Norsk Orientering

Startliste for Fjelløpet i Vinje dag 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 28 juli 2018

N-åpen

2 050 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
259Markus M. HellandEgersund OK10.00
260Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb10.00
261Ruben M. HellandEgersund OK10.00

D 11-12

3 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
230Julie M HellandEgersund OK11.19

D 13-14

5 620 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL12.06
202Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering12.08

D 13-16C

3 010 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225Marlene SkramdalHedrum OL11.09

D 15-16

7 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
138Une HoltermannPorsgrunn OL12.19
139Elza KuzeOK Alnis-JNSC12.21
140Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL12.23

D 17-A kort

7 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
132Alise KløvstadSandefjord OK12.07
133Jane M HellandEgersund OK12.09
135Anne OettliOLG Saeuliamt12.13
134Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orientering12.57

D 17-C

3 010 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
236Kjersti Eikemo TveitSuldal Orienteringslag11.31
237Ingunn GåsoddenSkien OK11.33
238Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.35
239May-Britt SkramdalHedrum OL11.37
240Elisabeth RødAndebu IL11.39
241Ellen Sofie RuudEiker OL11.41
242Jorunn Brun SagaSkien OK11.43
243Tonje Hausberg BjergaVikebygd IL11.45

D 17-N

2 050 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
249Aileen RundeKristiansand OK10.00

D 17-20

10 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL11.56
69Solveig Moen LetmolieEiker OL11.58
70Signe SirmaOK Alnis-JNSC12.00
71Malin HaugeHisøy OK12.02
72Hanne VassendPorsgrunn OL12.04
73Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering12.06
74Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)12.08
75Kristina VollHaugesund IL Orientering12.10

D 21-

10 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90Lisbeth VollHaugesund IL Orientering12.40
92Trine BolstadGanddal IL12.44
93Sigrun TytlandsvikÅs IL12.46
94Guro VassendPorsgrunn OL12.48
95Ulrika TofteredIF Rigor12.50
96Krista StrautnieceOK Alnis-JNSC12.52
97Helene OmdalNTNUI12.54
98Marjo LiikanenGanddal IL12.56

D 40-

7 620 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
143Sara MathisenPorsgrunn OL12.29
144Linda FredhOK Moss12.31
145Marianne HaugeHisøy OK12.33
146Hilde HetlandEgersund OK12.35
147Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering12.37
148Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL12.39
149Marit EgnerAsker Skiklubb12.41

D 50-

7 620 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103Eli SæterdalSkien OK11.09
104Sigrun NygårdAsker Skiklubb11.11
105Mai Helen LingaIL Gular11.13
106Hilde VassendPorsgrunn OL11.15
107Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.17
108Hilde KløvstadSandefjord OK11.19
109Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.21
110Vera AndersOLG Saeuliamt11.23
111Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.25
112Marianne NjåsteinIL Tyrving11.27

D 60-

5 620 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205Hanne HerumOK Skeidi12.14
206Ingrid StrandeSkien OK12.16
207Aud KjemperudEiker OL12.18

D 70-

5 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
174Edel SlettemarkStord Orientering11.12
175Tirill Liby SeipOK Skeidi11.14
176Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.16
177Signe HeivollSøgne og Songdalen OK11.18

H 11-12

3 010 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
231Sondre KornmoPorsgrunn OL11.21
232Øystein TveitSuldal Orienteringslag11.23
233Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering11.25
234Ludvig SkramdalHedrum OL11.27

H 15-16

10 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60Ralfs Janis EizvertinsOK Alnis-JNSC11.40
61Halvard KornmoPorsgrunn OL11.42
62Kristoffer FjæreHedrum OL11.44
63Tobias MathisenPorsgrunn OL11.46
64Gaute BerganNydalens SK11.48
65Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.50

H 17-A kort

10 210 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Erik LimaGanddal IL12.16
79John Olav RundeKristiansand OK12.18

H 17-C

3 010 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
246Steinar FrøytlogEgersund OK11.51
247Sten Øivind BjerkeHedrum OL11.53
248Arild SvihusGanddal IL11.55

H 17-20

13 290 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL11.45
24Marius AurebekkKristiansand OK11.47
25Audun BerganNydalens SK11.49
26David RundeKristiansand OK11.51
27Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb11.53
28Tobias KristensenNTNUI11.55
29Marius PyttenKristiansand OK11.57
30Rihards KruminsOK Alnis-JNSC11.59
31Kristian PyttenKristiansand OK12.01

