Norsk Orientering

Startliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 17 juni 2018

N-åpen

1 600 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nikolai AmsrudStokke IL11.00
0Signe Drange RuudRøyken OL11.00
0Ane Rød GjertsenStokke IL11.00
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL11.00
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL11.00
0Anne-Lise RonæssPorsgrunn OL11.00
0Georg Røed GjertsenStokke IL11.00
0Leon Storm RåheimStokke IL11.00
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL11.00
0Sturla SigurdssonStokke IL11.00
525Karen KlavenesSandefjord OK11.00
526Magnus LestebergKongsberg OL11.01
527Johan Sommerstad-EidAndebu IL11.02
528Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK11.03
529Amalie BirkelundAsker Skiklubb11.04
530Ludvik HiisStokke IL11.05
531Eirik LestebergKongsberg OL11.06
532Fredrik BueOL Tønsberg og omegn11.07
533Teodor HiisStokke IL11.08
534Håkon Juell LarsenIL Tyrving11.09
535Eline HanssonOL Tønsberg og omegn11.10
536Joel RöhrsStokke IL11.11
537Mathias Bredland EidAsker Skiklubb11.12
538Alexander DybvikStokke IL11.13
539Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK11.14
540Signe Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11.15
541Halvard Sommerstad-EidAndebu IL11.16
542Jakob Bredland EidAsker Skiklubb11.17
543Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn11.18
544Eivind BredholtKongsberg OL11.19
545Josephine Lin BjørkSandefjord OK11.20

D -10

1 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
518Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.02
519Astrid ReuschHeming Orientering11.03

D 11-12

2 330 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
470Tuva BredholtKongsberg OL11.09
471Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn11.10
472Ingvild Buchacz EieNotodden OL11.11
473Daniella GjoneSandefjord OK11.12
474Thelma BrathagenLarvik OK11.13
475Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK11.14
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.16

D 11-12N

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
524Maike RöhrsStokke IL11.08

D 13-14

2 420 m, 52 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving11.20
402Ingeborg EikåsSandefjord OK11.21
403Eileen BjanesIL Tyrving11.22
404Amalie LøkkebergFredrikstad SK11.23
405Hannah Syrdal ØenHeming Orientering11.24
406Kristine SolbakkenIL Tyrving11.25
408Anne Maren EidstenSturla, IF11.27
409Tuva HøyerFossum IF11.28
410Maja Mo HjelsethNydalens SK11.29
411Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK11.30
412Tina BoothKristiansand OK11.31
413Synne SandvenNotodden OL11.32
414Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.33
415Frida Hovgaard EisvangOK Moss11.34
416Ingvild GustafssonKongsberg OL11.35
417Tiril Ebon EspedalNydalens SK11.36
418Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.37
419Helene Margarethe KristensenHeming Orientering11.38
420Marie SaugestadNydalens SK11.39
421Vida Helland-HansenIL Tyrving11.40
422Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering11.41
423Marthe Graff-WiikSturla, IF11.42
424Ane HustvedtOppsal Orientering11.43
425Signe HoloFossum IF11.44
426Martha WisløffAsker Skiklubb11.45
427Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.46
428Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF11.47
429Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11.48
430Kathinka Zahl HagenFossum IF11.49
431Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11.50
432Iril RingheimLarvik OK11.51
433Nora Christine HansenAsker Skiklubb11.52
434Marie KvarmeSturla, IF11.53
435Marie ScheeleNydalens SK11.54
436Serine JørgensenLillehammer OK11.55
437Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.56
438Marie KravdalGjø-Vard OL11.57
439Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering11.58
440Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.59
442Sara MartiniAsker Skiklubb12.01
443Agathe BrathagenLarvik OK12.02
444Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb12.03
445Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering12.04
446Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK12.05
447Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering12.06
448Ragnhild Blom-HagenFossum IF12.07
449Linnea HolstIL Tyrving12.08
450Amalie KvernsmyrAndebu IL12.09
451Anne ØstvoldHeming Orientering12.10
452Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL12.11
453Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.12
454Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb12.13

D 13-16C

2 240 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
476Lise StrømSandefjord OK11.00
482Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb11.06
485Line Borgejordet SimonesNotodden OL11.09
488Marte Sofie SkroveRingerike OL11.12
489Ea Torvanger LysbakkenNotodden OL11.13
491Sigrid Buchacz EieNotodden OL11.15
493Emilie Kleppan StampeSandefjord OK11.17
499Marlene SkramdalHedrum OL11.23
501Ingrid Olsen HaugenNotodden OL11.25
505Linn StrømSandefjord OK11.29

