Norsk Orientering

Startliste for Norgescup sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup sprint
Arrangørorganisasjon: Steinkjer OK
Dato: lørdag 18 august 2012

D 17-18 E

2 490 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508111675Tora Green MatbergFrol IL14.22
50986888Ingrid NygårdNotodden OL14.23
511132098Kristin Faye EriksenFossum IF14.25
512129400Eirin Mari FossøyNotodden OL14.26
513128484Astrid LægranSteinkjer OK14.27
514142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF14.28
515128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK14.29
516133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering14.30
517170780Ingvild BrekkeLillomarka OL14.31
518116824Marie Wold StavrumFrol IL14.32
51998598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK14.33
521177697Marianne Opsahl BredesenFossum IF14.35
522144663Gunvor Hov HøydalFossum IF14.36
523149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn14.37
524157521Solveig Hegstad KrügerNydalens SK14.38
525149164Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering14.39
526181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering14.40
527148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK14.41
529128485Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK14.43
53062220Aurora FossøyLia IL14.44
531165890Camilla HengebølFossum IF14.45
532153894Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering14.46
533146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb14.47
535159035Runa FremstadKonnerud IL14.49
536159545Karen Oline KolstadFreidig14.50
537114842Emilie Westli AndersenLøten OL14.51
539158102Sigrid AlexandersenFredrikstad SK14.53
540145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett14.54
541123571Siri KollerudLillomarka OL14.55
542170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.56
543151171Mathilde RundhaugMo OK14.57
545179370Synnøve BråtenVegårshei IL14.59

D 19-20 E

2 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
309139495Sigrid Anna JermstadSteinkjer OK14.08
310147827Anna UlvensøenOL Tønsberg og omegn14.09
311160743Silje Uhlen MaursetNTNUI14.10
312177536Marit Rønning SkoglundByåsen IL14.11
313160413Marte Fallbakken BergeLøten OL14.12
315177961Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL14.14
316147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn14.15
317129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering14.16
318123591Julie StørmerFossum IF14.17
319103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering14.18
320156878Ida Mari Borge HoviKristiansand OK14.19
32171775Gunhild Rogne HallandNTNUI14.20
324154249Linn Kristine GjesdalLillomarka OL14.23
326157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.25
327158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK14.26
328152511Ingjerd MyhreJärla Orientering14.27
330181231Oda WennemoHalden SK14.29

D 21-E

2 700 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10762530Marianne DæhliNTNUI15.06
108168285Sara ProforsFrol IL15.07
110116467Jenny PerssonNTNUI15.09
111123579Hanne VefsnmoNTNUI15.10
112170785Cristina LuisNydalens SK15.11
113152518Britt Ingunn NydalNTNUI15.12
114176286Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL15.13
115171883Marit IsachsenAsker Skiklubb15.14
116149011Helen PalmerWing OK15.15
11780371Kine Sofie SandstadFrol IL15.16
119182032Therese HaareKonnerud IL15.18
120165112Audhild Bakken RognstadNTNUI15.19
121129739Emma JohanssonNTNUI15.20
122152513Mari FastingHalden SK15.21
123172332Jessica OrrKonnerud IL15.22
124116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI15.23
125160867Gøril Rønning SundFrol IL15.24
126176071Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK15.25
127153681Lone BrochmannEiker OL15.26
128159016Kine GulliksenBækkelagets SK15.27
129126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL15.28
130129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK15.29

