Norsk Orientering

Startliste for Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Langavatnet/fotland Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: søndag 15 april 2018

H21

9 300 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL13.00
2Sturla StokkelandÅlgård Orientering13.02
3Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)13.04
4Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.06
6Fredrik OmdalGanddal IL13.10

H15-16

4 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Ole Kristian TaksdalGanddal IL13.52
39Sindre Skeie PettersonEgersund OK13.54
40Tobias RøddeGanddal IL13.56
41Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering13.58

H50

4 800 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Geir Anders HadlandEgersund OK13.05
20Arild AasheimGanddal IL13.07
21Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb13.09
22Per Olav HaarrGanddal IL13.11
23Geir FrøytlogEgersund OK13.13
24Svein-Erik KvameGanddal IL13.15
25Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb13.17
26Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13.19
27Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb13.21
28Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)13.23
29Oskar KaaløySandefjord OK13.25
30Trond LamarkGanddal IL13.27
31Harald KlippenbergEgersund OK13.29
32Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering13.31

H60

4 100 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb12.00
46Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb13.02
47Otte OmdalGanddal IL13.04
48Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb13.06
49Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb13.08
50Bjarne GimreGanddal IL13.10
51Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb13.12
52Ove OalandGanddal IL13.14
53Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb13.16

H70

3 100 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.00
68Geir HusdalTIF Viking13.02
69Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)13.04
70Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb13.06
71Kjell SvihusGanddal IL13.08
72Arne BrandsbergEgersund OK13.10

H13-14

2 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Samuel A StokkelandÅlgård Orientering13.07
80Edvin AakreEgersund OK13.09
81Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)13.11
82Aksel DommersnesGanddal IL13.13
83Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.15
84Ole Andre BrandsbergEgersund OK13.17
85Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.19
86Erlend BremnesGanddal IL13.21
87Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK13.23
88Øyvind LamarkGanddal IL13.25

B-Åpen

2 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Olav HellandEgersund OK13.32
90Arild SvihusGanddal IL13.34
91Frode Halvor LundÅlgård Orientering13.36
92Tone M. Seglem GiskeGanddal IL13.38
93Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb13.40
94Tore RøddeGanddal IL13.42

H11-12

2 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Odin HorpestadEgersund OK12.00
104Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)13.08
105Marius RøddeGanddal IL13.12
106Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.16
107Livar OftedalÅlgård Orientering13.20

H17N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129Arild OpstadEgersund OK14.03

D21

7 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Jorunn HadlandEgersund OK13.27
16Aud Hognestad TaksdalGanddal IL13.29

D15-16

4 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.52
62Ingrid LamarkGanddal IL13.54
63Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.56

D50

4 100 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.00
55Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)13.34
56Inger Tone NygårdEgersund OK13.36
57Kari ChristiansenSandefjord OK13.38
58Ann Karin TjørhomGanddal IL13.40
59Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13.42
60Ragnhild AuglændGanddal IL13.44

D60

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
75Inger Skretting OpstadEgersund OK13.47
76Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb13.49

D70

3 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb13.32
74Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb13.34

D13-14

2 800 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
96Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)13.54
97Alida OftedalÅlgård Orientering13.56
98Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)13.58
99Anna TaksdalGanddal IL14.00
100Karine Aarstad TorgersenEgersund OK14.02

D11-12

2 400 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Synne Skeie PettersonEgersund OK13.49
112Ada C StokkelandÅlgård Orientering13.53
113Julie M HellandEgersund OK13.57

C-Åpen

2 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heine Elias  HusdalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb12.00
0Haakon T SkeiEgersund OK12.00
108Berit BrandsbergEgersund OK13.32
109Maria NilssonGanddal IL13.34
110Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)13.36

N-Åpen

1 600 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sebastian HestnesEgersund OK12.00
118Mari BremnesGanddal IL13.09
119Maren OftedalÅlgård Orientering13.13
120Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)13.17
121Lea StokkelandÅlgård Orientering13.21
122Maria LangmyrGanddal IL13.25
123Marta BakkevoldSandnes IL (Rogaland)13.29
124Tea StokkelandÅlgård Orientering13.33
125Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)13.37
126Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering13.41
127Therese Alisa LundÅlgård Orientering13.45

D11-12N

1 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Anne LangmyrGanddal IL13.54

H-10

2 400 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Lars LangmyrGanddal IL14.04
115Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)14.08

H17-20B

2 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Alexander  HorpestadEgersund OK12.00

D17-20B

2 800 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)12.00
101Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)14.02

H17-20

7 400 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Per Ivar StoklandGanddal IL13.22

D17-20

4 800 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
44Nora SvendsenGanddal IL14.14

H40

7 400 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering13.07
8Oddvar TaksdalGanddal IL13.09
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)13.11
10Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb13.13
11Gunnar PettersonEgersund OK13.15
12Tallak LangmyrGanddal IL13.17
13Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)13.19

D40

4 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Monica HorpestadEgersund OK12.00
33Anita Glenne KallhovdEgersund OK13.37
34Hilde HetlandEgersund OK13.39
35Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.41
36Margrethe RoalsøSandnes IL (Rogaland)13.43
37Vibeke LamarkGanddal IL13.45

H17AK

4 800 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)12.00
5Jørgen HetlandEgersund OK13.08
42Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb14.07
43Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering14.09

D17AK

4 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Mariann SveinsvollGanddal IL14.07
65May MelingStavanger Orienteringsklubb14.09
66Randi RothSandnes IL (Rogaland)14.11

Annonser

IOF Eventor