens SK10.20
281Per Anders YtterbøAsker Skiklubb10.20
282Ingvill HoftunAsker Skiklubb10.20
283Eldri HoloFossum IF10.20
284Inger FinstadRaumar Orientering10.20
285Jakob Bakker TelnesAsker Skiklubb10.20
286Dag Otter JohansenAsker Skiklubb10.20
287Tanja AppenzellerFossum IF10.20
288Kari UndrumElverum OK10.20
289Yngve SwardHadeland OL10.20

Direkte C

2 910 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
320Mette MaudalKongsberg OL10.20
321Knut BjerknesRøyken OL10.20
322Maja Kalleson RøedOppsal Orientering10.20
323Anne Gro SommerheinFossum IF10.20

D 19-

5 490 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Marte NarumNydalens SK10.43
61Audrun UtskarpenOslostudentenes IK10.45
62Mariann UlvestadBækkelagets SK10.47
63Therese HaareKonnerud IL10.49
64Solveig BlandkjennIL Tyrving10.51
65Fanny Horn BirkelandLillehammer OK10.53
66Tone E LyeNydalens SK10.55
67Louise OramBækkelagets SK10.57

H 19-

6 990 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Espen JakobsenIL Tyrving10.30
2Anders StorbratenBækkelagets SK10.32
3Are WigaardOppsal Orientering10.34
4Håvard MyhreBækkelagets SK10.36
5Lavran ThorstensenOppsal Orientering10.38
6Lars GrønhovdModum OL10.40
7Arild AndresenFossum IF10.42
8Marius StaffOL Toten-Troll10.44
9Håvard LucasenFredrikstad SK10.46
10Thomas NipenBækkelagets SK10.48
11David LøverModum OL10.50
12Vetle ChristiansenBækkelagets SK10.52
13Sami HämälistöTurun Metsänkävijät10.54
14Ludvig RødnesOppsal Orientering10.56
15Sindre LangaasNydalens SK10.58
16Ola Marius PedersenOppsal Orientering11.00
17Gunnar A FiskumIL Tyrving11.02
18Sindre SandvenBækkelagets SK11.04
19Audun WeltzienIL Tyrving11.06
20Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.08
21Mathias NipenBækkelagets SK11.10
22William Resvoll SkaugOppsal Orientering11.12
23Kim André SveenHadeland OL11.14
24Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK11.16
25Truls HestengenOppsal Orientering11.18
26Kristoffer JacobsenIL Tyrving11.20
27Bent Erik SkaugOppsal Orientering11.22
28Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.24
29Erik ThorssonIL Tyrving11.26
30Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering11.28
31Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11.30
32Einar TommelstadNydalens SK11.32
33Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.34
34Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF11.36

Direkte AK

4 270 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
140Helena AxelssonNydalens SK10.20
141Stine KaiserSturla, IF10.20
142Gunnar FosstveitRaumar Orientering10.20
143Katrine Finstad LandIL Tyrving10.20
144Terje LinløkkenØstmarka OK10.20
145Anne Berit RørlienFossum IF10.20
146Ine HoviÅs-NMBU Orientering10.20
147Trine MelheimSturla, IF10.20
148Arne OlaussenOppsal Orientering10.20
149Kristin Stubban HygenØstmarka OK10.20
150Thea Charlotte HansenRøyken OL10.20
151Hege HeibergHadeland OL10.20
152Sverre GrafferRingerike OL10.20
153Camilla Abelsen StridsklevIL Tyrving10.20
154Christer AnderssonNOTEAM10.20
155Bodil NordenstrømFossum IF10.20
156Jan Erik HeltneNOTEAM10.20
157Are NjåsteinIL Tyrving10.20
160Jan Henrik NilsenOppsal Orientering10.20
161Maria PerssonAsker Skiklubb10.20
162Ingeborg KvarmeSturla, IF10.20
163Silje CarlsenSturla, IF10.20

Annonser

IOF Eventor