D 13-16N

1 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508Synne Lien GrøtbergKongsberg OL11.00
509Ane Kristine EidAsker Skiklubb11.01
512Linnea RustadMåren OK11.04

D 15-16

3 820 m, 62 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
186Elise Wærp HaugeNydalens SK11.00
187Ingrid MobråthenBotne SK11.01
188Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.02
189Noor Dirro-HeluMåren OK11.03
190Tina KallesonOppsal Orientering11.04
191Malene JebsenHeming Orientering11.05
192Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.06
193Ragnhild Mathea HelmersenFet OL11.07
194Nina Bianca PedersenSarpsborg OL11.08
195Åsne HaavengenKongsberg OL11.09
196Astrid RognstadHadeland OL11.10
197Kristin Melby JacobsenLardal OL11.11
198Karoline TorøKongsberg OL11.12
199Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.13
200Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.14
201Alexandra AngvollFredrikstad SK11.15
202Johanna Sofie LongfjeldModum OL11.16
203Martine SkjelsvikLillehammer OK11.17
204Live ØstvoldHeming Orientering11.18
205Oda ScheeleNydalens SK11.19
206Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering11.20
207Emilie JohansenSandefjord OK11.21
208Janna Sofie TellesbøØstmarka OK11.22
209Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11.23
210Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL11.24
211Ida Sofie HjortlandLarvik OK11.25
212Kristine KravdalGjø-Vard OL11.26
213Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK11.27
214Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.28
215Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.29
216Amélie AamodtOppsal Orientering11.30
217Konstanse MoholthKongsberg OL11.31
218Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL11.32
219Mari ØverbyKongsberg OL11.33
220Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.34
221Emma EngehultNotodden OL11.35
222Une HoltermannPorsgrunn OL11.36
223Hanna RehnKolbotn og Skimt OL11.37
224Iris HolstIL Tyrving11.38
225Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.39
226Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss11.40
227Ida Marie FlågenHeming Orientering11.41
228Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK11.42
229Luciana Maria SvadsMåren OK11.43
230Mari BrendeFossum IF11.44
231Oda Isnes TyseEiker OL11.45
232Selma HøivoldKongsberg OL11.46
233Helene Bjørkvold JendalFossum IF11.47
234Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11.48
235Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11.49
236Embla ØvretveitFredrikstad SK11.50
237Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering11.51
238Silje SlungaardIL Tyrving11.52
239Vilde RetteraasenIndre Østfold OK11.53
240Johanne Rognerud BøeFossum IF11.54
241Pia Young VikNydalens SK11.55
242Eline SchjervenLardal OL11.56
243Ella BerstadHeming Orientering11.57
244Hedda SpangbergKonnerud IL11.58
245Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11.59
246Selma Tørudbakken JendalFossum IF12.00
247Alexandra LinløkkenØstmarka OK12.01

D 15-16B

2 420 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
455Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL12.14
456Tiril KihleKonnerud IL12.15
457Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK12.16
458Emilie JahreAndebu IL12.17
459Julie BerntzenFet OL12.18
460Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL12.19

D 17-A kort

2 840 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
290Alise KløvstadSandefjord OK12.22
291Kristin Repstad StoremyrIL Hauken12.23

D 17-C

2 240 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin JohanssonHedrum OL11.00
478Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.02
483Hilde Gunn HellenesOK Skeidi11.07
484Sigrun GjoneSandefjord OK11.08
487Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn11.11
490Ida BredholtKongsberg OL11.14
495Else StordalOL Tønsberg og omegn11.19
496Gro SandKongsberg OL11.20
498Heidi EriksenLarvik OK11.22
504Maj Lene NystuenRøyken OL11.28
506Kjersti GullordGjø-Vard OL11.30
507Mia EngehultNotodden OL11.31

D 17-N

1 950 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514May-Britt SkramdalHedrum OL11.06

D 17-18

4 580 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Solveig LetmolieEiker OL11.15
11Anniken RanvikKonnerud IL11.17
15Mina JørgensenIL Tyrving11.21
18Christine HoenEiker OL11.24
19Andrea RanvikKonnerud IL11.25

D 19-

4 580 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inga WaageNordreisa IL11.06
23Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK11.29
24Ingvild Margrete OfstadIL BUL-Tromsø11.30
25Lene Therese MyrlandNTNUI11.31
26Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK11.32
27Hedvig ÅstebølNTNUI11.33
28Ella Arentz HagenSandefjord OK11.34
0Line Drange RuudRøyken OL11.35