H 17-18E

2 780 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412172717Simen Eid NielsenNydalens SK14.21
413160506Ola KeiseråsIL Leik14.22
414139433Nils Anders JermstadSteinkjer OK14.23
415145207Mattis HoltFreidig14.24
416170809Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering14.25
418142727Håkon SelmerFreidig14.27
419160505Geir Inge KeiseråsIL Leik14.28
420168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb14.29
421176981Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb14.30
422152371Anders BergumGjø-Vard OL14.31
423168830Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb14.32
424151138Borger MelsomFossum IF14.33
425157730Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK14.34
42679508Ola SingsdalGimle IF14.35
427116828Johannes OkkenhaugFrol IL14.36
42885010Tord BjørnsenIL Express14.37
42992331Erlend FjeldRingsaker OK14.38
430159017Magne JutulstadBækkelagets SK14.39
431178275Hallvard HaugenFossum IF14.40
432137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett14.41
433130382Anders Felde OlaussenHalden SK14.42
434126674Erik Olsvik DengerudNydalens SK14.43
435176008Sigurd StenvikByåsen IL14.44
43663825Sebastian TorgersenBækkelagets SK14.45
437136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering14.46
438176236Håkon KindemGimle IF14.47
439147727Jonas Madslien BakkenNydalens SK14.48
440159009Mathias DrageKongsberg OL14.49
442137056Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)14.51
443170861Brage SætherFreidig14.52
444181922Ove BaardsgaardOL Trollelg14.53
445134226Olav VestølVegårshei IL14.54
44692339Simen BordalRingsaker OK14.55
447153898Thorstein WangLillomarka OL14.56
44862310Paul Martin RemmePorsgrunn OL14.57
449116492Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett14.58
450124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø14.59
451131410Thomas SchiveBækkelagets SK15.00
452160777Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb15.01
453148485Håvard MyhreKongsberg OL15.02
454132052Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb15.03
455171808Vegard RessemFrol IL15.04
456165614Sigur HeggedalKongsberg OL15.05
457125653Gaute FriestadKristiansand OK15.06
458152386Jonas RessemFrol IL15.07
460157150Jørgen MadslienNydalens SK15.09
461160476Andreas SølbergOL Trollelg15.10
462153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL15.11
463173084Paul SirumFrol IL15.12
464134238Jon NilsenVegårshei IL15.13
465160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.14

H 19-20E

3 070 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207132701Erlend NydalAsker Skiklubb14.16
208157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK14.17
209Terje Magnus Bakken SørensenFreidig14.18
210160424Lars OwrenFreidig14.19
21188629Håvard HagaRaumar Orientering14.20
212160790Harald KalagerAsker Skiklubb14.21
214123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK14.23
215134845Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL14.24
21691457Sindre GodagerGjø-Vard OL14.25
217156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering14.26
218160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL14.27
219142811Simen AamodtNTNUI14.28
220154253Oskar RøenVaregg Fleridrett14.29
221181939Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering14.30
222127654Emil AhlbäckFossum IF14.31
22380796Espen SundsvikFrol IL14.32
224144862Anders VisterRaumar Orientering14.33
22580077Sindre JohannessenFreidig14.34
226142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.35
227174969Dag LofthusHamar OK14.36
228158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering14.37
229123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI14.38
230145310Sindre RønningFrol IL14.39
231152431Eskil KinnebergIFK Göteborg14.40
232154250Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering14.41
233181671Simen Jevne ArnesenHamar OK14.42
234132943Fredrik RaastadNydalens SK14.43
235155829Carl Petter LyngenFrol IL14.44

H 21-E

3 270 m, 40 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2181016Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15.01
392348Martin HammerOK Skøynar15.02
4181664Asgeir Bakken RognstadNTNUI15.03
5151333Jørgen FiskumFrol IL15.04
6168802Hallvard Moian NydalLillomarka OL15.05
7172140Øyvind StoksethHalden SK15.06
886967Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK15.07
968412Terje MaroniByåsen IL15.08
10123578Snorre HansenByåsen IL15.09
1189871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering15.10
12145792Per WiréhnByåsen IL15.11
13116567Mikal Brastad LarsenKristiansand OK15.12
14169009Kyongsa RiBækkelagets SK15.13
15139499Kristian StenerudNTNUI15.14
1663697Ivar HaugenKristiansand OK15.15
17175947Hans Petter MathisenNTNUI15.16
1883152Halvor Eid NielsenNTNUI15.17
20127001Gisle HolbergOK Skøynar15.19
2167421Brynjar Larssen BakkenNTNUI15.20
2282357Andreas MagerøyFrol IL15.21
23174702Stig AlvestadGanddal IL15.22
24170705Hans Gunnar OmdalKristiansand OK15.23
25155055Ivar LundanesFrol IL15.24
26145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett15.25
27159002Marius ØieLøten OL15.26
2880133Sverre Waaler KaasNydalens SK15.27
29152512Espen WeltzienJärla Orientering15.28
30143024Espen FiskumNTNUI15.29
32132821Ståle GjelstenNTNUI15.31
33158615Christian Wiig BøenKristiansand OK15.32
34173436Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.33
36170550Carl Waaler KaasBækkelagets SK15.35
38158614Mats DahlénKristiansand OK15.37
39180924Jo Forseth IndgaardFrol IL15.38
40170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL15.39
41157774Magne DæhliHalden SK15.40
42152515Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK15.41
43181111Bjørn EkebergIL Tyrving15.42
44152603Lars SkjesetFrol IL15.43
45181105Olav LundanesHalden SK15.44

Annonser

IOF Eventor