Norsk Orientering

Startliste for Porsgrunn City Race

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Porsgrunn City Race
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 29 september 2018

N-åpen

1 390 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
413Ludvig SolbergPorsgrunn OL12.00
414Theo Solberg FredheimSandefjord OK12.00
415Miriam Elise EdvardsenPorsgrunn OL12.00
416William LinderPorsgrunn OL12.00
417Ole Magnus StoremyrIL Hauken12.00
418Ellen MathisenPorsgrunn OL12.00
419Miriam KnutsenPorsgrunn OL12.00
420Arvid WennerstrandPorsgrunn OL12.00
421Balder Solberg FredheimSandefjord OK12.00
422Vidar WennerstrandPorsgrunn OL12.00
423Maja KristensenNotodden OL12.00
424Vegard Bratland SolbergBø OL12.00
425Alfred Hagen UrdalenNotodden OL12.00
426Preben H. FagerliBotne SK12.00
427Nora Dahl BorkamoNotodden OL12.00
428Emre HaugenBø OL12.00
429Eira MorkNotodden OL12.00
430Håkon RomnesBø OL12.00
431Syver Hagen UrdalenNotodden OL12.00
432Lars Jørgen Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn12.00
433Even Lonar TveitenNotodden OL12.00
434Karen KlavenesSandefjord OK12.00
435Mika Johan KristensenNotodden OL12.00
436Casper Velstadbråten BangåsBotne SK12.00
437Kristoffer Lipha SognNotodden OL12.00
438Fredrik BueOL Tønsberg og omegn12.00
439Halvor GjestrudNotodden OL12.00
440Aleksander Stålberg FosslandBø OL12.00
441Solveig Fogt SundelinNotodden OL12.00
442Iben HaugenBø OL12.00
443Tuva Dahl BorkamoNotodden OL12.00
444Kristina Stålberg FosslandBø OL12.00
445Kristian MorkNotodden OL12.00
1001Eldar Torpe LienPorsgrunn OL12.00
1002Hans TorpeNydalens SK12.00

D -12N

1 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
448Anna GjestrudNotodden OL13.00
449Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn13.00

D -10

1 390 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
460Lillian Fogt SundelinNotodden OL13.11
461Anna Strøm JuliussenSandefjord OK13.13

D 11-12

2 280 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
388Pernille ZagarLarvik OK13.21
389Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.23
390Sigrid BruemPorsgrunn OL13.25
391Ragne KlavenesSandefjord OK13.27
392Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.29
393Cathrine SognNotodden OL13.31
394Daniella GjoneSandefjord OK13.33
395Astrid Bøgeberg LilleaasPorsgrunn OL13.35
396Annika van RaaijHedrum OL13.37
397Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13.39
398Maren Sofie FremstadLarvik OK13.41
399Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13.43
400Julie KristensenPorsgrunn OL13.45

D 13-14

3 310 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
111Synne SandvenNotodden OL13.05.00
112Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.05.40
115Ingeborg HovdejordNotodden OL13.10.10
116Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL13.10.20
121Line Borgejordet SimonesNotodden OL13.15.00
122Ingrid Olsen HaugenNotodden OL13.15.00
123Julie Skårdal AasenPorsgrunn OL13.15.00
124Ingvild GustafssonKongsberg OL13.15.00

D 13-16C

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
361Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL13.00

D 15-16

4 200 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Une HoltermannPorsgrunn OL13.35.00
152Kristin Melby JacobsenLardal OL13.36.20
153Eline SchjervenLardal OL13.37.00
154Mina SchjervenLardal OL13.38.40
155Ida Sofie HjortlandLarvik OK13.39.40
156Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13.39.50
157Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn13.40.50
158Ingrid MobråthenBotne SK13.41.10
160Emma EngehultNotodden OL13.41.40
162Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn13.42.24
163Emilie JohansenSandefjord OK13.42.40
164Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL13.42.46
165Oda Isnes TyseEiker OL13.45.00

D 17-

5 360 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
268Henriette AlbonSandefjord OK13.48
269Iliana IlievaHalden SK13.50
270Solveig Moen LetmolieEiker OL13.52
271Lene Therese MyrlandNTNUI13.54
272Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK13.56
273Marthe GløersenBækkelagets SK13.58
274Hanne VassendPorsgrunn OL14.00