D 40-

3 880 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
156Bente KonstOL Tønsberg og omegn11.23
157Ellen GustafssonKongsberg OL11.24
158Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK11.25

D45-

3 880 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
144Mai Britt BjørkSandefjord OK11.11
145Christina WhiteSøgne og Songdalen OK11.12
146Ingrid UndstadLarvik OK11.13
147Kristin SandvenNotodden OL11.14
148Marianne ReuschHeming Orientering11.15
149Wenche EikåsSandefjord OK11.16
150Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.17
151Anette Kjærås FiringAndebu IL11.18
152Stine ArntzenSandefjord OK11.19
153Kristin BruserudOL Trollo11.20
154Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn11.21
155Mariann Øren ArvesenSandefjord OK11.22

D 50-

3 880 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
133Marianne OmdalKongsberg OL11.00
134Åshild FlatebakkenIL Tyrving11.01
135Ida Vår DirdalLarvik OK11.02
136Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK11.03
137Tone StoklandSandefjord OK11.04
138Ida SyversenRøyken OL11.05
139Beth NicolaysenKongsberg OL11.06
140Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.07
141Anniken AusenPorsgrunn OL11.08
142Kjersti Holt HanssenMåren OK11.09
143Hilde KløvstadSandefjord OK11.10

D 55-

2 840 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK11.43
252Karin EriksenOL Tønsberg og omegn11.44
253Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.45
254Grete BerntsenMåren OK11.46
255Tiri RebårdSandefjord OK11.47
256Margrete EngzeliusAsker Skiklubb11.48
258Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.50

D 60-

2 840 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL11.40
249Kari Elisabeth NatvigNittedal OL11.41
250Cathrine NorvikRøyken OL11.42
257Grete S B HoviSkien OK11.49

D 65-

2 510 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
322Elisabeth RødAndebu IL11.30
323Grethe Lill RyengSturla, IF11.31

D 70-

2 510 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
317Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL11.25
318Kirsten BakkeGjø-Vard OL11.26
319Gerd LangsethLarvik OK11.27
320Eli KlovningPorsgrunn OL11.28
321Hjørdis ØvreåsBotne SK11.29

D 75-

2 510 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
314Inger Lise SolbergBø OL11.22
315Birgitte BekkelundRøyken OL11.23
316Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb11.24

D 80

2 510 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
313Tirill Liby SeipOK Skeidi11.21

H -10

1 840 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Christopher EriksenLarvik OK11.00
516Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn11.00
517Magnus Buchacz EieNotodden OL11.01
520Elias MolundIL Tyrving11.04
521Magnus Veum SkrettebergStokke IL11.05
522Sindre FurlandSandefjord OK11.06
523Magnus MolundIL Tyrving11.07

H 11-12

2 330 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
461Rasmus EngehultNotodden OL11.00
462Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.01
463Jens G. DybvikStokke IL11.02
464Marius Juell LarsenIL Tyrving11.03
465Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn11.04
466Ole Magnus StoremyrIL Hauken11.05
468Niclas GunnerødStokke IL11.07
469Mathias BirkelundAsker Skiklubb11.08
0Magnus SigurdssonStokke IL11.15

H 11-12N

1 840 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
467Ludvig SkramdalHedrum OL11.06

