Norsk Orientering

Startliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 27 oktober 2018

Hulder herrer

19 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK12.00
11Andreas MeyerNOTEAM12.00
12Frode BergersenHamar OK12.00
13Yngve VoldenLøten o-lag12.00
14Dag Steinar RagvinBø OL12.00
15Sindre Østgulen DeiszNTNUI12.00
20Sverre Bang StøengNTNUI12.00
68Frode HjorthHamar OK12.00
76Geir Myhr ØienRingsaker OK12.00

Hulder damer

19 370 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag12.00
2Emma Bangstad BergersenHamar OK12.00
3Sofie JohanssonLøten o-lag12.00
4Ida HjorthGjø-Vard OL12.00
5Martine SkjelsvikLillehammer OK12.00

Pyse herrer

11 930 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
45Jan Ola PedersenVang OL12.00
46Olav JuliussenRingsaker OK12.00
47Trond ØieLøten o-lag12.00
48Marius StaffOL Toten-Troll12.00
49Tore Borchgrevink AluHamar OK12.00
50Simen BallangrudOL Toten-Troll12.00
51Sander Tonjer FingarsenElverum OK12.00
52Terje GudbrandsenHamar OK12.00
53Marius ØieLøten o-lag12.00
54Tom BerganFet OL12.00
55Lars LienGjø-Vard OL12.00
56Kenneth BilstadVang OL12.00
57Ole Christian BangHamar OK12.00
58Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.00
59Jostein Svaland DaleVang OL12.00
60Sigurd DæhliLøten o-lag12.00
61Tor LahlumKolbotn og Skimt OL12.00
62Odd Arne BlystadLøten o-lag12.00
63Jarle BusterudElverum OK12.00
64Geir Jota BjørloHamar OK12.00
65Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.00
66Even LindaasVang OL12.00
67Pål StenbergVang OL12.00
69Anders SkjesetVang OL12.00
70Hasse BergstrømIL Tyrving12.00
71Stian OverskeidIndre Østfold OK12.00
72Øyvind LienGjø-Vard OL12.00
73Terje WikstrømRingsaker OK12.00
74Stein Arne NegårdVang OL12.00
75Einar LundHamar OK12.00
77Onno VerberneOL Toten-Troll12.00
78Harald ØstbyeElverum OK12.00
79Ola BroxOL Toten-Troll12.00
80Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.00
81Mats LindaasElverum OK12.00
82Arne RøsteRingsaker OK12.00
83Audun FingarsenElverum OK12.00
84John HofossHadeland OL12.00
85Jan Axel LenndinLillehammer OK12.00
95Per Olav AndersenVang OL12.00

Pyse damer

11 930 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
22Emilie Westli AndersenLøten o-lag12.00
23Anine LomeHamar OK12.00
24Eli Ringstad LienGjø-Vard OL12.00
25Mona LomeHamar OK12.00
26Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.00
27Eli StensliLøten o-lag12.00
28Hege SolerødGjø-Vard OL12.00
29Kristine HaugtomtHamar OK12.00
30Vanja StaffOL Toten-Troll12.00
31Heidi TronbølFet OL12.00
32Marie VollsetÅs IL12.00
33Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.00
34Anna-Thekla TonjerElverum OK12.00
35Ane BjørnsgårdLillehammer OK12.00

Mini herrer

5 000 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Stein NordviElverum OK12.00
132Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.00
133Erik GrøndalenHamar OK12.00
134Halstein ØdegårdLøten o-lag12.00
135Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.00
136Knut WikstrømRingsaker OK12.00
137Arnstein DaleOL Vallset/Stange12.00
138Johnny JohansenLøten o-lag12.00
139Ludvig Bjerke-NarudHamar OK12.00
140Tore JørgensenHamar OK12.00
141Einar StensbyLøten o-lag12.00
142Jan SveenRaumar Orientering12.00
143Erik HaugenRingsaker OK12.00
144Per Ivar KvammenElverum OK12.00
145Helge StorsveenLøten o-lag12.00
146Leif Martin KjosLøten o-lag12.00
150Tore Gustav TomterNOTEAM12.00

Mini damer

5 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI12.00
106Stine AustadRaumar Orientering12.00
107Tone Bleken RudVang OL12.00
108Wenche BjørnstadRingsaker OK12.00
109Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange12.00
110Margrete JørandliGjø-Vard OL12.00
111Lis DæhliLøten o-lag12.00
112Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.00
113Stine Sønsterud BergLøten o-lag12.00
114Bente GrøndalenHamar OK12.00
115Inger SvalandOL Vallset/Stange12.00
116Ingvild GjessingVang OL12.00
118Karen TomterNOTEAM12.00
119Selma TonjerNydalens SK12.00

Mini gutt

5 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
121Even LienGjø-Vard OL12.00
122Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange12.00
123Tobias Tronbøl LiumIL Koll12.00
124Aksel Tonjer FingarsenElverum OK12.00
125Emil Tonjer FingarsenElverum OK12.00

Mini jente

5 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Mina Bleken RudVang OL12.00
152June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12.00
153Henriette BergLøten o-lag12.00
155Maren HenriksenVang OL12.00

Annonser

IOF Eventor