Norsk Orientering

Startliste for Fjelløpet i Vinje dag 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 2
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: søndag 29 juli 2018

N-åpen

2 020 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)10.00
244Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)10.00
253Markus M. HellandEgersund OK10.00
254Bernhard BieriOLG Suhr10.00
255Ruben M. HellandEgersund OK10.00
256Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.00

D 11-12

3 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
226Elisabeth BieriOLG Suhr11.09
227Julie M HellandEgersund OK11.10

D 13-14

4 350 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197Rosa BieriOLG Suhr11.34
198Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL11.35

D 15-16

5 810 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
134Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.37
135Une HoltermannPorsgrunn OL11.38
136Elza KuzeOK Alnis-JNSC11.39

D 17-A kort

5 810 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Anne OettliOLG Saeuliamt11.33
131Jane M HellandEgersund OK11.34
152Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering11.55

D 17-C

3 030 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag11.13
231Aileen RundeKristiansand OK11.14
232Elisabeth RødAndebu IL11.15
233Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.16
234Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL11.17
235Ingunn GåsoddenSkien OK11.18
236Ellen Sofie RuudEiker OL11.19
237Jorunn Brun SagaSkien OK11.20

D 17-20

8 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Solveig Moen LetmolieEiker OL11.28
69Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering11.29
71Signe SirmaOK Alnis-JNSC11.31
72Hanne VassendPorsgrunn OL11.32
73Kristina VollHaugesund IL Orientering11.33
74Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)11.34

D 21-

8 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
91Trine BolstadGanddal IL11.51
92Guro VassendPorsgrunn OL11.52
94Ulrika TofteredIF Rigor11.54
95Sigrun TytlandsvikÅs IL11.55
96Helene OmdalNTNUI11.56
97Marjo LiikanenGanddal IL11.57

D 40-

5 810 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL11.42
140Marit EgnerAsker Skiklubb11.43
141Sara MathisenPorsgrunn OL11.44
142Hilde HetlandEgersund OK11.45
143Linda FredhOK Moss11.46

D 50-

5 810 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Marianne NjåsteinIL Tyrving11.05
103Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.06
104Eli SæterdalSkien OK11.07
105Vera AndersOLG Saeuliamt11.08
106Mai Helen LingaIL Gular11.09
107Hilde VassendPorsgrunn OL11.10
108Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.11
109Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.12
110Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.13

D 60-

4 350 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Hanne HerumOK Skeidi11.38
202Ingrid StrandeSkien OK11.39
203Aud KjemperudEiker OL11.40

D 70-

4 350 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.07
171Edel SlettemarkStord Orientering11.08
172Tirill Liby SeipOK Skeidi11.09
173Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.10
174Sidsel SandelienHeming Orientering11.11

H 11-12

3 030 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
228Sondre KornmoPorsgrunn OL11.11
229Øystein TveitSuldal Orienteringslag11.12

H 15-16

8 250 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Kristoffer FjæreHedrum OL11.20
61Tobias MathisenPorsgrunn OL11.21
62Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.22
63Gaute BerganNydalens SK11.23
64Halvard KornmoPorsgrunn OL11.24
65Ralfs Janis EizvertinsOK Alnis-JNSC11.25

H 17-A kort

8 250 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
77Erik LimaGanddal IL11.37
78John Olav RundeKristiansand OK11.38

H 17-C

3 030 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
240Steinar FrøytlogEgersund OK11.23
241Sten Øivind BjerkeHedrum OL11.24
242Arild SvihusGanddal IL11.25

H 17-N

2 020 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
245Kjetil KvaaleHøydalsmo IL11.00

H 17-20

12 070 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25Audun BerganNydalens SK11.25
26David RundeKristiansand OK11.26
27Tobias KristensenNTNUI11.27
28Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.28
29Rihards KruminsOK Alnis-JNSC11.29