H 13-14

2 790 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
341Andreas SandernesØstmarka OK11.13
342Johannes Salvesen-LundeIL Koll11.14
353Fridtjof ReuschHeming Orientering11.15
344Marius E. AamodtOppsal Orientering11.16
345Tarje EspelinAsker Skiklubb11.17
346Axel AaldeNydalens SK11.18
347Hallvard TjentlandLardal OL11.19
348Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.20
349Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.21
350Eirik Vie StrislandFossum IF11.22
351Ask OlaussenOppsal Orientering11.23
352Håvard EikRaumar Orientering11.24
343Anders KlavenesSandefjord OK11.25
354Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.26
355Jonas HickenIL Koll11.27
356Vilmer NybergAsker Skiklubb11.28
357Henrik Kaupang LyeLarvik OK11.29
358Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.30
359Benjamin GjoneSandefjord OK11.31
360Halvor LøkenKongsberg OL11.32
361Tobias Tronbøl LiumIL Koll11.33
362Lars LienGjø-Vard OL11.34
363Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL11.35
364Oliver NilsenFossum IF11.36
366Endre SandKongsberg OL11.38
367Philip Lehmann RomørenFossum IF11.39
368Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn11.40
369Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.41
370Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb11.42
371Martin KaiserSturla, IF11.43
372Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11.44
373Theodor BjørkSandefjord OK11.45
374Mikkel Hurrød-NilsenFredrikstad SK11.46
375Martin Christoffer BorgIL Koll11.47
376Emil SkytterenOdal OL - Orientering11.48
377Mikael BirkelundAsker Skiklubb11.49
378Christian Fredrik BorgIL Koll11.50
379Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK11.51
380Sindre Vie StrislandFossum IF11.52
381Ludvik SætherFredrikstad SK11.53
382Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL11.54
383Rasmus BerglundRingerike OL11.55
384Brage EikåsSandefjord OK11.56
385Jonathan WoodhouseLillomarka OL11.57
386Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK11.58
387Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn11.59
389Henrik Repstad StoremyrIL Hauken12.01
390Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering12.02
391Gabriel GjoneSandefjord OK12.03
392Jonas KroghOppsal Orientering12.04
393Brage FosstveitRaumar Orientering12.05
394Simen Rønning JohansenMåren OK12.06
395Ragnar LandeEidskog OL12.07
396Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF12.08
397Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering12.09
398Eskil BrændenLillomarka OL12.10
399Einar ØstvoldHeming Orientering12.11
400Emil HuuseØstmarka OK12.12

H 13-16C

2 240 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
480Kidus Abiy GirmaIL Koll11.04
481Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK11.05
494Trym Alexander StorhaugRøyken OL11.18
502Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SK11.26
365Martin DybvikStokke IL11.37
388Eskil KolshusOppsal Orientering11.45

H 13-16N

1 950 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF11.02
513Tristan ZainalOdal OL - Orientering11.05
515Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF11.07

H 15-16

4 520 m, 65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Martin AusenPorsgrunn OL11.00
70Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.01
71Kristian Juell LarsenIL Tyrving11.02
72Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.03
73Elias StubberudNydalens SK11.04
74Jonas MyhrAsker Skiklubb11.05
75Vetle DrageKongsberg OL11.06
76Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.07
77Martin BirkelundAsker Skiklubb11.08
78Tore Herman KirkebøenHalden SK11.09
99Henrik ReuschHeming Orientering11.10
80Rolf Andreas BergNydalens SK11.11
81Sander Tonjer FingarsenElverum OK11.12
82Rolf Trygve HaugKongsberg OL11.13
83Åsmund SlokvikNotodden OL11.14
84Mikkel BerglundRingerike OL11.15
85Martin BrækkeHalden SK11.16
86Sigurd KvammeOL Toten-Troll11.17
87Birk Felland SætnanFossum IF11.18
88Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK11.19
89Tobias EspedalNydalens SK11.20
90Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering11.21
91Alf Kristian HelleHalden SK11.22
92Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK11.23
93Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.24
94Halvard KornmoPorsgrunn OL11.25
95Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.26
96Mats LindaasElverum OK11.27
97Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn11.28
98Kristoffer FjæreHedrum OL11.29
79Sondre Zahl HagenFossum IF11.30
100Sindre Grøv SvensenLillehammer OK11.31
101Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.32
102Johan EgerKongsberg OL11.33
103Jonas AarsethNydalens SK11.34
104Tobias MathisenPorsgrunn OL11.35
105Vegard RanestadHamar OK11.36
106Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.37
107Trygve Børte NomelandKristiansand OK11.38
108Daniel NystuenRøyken OL11.39
109Sivert PoppeFredrikstad SK11.40
110Marius BakkeFossum IF11.41
111Iver RingheimLarvik OK11.42
112Gaute BerganNydalens SK11.43
113Cornelius BjørkSandefjord OK11.44
114Erlend BørliFossum IF11.45
115Anders Håvard LarsenNydalens SK11.46
116Henrik R HoltHedrum OL11.47
117Hallgeir BrevikStokke IL11.48
118Brage TakleKristiansand OK11.49
119Gustav Andresen SkotteFossum IF11.50
120Thomas BlomkvistFredrikstad SK11.51
121Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.52
122Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK11.53
123Gaute LindaasElverum OK11.54
124Mikkel KatlaFossum IF11.55
125Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering11.56
126Simen KolbergsrudRøyken OL11.57
127Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering11.58
128Olav Kristian LundKongsberg OL11.59
129Jakob TorgersenHalden SK12.00
130Ole Jakob FrankrigNydalens SK12.01
131Jonas EikåsSandefjord OK12.02
132Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.03
0Frikk EmbergsrudAsker Skiklubb12.04