D 17-C

2 280 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
365Trude NysæterSkien OK13.00
368Siv WiersdalenPorsgrunn OL13.00
369Ulrike WeiserSkien OK13.00
370Hilde Gunn HellenesOK Skeidi13.00
371Mia EngehultNotodden OL13.00
372Randi MobråthenBotne SK13.00
373Kristin JohanssonHedrum OL13.00

D 40-

4 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Ellen GustafssonKongsberg OL13.01
279Elin BjervaLarvik OK13.09
280Aud Ellen BrevikSturla, IF13.11
281Kristin SandvenNotodden OL13.13
282Elin BordøyHedrum OL13.15
283Kristin HjortlandLarvik OK13.17
284May-Britt SkramdalHedrum OL13.19
285Mai Britt BjørkSandefjord OK13.21
286Katrine van RaaijHedrum OL13.23

D 50-

4 390 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
303Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi13.57
304Anniken AusenPorsgrunn OL13.59
305Rita RaastadSkien OK14.01
306Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL14.03
307Anne Gro StyrvoldLarvik OK14.05
308Hilde KløvstadSandefjord OK14.07
309Hilde VassendPorsgrunn OL14.09
310Kari ChristiansenSandefjord OK14.11
312Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL14.15

D 60-

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
334Hanne HerumOK Skeidi13.22
353Else StordalOL Tønsberg og omegn14.00
354Elisabeth RødAndebu IL14.02
355Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL14.04
356Randi HansenStokke IL14.06

D 70-

3 400 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
329Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL13.12
330Hjørdis ØvreåsBotne SK13.14
331Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK13.16
332Eli KlovningPorsgrunn OL13.18
333Margareta BrynhildsenStokke IL13.20

D 80-

2 280 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
383Tirill Liby SeipOK Skeidi13.11

H -10

1 390 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
464Gaute Bratland SolbergBø OL13.19
465Sondre Dahl BorkamoNotodden OL13.21
466Tobias Harstad RindeBø OL13.23
467Jakob KristensenPorsgrunn OL13.25

H 11-12

2 280 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403Sondre Harstad RindeBø OL13.51
404Ludvig SkramdalHedrum OL13.53
405Sondre KornmoPorsgrunn OL13.55
406Henrik RomnesBø OL13.57
407Max Jonas Gjærum WeiserSkien OK13.59
408Johnny Stålberg FosslandBø OL14.01
409Rasmus EngehultNotodden OL14.03
410Leo RollefsenSkien OK14.05
411Endre TvindeBø OL14.07
412Kristian Kaupang LyeLarvik OK14.09

H 13-14

3 310 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.20.00
132Benjamin GjoneSandefjord OK13.21.20
133Gabriel GjoneSandefjord OK13.23.20
134Hallvard TjentlandLardal OL13.24.40
136Magnus BrodinPorsgrunn OL13.25.50
137Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.26.16
138Theodor BjørkSandefjord OK13.26.18
139Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13.26.30
140Anders KlavenesSandefjord OK13.27.00
142Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn13.27.44
147Bendik Schia LøeNotodden OL13.30.00
148Martin Christoffer BorgIL Koll13.30.00
149Christian Fredrik BorgIL Koll13.30.00

H 15-16

5 590 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171Cornelius BjørkSandefjord OK13.50.00
172Tobias MathisenPorsgrunn OL13.51.20
173Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.52.40
174Viljan van RaaijHedrum OL13.53.20
175Iver RingheimLarvik OK13.53.30
176Halvard KornmoPorsgrunn OL13.55.20
177Åsmund SlokvikNotodden OL13.55.50
178Henrik R HoltHedrum OL13.56.10
179Kristoffer FjæreHedrum OL13.56.48
180Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.57.24
184Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn13.58.28

H 17-

6 790 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Antanas JureviciusPorsgrunn OL13.09
206Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK13.11
207Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.13
208Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.15
209Jon Are MyhrerNotodden OL13.17
210Håkon KornmoPorsgrunn OL13.19
211Lasse KløvstadSandefjord OK13.21
212Sindre R HoltHedrum OL13.23
213Mathias GløersenBækkelagets SK13.25
215Ludvig JohnsenHedrum OL13.29
216Anders VisterNydalens SK13.31
218Skjalg NysæterSkien OK13.35