H 21-

12 070 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11.01
3Dag Steinar RagvinBø OL11.03
5Anton ErikssonNOTEAM11.05
6Ståle GjelstenKristiansand OK11.06
8Aivis SilinsOK Alnis-JNSC11.08
9Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.09
10Eivind Romberg KvaaleBø OL11.10
11Mathias NipenBækkelagets SK11.11
12Kenneth MydlandEgersund OK11.12
13Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK11.13
14Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart11.14
15Morten TangenOK Moss11.15
16Fredrik SandalGanddal IL11.16
17Petter Marki ErichsenKristiansand OK11.17
18Magnus KyrkjebøTIF Viking11.18
19Jostein MoeTorridal IL11.19
20Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.20
21Espen RognsvågOs Orienteringsklubb11.21
22Jonas Klausen EspedalNTNUI11.22

H 40-

8 250 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
81Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering11.41
82Lars Erik GjeinFossum IF11.42
83Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb11.43
84Jon-Kåre HansenTIF Viking11.44
85Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.45
86Jørgen FjæreHedrum OL11.46
87Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering11.47
88Tom KristensenLarvik OK11.48

H 50-

8 250 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Petter LøeNotodden OL11.05
46Erling FredriksenIF Trauma11.06
48Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.08
49Svein-Erik KvameGanddal IL11.09
50Helge EspelandNOTEAM11.10
51Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.11
52Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.12
53Jan SteffensenHaugesund IL Orientering11.13
54Kaspar OettliOLG Saeuliamt11.14
55Geir FrøytlogEgersund OK11.15
56Svein GranerudAsker Skiklubb11.16
57Nils BerganNydalens SK11.17

H 60-

5 810 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Martin NaufHedrum OL11.16
114Magnar HillesdalStord Orientering11.17
115Olav NipenIL Tyrving11.18
116Rune LaurantsenSkien OK11.19
117Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.20
118Arvid MydlandEgersund OK11.21
119Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.22
120Atle RemmePorsgrunn OL11.23
121Elling AakreAndebu IL11.24
122Tor TrøanHadeland OL11.25
123Johan SøftelandFredrikstad SK11.26
124Dag KristensenOK Skeidi11.27
125Dag MoeKristiansand OK11.28
126Petter NæssOppsal Orientering11.29
127Arve GlittumOK Skeidi11.30

H 70-

4 350 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
177Rolf LyePorsgrunn OL11.14
178Magnar ReppesgårdHedrum OL11.15
179Carl Ove BergOK Skeidi11.16
180Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.17
181Helge FossheimHedrum OL11.18
182Sigvald RobberstadStord Orientering11.19
184Ragnar HillestadLardal OL11.21
185Gunnar MosevollSkien OK11.22
186Bjørn SandelienHeming Orientering11.23
187Lars Martin GjeinStokke IL11.24
188Kjell SvihusGanddal IL11.25
189Dag Rønning JensenOL Trollo11.26
190Tormod FjæreHedrum OL11.27
191Ingolf DybvikStord Orientering11.28
192Leif BokerødIdd Sportsklubb11.29
193Steinar SlettemarkStord Orientering11.30
194Asbjørn HeggemHalsa IL11.31

D 40-A kort

4 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)11.43
208Martina JenzerOLG Suhr11.45
209Solveig BerganNydalens SK11.46
210Anita SælevikHaugesund IL Orientering11.47

H 40-A kort

5 810 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
146Are NjåsteinIL Tyrving11.49
147Reidar StensengKonnerud IL11.50
148Harald OmlandSkien OK11.51
149Stéphane BieriOLG Suhr11.52
150Asbjørn BygglandHøydalsmo IL11.53
151Tom SagaSkien OK11.54

H 60-A kort

4 350 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
214Ole JohanssonPorsgrunn OL11.51
215Ove Gunnar JacobsenStokke IL11.52
216Roy GjerdingOK Moss11.53
217Rolf LundeEiker OL11.54

Direkte-lang

8 250 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
30Bjørn Idar SætranIF Trauma11.00
40Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering11.00
41Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering11.00
42Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering11.00

Direkte-kort

4 350 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per B. MyhreHaugesund IL Orientering10.00
153Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)11.00
154Pål RundeKristiansand OK11.00
155Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering11.00
156Cato MaltheStavanger Orienteringsklubb11.00
163Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL11.00
164Olav HellandEgersund OK11.00
165Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar11.00
211Inguna CakureOK Alnis-JNSC11.48
93Krista StrautnieceOK Alnis-JNSC11.53

Annonser

IOF Eventor