H 15-16B

2 790 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
329Henrik WoldeneFossum IF11.01
331Per Ingvar TollehaugEiker OL11.03
332Andreas GjetangerMåren OK11.04
334Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK11.06
338Magnus EndresenMåren OK11.10
339Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering11.11

H 17-A kort

3 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne Håkon JørgensenSandefjord OK10.59
159Lars Rønning JohansenMåren OK11.26
160Eirik GullordGjø-Vard OL11.27
161Trond FossSandefjord OK11.28
162Kent Morgan StoremyrIL Hauken11.29
163Torleif GaltelandAsker Skiklubb11.30

H 17-C

2 240 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
477Torstein LyeLarvik OK11.01
479Magne JohansenVang OL11.03
492Vidar BredholtKongsberg OL11.16
497Svend Kristian EidstenSturla, IF11.21
500Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.24

H 17-N

1 950 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Stian LillegårdLillomarka OL11.03

H 19-

4 620 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Sondre Ruud BråtenNydalens SK11.00
2Øyvind WatterdalHadeland OL11.01
3Eirik RavnanIL Tyrving11.02
4Kenneth SandvoldEiker OL11.03
5Jørn SundbyLarvik OK11.04
6Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving11.05
7Erling GrammeltvedtOK Skeidi11.06
8Lasse KløvstadSandefjord OK11.07
0Henrik Drange RuudRøyken OL11.08
0Daniel  SkjønsfjellNordreisa IL11.10

H 40-

4 580 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
63Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL12.09
64Torbjørn KravdalGjø-Vard OL12.10
65Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn12.11
66Hans Olav HygenØstmarka OK12.12
67Stian KvernsmyrAndebu IL12.13
68Jesper FlogstadIL Hauken12.14

H 45-

4 580 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Christian ReuschHeming Orientering11.35
30Pål AngvollFredrikstad SK11.36
31Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering11.37
32Øyvind LienGjø-Vard OL11.38
33Jørgen FrøydLarvik OK11.39
34Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.40
35Gisle NysæterSkien OK11.41
36Sturle FurlandSandefjord OK11.42
37Geir TorgersenHalden SK11.43
38Håvard KvammeOL Toten-Troll11.44
29Einar KlavenesSandefjord OK11.45
40Jørn-Are LongfjeldModum OL11.46
41Jo Børre EikåsSandefjord OK11.47
42Espen RøsteKongsberg OL11.48
43Eirik JørgensenIL Tyrving11.49
44Lars BerglundRingerike OL11.50
45Per Øivind EgerKongsberg OL11.51
46Steinar LandeBø OL11.52
47Knut Ivar JohansenSandefjord OK11.53
48Kjetil MolundIL Tyrving11.54
50Jens TjentlandLardal OL11.56

H 50-

4 580 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Torkjel NesheimIL Tyrving11.57
52Rune EngehultNotodden OL11.58
53Fredrik HøyerFossum IF11.59
54Erik HaugSarpsborg OL12.00
55Per Olav GulbrandsenLarvik OK12.01
56Terje BlindheimLillomarka OL12.02
57Syver LøkenKongsberg OL12.03
58Trond GjelstadSandefjord OK12.04
59Guttorm L EggeOslostudentenes IK12.05
60Roger WiikSturla, IF12.06
61Jan Richard EriksenAsker Skiklubb12.07
62Gjermund RørenEiker OL12.08

H 55-

3 880 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
170Torgeir BrandalKongsberg OL11.37
171Jan Ivar GundersenHedrum OL11.38
172Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn11.39
173Erik HøivoldKongsberg OL11.40
174Øyvind Roger HansenRøyken OL11.41
175Terje GullordGjø-Vard OL11.42
176Harald OmlandSkien OK11.43
177Trygve RognstadHadeland OL11.44
178Morten KarlsenMåren OK11.45
179Olav BakkenØstmarka OK11.46
180Thor Inge TollehaugEiker OL11.47
181Morten AndresenOK Skeidi11.48
182Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn11.49
183Snorre FrydenlundSturla, IF11.50
184Kjetil KløvstadSandefjord OK11.51
185Inge GlittumOK Skeidi11.52

H 60-

3 880 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
164Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn11.31
165Roy GjerdingOK Moss11.32
166Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK11.33
167Bård NatvigNittedal OL11.34
168Øyvind GylverAsker Skiklubb11.35
169Morten DueMåren OK11.36