H 17-C

2 280 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
374Dan Egil LjådalIL Hauken13.00
376Torstein LyeLarvik OK13.00
377Arnfinn SørumSkien OK13.00
378Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13.00

H 40-

6 790 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
219Rune Kristian MorkNotodden OL13.37
221Anders Kristian HoltHedrum OL13.41
222Knut Ivar JohansenSandefjord OK13.43
223Asgeir FremstadLarvik OK13.45
224Robert FredriksenNotodden OL13.47
228Bjørn Idar SætranIF Trauma13.55
229Espen JohnsenHedrum OL13.57
230Oddvar TaksdalGanddal IL13.59
231Rune RomnesBø OL14.01
232Eelco van RaaijHedrum OL14.03
233Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL14.05
235Jørn SundbyLarvik OK14.09
227Dag AusenPorsgrunn OL14.40

H 50-

5 360 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250Harald OmlandSkien OK13.12.00
251Lars FremstadLarvik OK13.14.00
252Espen RaastadSkien OK13.16.00
253Petter LøeNotodden OL13.18.00
254Ole Edvard HjortlandLarvik OK13.20.00
255Yngve MobråthenBotne SK13.22.00
256Snorre FrydenlundSturla, IF13.24.00
257Øyvind FlaattenOK Skeidi13.26.00
258Erik BorgIL Koll13.28.32
259Jørn MyrlandNotodden OL13.30.00
260Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.32.00
261Jan GatevoldPorsgrunn OL13.34.00
262Oskar KaaløySandefjord OK13.36.00
263Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL13.38.00
264Inge GlittumOK Skeidi13.40.00
265Kjetil KløvstadSandefjord OK13.42.00
266Helge GisholtOK Skeidi13.44.00

H 60-

4 390 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
289Paul SkjakerHadeland OL13.29
290Øivind FadumSande Sportsklubb13.31
291Elling AakreAndebu IL13.33
292Trond RønnebergAsker Skiklubb13.35
293Atle RemmePorsgrunn OL13.37
294Terje Wiig MathisenNydalens SK13.39
295Ove Gunnar JacobsenStokke IL13.41
296Arve GlittumOK Skeidi13.43
297Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss13.45
299Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn13.49
300Terje GudbrandsenHamar OK13.51

H 70-

3 400 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
336Lars Martin GjeinStokke IL13.26.00
337Egil RonæssPorsgrunn OL13.28.32
338Ragnar HillestadLardal OL13.30.00
339Magnar ØvreåsBotne SK13.32.00
340Per Øystein AndersenLarvik OK13.34.00
341Hans StordalOL Tønsberg og omegn13.36.00
342Runar KittilsenStokke IL13.38.00
343Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn13.40.00
344Thorolf TrolsrudBotne SK13.42.00
345Kåre ThorbjørnsenLarvik OK13.44.00
346Helge FossheimHedrum OL13.46.00
347Carl Ove BergOK Skeidi13.48.00
348Floke BredlandSøgne og Songdalen OK13.50.00
349Rolf LyePorsgrunn OL14.17.00

H 80-

2 280 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
384Helge HalvorsenLarvik OK13.13
386Oddvar GjelstadSandefjord OK13.17
387Paul ForsethOL Trollelg13.19

Direkte kort

3 400 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
311Hege AndersenIL Koll12.00
313Dan Huva KristensenNotodden OL13.00
314Trond FossSandefjord OK13.00
315Stine ArntzenSandefjord OK13.00
316Celine Vik OlsenLarvik OK13.00
318Rune EnghultNotodden OL13.00
319KarinLedig EriksenOL Tønsberg og omegn13.00
320Karl MikkelesenOL Tønsberg og omegn13.00
323Morten AndresenOK Skeidi13.00
324Elisabeth Bratland SolbergBø OL13.00
326Knut UrdalenNotodden OL13.06

Direkte lang

5 360 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.00
237Veslemøy VærvågenNotodden OL13.00
238Arne Håkon JørgensenSandefjord OK13.00
245Ole Kristian V BangåsBotne SK13.00

Direkte N-lang

3 630 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Elise LieNOTEAM13.00

Annonser

IOF Eventor