H 21-

13 290 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11.01
2Gaute FriestadKristiansand OK11.03
4Dag Steinar RagvinBø OL11.07
5Aivis SilinsOK Alnis-JNSC11.09
6Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart11.11
7Vegard DanielsenKristiansand OK11.13
8Eivind Romberg KvaaleBø OL11.15
9Fredrik KarlssonGöteborg Majorna OK11.17
10Jostein MoeTorridal IL11.19
11Petter Marki ErichsenKristiansand OK11.21
12Jonas Klausen EspedalNTNUI11.23
13Mathias NipenBækkelagets SK11.25
14Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK11.27
15Morten TangenOK Moss11.29
16Sigve BotnenBø OL11.31
17Ståle GjelstenKristiansand OK11.33
19Fredrik SandalGanddal IL11.37
20Kenneth MydlandEgersund OK11.39
21Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering11.41
22Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.43

H 40-

10 210 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
82Jørgen FjæreHedrum OL12.24
83Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering12.26
84Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.28
85Steinar LandeBø OL12.30
86Tom KristensenLarvik OK12.32
87Asbjørn BygglandHøydalsmo IL12.34
88Lars Erik GjeinFossum IF12.36
89Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering12.38

H 50-

10 210 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Helge EspelandNOTEAM11.12
47Kjetil KløvstadSandefjord OK11.14
48Geir FrøytlogEgersund OK11.16
49Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.18
50Svein GranerudAsker Skiklubb11.20
51Jan SteffensenHaugesund IL Orientering11.22
52Nils BerganNydalens SK11.24
53Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering11.26
55Kaspar OettliOLG Saeuliamt11.30
56Tore Voss FagervoldBærums Skiklub11.32
57Svein-Erik KvameGanddal IL11.34

H 60-

7 620 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
113Jarle BotnenBø OL11.29
115Arve GlittumOK Skeidi11.33
116Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar11.35
117Elling AakreAndebu IL11.37
118Johan SøftelandFredrikstad SK11.39
119Martin NaufHedrum OL11.41
120Arvid MydlandEgersund OK11.43
121Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK11.45
122Dag KristensenOK Skeidi11.47
123Petter NæssOppsal Orientering11.49
124Olav NipenIL Tyrving11.51
125Atle RemmePorsgrunn OL11.53
126Dag MoeKristiansand OK11.55
127Rune LaurantsenSkien OK11.57
128Tor TrøanHadeland OL11.59
129Magnar HillesdalStord Orientering12.01

H 70-

5 620 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
180Magnar ReppesgårdHedrum OL11.24
181Lars Martin GjeinStokke IL11.26
182Ingolf DybvikStord Orientering11.28
183Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.30
184Geir ArnesenBærums Skiklub11.32
185Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.34
186Carl Ove BergOK Skeidi11.36
187Gunnar MosevollSkien OK11.38
188Ragnar HillestadLardal OL11.40
189Sigvald RobberstadStord Orientering11.42
190Leif BokerødIdd Sportsklubb11.44
191Tormod FjæreHedrum OL11.46
192Kjell SvihusGanddal IL11.48
194Steinar SlettemarkStord Orientering11.52
195Dag Rønning JensenOL Trollo11.54
196Helge FossheimHedrum OL11.56
198Asbjørn HeggemHalsa IL12.00

D 40-A kort

5 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
210Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)12.24
212Anita SælevikHaugesund IL Orientering12.28
213Inguna CakureOK Alnis-JNSC12.30
214Solveig BerganNydalens SK12.32

H 40-A kort

7 620 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
152Reidar StensengKonnerud IL12.47
153Tom SagaSkien OK12.49
154Inge HaugeHisøy OK12.51
155Harald OmlandSkien OK12.53
156Are NjåsteinIL Tyrving12.55

H 60-A kort

5 620 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217Roy GjerdingOK Moss12.38
218Rolf LundeEiker OL12.40
219Ove Gunnar JacobsenStokke IL12.42
220Ole JohanssonPorsgrunn OL12.44

Direkte-lang

10 210 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Morten JørgensenKristiansand OK11.00
33Dag BlandkjennKristiansand OK11.00
34Erling FredriksenIF Trauma11.00
35Anton ErikssonNOTEAM11.00
41Bjørn Idar SætranIF Trauma11.00

Direkte-kort

5 620 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
157Ulf WallinGöteborg Majorna OK11.00
158Gunilla GjedinGöteborg Majorna OK11.00
159Per B. MyhreHaugesund IL Orientering11.00
160Pål RundeKristiansand OK11.00
161Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb11.00
162Frode SørensenOK Alehof11.00
165Jonas KittelsenNTNUI11.00
166Rune KittelsenKristiansand OK11.00
167Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar11.00
169Olav HellandEgersund OK11.00
168Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL11.32

Annonser

IOF Eventor