Norsk Orientering

Startliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: søndag 13 mai 2018

N-åpen

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Hanna HaldinHalden SK12.59
2Edvinas KontautasOK Moss12.59
3Mikkel HystadHalden SK12.59
4Marte Bjørnstad EriksenGimle IF12.59
5Håkon BryggenHalden SK12.59
6Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK12.59
7Ville Emil WingstedtHalden SK12.59
8Teodor HarridsleffGimle IF12.59
9Solan LøkenOK Moss12.59
10Agnes Steffensen JohansenGimle IF12.59
11Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12.59
12Adrian Spolèn JansenGimle IF12.59
13Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL12.59
801Vilma DanevadFredrikstad SK12.59
901Adele Øen SkålandTrøsken IL13.00
902Milla SkålandTrøsken IL13.00
903Hedda Johanne ØvertveitFredrikstad SK13.00
910Elias BjuganHalden SK13.00
911Kristine BjuganHalden SK13.00

D 11-12

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21Emma Aune JakobsenOK Moss13.03.30
22Jenny DanevadFredrikstad SK13.04.00
23Åse Valero KjerkreitHalden SK13.04.30
24Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL13.05.00
25Minna Sofie WingstedtHalden SK13.05.30
26Erle Elise WoldOK Moss13.06.00
27Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.06.30
28Sigrid Schmitt GranHalden SK13.07.00
29Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK13.07.30
30Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK13.08.00

D 13-14

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Hannah Syrdal ØenHeming Orientering13.18.00
48Julie BrenåsVarteig OL13.18.30
49Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL13.19.00
50Julie Sophie WoldOK Moss13.19.30
51Emma Helene OlsenHalden SK13.20.00
52Elma Sagli GudimIndre Østfold OK13.20.30
53Marie Lien BackstrømHalden SK13.21.00
54Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13.21.30
55Marikken ChristensenSarpsborg OL13.22.00

D 13-16C

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14Josefin EylertsenHalden SK13.00

D 15-16

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Ingrid Grønlund MoenGimle IF13.07.00
79Elida Sagli GudimIndre Østfold OK13.07.30
80Alexandra AngvollFredrikstad SK13.08.00
81Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK13.08.30
82Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss13.09.00
83Embla ØvretveitFredrikstad SK13.09.30
84Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL13.10.00

D 17-20

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
139Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK13.16.00
140Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK13.16.30
141Aurora GjølsjøOK Moss13.17.00
142Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK13.17.30
143Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK13.18.00
144Karoline AuneHalden SK13.18.30
145Maren NorderudIL Tyrving13.19.00
146Marte Sletten BergslandTrøsken IL13.19.30
147Selma KristiansenOK Moss13.20.00
148Marie Lindløv JensenSarpsborg OL13.20.30
149Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss13.21.00
162Karoline BjørnerødOK Moss13.21.30
151Emma DanevadFredrikstad SK13.22.00

D 21-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131Guro BryggenHalden SK13.12.00
132Hanne WoldOK Moss13.12.30
133Irene Felde OlaussenHalden SK13.13.00
134Anja WingstedtHalden SK13.13.30
135Runa Lien BackstrømHalden SK13.14.00
136Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.14.30
137Lone MalmgrenHalden SK13.15.00
138Heidi StoksethHalden SK13.15.30
152Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK13.22.30

D 50-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
85Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK13.10.30
86Wenche LindløvSarpsborg OL13.11.00
87Liv Inger PrangerødTistedalen FL13.11.30
88Bente LineIndre Østfold OK13.12.00
89Anne Kristine NorderudIL Tyrving13.12.30
90Heidi BørstadSarpsborg OL13.13.00
91Tone Karina IngesenSarpsborg OL13.13.30

H 11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Martin BryggenHalden SK13.00.30
16Emil Husebye AamodtFredrikstad SK13.01.00
17Brage KristiansenOK Moss13.01.30
18Sverre SandvikHalden SK13.02.00
19Audun NordbyFredrikstad SK13.02.30
20Philip Orud HovlandHalden SK13.03.00

H 13-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Erlend Grønlund MoenGimle IF13.14.00
40Peder BryggenHalden SK13.14.30
41Oscar Lie AlexandersenGimle IF13.15.00
42Sondre LadimOK Moss13.15.30
43Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13.16.00
44Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL13.16.30
45Ludvik SætherFredrikstad SK13.17.00
46Alfred BjørnerødOK Moss13.17.30

H 15-16

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
64Sivert PoppeFredrikstad SK13.00.00
65Christopher LadimOK Moss13.00.30
66Sigurd Saxe SandvikHalden SK13.01.00
67Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.01.30
68Martin BrækkeHalden SK13.02.00
69Adam KristiansenOK Moss13.02.30
70August Syrdal ØenHeming Orientering13.03.00
71Jonathan EylertsenHalden SK13.03.30
72Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK13.04.00

H 17-20

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
127Sondre OttesenFredrikstad SK13.10.00
128Alexander Skaug YtterbølHalden SK13.10.30
129Eirik ImrikFredrikstad SK13.11.00
130Niels Christian HellerudHalden SK13.11.30

H 21-

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Henrik OttesenFredrikstad SK13.00.00
108Vegar KristiansenOK Moss13.00.30
109Pål AngvollFredrikstad SK13.01.00
110Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13.01.30
111Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL13.02.00
112Øystein OlsenOK Moss13.02.30
113Emil WingstedtHalden SK13.03.00
114Erik Rytter JakobsenOK Moss13.03.30
115Anders BrynildsenFredrikstad SK13.04.00
116Henning Bratland CarlsenOK Moss13.04.30
117Espen DanevadFredrikstad SK13.05.00
118Magnus HolmskauTrøsken IL13.05.30
119Tore SandvikHalden SK13.06.00
120Øyvind LøkenOK Moss13.06.30
121Göran WinbladRehns BK13.07.00
122Øyvind StoksethHalden SK13.07.30
123Anders LundeVarteig OL13.08.00
124Donatas KontautasOK Moss13.08.30
125Stepán MudrákFredrikstad SK13.09.00
126Bjørn BrækkeHalden SK13.09.30

H 50-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
73Tor Ragnar AndersenHalden SK13.04.30
74Bjørn ÅstorpSarpsborg OL13.05.00
75Terje Wiig MathisenNydalens SK13.05.30
76Jens Erik MjølnerødHalden SK13.06.00
77Dag BrenåsVarteig OL13.06.30
92Christopher SchiveOK Moss13.14.00

C-åpen

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37Selmer LøkenOK Moss13.30
38Elisabeth Aune JakobsenOK Moss13.30

B-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Ida NordbyNOTEAM13.22.30
62Marianne LøkenOK Moss13.30.00
63Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK13.30.00

A-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Fredrik DelåsHalden SK13.30
105Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK13.30
106Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK13.30

Annonser

IOF Eventor