H 65-

2 840 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hugo ChristensenNotodden OL11.39
259Jan BøhleOL Trollo11.51
260Ole JohanssonPorsgrunn OL11.52
261Øivind FadumSande Sportsklubb11.53
262Martin NaufHedrum OL11.54
263Elling AakreAndebu IL11.55
264Paul SkjakerHadeland OL11.56
265Dag KristensenOK Skeidi11.57
266Atle RemmePorsgrunn OL11.58
267Morten JohannessenRøyken OL11.59
268Per Chr. HagenBø OL12.00
269Sveinung RekaaNotodden OL12.01
270Terje LudvigsenLarvik OK12.02
271Jan Erik RøedSandefjord OK12.03

H 70-

2 840 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
272Kåre ThorbjørnsenLarvik OK12.04
273Helge FossheimHedrum OL12.05
274Helge RevhaugRingerike OL12.06
275Jakob KløverødPorsgrunn OL12.07
276Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK12.08
277Kay JørgensenPorsgrunn OL12.09
278Dag Rønning JensenOL Trollo12.10
279Roar LøkenSandefjord OK12.11
280Willy GrønstadGimle IF12.12
281Jiri UrvalekPorsgrunn OL12.13
282Rolf GjølbergLarvik OK12.14
283Tormod FjæreHedrum OL12.15
284Ragnar HillestadLardal OL12.16
285Åmund TonnaEiker OL12.17
286Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb12.18
287Carl Ove BergOK Skeidi12.19
288Geir TrøanKolbotn og Skimt OL12.20
289Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.21

H 75-

2 510 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
298Egil RonæssPorsgrunn OL11.06
299Anton LommeHedrum OL11.07
300Olav SolbergBø OL11.08
301Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.09
302Magnar ØvreåsBotne SK11.10
303Magne KlovningPorsgrunn OL11.11
304Jon C. FougnerHeming Orientering11.12
305Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.13
306Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn11.14
307Tor Eivind EdvardsenLarvik OK11.15
308Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.16
309Øystein MadsenHaugerud IF11.17
310Harald LundhaugOK Moss11.18
311Per Øystein AndersenLarvik OK11.19
312Steinar RuudKonnerud IL11.20

H 80-

2 510 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
292Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL11.00
293Oddvar GjelstadSandefjord OK11.01
294Helge HalvorsenLarvik OK11.02
295Magnar ReppesgårdHedrum OL11.03
296Bjørn EgnerHeming Orientering11.04
297Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn11.05

Direkte A

4 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Asbjørn BygglandHøydalsmo IL11.00
0Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
0Trond EvensenOL Tønsberg og omegn11.00
0Synne FlatebakkenIL Tyrving11.00
0Mona GjelstadSandefjord OK11.00
0Harald HoviSkien OK11.00
0Frode NysæterSkien OK11.00
0Anton PlaianNOTEAM11.00
10Tellef Juell LarsenIL Tyrving11.16
12Nina BirkelundAsker Skiklubb11.18
13Per GustafssonKongsberg OL11.19
14Erik Strøm JuliussenSandefjord OK11.20
16David HanssonOL Tønsberg og omegn11.22
17Elin KallesonOppsal Orientering11.23
20Martin ReichenbachOppsal Orientering11.26
21Fredrik SaugestadNydalens SK11.27
22Pål Martin EidNOTEAM11.28

Direkte B

2 790 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Enikø BertalenAsker Skiklubb11.00
0Asbjørn BrathagenLarvik OK11.00
0Hege MelbyLardal OL11.00
324Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL11.00
325Linda BrathagenLarvik OK11.01
326Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn11.02
330June HerredsvelaØstmarka OK11.02
327Martin SkytterenOdal OL - Orientering11.03
328Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb11.04
333Vera HalsaaAsker Skiklubb11.05
335Haakon DolvenAsker Skiklubb11.07
336Hilde MoholthKongsberg OL11.08
337Tony HalsallOtra IL11.09
340Knut GjoneSandefjord OK11.12
49Trond Olav JahreAndebu IL11.55

Direkte C

2 240 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Anders JohnsenSturla, IF11.00
0Hanne JørgensenLillehammer OK11.00
0Katrine SolbakkenIL Tyrving11.00
486Solfrid MarthiniussenKonnerud IL11.10
407Ingrid LuråsOppsal Orientering11.26
503Hans Gøran BjørkSandefjord OK11.27
441Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.00

Annonser

IOF Eventor